Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam. Przytyłam tylko tyle co waga dziecka, reszta badań w normie, hbs ujemny, usg tylko nie dotarło ale dobrze ze zrobiłam wcześniej prywatnie a przy badaniu lekarz mówił ze wszystko jak najbardziej ok. To chyba ok. Czekam na lekarza. Dziś będę miała też pobierany GBS.
Dzięki za info o pediatrze. Dziś zapytam w tym ośrodku w którym jestem o dane. Najlepiej u lekarza który ma fajne godziny przyjęć, jest 2 do wyboru,mam tu blisko, położna mówi ze są w porządku, to spróbuję tutaj zawsze lekarza można zmienić jak coś mi się nie spodoba. Mała dziś daje w kość. Żebra skopane aż źle mi się siedzi a malec tez zaczyna się nudzić...ale damy radę.;)

Odnośnik do komentarza

Czesc laseczki.
Babyjago co ty gadasz, u mnie świeci słońce,fakt chmurki są ale z okna ładny dzień,tylko nie wiem jaka temperatura.
Wczoraj był grad a w wałbrzychu śnieg padał jak byl niemąż,na dowód tego mi nagrał filmik:p
Czekam za kurierem,ma mi przywieżć wózek:).powinien już być.
Co do podkładów toja kupiłam ten sam u hubiworld ale kurcze nie sądziłam ze to nie oddycha wogóle,ze takie problemy mogą byc.Myślałam tylko o ceracie ze to nie dobre bo sama nie chciałabym spac na foli by ciągle mi coś szelesciło ale ze tomoze nie oddychac to nie pomyślałam.Stosować bedziemy ale skupie sie na tym czy dziecko nie poci sie za bardzo.
Załamałam sie troche wczoraj bo chyba wyszły mi rozstępy na pośladkach,tak obserwuje co to moze byc od jakiś 3 tyg,moze zadrapanie myśle sobie ale są i nie znikają no i obstawiam ze to rozstępy sie pojawiły.Z jednej str lepiej tam,podmajtkami nie widać,gorzej brzuch,piersi,uda.Ale z drugiej str -na dupie?nosz kur....wszystko mi urosło ale nie tylek,nawet sie spodni ciążowych nie dorobiłam,chodze ciągle w spodniach sprzed ciąży,wiec czemu tam?

http://www.suwaczek.pl/cache/0636c7f1be.png

Odnośnik do komentarza

Co do rozstępów to u mnie pojawiły się na piersiach ;) i cóż począć. Jest to o tyle zabawne ze z 75b urosły mi do 80 c i działo się to powoli. Ale cycki się zszokowaly i rozstapily z wrażenia ;). Na szczęście póki co są jakieś pojedyncze pod brodawka. Te młodzieńcze na udach zjasnialy po 0 latach wiec te tez w końcu zjasnieja ;). Nie ma się co rozstepami przejmować :). Na Pomorzu zimnoo! Ale na i tak udaje się najwyżej na wycieczki do sklepu osiedlowego wiec tyle ten ziab wytrzymam. Dziewczyny - niech ten tydzień będzie pozytywny!

http://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3k4iyrxx3m.png

Odnośnik do komentarza

Po wizycie ok. Pobrała mi na tego GBSA wymaz , tak jak pisałam reszta ok. Lekarz mówi ze wszystko pozamykane wiec lecimy dalej;) nast wizyta juz za 2 tyg także przypuszczam, że teraz to zacznie być z górki...
Poszłam zapytać w rejestracji o tego pediatrę i podobno bez szans żeby podać ich dane jak jeszcze dziecka na świecie nie ma. To jest paranoja w szpitalu jedno w przychodni drugie...zaczyna się już...:/ w piątek wieczorem mam umówione spotkanie z położną ze szpitala, będziemy spisywać plan porodu i dowiem się co w tej sytuacji ale szpital ma chyba 2 tyg na przesłanie karty szczepień więc jest czas żeby po porodzie to normalnie załatwić.
A mała mi daje dziś tak popalić ze się martwić zaczynam. Chyba ze juz po prostu taka jest silna a miejsce jeszcze ma i zaczynam mocniej odczuwać wygibasy.
Neluś nic się nie martw waga jest tylko szacunkowa i może wcale aż tyle nie ważyć. Nie ma co się na zapas stresować.

Odnośnik do komentarza

Marzi82
Czekam. Przytyłam tylko tyle co waga dziecka, reszta badań w normie, hbs ujemny, usg tylko nie dotarło ale dobrze ze zrobiłam wcześniej prywatnie a przy badaniu lekarz mówił ze wszystko jak najbardziej ok. To chyba ok. Czekam na lekarza. Dziś będę miała też pobierany GBS.
Dzięki za info o pediatrze. Dziś zapytam w tym ośrodku w którym jestem o dane. Najlepiej u lekarza który ma fajne godziny przyjęć, jest 2 do wyboru,mam tu blisko, położna mówi ze są w porządku, to spróbuję tutaj zawsze lekarza można zmienić jak coś mi się nie spodoba. Mała dziś daje w kość. Żebra skopane aż źle mi się siedzi a malec tez zaczyna się nudzić...ale damy radę.;)

Marzi82 to że tak zapytam to ile przytylas? Bo mi idzie 8 kg od początku ciąży. Bez spodni ciążowyxh nie da rady. Z tym pediatra to chodzi o to że w szpitalu trzeba podać pediatre juz?

Odnośnik do komentarza

Sylwia 9 kg do przodu i to podobno jest bardzo dobra waga.;) tyle co waga dziecka od ostatniej wizyty oczywiście; )
A z pediatrą to dokładnie tak jak mówisz. Na dniach otwartych mówili że taką informacje mamy podać przy przyjeciu do szpitala. A mnie w przychodni widzisz co powiedzieli.
A dopytam jeszcze tej położnej.

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamuśki. Właśnie leżymy i jemy galaretkę. Ja dopiero wizytę mam 5 maja i wtedy pewnie wizyty co 2tyg.czuje ze młody nabiera mocy bo kopniaki po żebrach sa coraz silniejsze.u nas caly dzień pada kurde z taka pogoda. Niby wiosna ale .... Pytalam dzis położna kiedy po urodzeniu można dziecko na spacer wziąć to powiedziała ze jak bedzie ladnie i cieplo to nawet na nast.dzien po wyjściu ze szpitala. Na 15 min. I z dnia na dzień wydluzac czas. Powiedziała ze czerwiec to najlepsi czas dla dzieci...

Odnośnik do komentarza

A ja dziś rano skrobałam szyby samochodu. Później troche jeździłam i na zmianę deszcz, grad, śnieg i oślepiające słońce.
Powiedzcie mi, czy dzieciaki wasze juz główkowo ułożone? Bo mój caly czas wbija mi główkę w żebra i za nic nie chce sie wypiąć tyłkiem. Czytałam ze są jakieś ćwiczenia wspomagające, ale nie wiem na ile to skuteczne. Macie jakies doświadczenia w tym temacie? Bo za wszelka cenę chciałabym uniknąć cc...

Odnośnik do komentarza

kamilaaa_n
Co do spacerów, to najpierw wystawię Małą do okna czy na balkon na kilka minutek i dopiero potem na dwór, ale raczej poczekam kilka dni..
Kurde nie mogę sobie przypomnieć, jak z tym pediatrą było..coś mi świta, że podawałam dane w szpitalu właśnie po porodzie.

Dokladnie ja tez tak mysle ale tak zapytałam z ciekawości co powie, z tydzień takiego werandowania i można na chwile na pole wziac. Przy córce to siedzialysmy w domu bo byla zimna jesień i padalo duzo wiec caly wrzesień w domu. A teraz to ciężko zaciągnąć do domu gada :)
odnośnie zapisywania do pediatry to po urodzeniu pytali o adres placówki i lekarza. Ale ja i tak będę gdzie indziej jeździć. Bo tu u nas w ośrodku to lekarka u wszystkich dzieci slyszy szumy kolo serduszka..., na zwykle przeziębienie antybiotyk niech szlag trafi... A do obecnej lekarki jedzimy 10km a przynajmniej sie wyznawala na córce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...