Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

padme
Dziewczyny ja zapomniałam co to sex, od stycznia .... Czyli od początku :((((
Jestem coraz bardziej wk..... i sfrustrowana :(((
Zakaz to zakaz, ale cieżko :(

Anka i Linaina jestem w programie badań prenatalnych Na Grobli. Połówkowe mam 5 maja. Któraś z Was chodzi do Mediconceptu prywatnie, czy cos pomyliłam???

Padme, ja chodzę do medicover. Na Grobli robiłam Nifty i raz usg. Masz tam jakiegoś konkretnego lekarza? A planujesz robić echo serca dziecka? Genetyk wspominala, że warto to zrobić dodatkowo poza programem i zastanawiam się nad tym badaniem.

Odnośnik do komentarza

Agaa33
Linaina
Szczesciara09, jestem na podobnym etapie jak Ty i usg mam wyznaczone na 23.maja w medicover i na 31.maja w szpitalu na Borowskiej z programu badan prenatalnych. Sevenka, Aga33, Wy tez pewnie jesteście w tym programie przez nieprawidlowe Pappa?

Hej Mamusie i Dziedziczki :-)

Linaina, w jakim programie?
Fakt pappa moje jest nieprawidłowe.
Czekam cierpliwie na wyniki Nifty. Jeszcze tydzień... :-\

Aga, po nieprawidłowym wyniku pappa dostałam skierowanie do genetyka i od niego dostałam takie zaświadczenie, że jestem objęta programem badań prenatalnych. W moim przypadku to była amniopunkcja i usg pomiędzy 20 a 24 tyg.

Odnośnik do komentarza

Ale miałam czytania :) Rozpisałyście się dziewczyny :) Ja już drugi dzień walczę z nieustającą migreną, oraz masakryczną zgagą. Od wczoraj tak mnie głowa boli, że nawet po tabletkach nie przechodzi. Do tego co bym nie zjadła to mam taką zgagę że nawet mleczko na zgagę nie pomaga. Wziełam na dzisiaj urlop bo chybabym nie dała rady wysiedzieć w pracy :(

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgf3q7jm12.png

Odnośnik do komentarza

Madzikcz,gratulacje dla Was i waszej Emilki:)Oj,tez chcialabym juz mowic do brzuszka po imieniu,no coz,moze w czw sie uda potewierdzic dziewczynke,choc moja Emilka mowi wczoraj zebym na to nie liczyla(na dwoch poprzednich badaniach sie zaslanialo)bo to agent specjalny a agent nigdy nie moze sie ujawnic...;)
Poza tym moje malenstwo od kilku dni strzela mamusi focha bo jak kopie a ja przykladam reke to zapada dluuugi spokoj:(nie mowiac o tym ze tatus tez nie mial okazji jeszcze doswiadczyc

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza
Gość Makosia100

Witam. Ja mialam polowkowe juz w 18t 1d. Mieszkam w niemczech i mam miec 3 Usg akurat tak mi wypadlo bo wizyty co 4 tyg. Ale przy nastepnej wizycie w 22t zrobimy 3D wiec napewno juz bedzie wszystko widac chociaz doktor nie miala problemow i wszystko pomiezyla.stwierdzila ze na 99% chlopczyk. Mysle wiec ze mozna juz cos kupowac. Denerwuje sie czytajac to forum bo wydaje mi sie ze strasznie malo wiem nix mi Pani doktor nie mowi.. Musze wiecej pytac

Odnośnik do komentarza

Nikusia i Karola - super, że już w domku znowu jesteście :)
Jureczka - coś czuję, że mocno masz zszargane nerwy i nieco depresyjnie u Ciebie.. Może masz jakiś pomysł, co byś mogła zrobić dla Siebie na poprawę humoru? Bo to bardzo trudne być w takim nastroju - spróbuj z tym powalczyć, póki masz siły.
Co do prenatalnych - położna powiedziała, że połówkowe mogą być do 24. tygodnia. Więc to chyba taka "większa" połowa ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkvcqgdgdqdv4a.png

Odnośnik do komentarza
Gość makosia100

Przepraszam pourywalo mi posty. Zazdroszcze tym co juz nie pracuja ale z drugiej strony dostalabym do glowy sama w domu. Maz caly dzien w pracy znajomych nie ma. Pytanie do tych dziewczyn ktore jeszcze pracuja- kiedy zamierzacie isc na zwolnienie? Ja pracuje fizycznie-jako sprzataczka czasami po 8/9 godz. Myslicie ze powinnam juz troche odpuscic i mniej pracowac?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...