Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny gratuluje Wam wynikow i zdrowych dzieciątek :) nie powiem ze po cichu Wam zazdroszczę ze juz znacie płeć i to Że wszystko w porzadku z Maleństwami. Ja juz od mirsiaca nie widziałam Niuniusia i bardzo sie martwię czy jest wszystko w porzadku. Ale juz niedługo wizyta ;)
Ja jestem całkiem zielona jeśli chodzi o te wyprawki, wózki, butelki itp. Dlatego bede Was dokładnie czytac i pytać w razie potrzeby :)
Rownież mysle o Wisience...

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry dziewczynki, ja już w pracy ;/ torche zaspałam dzisiaj, bo mam straszny problem ze wstawaniem wcześnie rano.. yhh..
Wiecie co, zastanawiam się co u Karolici.. ostatnio co się odzywała to miała jakieś bóle i problemy z układem moczowym, no nie? Mam nadzieje, że u niej ok..

Dziewczyny poradźcie mi.. mąż mnie namawia, żebym poszła na urlop.. W sumie bym poszła tylko boje sie, że w domu zwariuje.. Jestem juz troche zmęczona, nie ograniam tak jak przed ciążą.. poza tym mam jeszcze do pisania ta prace magisterska i w sumie tego nie robie, bo nie mam czasu.. juz tak sobie myślałam, że poszłabym z końcem maja.. jak dajecie rade w domu?

Odnośnik do komentarza

Idź na urlop :) Piękna wiosna, czas dla siebie, tyle książek do przeczytania :) Marzę o tym, ale przy własnej działalności to nierealne :) Ale gdybym mogła, byłabym na urlopie :)

Ja z moim Maleństwem mamy połowinki, zaczynamy 20 tydzień :)

Od dwóch dni dopadł mnie stres, który potrwa do 1 maja, do ślubu :) Stosuje terapie śmiechowe i relaksacyjne, żeby Małej nie zaszkodzić, ale stres i tak jest. Niech będzie już PO, chcę skupić się na ciąży! :) <3<br />
Pozdrawiam Was wszystkie :)

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8jqivleyevi34.png

Odnośnik do komentarza

Farasza gratulacje, polowa już za Tobą ;)

Mi z ogarnianiem domu pomaga zawsze mąż, nawet jak w ciąży nie byłam, więc nie mam tak źle:P zwłaszcza, że zwykle on gotuje a teraz to nawet sprzątać mi za bardzo nie pozwala jak widzi :P

A co do pasów to ja ostatnio przestałam zapinać. Dziwne uczucie bo już taki odruch sięgania po pas zostaje :D ale jest mi zdecydowanie wygodniej i nic nie uciska brzuszka.

Blanka i Alicja ur. 8.08.2016 37+3tc

http://fajnamama.pl/suwaczki/q6ds4rl.png

Odnośnik do komentarza

Charlotte i dziewczyny które jeszcze pracujecie i macie możliwość pójść na L4 ja na pewno polecam. Jestem teraz w domu, nigdzie sie nie spieszę, nie stresuje sie, mam własny rytm dobowy (jeżeli chce mi sie spać to poprostu sie kładę) mam czas na czytanie książek, pózniej już tyle tego czasu nie będzie. Dziewczyny to jest nasz czas, mamy do tego prawo :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3ci09kukz8me3m.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny;)jureczka co sie stalo??ja osobiscie pasow nie zapinam bo mnie cisna a i boje sie ze malenstwo gdzies uciska duzo czytalam ostatnio bo za jakis czas wybieramy sie na wakacje i mam straszny dylemat z jednej strony ciaza jest ciagle zagrozona i boje sie ze ucisk na brzuch spowoduje ze malenstwo nie bedzie mialo odpowiedniego dotlenienia a z drugiej strony przy wypadku (odpukac oby nic takiego nie bylo)lepiej jest zapiac te pasy...

Odnośnik do komentarza

Charlotte,Maja,ja poszlam na l4 bo mialam taka sytuacje w pracy jak dryas,czyli presja i stres,poprzednia ciaze strscilam wiec potem sobie powiedzialam ze nigdy wiecej narazania na stres.Ale jesli wy macie fajna spokojna sytuacje to wiem ze wybor trudny.bo niby spokojny tryb zycia w domku,wizyty w bibliotece raz w tygodniu-wreszcie jest na to czas,placimy skladki wiec nam sie to nalezy bez wyrzutow.poza tym korzystanie z pogody!Ale z drugiej strony taka monotonia zabija i uwstecznia,zawsze sie dziwilam kobietom ktore rezygnuja z pracy i zajmuja sie domem.Moja Emi juz jest duza i czesto po szkole leci na podworko i jest tam do wieczora,ma swoich znajomych a rodzice sa dobrzy nmonotonia;)maz tez w pracy,zazdroszcze mu bo u mnie taka monotonia.mysle ze jak mlodsze dziecko w domu to warto sie tym bardziej zatrzymac i poswiecic max czasu przed ta wrzesniowa zawirucha;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...