Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Marzi82
Cześć wszystkim! :) ja dziś cały dzień spędziłam u znajomych w Katowicach...bardzo miło, jakoś wiecznie czasu brakuje a akurat tydzień wolnego to można było nadrobić. W ogóle cały dzień na obcasach latam i plecy nic a nic nie bolą. 3 trymestr rządzi jak na razie ;)

Z witamin łykam Vitamin plus mama olimp Labs bo ma m.in. jod i Pregna dha. Trochę ta Pregna kosztuje bo na miesiąc idą 2 opakowania. Wychodzi ok 60 zł. Używa któraś samego dha ? Może macie coś do polecenia w rozsądniejszej cenie.

Pozdrawiam wieczorne. ..

To też jesteś z okolic Śląska? :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h1by0oenb.png

Odnośnik do komentarza
Gość alexandra12000

Cześć dziewczyny codziennie tu zaglądam ale nie często sie odzywam, od wczoraj kiedy przeczytałam co stalo sie na majówkach nie moze przestać o tym myśleć i ciągle mysle o mojej malej , mam takie głupie myśli i za nic nie mogę ich odpędzić .... Czy tylko ja tak mam?:(

Odnośnik do komentarza

Ja od 13tc femibion natal 2 plus.Lekarz nie chciał wskazać konkretnego produktu,powiedział tylko ze najlepiej by było kwas foliowy, dha,jod i jeszcze 2rzeczy ale nie pamietam co:p.w aptece polecili to ale kupuje przez net,z wysyłka 32 za 1 opakowanie wyszło jak kupiłam 3. na miescie 20zł drozej.do tego ekstra magnez no i od dziś zelazo

http://www.suwaczek.pl/cache/0636c7f1be.png

Odnośnik do komentarza

Babyjaga
Szlafrok nie wiem, ale koszule do karmienia zamowilam z allegro. Te najzwyklejsze z glupawymi zyrafkami czy czyms takim. Moze na wybiego i salony sie nie nadaja, ale cena 15zl/ sztuke mnie przekonala, ze na tydzien w szpitalu po krojeniu nie musze wystepowac w bog wie czym. Wazne, ze sa estetyczne, wygodne i rozpinane z obu stron na dojarke.

Ja jedną fajniejsza koszule kupiłam w IF. A dwie tansze i szlafrok na allegro. Jedną większą a druga mniejsza kupilam. Do porodu i na pobyt w szpitalu wystarcza. Rozpinane po obu stronach. A żyrafki są śmieszne☺

Odnośnik do komentarza

kamilaaa_n
Marzi82
Cześć wszystkim! :) ja dziś cały dzień spędziłam u znajomych w Katowicach...bardzo miło, jakoś wiecznie czasu brakuje a akurat tydzień wolnego to można było nadrobić. W ogóle cały dzień na obcasach latam i plecy nic a nic nie bolą. 3 trymestr rządzi jak na razie ;)

Z witamin łykam Vitamin plus mama olimp Labs bo ma m.in. jod i Pregna dha. Trochę ta Pregna kosztuje bo na miesiąc idą 2 opakowania. Wychodzi ok 60 zł. Używa któraś samego dha ? Może macie coś do polecenia w rozsądniejszej cenie.

Pozdrawiam wieczorne. ..

To też jesteś z okolic Śląska? :)

Generalnie z Piekar Śląskich pochodzę, kilka lat mieszkałam w Katowicach ale 2 lata temu poniosło mnie za - wtedy jeszcze przyszłym -mężem do Krakowa:)

Odnośnik do komentarza

~alexandra12000
Cześć dziewczyny codziennie tu zaglądam ale nie często sie odzywam, od wczoraj kiedy przeczytałam co stalo sie na majówkach nie moze przestać o tym myśleć i ciągle mysle o mojej malej , mam takie głupie myśli i za nic nie mogę ich odpędzić .... Czy tylko ja tak mam?:(

Też o tym myślę, tzn staram się nie popadać w paranoję bo to tylko może zaszkodzić ale na ruchy dziecka to jestem tak wyczulona od wczoraj ...nie sądziłam, że można jeszcze bardziej ale można...:(

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, takie rzeczy sie zdarzaja. Jest mi bardzo przykro i bardzo szkoda tej majowki, ktora musiala uslyszec taka koszmarna diagnoze. Ale nam nie wolno o tym myslec. Oczywiscie, jestesmy wyczulone na ruchy, troszczymy sie, ale zadnych czarnych mysli. Nasz optymizm dziala na malenstwa pozytywnie. Wizualizujemy jak beda wygladac, pachniec mlekiem, orzygiwac nas, walic ogromne koszmarne kupska ku naszym zachwytom i zadnych innych scenariuszy!!!!! Nauczcie sie odpedzac takie mysli, to trudne, ale da sie. Jak tylko sie pojawiaja to szybko przywolujcie jakies fajne wyobrazenie dzidziucha.

Odnośnik do komentarza

Mimina
Jola AN
Babyjaga, tak dlugo bez sniadania???
Mnie glod wygania z lozka o 7 rano, I zjadlabym wszystko co znajde w kuchni. Mam tak od 2-3 tygodni.
Na szczescie pozniej w ciagu dnia jem juz normalnie.

Haha ja mam to samo, zjem śniadanie i wracam jeszcze na godzinę do łóżka :-D

Widzę że nie jestem sama w tym. Ja mam identycznie. Rano głodna jestem bardzo. Aż czasem brzuch mnie boli. W dzień raczej normalnie. Od kilku dni tak właśnie mam.

Odnośnik do komentarza

Babyjaga
Bo ja dzis zaszalam i obudzilam sie az o 7:30. Woda z cytryna i miodem, a jak pisalam to owsianka sie robila i super pobudzajaca kawa inka ;-) napisalam i palaszowanie. Bez sniadania dlugo sie nie da, aczkolwiek o 3 w nocy pozarlam pol paczki krakersow (i nie mialam po nich zgagi :-D)

Jestes the best :-)
Nie ma to jak krakersy o 3, hahaha

Odnośnik do komentarza

Sylwia.mi
Mimina
Jola AN
Babyjaga, tak dlugo bez sniadania???
Mnie glod wygania z lozka o 7 rano, I zjadlabym wszystko co znajde w kuchni. Mam tak od 2-3 tygodni.
Na szczescie pozniej w ciagu dnia jem juz normalnie.

Haha ja mam to samo, zjem śniadanie i wracam jeszcze na godzinę do łóżka :-D

Widzę że nie jestem sama w tym. Ja mam identycznie. Rano głodna jestem bardzo. Aż czasem brzuch mnie boli. W dzień raczej normalnie. Od kilku dni tak właśnie mam.

Witam dzis wszystkie mamusie i przynosze dobre wieści- w świeta ma być pieknie i słonecznie :-)
Mnie w nocy budzi pełen pecherz a wracając do wyra musze czasem zahaczyć o kuchnie bo studnia pusta a w ciągu dnia tak samo jak u Was-bez napadów głodu

http://www.suwaczek.pl/cache/0636c7f1be.png

Odnośnik do komentarza

Skoro jedzenie na tapecie to ja właśnie wcinam jajeczniczke na świeżo uwędzonym boczusiu z cebulką zieloną i do tego pomidorek.
Mąż też się śmieje ostatnio ze o 19 nie mam apetytu i jem pól kanapki a moja wlasciwa kolacja jest o 23. Hehe. Ale Was z tymi lodami w nocy chyba nie pobiję. Ale co tam w ciąży nam się należy jak nigdy.
Wybieram się zaraz na targ bo drobiazgi jakieś jeszcze. Kiełbaskę di żurku i jakąś zieleninę może. I może zapas lodów tez uzupelni na wszelki wypadek bo nigdy nie wiadomo na co w nasze stanie przyjdzie ochota.
W końcu słonko porządnie świeci choć poranek był chlodny. Miłego dnia wszystko "brzuchatkom" życzę. Buziaki

Odnośnik do komentarza

Jola AN
Babyjaga
No bo lody orzechowe z polewa truskawkowa o 2 w nocy nie zapelnily mi bebzolka...

Poplakalam sie przez Ciebie :-)

Jejku, nie chcialam Cie doprowadzic do lez ;-) rozne rzeczy jem w nocy. No bo jak tal leze i nie moge spac i juz juz zasypiam juz prawie i nagle wlacza sie ssanie, to moze cos trafic. Wiec wole sie ponapasac, posikac z 5 razy i dopiero probowac. Z reszta ja moge jesc nawet przez sen i to nie tylko w ciazy. Jakbym miala taki talent do robienia kasy, jak przemiane materii, to bym Was wszystkie mogla na te rajska wyspe zabrac ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...