Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Hahhh Agnes u nas identyczna sytuacja. Widze, ze dzis nie tylko Staś ma śpiący dzien. Udalo nam sie wykąpać o 20:30, teraz jemy, bo wczesniej było pręzenie przy cycu i wierzganie, wiec przerwalismy i tata troche ponosił. Ja sie w tym czasie zrelaksowalam i posprzatalam kuchnie hehe ;)

Tyneczka fantastycznie, ze wszystko u Was ok ;) oby wizyta u neurologa tez to potwierdzila ;) tego Wam zycze ;)

Mind jak Lilcia w podróży?

Nasz Staś narazie jeszcze w kąpieli nie fika, raczej jest spokojny i tak jakby troche zdziwiony odmienna sytuacja ;) w ogole taki wrazliwiec straszny z niego. Na niektore dzwieki reaguje tak ze oczy szeroko otwiera i zdziwiony nieruchomieje.

Troche sie obawiam jak bedzie nocka wygladac skoro tyle spał w nocy. Fajnie macie, ze Wasze maluchy tak szybko na noc zasypiaja ;)

Odnośnik do komentarza

Imbirku dla Twojej Niuni także wszystkiego co najlepsze z okazji trzymiesięcznicy :* ! Nusia padła dzisiaj o 20:30. Jeszcze nigdy tak wcześnie nie zasnęła. Dlatego troszkę jestem w szoku.
Kapiemy ja codziennie. Męża nie ma wiec od dwóch dni sama się tym zajmuje a tak to zawsze mąż kapał. Myślałam ze sobie nie dam rady sama ale nie jest zle. Nusie trzeba dobrze trzymać bo jest taka ekscytacja wodą ze macha nóżkami i rączkami. Moczy oczy i uszka i w ogóle nie protestuje. Od nowego roku będziemy z nią chodzić na zajęcia dla rodziców z bobaskami :) tylko musi mieć skończone 3 miesiące. A u nas dopiero końcem grudnia będzie skończone. Ciekawa jestem do której będzie spała jak zasnęła tak wcześnie. Obstawiam ze do 3:00. Okaże się niedługo.

Ja już tez gotowa do spania. Trzeba korzystać z każdej chwili. Życzę Wam spokojnej i dluuuugiej nocki :* dobranoc !

Odnośnik do komentarza

Boże dziewczyny ja to wiecznie zapominam o forum ale ze przyszła choroba do mnie postanawiam się podzielić trochę przeżyciami a i uczucia was kochane badajcie się!! Na początku listopada poszła. Do lekarza rodzinnego z problemem który myślałam że tyczy wyrostka całe szczęście lekarz dał skierowanie na usg oraz wszystkie ważne badania związane z krwią i moczem. Wyrostka nie było ale wyszedł torbiel na sledzionie. A z krwi? Tarczyca to nadczynność norma jest 0.500- 4.700 np. A ja miałam 0.401. Lekarz stwierdził że mam przyjść za 2 tyg skontrolować znów a może się polepszy? I co? Znów spadek 0.018 byłam przerażona!!! W dwa tygodnie? Jak pytałam rodzinnego to stwierdził że to nie przez ciaze:/ choć cały internet o tym świadczył. Przepisał mi metizol 5mg raz dziennie A tydzień kolejna kontrola i Nowego spadek 0.013 stwierdził żebym poszła do specjalisty endokrynologa już dawno się zapisałam oczywiście bo dla mnie to Już był zły sygnał! Po 4 dniach znów zrobiłam ale już szczegółowe tf3 tf4 i tsh fatalne ponad 3 krotnie podniesione tf a tsh 0.010. dziś była wizyta u endokrynologa zrobił usg długa rozmowa i mnie uspokoił bałam się ze to nie daj Boże nowotwór!! Przepisał hormony w większych dawkach na 3 tyg zero alko i papierosów które napędzają tarczyce!!! A jak stwierdził po 2 tyg zapaliłam od porodu i to mi pogorszyło sprawę. Ahhh...:( mam nadzieję że teraz się unormuje:) macie może też taki problem? Masakra. Po 3 tyg kolejny jeszcze szczegółowsze badania i wtedy będzie mógł potwierdzić chorobę gravessa basedova bo teraz tylko mnie poinformował że może to mi dolega. Dziś miałam urodzinki a maluch mój 3 miesiacze:) dołączam moja pyze:))

monthly_2016_12/wrzesnioweczki-2016_53080.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj44jn8u45tcl.png

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorno-nocnie:)
Maly oszukany smokiem zasnal... na jak dlugo,zobaczymy:)
Trzymiesieczniaczkom gratuluje:) My w poniedzialek konczymy i fajnie wypada,bo Igorek tez z poniedzialku:)
Ale macie duze Dzieciaki,moj Igor to mikrusek,chyba starosc mnie dopada i mleko tez juz nie jak za dawnych lat:)))
Tyneczka,ciesze sie,ze u Was wszystko dobrze.
Zakupilam przez internet galoty modelujace,a moj R. zazyczyl sobie koszulke wyszczuplajaca,wiec zamowilam,niech ma na Swieta. Jak ja zobaczyl,to zwatpil i musialam mu pomoc przy zakladaniu:-) A dlaczego? Wrzucam fotke i dodam tylko,ze rozmiar zamowilam odpowiedni

monthly_2016_12/wrzesnioweczki-2016_53081.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja :) tak jak myślałam Nusia obudziła się nawet wcześniej bo 2:20. Szybka przepiórka pampersa i karmimy się właśnie. Stwierdziłam ze spróbuje nakarmić ja z piersi bo jestem ciekawa ile zejdzie. Gdyby podobnie czasowo jak butelka to po co mam ściągać. Nie ma sensu :p
Imbirku cudna jest ta Twoja Niunia ! I rzeczywiście nie Pulpecik !
Charlotte zmęczony tata najlepszy !:)
Choć Niunius precudny tata jednak wygrywa na tym zdjęciu :) nadaje się na jakiś portal typu demotywatory hehe :D
Robyn niezłe rzeczywiście z tymi hormonami Twoimi i tarczyca. Bardzo jestem ciekawa diagnozy.
Robyn wszystkiego najwspanialszego dla Ciebie na urodzinki i dla Malutka z okazji trzymiesięcznicy !:* rośnie mały kibic Hihi cudna fota !
Mila mi rzeczywiście bluzka jest mega wielkości Hihi :d ciekawa jestem jak wyglada się w niej po ubraniu jej :p

Odnośnik do komentarza

Witam juz porannie :). Nie ma co dzieci mamy sliczne :) niby mowia ze kazde male dziecko jest sliczne ale moiim zdaniem klamia :D

Moja Zoska dzis znowu przespala cals noc i to nie do 5, nie do 6 ale obudzila sie o 7 :). Teraz po karmieniu w sumie chyba juz wyspana ale nic nie szkodzi bo ja tez :).
Dzis duzo na glowie a wieczorem kolezanka maluje mi wlosy na blond bo kolejna proba powrotu do naturalnego brazu nie udana - tesknie za blondem.
Milego dnia Kobietki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

A my jedzonko o 2 ale nie wchodzilam juz na forum bo u nas to szybko idzie, karmienie na polspiacy i dalej w kime. A wstalismy o 6; 30.
Robyn to miałaś przeżycia, będzie dobrze. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Jakie długie włoski ma Twój malutki, mój to lysolek.
To prawda że nasze forumowe dzieciaczki są śliczne. Ich mamusie też z tego co widać.
U nas pada. Mały zaczyna marudzić. Jest ósma, czas na pierwszą drzemkę.
Paaaaa.

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamusie!;) ale wam zazdroszcze ze dzieciaczki przesypiaja cala noc:) u mnie pobudka z 4razy to minimum;)
Wczorwj Filipek mial szczepionki no i jakis niespokojny byl, wstal o 3.30 i do 5.30 swoje lapki ogladal i wkladql do buzi;))
Piekne macie bobaski,
maaag rzeczywiscie tak jak ktoras napisala twoja Hania ma sliczne usta;)
Hmmm lekarka wczoraj powiedzila ze Filio malo przybiera i kazala po skoncz2niu 4mc juz cos mu dawac, tzn "sloiczki"... przez 7tyg przytyl 800g. A jak wasze dzieciaczki przybieraja? Moj nie podwoil jeszcze wagi urodzeniowej

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c2n0a4hekpmu1.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

MalaMi a jestescie na piersi? Generalnie do 6 mca nie trzeba podawac nic, a potem jak sie zaczyna,to i tak najpierw piers a,potem odrobinka czegos nowego. Moze powinnas to skonsultowac z innym lekarzem? Dziecko raczej nie przybierze na wadze od paru lyzeczek sloiczka.. no u nas nie ma z tym problemu, Stas wazy pewnie okolo 8kg juz, a zaczynalismy od 3660. Ile mial Filipek jak sie urodzil?

Karolina to swietnie, ze Gosia juz bez goraczki.

Agnes zazdroszcze nocki, u nas pozno zasypianie i potem podbudka o 1,3,5,6 i o osmej juz koniec spania.

Robyn czemu chcesz juz podawac kleiki? Zaczyna sie chyba najwczesnisj od 17 tygodnia? jeśli sie myle, niech mnie ktos poprawi

Odnośnik do komentarza

Witacjcie z rana szaro buro do niczego. Moja wstawala co 2 godz. Zanim ja się kladlam to Ninka znowu wstała. Brzuch tak daje popalić masakra.
Na dodatek mąż mnie wkurzyl. Czasami mam mu chęć coś zrobić. Usypialam mala niby zasnęła kazalam mu ja kolysac. A on zaczął głośno mówić do starszej i ja zbudzil. Więc się wkurwilam i go owalilam. Ze nawet dziecka nie potrafi kolysac. I dalej już poleciała lawina.
U nas czas na drzemkę więc kolyszemy.
MalaMi moja też nie podwoiła swojej wagi urodzinowej. Ale to akurat dobrze bo by wazyla 8. 60 hehe
Robyn A dlaczego tak wcześnie??
Ładnie wygląda.

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

MalaMi moja w miesiąc przybrała kg a jest na piersi. Tyle że ona klops bo zaczynałyśmy z 3160 g a teraz waży 4 kg więcej ;) jeśli karmisz piersią to uważam jak charotte żadnych słoiczków do 6 miesiąca a jeśli lekarz każe to zmień lekarza. Jeśli karmisz mm to nie wiem za bardzo co i jak. A jak mały wygląda w siatkach centylowych? Spada mocno czy cały czas trzyma poziom?

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Charlotee my caly czas na piersi, ja powiedzialam lekarce ze do 6mca nie bede nic podawac, ona zreszzta widzi ze ja zdeterminowana na karmienie piersia, bo ostatnio jak mialam kryzys i praktycznie suche piersi byly, nic nie lecialo, maly plakal i szarpal sie przy cycku to tez sie nie poddalam i nic nie podawalam tzn mm i walczylam, a a lekarka skomentowala to tak ze jestem bardzo cierpliwa bo duzo kobiet wlasnie w takim momencie sie poddaje i podaje mm a potem dzidzius piersi nie chce..
Malutki wazyl 3580 31grudnia skonczy 4mce a wczoraj wazyl 6100... bede go czesciej przystawiala do piersi, nie wiem czy to cos da;/ choc ostatnio biedulek bardzo duzo ulewal i mial kilka dni wodniste kupki... no Stas pieknie przybiera;)
Milutka moj maz ma podobnie;) jak maly sie przebudzi to zamiast spokojnie cicho go uspac to on wtedy z nim rozmawia, smieje sie i wola mnie ze on zasnac nie chce hehe

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c2n0a4hekpmu1.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...