Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Szczęściara09
Kaska Aż 4 tygodnie różnicy? I jak to lekarz liczy??

Juz wiem co znaczy kopniak w zebra mało ciekawie.

No dużo,wiem. Do swojego lekarza ide na koniec czerwca wiec zobaczymy co powie. Na polowkowym ta różnica to byl tylko tydz , teraz na prywatnej wizycie u innego gina taka duza różnica wyszla. Moze cos zle zmierzyl chociaż dobry z niego lekarz.
Narazie sie nie martwię , to w niczym nie pomoże. Zobaczę co powie lekarz prowadzący na kolejnym usg i na wizycie.

Odnośnik do komentarza

I po wizycie - szyjka zamknięta i odpowiednio długa (mój lekarz nie mierzy tego albo mi nie mówi tylko). No i wyniki z krzywej okazały się ok - więc dla spokojnego sumienia ograniczę "białe śmierci", ale bez strachu większego. Uff... Mój lekarz nie podaje wagi dziecka ani długości - chyba czeka z tym na tzw. "wizytę z USG" (jako że na fundusz chodzę, to sobie robi USG za każdym razem i słuchamy serduszka, ale nie takie z informacjami - przynajmniej tak to rozumiem). To już 01.07 - więc doczekać się nie mogę :) Z tej radości kupiliśmy dziś materac (gryczano-kokosowy) i pooglądaliśmy sobie wózki :)
Co do prezentu na chrzest - mamy też niedługo taką imprezę - dajemy srebrną monetę i ładnie wydane bajki.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkvcqgdgdqdv4a.png

Odnośnik do komentarza

kaska1714
Szczęściara09
Kaska Aż 4 tygodnie różnicy? I jak to lekarz liczy??

Juz wiem co znaczy kopniak w zebra mało ciekawie.

No dużo,wiem. Do swojego lekarza ide na koniec czerwca wiec zobaczymy co powie. Na polowkowym ta różnica to byl tylko tydz , teraz na prywatnej wizycie u innego gina taka duza różnica wyszla. Moze cos zle zmierzyl chociaż dobry z niego lekarz.
Narazie sie nie martwię , to w niczym nie pomoże. Zobaczę co powie lekarz prowadzący na kolejnym usg i na wizycie.

Kasiu, może znowu fałszywy alarm ze złym pomiarem jak kiedyś u Karolici.Moim zdaniem to nie wina braku witamin(mówią raczej że suplementy sztucznie podnoszą wagę dziecka, w co do konca nie wierzę i biore mama dha premium), nie jest też chyba związane z waszymi genami, tylko o rozwój dzidziusia w okresie prenatalnym.Poczekaj do nastepnej wizyty to sie wszystko wyjaśni.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

dddorotkaaa
A ja dla odmiany kupiłam dziś coś czarnego dla mojej córuni i dla dumnego tatusia oczywiście :)
Z różową opaski na głowie będzie dziewczeco :)

Smiesznie bedzie jak spodenki zasłonią napis DADDY:))
Ja już po zajęciach w SR, dziś był temat 2-3-4 etap porodu.dotychczas pisanie planu porodu wydawalo mi sie czymś zbednym ale chyba bede sie musiala do niego przyłożyć z moją położną:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

No miejmy nadzieje ,ze to zly pomiar a nie zatrzymanie wzrostu .
Na razie probuje o tym nie myśleć i nie martwic sie .

Cieszę sie wyprawka , zakupem wózka , planujemy wakacje , urodziny Laurenki drugie w lipcu . Także mysli sobie zakrzątam czym mogę .

Zrobilo mi sie zal męża dzis , z jego rodziny nikt nie przyjechal na urodziny , stwierdzili ze maja cos ważniejszego do zalatwienia. Jeden z jego braci i to ten z którym ma najlepszy kontakt wg nawet nie zlozyl mu zyczen. Co za ludzie ... A on specjalnie szybciej wrocil z pracy i czekal..
Nie lubię bardzo takiego czegoś ...

Odnośnik do komentarza

Czesc Mamusie :) my wlasnie wróciliśmy ze Świnoujścia :) bardzo intensywny dzien az mnie cos w boku zakłulo przez chwile. Zrobiliśmy prawie 20km na rowerach, ale trasy tam sa cudne, płasko i przez las, bajka :) byliśmy w Niemczech na bułce ze śledziem, pyyyychotka.
Padme, Charlotte ślicznie wyglądacie ! Charlotte Mierzylam ta sukienkę ale za ciasna dla mnie była w biuście a M juz była duża całkiem. Poza tym ma odkryte ramiona a ja mam tak samo jak Moli jakis kompleks ramion :p nie lubie ich odsłaniać. Hania grzeczniutka spi sobie prawie cały dzien :)
GreenRose zazdroszczę ze juz w lipcu rodzisz :) bedziesz pierwsza trzymać obie pociechy w ramionach. Ja juz sie nie moge doczekac :**

Odnośnik do komentarza

[quote="Milutka86"]Dziewczynki od godz 16 brzuch cały czas twardnial. I klocie nisko nad spojenienim lonowym. Ja wariuje.....kiedy będzie ten 35 tydzień. No i ruchy jak jest spokojniejsza to ja szaleje. [/quot

Kochana mi Też dziś brzuch twardnieje, teraz leżę bo chodzić mam strach.... ja to mówię byle do 32 tyg. Dziecko już bedzie ponas kg to do uratowania :-)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ja tez z "tych" panikujących :D i też marzę żeby być juz po 30.. tygodniu :D
Maaaag podziwiam -naprawdę. Ja bym się zamartwiała czy się nie przeforsowałam, czy dziecku nie zaszkodziłam- takie to mam jazdy.
Maja168- nie pisz proszę że nasz wiek to za pózno na pierwsze dziecko jak się tak srednio co 2 dzień pocieszam, że moze jednak nie :P

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqdf9hz10jjtap.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki, Milutka :)
Co do twardnienia brzucha - pełna obaw zapytałam dziś, czy to coś poważnego. Lekarz powiedział, że macica się przygotowuje i tyle. Już to wiemy, bo gadałyśmy o tym - ale i tak to nic przyjemnego, szczególnie, że to pobolewa i ciężko funkcjonować. O rowerze to nawet nie myślę (mam męską wersję i chyba samo zarzucenie nogi nad siodełkiem by już było wyzwaniem teraz), ale zdarza mi się długo chodzić. I wtedy - nic! A jak w domu za dużo jestem, to zaraz stalowa piłka się robi. I bądź tu mądrym..

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkvcqgdgdqdv4a.png

Odnośnik do komentarza

Kasiu. Nie martw się na zapas choć wiem co czujesz. Mi na ostatnim USG wyszło ze główka ma obwód jak na 26 tc. Brzuszek natomiast na 29 a jestem w 28.
Lekarz powiedział ze wszystko wygląda ok. A ja w głowie czarne myśli bo wcześniej te wyniki tak się nie rozjezdzaly a były zbliżone. ....
zobaczymy co będzie na następnym USG.
pocieszenie w tym ze im wieksza- starsza dzidzia to te wyniki są mniej wiarygodne!

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkktv73fyw7r4ny.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja po prostu jestem na wcześniejszym etapie niz Wy :) niektóre z Was juz maja 27-28 tydz a ja dopiero 25 zaczęłam :) spokojnie pewnie za dwa tyg tez juz sie nie ruszę choć zamowilam płytkę i bede ćwiczyć z maja bohosiewicz hehe :) 3razy w tyg i bez wymówki ! Zauważyłam ze coraz wiecej jem... Normalnir co chwile jestem glodna musze sie pilnować zeby za duzo nie przytyć :( bo potem tego nie zrzucę:/ mnie zrzucanie każdego kilograma bardzo duzo kosztuje wyrzeczeń. Ciezko mi chudnąc nir wiem jak wroce do formy po ciąży....

Odnośnik do komentarza

A ja tylko odkąd mogę to się ruszam :-) 4-5 miesiąc basen. Teraz od 6 ma zajęcia fitness plus wzmacnianie plus rozciąganie 2/3 razy w tygodniu. Po pierwszych zajęciach były zakwasy ud i pośladków ( brak ruchu w ciąży początkowej zrobił swoje) teraz czuję się po zajęciach pozytywnie zmęczona. Czasem nawet musze pospać w środku dnia, żeby się zregenerować.
Jeśli nie ma przeciwskazan od lekarza - ja ruch polecam!

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkktv73fyw7r4ny.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...