Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

Marzi, sklep bielizniarski w budynku Biedronki, tuz przy wejsciu
http://www.google.pl/search?aq=0&oq=biedronka+zabi&client=tablet-android-lenovo&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8&q=biedronka+zabierz%C3%B3w#fid=0x4716585021d2608d:0x9123887df9413711&fpstate=lu:map

Czrownicavip, dobra promocja na pampersy premium jest w Super Pharm, 39,99 i do tego paczka chusteczek nawilzanych za Grosz, tylko trzeba miec ich karte Lifestyle.
https://klublifestyle.pl/index/

Odnośnik do komentarza

Sylwia, tak swedzi mnie brzuch, raz bardziej raz mniej, tylko ze mam skore ze sklonnoscia do atopii, wiec cale zycie mnie cos swedzi albo uczula i chyba nie ma to zwiazku z ciaza.choc moze troche ma, juz sama nie wiem, ale jak o to zapytalas to zaczelam sie zastanawiac i tak mi wychodzi ze teraz brzuch i plecy na wysokosci brzucha swedza mnie bardziej niz reszta.
Mam nadzieje tylko ze moj maluch nie odziedziczy atopii i alergii pokarmowej po mnie plus alergii na pylki po swym ojcu, bo oszalejemy z takim zestawem.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :-) Ale dziś pospalysmy z Zuza...jeszcze w łóżku lezymy takie z nas lenie :-) mnie też czasem boli jak wstaje z łóżka np. Po nocy,ale nie wiem czy nie mają wpływu na to moje żylaki :( Marzi świetnie,że odszedł Ci stres związany ze szpitalem. To bardzo dużo. No nic dziewczynki, lecę robić śniadanko,wstawić rosolek i sprzątać.. miłej niedzieli!

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h1by0oenb.png

Odnośnik do komentarza

Witam was mamusie w tę słoneczną niedzielę :) od kilku dni co noc sni mi się poród. Różne scenariusze, raz idę pieszo do szpitala, raz dziecko rodzi się bez mojego udziału w ogóle, innym razem rodzi sie jako wczesniak ale waży ponad 4kilo. Wam tez juz się zaczęły takie sny czy ja po prostu wariuje?
A kość łonowa tez mnie boli, zwłaszcza jak wstaję z leżenia albo przekręcam sie na bok w nocy. Zapomniałam sie poskarżyć na to lekarzowi, ale za tydzień kolejna wizyta wiec zapytam. A do tego czasu galaretki :)
Życzę Wam udanej niedzieli :-*

Odnośnik do komentarza

zewa
Witam was mamusie w tę słoneczną niedzielę :) od kilku dni co noc sni mi się poród. Różne scenariusze, raz idę pieszo do szpitala, raz dziecko rodzi się bez mojego udziału w ogóle, innym razem rodzi sie jako wczesniak ale waży ponad 4kilo. Wam tez juz się zaczęły takie sny czy ja po prostu wariuje?
A kość łonowa tez mnie boli, zwłaszcza jak wstaję z leżenia albo przekręcam sie na bok w nocy. Zapomniałam sie poskarżyć na to lekarzowi, ale za tydzień kolejna wizyta wiec zapytam. A do tego czasu galaretki :)
Życzę Wam udanej niedzieli :-*

Dziwne sny w ciąży to chyba norma. Mi też od jakiegoś Czasu śni się moje dziecko,raz, ze jest wcześniakiem, innym razem jest dorodny ale coś tam było, już nie pamiętam bo szybko zapominam sny, ale są tak pokręcone, że hoho.
Odnośnik do komentarza

Dzień dobry wszystkim !
Sylwia szpital nie tyle luksusowy co po prostu urzàdzony jak sredniej klasy hotel a to już mi psychicznie dużo daje, nawet nie śmierdzi tam szpitalem jeśli wiecie o co mi chodzi;)
W Krakowie nie w Wawie.

Skóra mnie nie swędzi ale ja się smaruje 3x dziennie a jak latam to przynajmniej 2, oliwka rano i wieczorem na mokrą skórę i w ciągu dnia balsam jakiś staram się jeszcze wetrzec.
Babyjago ja dziś będę próbowała depilacji kremem, na okres ciąży przeszłam na żyletki ale to już zbyt męczące i niedokładne, 3mać kciuki żeby mnie nie podrażniło;)

Jola dzięki za namiar, P. wie gdzie to to skoczył przy okazji.
A sny...to mam takie kosmiczne ze hoho...;) chyba standard w ciàży;) ale szczerze to zawsze mi się śniły różne głupoty teraz są tylko trochę dziwniejsze:)
My pospaliśmy do 11! Teraz sniadanko hihi

Odnośnik do komentarza

My wczoraj byliśmy u mojego J. siostry w odwiedzinach, bo urodziła miesiąc temu synka. Miałam okazję zobaczyć reakcję Zuzy na małe dziecko. Boję się trochę, że sobie nie dam rady na początku z dwójką. Tutaj maleństwo, tutaj 5 letnia dziewczynka, której ciężko będzie zrozumieć słowo nie. Muszę chyba poczytać jakieś książki i wesprzeć się opinią i radami mądrzejszych :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h1by0oenb.png

Odnośnik do komentarza

Kamilaaa.. ja mam prawie 8 latke ale widzę ze bardzo się cieszy. Do szkoły jak sie wybiera to caluje brzuch a jak przychodzimy do domu to przytula sie do niego. Ciuszki sklada ,przeklada i w ogole szał. Ale wiadomo jest starsza a twoja córcia może troszkę inaczej reagowac choc ja tez mojej powtarzam non stop ze mojej miłości wystarczy na ich oboje.

A co do galaretek juz chlodze w lodowce i będzie na deserek z bita śmietana i czekolada.... Mmmm... Moja Nikola tez chetna :)

Odnośnik do komentarza

cieszę się bardzo, że moje rady "cioci dobra rada" pomogły. Całą ciążę reguluje sobie zdrowie żarciem, choć oczywiście przeginam ze słodyczami ;-)

ja się właśnie rozsypałam. Dołek się czaił czaił, odganiałam, aż wybuchło. Wszystko co zamiatałam pod dywan wylazło i siedzę i zawodzę, oczu już nie mam. Chce mi się krzyczeć.

Odnośnik do komentarza
Gość olgaDietetyk

Cześć dziewczyny !

Jestem studentką dietetyki i chciała bym was prosić o wypełnienie ankiety o odżywianiu się w czasie ciąży. Jest ona w pełni anonimowa a dane zebrane posłużą mi jedynie jako dane do pracy magisterskiej.

http://interankiety.pl/interankieta/b71da99c8824957e5ba6280cbf436569

Z góry dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego :)

Odnośnik do komentarza

Kamila u mnie podobna różnica moja skończy w tym roku 6lat. Zazdrość o młodsze rodzeństwo zdarza się w każdym wieku nawet jak różnica jest większa. Sądzę, że jakoś damy radę choć początek do łatwych należał nie będzie. Na początku mój mąż na pewno weźmie 2tyg. opieki na mnie a potem jakoś trzeba sobie zacząć radzić. Ale i tak uważam że więcej jest plusow niż minusów z posiadania rodzeństwa. My mamy siebie z mężem a dziecko? Można kupić pieska my naszej kupiliśmy ale to nie to samo. Przynajmniej jak jest rodzeństwo to można się z kimś pokłócić i ponarzekać na rodziców! Hehe . Damy radę.

Odnośnik do komentarza

Zuza też bardzo się cieszy, głaska brzuch, pyta jak tam Zosia. Tylko boję się, że ja sobie nie poradzę później jak już maleństwo będzie z pojawiającą się zazdrością, a to będzie miało miejsce na pewno. Mam nadzieję, że szybko się z tym uporamy i będzie dobrze.
Ja jestem jedynaczką i fajnie by było mieć rodzeństwo, dlatego właśnie się zdecydowaliśmy na drugie dziecko.
Ja to bym chciała mieć troje :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h1by0oenb.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny !
Dawno tu nic nie pisałam , tylko przychodze i czytam co u was :)
Dzis dzien taki dziwny chwile swieci słonce zaraz znowu jest pochmurno , nie wiadomo czy wychodzic na spacer czy nas ulewa nie dopadnie .
Powiem wam ze dzis nawet sie wyspałam bo wstałam az o 10 (chociaz nigdy mi sie to nie zdarza) ale to pewnie przez to ze obudziłam sie po 2 w nocy , zjadlam tosta i poszlam spac dopiero jakos po 4 :)
Porod zbliza sie wielkimi krokami a ja wyprawki nie mam do konca uszykowanej i nawet nie jestem przygotowana do szpitala ;p
Co do koszmarow w nocy to dzis tez miałam , wczoraj wzielam sie za prasowanie ciuszków do małego i pieluch i nigdy nie zgadniecie co mi sie w nocy snilo .... pieluchy uff , masakra jakas tyle ich bylo ze az glowa boli .
Mam nadzieje ze niedziele spedzacie bezproblemowo i fajnie , ja ide sie chyba zaraz połozyc bo cos za bardzo kregosłup mnie boli .
Takze zycze udanej niedzieli mamuski :)

Odnośnik do komentarza

U mojej siostry różnica byla 13 lat! I tak byly sceny zazdrości wiec my tez będziemy na pewno to przechodzic. Pomimo ze tak dobrze się zapowiada:) u nas szaro buro za oknem miałam na zakupy jechac z moim żeby jeszcze dokupić do wyprawki male co nieco ale wołami go nie wyciągnę.

Niewiem pewnie byl temat materaca do łóżeczka ale zapytam jeszcze. Co myślicie o gryczano kokosowych? Bo jak czytam opinie na internecie to strach. Bo piszą ze pleśń czy jakies robale wychodzą z gryki.

Odnośnik do komentarza

czarownicavip
U mojej siostry różnica byla 13 lat! I tak byly sceny zazdrości wiec my tez będziemy na pewno to przechodzic. Pomimo ze tak dobrze się zapowiada:) u nas szaro buro za oknem miałam na zakupy jechac z moim żeby jeszcze dokupić do wyprawki male co nieco ale wołami go nie wyciągnę.

Niewiem pewnie byl temat materaca do łóżeczka ale zapytam jeszcze. Co myślicie o gryczano kokosowych? Bo jak czytam opinie na internecie to strach. Bo piszą ze pleśń czy jakies robale wychodzą z gryki.

My też nigdzie się nie ruszamy, pogoda blee, myjemy lodówkę- w ciszy, bo dla mnie niedziela jest do odpoczynku i juz mam nerw. Ale coś tam się przytkało i ciekło. Jest dwuskrzydłowa wiec roboty od. ... ani nie mówię. :(
Ja i większość dziewczyn tu mamy gryka kokos a problemy się mogą pewno pojawić jak go wypierzesz to jednak naturalne materiały może i mogą zakwitnàć potem haha. Ja mam zdejmowany pokrowiec i materaca nie mam zamiaru moczyć. Pod prześcieradło ceratę nieprzemakalną i będzie ok.

Odnośnik do komentarza

Babyjaga
cieszę się bardzo, że moje rady "cioci dobra rada" pomogły. Całą ciążę reguluje sobie zdrowie żarciem, choć oczywiście przeginam ze słodyczami ;-)

ja się właśnie rozsypałam. Dołek się czaił czaił, odganiałam, aż wybuchło. Wszystko co zamiatałam pod dywan wylazło i siedzę i zawodzę, oczu już nie mam. Chce mi się krzyczeć.

Hej co się dzieje? Nie piszesz co tam u ciebie odezwij sie kobieto bo tu łyso bez Ciebie.

Odnośnik do komentarza

Czarownica, mam nadzieję że w miarę szybko się ogarnie te sceny zazdrości :-)
Marzi u mnie też pracująca niedziela... teraz sobie siadłam, ledwo żyję. A z tymi lodówkami tak jest, ciekło Ci od dołu pod szufladami? Mi się tak często zdarza, przetykamy tam taki otworek, ale po kilku dniach znowu... ;/ szkoda już odsuwać tej lodówki, bo nóżki się powoli zaczynają ruszać od tego odsuwania.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h1by0oenb.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...