Skocz do zawartości
Forum

Mamy, które nie pracują, zajmują się dziećmi i domem - zapraszam


Edzia

Rekomendowane odpowiedzi

Marg to miłe ze strony siostry że mówi wszystko :):) a pomoc i taka się przyda w życiu:D:D ale wierzę że jest ciężko
Mój za to starszy a złośliwy wobec niego
Wczorajszy dzień to był szczyt złości mego starszego - dobrze że padli po 18:00 i spali ładnie więc dzisiaj wypad w góry z tatą

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Witam!

Niestety nie mam netu w domu (piszę od koleżanki) bo nam modem się spalił po burzy:(

Co do pracy to byłam na próbie ale niestety nie odezwali się więc pewnie zatrudnili kogoś innego.
Co do znamienia to margeritka byłam już u lekaża który mi zbadał tylko wzrokowo ale siora mi dała namiary na dermatologa prywatnego który ma odpowiedni sprzęt więc się wybieram do niego.

W niedezielę byłam pierwszy raz sama z Pati w wawie pociągiem ale strachu miałam bo aż biegunkę rano dostałam hehehe...Ale wyjazd się udał tylko trochę męczący...

No a w czwartek byłam z Pati u laryngologa no i nic nie stwierdził bo Pati nawet nie dała się zbadać...:(

Mam nadzieję że szybko będziemy mieli neta w domu bo już wariacji dostaje...

Odnośnik do komentarza

NATKA08 siora mi napisala ze jakaś impreza jest w wawie i że jakies atrakcje dla dzieci sa...

joanna19 nie dziwie ci sie bo ja ostatnio wybralam sie z kolezanka na przejazdze podczas ktorej zachaczylismy wode 9mimo tego ze nie planowalysmy0 no i oczywiscie pati zobaczyla dzidzi w wodzie i niebylo pomiluj zeby nie weszla najpierw zamoczyla spodenki i pampersa a potem koszulke i tak oto chodzila na golasa.jeszcze na dodatek ja sie skompalam przez nia bo wpadlam do wody...Ale mialysmy frajde:)I tez nerowke mialam bo nie mogla usiedziec w miejscu jak jej ubrania schly i balam sie ze mi do wody wejdzie...

Co do remontow to tez ostatnio do kolezanki powiedzialam ze zauwazylam ze kazdy teraz robi sobie remonty bo lato to najlepszy czas na takie rzeczy.U nas tez zrobilismy maly remoncik i calkiem inaczej sie siedzi:)

No a tak pozatym podcielam pati wloski jak bede miala neta w domu to wysle fotke ale juz mialam wstac i wyjsc od tego fryzjera nawet fryzjerka w pewnym momencie byla zrezygnowana tragedia...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...