Skocz do zawartości
Forum

Mamy, które nie pracują, zajmują się dziećmi i domem - zapraszam


Edzia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po długiej przerwie!

Już od miesiąca siedzimy u teściów. Pati całkiem inne ma zachowanie.Co prawda wpada w furie ale już nie tak jak wcześniej i przynajmniej nikt jej nie ulega podczas furii i nierozpieszcza a przede wszystkim ciesze się z tego że teraz jest tylko mama a nie tak jak wcześniej było babcia i dziadek...
Ale przyjdzie taki dzień kiedy bedziemy wracać "do siebie" i powiem szczerze że się obawiam tego że jak wrócimy to będzie na nowo to samo bo już dwa razy byłam na weekend z małą i w niedziele byłam i wraz było to samo ech...Rozglądamy się za mieszkaniem jakimś ale te ceny mnie przerażają...:(No i jestem w kropce bo wracać do moich rodziców nie chcem a i u teściów nie jest fantastycznie bo już mam za sobą kilka sprzeczek z teściową...I co tu robić...?Zazdroszcze wam dziewczyny swoich mieszkań...

Odnośnik do komentarza

Margeritka,dostawy są w okolicach 150-200 zł.Dla nas to teraz dużo,bo końcówka remontu też kosztuje (wydaliśmy prawie resztę oszczędności na schody i drzwi wejściowe,nie wszystko opłaca się brać na raty),no i kiedyś trzeba zacząć zbierać na to wesele...;)ale już po pierwszym obejrzeniu katalogu coś wybraliśmy,i może od razu kupimy coś do pokoju Stasia:)

Katarzyna,wiem,co przeżywasz...mam podobnie-mieszkamy z babcią,200 m od nas są moi rodzice.Rodzice co prawda się nie wtrącają,ale babcia zachowuje się tak,jakbym była niepełnosprawna (nie obrażając niepełnosprawnych)-powieszę swoje pranie,ona mi je poprawia po swojemu,odstawię naczynia do zlewu-umyje je za mnie w zimnej wodzie,bez płynu i gąbki(umyte nie są...),wstawię zupę-zagląda mi do niej,manipuluje przy gazie,bo np za mały,próbuje doprawiać (gotujemy sobie osobno),książkę można by napisać...a z dzieckiem oczywiście wszystko robię nie tak,za mało je i nie karmię go jak trzeba -a "trzeba" już mu dawać mielone,czekoladę i zupę podbijaną śmietaną i mąką:/dlatego ciągle jesteśmy w stanie wojny/konfliktu...cierpliwości życzę :) może zbierajcie powoli kasę na wynajem czy cos swojego...?

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

witam kobitki
Ola wiadomo każdy zanim coś kupi to przelicza kasę takie czasy ale na pewno uda sie wam kupić coś co będzie ładne i na miarę waszego portfela
Katarzyna życie to nie bajka tym bardziej z rodzicami czy teściami musicie starać się o swoje cztery kąty
dziś mój syn wraca z wyjazdu integracyjnego ciekawa jestem jak mu tam było bo telefonicznie jakoś nie miała czasu mi o tym powiedzieć

Odnośnik do komentarza

Natka,jak syn nie miał okazji powiedzieć przez tel jak jest,to raczej było super :)

Meble kupione-jupiii!;)Nie tylko do naszej sypialni,do pokoju Stasia też:) z mebli zostanie nam tylko stolik i krzesła do minijadalni,i szafka do łazienki;i agd jeszcze,ale do grudnia do świąt raczej damy radę się uwinąć:)
Do sypialni wybraliśmy meble z serii Palermo,a do pokoju synka Caps (z BRW).

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

ola2710
Natka,jak syn nie miał okazji powiedzieć przez tel jak jest,to raczej było super :)

Meble kupione-jupiii!;)Nie tylko do naszej sypialni,do pokoju Stasia też:) z mebli zostanie nam tylko stolik i krzesła do minijadalni,i szafka do łazienki;i agd jeszcze,ale do grudnia do świąt raczej damy radę się uwinąć:)
Do sypialni wybraliśmy meble z serii Palermo,a do pokoju synka Caps (z BRW).


ola tak też było wrócił tylko cały pozdzierany kolana to jeden wielki strup i połowa rzeczy w walizce przemoczona to efekt wyprawy kajakowej ale ogólnie zadowolony
super ze juz kupiliście meble teraz to już tylko możecie sie nimi cieszyć

Odnośnik do komentarza

Margeritka,szybkiego końca remontu życzę!

Natka,mimo że syn z lekka kontuzjowany,to najważniejsze,że szczęśliwy i zadowolony :)

My czekamy jeszcze na meble,będą w ten czwartek.Mój M.chciałby je od razu zacząć składać,bo nie będzie tyle miejsca,by je przechowywać,a przenosić z miejsca na miejsce nie ma sensu..więc dziś kładzie panele - oby poszło ok,bo u nas zawsze coś niespodziewanego wyskoczy (ostatnio-nie taki kaloryfer,trzeba wymieniać;jeszcze z drugim był problem,bo nie było jak go zawiesić...tylko śmiać się pozostaje z takich rzeczy;)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

ja, podobnie jak Ulla, lubię mieć kolorowe ściany. U nas każdy pokój w innym kolorze, a w dwóch pokojach -w komputerowym i w sypialni- mamy 2 kolory ścian, jasne pastelowe i dla kontrastu mocne, intensywne. Białe są wg. mnie niepraktyczne, bardzo się brudzą. Przynajmniej u mnie. W sypialni mamy 3 ściany pomalowane na jasno (kolor budyń śmietankowy) i po niespełna roku nadają się już do malowania. Ale to prawda, że jasne kolory powiększają optycznie przestrzeń.

Odnośnik do komentarza

My mieliśmy trochę zabawy z kolorami-mamy wszędzie skosy,do tego trzeba było ukryć belki,więc prostych ścian do sufitu nie ma wiele.W kuchni mamy wszystko na biało,korytarz i część "jadalnianą" kremowy i ciemny niebieski (dżins),nasza sypialnia jasny szary i wściekły czerwony;),pokój małego w pastelowym błękicie i żółtym,a łazienka (oprócz białych kafli na części ścian) ciemny szary z jakimś piaskiem (farba była taka gumowa,z cząstkami piasku,na ścianie chropowata wyszła).
Nie obraziłabym się,jakby wszystko było na biało,ale mama (pracująca w hurtowni materiałów budowlanych) i M.mnie przegadali...

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

NATKA08
oj dziewczyny u mnie też ściany kolorowe w salonie mamy jedną ścianę w kolorze dojrzałej śliwki przepiękny gdzie indziej trochę szarości Nataszy pokój lekki lila a nasza sypialnia kolor burgund taki jak na zdjęciu do tego pod sufitem pas dekoracyjny dobrany do koloru ściany

Natka ten kolor jest piękny, znajomi mają sypialnię w tym kolorze, super to wygląda

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...