Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Mag czyli wychodzi na to, że sprawy toczyły się w tym samym czasie. I naprawde jest to ciekawe, że w jego sprawie zapadł wyrok w SR a Wy macie iść do SO. Zapytam się z ciekawości mojej kolezane adwokatowi jak to jest możliwe?

Odnośnik do komentarza

Nie mam pojęcia jak to będzie teraz :/ mam nadzieje ze posiada jakieś konsekwencje. Adwokat powiedział ze sędzia jest od tego żeby yo wiedzieć. Czasami jest tak ze takie sprawy przechodzą w rejonowce. Szkoda ze nie nasza. Mój mąż ma nadzieje ze dogada się z eks bo ponoć wyszła mega wkurzona z tego sądu. Prawdopodobnie tez ma już dość i chce po prostu spłacić męża i może zając się tym domem bo stoi i niszczeje.
Brak słów. I rzeczywiście tk się nadaje do jakiejś uwagi ! W tych sadach to tylko siedzą i pierdza w stołki ! Nic więcej pożytecznego z nich nie ma !
My wyszłyśmy od moich rodziców i siedzimy w parku. Nusia śpi a ja Was nadrabiałam. Czekam na koleżankę bo ma wyjść z dwójka swoich córeczek.

monthly_2017_04/wrzesnioweczki-2016_56335.jpg

monthly_2017_04/wrzesnioweczki-2016_56336.jpg

Odnośnik do komentarza

Cześć kochane :*

Mag bardzo Ci współczuje :( aż nie wiem co napisać ... cholera jasna co za sędzina !

Agnees, to masz odpoczynek :D ważne, że telefon zdjęłaś ze stołu :)

Trzymam kciuki za wszystkie rehabilitowane dzieciaczki :* Jeszcze troszkę i wszystkie będą wszystko pięknie robiły :)

Zdrówka dla chorych maluszków :*

Monikae śliczny wózek :)

Mila mi u Nas Leoś też trze uszka i to aż czasami się podrapie i mu krewka leci:( i to przynajmniej u Nas chyba od zębów bo jak już się przebije to przestaje :D dziwne ale właśnie to zaobserwowałam :) Trzymam kciuki za zdrówko Igorka :*

Stoooo lat dla Franusia :* dużo zdrówka :)

Ogłaszam nowinę mamy górną dwójkę :) dziewczyny ja już nie wiem czy powinnam się martwić czy nie te zęby idą jak szalone ! Ma już 6, a już czuję powoli pod palcem dolną dwójkę ... do roku będzie miał chyba całe uzębienie :D

U nas noc super, znowu się wyspałam spał od 19:40-6:40 z przerwą na mleczko o 24:00 :). Dokończyłam mycie okien, wysprzątałam balkon powiesiłam firany, byliśmy na spacerku, na zakupach zrobiłam Leonkowi sok i mam na dzisiaj dość :D wczoraj wysprzątałam jeszcze całą kuchnie w szafkach na szafkach itd ...

Czas na kawkę :) i zabawę z Leosiem na kocu :)
Do później :*

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72923.png

Odnośnik do komentarza

Natuska Franek tez juz ma 6 zębów a dziś dopiero skończył 6 miesięcy... ale to genetyczne bo ja też tak miałam :) mały gryzon.

Maag a można wiedzieć o co chodzi w Waszej sprawie? Czy o alimenty? Bo jeżeli o alimenty albo ustalenie rozdzielnosci majątkowej to tu bez znaczenia czy kwota przewyższa 75 tys czy nie, i tak powinno być w rejonie. Chyba ze sprawa dotyczy czego innego to wtedy okrąg. Masakra ze dopiero teraz się zorientowali!! Przecież to podstawowa sprawa kiedy się bada który sąd jest właściwy w danej sprawie :/

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72855.png

Odnośnik do komentarza

Maag współczuję to strasznie wkurzająca taka niekompetencja, brak słów.
My też jeszcze chodzimy na ta rehabilitację nieszczęsna. Mam wrażenie ze oni jak juz zarejestruja dziecko to tak szybko nie wypisza pewnie o kasę chodzi. Trudno pochodzimy. Tak naprawdę to rehabilitantka nie bardzo ma się do czego przyczepic, ale nawet u zdrowego dziecka coś się znajdzie...
A samolot to normalny etap rozwoju bo moja tez robi i pytałam.

Odnośnik do komentarza

Ojej nadrobiam ale nie wiem co już komu odpisać: /
Solenozantom małym i dużym wielkie buziaki i życzenia zdrówka!
Moja Ninka tez katar załapała ale inhaluje na noc nadivin i chyba jest lepiej bo się w nocy nie dusi. Na razie nie byłam u lekarza.
Maag szkoda mi Cię ale już chyba nic mnie zdziwi :/
Co do rehabilitacji to az aż mnie denerwuje co oni z tymi dziećmi wyprawiają. Moja ma rehabilitacje bo miała asymetrie ulozeniowa naprawdę widoczna i opozniajaca rozwój motoryczny . Teraz ma 45 min co 2 tygodnie bo są kolejki, jest super poprawa. Ale ja już nie naciskam a wręcz pytam kiedy koniec mimo że moja jest duuuzo w tyle za niektórymi dziećmi z forum. Wogolesie nie przejmuje bo na czas. Nie siedzi nie raczkuje robi samoloty i co z tego.jest zdrowym pogodnym dzieckiem dojrzeje i do tego. Dlatego krew mnie zalewa ze Staś np ma ćwiczyć metoda vojty. Znam dziewczynkę która tez to ćwiczy płacz niemilosierny ale tam nieuleczalną choroba a tu.. sorki dla mnie troszkę te zalecenia na wyrost a już na pewno metoda.

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqdf9hz10jjtap.png

Odnośnik do komentarza

Mag do koleżanki się nie dodzwoniłam ale miałam akurat dzisiaj kontakt z moją panią adwokat i przy okazji zapytałam. Dodam, że jest to pani adwokat z wieloletnim stażem pracy, to co mi odpowiedziała: "pierwszy raz słyszę o takim przypadku żeby podział majątku był przeniesiony do okręgówki, wszystkie moje sprawy toczą się w sądach rejonowych właściwych ze względu na położenie nieruchomości. Ostatnio prowadzę sprawę gdzie podział majątku oscyluje około miliona złoty i tez sprawa jest prowadzona w rejonowym". Więc mówię, że może każdy sąd sam decyduje ona na to, że jest to niemożliwe bo przepisy są jedne i równe dla całej Polski i wszystkich sądów -wydaje się oczywiste ale jak widać po Waszym przykładzie niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza

Mag ja bym tego tak nie zostawiła. Napiszcie do ministerstwa sprawiedliwości, opisz całą sytuację wraz z sygnaturą akt i danymi podstawowymi kogo dotyczy sprawa i jakie etapy przeszliście i poproś o weryfikacje. Myślę, że na pewno otrzymasz informacje zwrotną.

Odnośnik do komentarza

Mag - brak mi słów... Współczuję Wam tych nerwów :( Ale warto pójść z tym wyżej, może zrobią porządek.

Imbir - też polecam kontakt z PIPem, napewno się czegoś dowiesz :)

Mój Błażej miał ciężki wieczór. Zrobiłam mu kąpiel z pianą i na początku było spoko, nawet bawił się kaczka ale za chwile zaczął się lament. Podejrzewam że zobaczył że nie widzi swojego ciałka spod piany i się wystraszył :/ Może to głupie ale zaczął tak płakać jakby go coś bolało. A to był żel lipikar więc nie powinno to podrażnic jego skóry. Potem długo nie mógł się uspokoic. No i od jakiegoś czasu ma fiola na punkcie swoich kosmetyków. Jak nie może sięgnąć albo my zabiorę bo akurat potrzebuje to jest dramat. Poza tym nie chce żeby zrobił sobie krzywdę ostra krawędzią tubki z kremem czy pompka od wielkiego balsamu. Ale te wielkie to on uwielbia! Obracał 400 ml żelu lipikar i mu wypadał bo to duże i ciężkie i tez dramat.... Musiał być nieźle wymeczony!
U mnie budzenie jest średnio co 1,5 -2h jak 3 godziny śpi ciurkiem to mam święto... Dwa dni temu miał tylko 2 pobudki, a wczoraj były 3 do 23.... nie mam pojęcia od czego to zależy.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ko4mkw3ce.png

Odnośnik do komentarza

trochę bez ładu i składu ale sama ledwo na oczy widzę... po 8 jechaliśmy do księdza rozmawiać w sprawie chrzestnego, który nie dostał zsswiadczenia, potem spacer, smażenie naleśników, mycie okien, kieszenie gruszek, zbieranie prania... myślałam że się zdrzeme jak mąż wziął Małego na spacer ale oczywiście znalazłam sobie jakieś zajęcie. Chyba zaraz pościele łóżko i pójdę w ślady swojego dziecka.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ko4mkw3ce.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...