Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny:)
Też myśle nad rożkiem i kocykiem dziś mają przyjść właśnie ocieplany i nie ocieplany więc będę mieć zawsze wybór podobno są one do wózka ale zamówiłam większe w wymiar łóżeczka:)
Kołderkę zostawię na naprawdę zimne noce ale bardziej wolała bym używać jej dopiero jak podrośnie.
Jureczko> dużo zdrówka dla babci.. :]
Ja w pracy a kurier ma przyjść około 11:( mój paczkę pierwszy zobaczy:P
Żelazko Philips GD4410 właśnie wczoraj wyszukałam je w rankingu najlepszych, nie jest drogie a firma znana i mysle że produkt tez bedzie dobry:) chyba bede szukać tego typu żelazka:)
Dzieki za rade na moje lużne...masakra jakas..
Kurcze dziewczyny zaczyna mi się palić z komodą.. juz co raz wiecej rzeczy dla Kacpra a jak narazie wszystko ładujemy zapakowane do łożeczka które stoi w naszym pokoju juz rozłożone.. Juz sie robi na widok tego ciasno i nie wygodnie...musze cos szukac w ten ikei przynajmniej z 4 szufladami komode.. jakas jasna..Po wypłacie jechac i odrazu zakupic no zwariuje xD
Wczoraj Kacper cały dzien fikał w brzuchu dzis od rana cisza a jak zaczełam do Was pisac zaczął sie ruszac hahah...za bardzo sie nie ruszam niech myśli że śpie dalej:)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj44jn8u45tcl.png

Odnośnik do komentarza
Gość mika project

Witam mamusie,
Co prawda macie jeszcze trochę czasu, ale może którąś z Was zainteresuje ten temat :) Tworzę metryczki dla dzieci, które idealnie nadają się jako element dekoracyjny pokoiku dziecięcego lub na prezent urodzinowy :)

W ofercie mam również plakaty na Dzień Matki - bo o naszych mamach też warto pamiętać i podziękować im za cały trud wychowania :)

Zapraszam na Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Robyn993
doszłam dzis do wniosku że bede musiała kupic nowe jakies dobre żelazko..kompletnie sie na nich nie znam,
polecicie cos? najbardziej chodzi o prasowanie ciuszków dzieciecych

Kochana ja właśnie kupiłam sobie żelazko Boscha jestem mega zadowolona płytka ceramiczna moc 3000 w. Także spora. System zabezpieczający itp. Dałam 220 zl w neonecie na promocji

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Jureczka wspolczuje sytuacji.
.
Dziewczyny wasze dzieciaczki takie duże,moja najmniejsza n polowkowym 288gr w 20tyg.

A mam pytanie do was kochane. Strasznie zaczely mnie nolec biodra-miednica . Doslownie mam problem z zejściem ze schodów w domu .
Ma ktoras z was tak?
Moze to przez przeziębienie , czy myślicie ze warto jechać z tym do gin? Nie czuje ucisku na szyjkę wiec to raczej nie mala.

Odnośnik do komentarza

Znacie strone www.naszsmyk.pl ? Maja wszystko dla msm i dzieci ,pirkne minnky i posciele,szlafroki, koszule i staniki do karmienia,majtki siateczkowe,zawieszki fo smoczka,smoczki,kremy,szampony . No WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO i ceny jakby niskie. Komplet kaftanik,bluzeczka,pajacyk i czapka za 30zl a kolory piękne ,zwlaszcza turkus aaa zakochalam sie

Odnośnik do komentarza

kaska1714
Jureczka wspolczuje sytuacji.
.
Dziewczyny wasze dzieciaczki takie duże,moja najmniejsza n polowkowym 288gr w 20tyg.

A mam pytanie do was kochane. Strasznie zaczely mnie nolec biodra-miednica . Doslownie mam problem z zejściem ze schodów w domu .
Ma ktoras z was tak?
Moze to przez przeziębienie , czy myślicie ze warto jechać z tym do gin? Nie czuje ucisku na szyjkę wiec to raczej nie mala.


Ja praktycznie od początku ciąży mam problemy z biodrami. Największy problem jest jak trochę sie nachodzę w ciągu dnia i jak wieczorem się kładę do lóżka, to przez ból w biodrach nie mogę się ruszyć dosłownie a wstać z łóżka to jest jakaś masakra. Nie rozmawiałam o tym z ginem ale czytałam że to przez hormony się tak dzieje i w miarę zaawansowania ciąży sie pogarsza. I trzeba to przeczekać.

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73l6d8be5v79y5.png

Odnośnik do komentarza

MILUTKA > SUPER WÓZIOOOO:) OBY SIE SPRAWOWAŁ:) MAM PODOBNY I TEZ JEST TAKI ŻE WSZEDZIE NIM WJADE, PO KAZDEJ DZIURZE PISAKU KAMIENIACH IDEOOLO.

ta stronka która podała jedna dziewczyna noo ceny że oczy wychodzą...już szperam po stronach;p
W tym miesiacu pas! juz nic nie kupuje chce cos zaoszczedzic...

ja wczoraj jureczka po spacerze godzinym połtora godzinnym tez sie zle poczułam jak kładłam sie na bok to mnie cos w półdupkach bolało..i sie smiałam bo taki tempy ból.. a od czestego siedzenia strasznie doskwiera mi ból kosci ogonowej...najgorzej ze wstawaniem..podejscia robie:)
Kacper znów zaczyna latac mi po brzuchu..to sie juz miłe nie robi... a co bedzie jak bedzie 9 miesiac najbardziej go czuje jak siedze...

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj44jn8u45tcl.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...