Skocz do zawartości
Forum

Mamy, które nie pracują, zajmują się dziećmi i domem - zapraszam


Edzia

Rekomendowane odpowiedzi

własnie wypowiedziałam sie o dzieciach na plaży biegających nago a tam mi o palących o tym że plaza nie jest miejscem do lubienia i o rodzicach którzy puszczają dzieci goło że nie uważają ze to pedofile........ boże gdzie ten świat zmierza.......... :(

Odnośnik do komentarza

Margaretka83
czesc Szani :) ja właśnie młodego usypiam we wózku bo mi za długo spal w ciągu dnia i teraz zasnąć nie może.

dlatego ja Kamila nei kładę. Jemu wystarczy 10 minut drzemki w dzień żeby broić potem do 22 albo dłużej.......

Odnośnik do komentarza

ankalena
75sylwia1
dziewczy tu mam link z lovelli wystarczy się zarejestrować i dostaniecie próbkę płynu i prezent dla dziecka ilośc ograniczona więc się spieszcie:))
O programie - Lovela

juz z samego rana sie tam zarejestrowałam
bo w poprzedniej kampani juz nie było próbek hehe

no właśnie ja wczoraj na wątku darmowe próbki znalazłam ten link a dzisiaj juz go nie ma dobrze że sobie otworzyłam stronę wczoraj bo bym nie znalazła, a promocja od dzisiaj wiec duża szansa że dostaniemy:))

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6974
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6975

Odnośnik do komentarza

75sylwia1
ankalena
75sylwia1
dziewczy tu mam link z lovelli wystarczy się zarejestrować i dostaniecie próbkę płynu i prezent dla dziecka ilośc ograniczona więc się spieszcie:))
O programie - Lovela

juz z samego rana sie tam zarejestrowałam
bo w poprzedniej kampani juz nie było próbek hehe

no właśnie ja wczoraj na wątku darmowe próbki znalazłam ten link a dzisiaj juz go nie ma dobrze że sobie otworzyłam stronę wczoraj bo bym nie znalazła, a promocja od dzisiaj wiec duża szansa że dostaniemy:))

Witam się i ja:D
Właśnie zwlekłam się z łóżka i mam mega lenia:lup::lup:
Wysłałam już i do miesiąca mam dostać próbke Lovelii i coś tam dla dziecka:lol::lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...