Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Sudocrem też mam, w razie odparzeń będzie. Zresztą my zawsze go mamy w domu:)
A linomag zielony tez słyszałam że dobry to pewnie się skuszę ale to już w następnej kolejności właśnie jak mi alantan się skończy albo nie przypasuje.
Do buzi kupię też ziajkę ale to już w sklepie normalnie. To chyba naprawdę już wszystko mam...teraz tylko wózek ale może będę miała jednak po znajomej, używany 5 miesięcy. ..w przyszłym tygodniu go obejrzę. Jutro...WIELKIE PAKOWANIE...I niech się dzieje co chce.:))) Dziewczyny mnie naprawdę zmobilizowały...

Odnośnik do komentarza

Witajcie ale dzis wiadomości... Ho ho. Baby jago jestesmy z toba modlimy sie i trzymamy kciuki za twój kruszynke żeby przetrwala te wszystkie przeciwności jakie życie stawia na jej drodze.
Gratuluje Justa synka.
Bylam dzis u lekarza i maluszek waży 2600 niby wszystko dobrze tylko... GBS wyszlo dodatnie.... By to szlag. Napiszcie mi jeszcze o tym kremie Ziaja konkretna nazwę.

Odnośnik do komentarza

Ja do pupy też mam Linomag zielony-tani jest i polecany w szkole rodzenia u nas. Jak się nie sprawdzi-mam jakąś próblę Bepanthenu. Na słońce mam Pharmaceris-filtr mineralny od 1. dnia życia.

Do smarowania ciała i twarzy na razie nic nie kupowałam. Mam jakieś próbki Latopic dla niemowląt ze skóra atopową. Mam nadzieję, że mojego dziecka to nie spotka, ale sama miał AZS, więc dmucham na zimne.

http://fajnamama.pl/suwaczki/6v34fky.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/jy8pb7r.png

Odnośnik do komentarza

Wróciłam od ginekologa...jeszcze jakieś zakupy w Rossamnie, tak zleciało i dopiero czytam te wszystkie wieści.
Babyjago trzymajcie się. Czekam na same dobre wieści.
Jysty- gratulacje- i powiem,że jak na te 2500g to wysoki chłopak :)
Ja od dzisiaj biorę fraxyparynę...tak mi gin.zalecił z racji leżenia. Zatrudniła męża do robienia zastrzyków, a raczej wydało mu się to oczywiste. U małej wszytko OK, tylko jakaś taką akcje serca miała wysoką- w sensie prawie 160. W poniedziałek wybieram się znowu na KTG to zobacze ile wtedy będzie.
Widziałam w Rossamnie takie niemalże puste półki z pieluszkmi i zastanawiam się czy tam są jakieś tanie czy co? Jeszcze nie kupowałam i póki co obczajam gdzie są jakie ceny. Gdzie polecacie kupić?

Odnośnik do komentarza
Gość Zuzulinka

Hej dziewczyny to się robi coraz bliżej
Chyba i ja muszę się szybciej ogarnąć z tym pakowaniem wyprawka
Ja nic nie mam nawet koszuli kapci itp dla Filipa też nic.
Niby jeszcze do połowy czerwca jest czas ale czytając niektóre wpisy to już go coraz mniej
Trzymaj się babyjaga będzie ok
Pomodl się do św Dominika on ci pomoże

Odnośnik do komentarza

Byłam jeszcze w sklepie i nabyłam te ziajkę żeby była do kompletu. Ja za nią dałam 4 zł.:) Takie białe opakowanie z żółwikiem od 1 d.ż.
A do kąpieli kupiłam oilatum więc generalnie nie powinno być potrzeby dodatkowo smarować ciałka, także buźkę będę smarowała tą ziajką po kàpieli itd a przed wyjścien tym na słoneczko z filtrem, tyłek alatanem na początek i tak już musi być na start.
Kupiłam tez ten termometr microlife nc150 można nim też mierzyć temp wody i mleka w butelce np.
Podgoniłysmy dziewczyny, nastraszyły nas koleżanki.
Babyjago pomodlę się jeszcze raz przed snem za Was...po prostu nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż ten najszcześliwszy :* Bądź silna!

Odnośnik do komentarza

W Sosnowcu też od rana ciepło i słonko. Zaraz córcię do przedszkola wyprawiam, potem krótkie zakupy i biorę się za sprzątanie dołu domu bo nie znamy dnia ani godziny.
Cały czas myślami jestem z Wami BABYJAGO. W taki piękny dzień musi być wszystko dobrze. Nie przyjmuję innego scenariusza.
Czekam na dobre wiadomości jak Malutka będzie już po drugiej stronie brzuszka.
Ściskam Was mocno!!!!

Odnośnik do komentarza

Babyjago musi być dobrze malutka jest silna i razem to przetrwacie! Całuje Was mocno.
Tez byłam wczoraj u lekarza i szyjka jest na granicy i muszę zacząć się oszczędzać... Ehh i jak ja dotrwam do egzaminów?
Dzisiaj zacznę pakować po mału torbę zestresowałam się okropnie!
Dziewczyny ktore urodziły gratulacje i przesyłam całusy dla waszych pociech:**
W Warszawie tez pięknie a tu tyle nauki xD
Miłego dnia kochane i prosze wytrzymacie do swoich terminów ;)

http://s1.suwaczek.com/201606257448.png

Odnośnik do komentarza

W Dąbrowie też pięknie, aż mam siłę coś robić :) Też zacznę sprzątać, potem z Zuzą zrobimy kluski śląskie, bo ma straszną ochotę ;)
Babyjago ciągle myślami jestem z Wami. Piękny dzień na rozpoczęcie nowego etapu z Milenką. Ściskam Was mocno, wysyłam pozytywną energię!
Jej może w końcu dziś ten wózek skończę ogarniać. Ostatnie dni miałam takie bez sił, że większość dnia przeleżałam, dobrze że minęły ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h1by0oenb.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry! Krk też słoneczny, 9 stopni póki co. Załączyłam ostatnie pranie dzidziusiowe, kosz mini ciuszków czeka do prasowania, jest co robić. W sumie to jeszcze przyjdą prześcieradełka i mam biała nową pościel dla nas to też będę musiała jeszcze wyprać w loveli na przyjęcie malucha;)
Babyjago ja nie przestaję o Was myśleć nawet na minutę, boję się razem z Tobą i wierzę razem z Tobą....musi być dobrze...:*

Odnośnik do komentarza

Syll-Ty też z Warszawy? Gdzie będziesz rodzić? :)

Ja też planuję się spakować w weekend. Czekam tylko na męża, żeby wiedział co mam i co gdzie pakujemy.

Zamówiłam wczoraj w końcu staniki przez internet. Modlę się, żeby pasowały, bo nie będę miała głowy/czasu na zabawy z odsyłaniem...

Kurcze-cały weekend wybieraliśmy materac do łóżeczka i w końcu zamówiliśmy lateksowy firmy Vitmat, niby super opinie, certyfikat medyczny, dobry nawet do rehabilitacji. Wczoraj przywiózł kurier i wydaje mi się dość miękki. Boję się, że dziecko będzie za bardzo się zapadać. Zwariuję chyba... Czy któraś z Was kupiła lateksowy? Jak z twardością?

http://fajnamama.pl/suwaczki/6v34fky.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/jy8pb7r.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...