Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę ze życie nocne nam kwitnie :) -śliczne Maleństwa mamy !! Imbir powiedz mi co to masz za gajowy smoczek ?? Kupuje i testuje smoczki bo Hania za nimi nie przepada i szukam dla niej takiego który w końcu zaakceptuje. Nusia spała od 23 do 3:30. Nawet się wyspalam. Odciagnelam mleko przebrałam ja i teraz się karmimy. Właśnie walnęła spora kupę :p Haha

Odnośnik do komentarza

Wcześniej padło pytanie o dopajanie. Ja już 3 lekarzy o to pytałam i każdy zgodnie twierdzi, że to mit. Kiedyś mieszanki nie były tak dopracowane jak teraz i trzeba było trochę dopajac, ale mm w ponad 90% to woda i nie ma sensu. Chyba że na dworze 40 st.

Co do kup po mm to mogą być nawet raz na 4 dni. Ważna jest konsystencja, a nie kolor. Basia robi zgnilo zielone, ale bez problemu. Nie meczy się, one nie są twarde jak u dorosłego. Trafiłam na lekarza który odpowiedział na wszystkie moje pytania i kazał wyluzowac. Spokojna mama to szczęśliwe dziecko

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie,u nas nocki nawet w miare,o 23.00 karmieni,o 3 I potem o 5.30 juz z tym ze od 5.30 juz nie zasnie po karmieniu tylko oglada swiat,wiec biore go I do lezaczka w kuchni wkladam I obserwuje terwn,co prawda jeszcze sie nie.usmiecha ale zaczyna rozgladac:)
Mag sprobuj moczka z lovi bo mojemu tez podawalam rozne,kazdy wypluwal a ten z lovi mu pasuje:)
Sevenka widze pajacyk switeczny z reniferem u twojego maluszka:)mam taki sam po strszym synu nawet po duzej ilosci pran sie nie rozciagnal I kolory tez.nie wyblakly:)
Jeny dziewczyny u.mnie w domu jakis wirus I w szkole tez cory.przeszly teraz mnie lapie.
Wczoraj widzialam pierwsza reklame tv swiateczna hihihi poczatek listopada a komercja juz zaczyna.
Zycze wam milego dnia:)

http://s8.suwaczek.com/201609051756.png

Odnośnik do komentarza

Imbir
maaaaaag
Nie gajowy tylko fajowy !!:D hihi

Smoczek jest firmy lovi kupowany w tesco;)

My tez mamy taki sam,wybierany przez Emilke.tylko moj jest jeszcze rozmiar 0-2mies. i Lilka ma po nim odciski a nie ssie go mocno i trzyma krotko bo nie lubi smoczkow wiec musze juz kupic wiekszy.
Sliczne te wasze krasnalki:))My tez po udanej nocy,tylko karmienie 2 razy,giga kupa dopiero teraz wiec w nocy spanko.tylko mbie meczy paskudna migrena od wczoraj:((

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Jeju ale ślicznie nasze maluszki, ja ciągle nie mogę uwierzyc ze od rozmow o fasolkach doszlysmy do takich cudowności!
Byłam dziś u gina wszystko ok więc pozostaje mi zdecydować czy brać tabletki czy nie...
Milutka super komplecik na chrzest, zamawialas może przez Internet?
Agnes my kapiemy mala codziennie m.in . Ze względu na zasypianie, zazwyczaj do 30 min mala spi i to dlugo;)

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqdf9hz10jjtap.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...