Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

czarownicavip
stardust.serw
Nic nie znika obowiązki szkoły praca hihihi .

Całusy wiedźmy


Dokladnie tak. Ja byłam dzis na wizycie potwierdził ze będzie synuś powiedzial dokladnie tak- uwaga cytuje mojego lekarza"patrz jak mu fujara stoi". To ja mowie ze fajnie jak stoi. Ale najważniejsze ze zdrowy. A co u was?

No nam w 17 tym wychodziło synuś na polowkowym chcieliśmy potwierdzić Ale bobas pokazał nam wszystko Ale to co między nogami ukrył mało tego pokazał nam piękne pośladki i rowek. I cóż czekamy do 19 stycznia będą podziwiać łożysko to może paskudny bobas pokaże co nieco.
Wózek fajny ja szukam takiego

monthly_2016_01/czerwcowe-maluszki-2016_42458.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Stardust i czariwnicavip... super te wasze fury...
Stardyst co to za marka? Model? Wyglada na lekki. A na tym bardzo mi zalezy bo mieszkam na 3 pietrze.
A na marginesie. Dzis poczułam pierwsze ruchy maleństwa to było cudowne uczucie... tatus leciał malo co sie niezabił zeby sie załapac na kopniaka ale sie nieudalo ;-)
Dobranoc czarownice :-*

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny:) super słyszeć, że już wiecie jaka płeć i to co najważniejsze,ze zdrowe. Ja swoją truskawkę zobaczę dopiero na początku lutego i nie mogę się doczekać.
No ja też nie mogę jakoś spac ale to dzisiaj, powoli zdrowieje. Nie powiem wakacje będą chorym juz nie są wcale takie proste,ale i tak dobrze zrobić reset:)
Co tam u Was ciekawego jak wasza Maleństwa? Mocno kopią i się wiercą? Ja narazie chyba 2 razy cos poczułam kilka dni temu i od tej pory cisza.
Wózek to dla mnie chyba najtrudniejsza decyzja, taki wybór, ze nie jestem w stanie ich juz oglądać przez internet i musze iść je zobaczyć na żywo.
Jak Wasze brzuszki-piłeczki? Rosną powoli?
Pozdrawiam ciepło :*

http://s1.suwaczek.com/201606257448.png

Odnośnik do komentarza

U nas po prenatLnym... jakoś mi smutno, wyszła niedomykalność zastawki trójdzielnej i łożysko brzeznie przodujace...:( choć dr mówi żeby się nie martwić bo może jeszcze wszystko się poprawi i będzie ok, to ciężko mi się nie smucic. .. a na badaniu tak się tym zdenerwowalam ze zapomniałam zapytać o płeć...

Odnośnik do komentarza

kkkarolka87
U nas po prenatLnym... jakoś mi smutno, wyszła niedomykalność zastawki trójdzielnej i łożysko brzeznie przodujace...:( choć dr mówi żeby się nie martwić bo może jeszcze wszystko się poprawi i będzie ok, to ciężko mi się nie smucic. .. a na badaniu tak się tym zdenerwowalam ze zapomniałam zapytać o płeć...

Odnośnik do komentarza

No i znowu urwało posta nie wiem dlaczego. Pisałam żebyś. Była dobrej myśli bo córa koleżanki też tak miała a teraz zdrowa jak ryba. U niej badania były wykonywane jeszcze przez rok po urodzeniu. Także trzeba mieć nadzieję.
Ja też mam stresa bo we wtorek połówkowe. Wiemy co prawda że będzie synuś. Natomiast mąż jest po chemii więc w ogóle cudem jest to że zaszłam w ciąże. Stres jest przy każdej wizycie. Ale myślę że teraz może być już tylko lepiej. W innym przypadku zwariowałabym.

Odnośnik do komentarza

Monix91
Kkkarolka87 napewno teraz będziesz się martwić ale bądź dobrej myśli. Ja mam badanie w poniedziałek i już się trochę stresuje. Ja dzisiaj obudziłam się z bólem głowy. Przed ciąża bolała mnie głowa bardzo rzadko, przeważnie tylko na kacu, a teraz często mnie boli. I mówią że ciąża to nie choroba :/

Miałam tak samo - ból głowy tylko na kaca :D hahaha a teraz prawie codziennie co niezwykle meczy ...
Dziewczyny świetne te wasze wózki ! A powiedzcie mi jak z ich cieZkoscia ? Bo bede sie przeprowadzać na 4 piętro do kamienicy i zależy mi na lekkim wózku , bo niestety nigdzie nie bedzie można na dole go pozostawić ? Pozdrawiam wszystkie mamusie ❤️

a href="http://

Odnośnik do komentarza

agnieszka.94
Hej wszystkie przyszle Mamusie :) ja mam termin na 4 czerwiec :) to moja pierwsza ciąża. Właśnie sobie leze, bo boli mnie brzuch tak po prawej stronie na dole, któraś z Was może miała podobne dolegliwości? :/ martwię sie troche :'(

Cześć, witaj agnieszka.94. Jeżeli to takie kłucie albo uczucie jakby ciągnięcie to najprawdopodobniej nie powinnaś się stresować tylko trochę odpocząć bo to pewnie macica się rozciąga. Jeśli to takie bóle jak na okres i będą się utrzymywać to lepiej skonsultować to z ginem.
Głowa do góry, pewnie nic złego się nie dzieje ale zawsze trzeba być czujnym.

Odnośnik do komentarza

czitabu
Monix91
Kkkarolka87 napewno teraz będziesz się martwić ale bądź dobrej myśli. Ja mam badanie w poniedziałek i już się trochę stresuje. Ja dzisiaj obudziłam się z bólem głowy. Przed ciąża bolała mnie głowa bardzo rzadko, przeważnie tylko na kacu, a teraz często mnie boli. I mówią że ciąża to nie choroba :/

Miałam tak samo - ból głowy tylko na kaca :D hahaha a teraz prawie codziennie co niezwykle meczy ...
Dziewczyny świetne te wasze wózki ! A powiedzcie mi jak z ich cieZkoscia ? Bo bede sie przeprowadzać na 4 piętro do kamienicy i zależy mi na lekkim wózku , bo niestety nigdzie nie bedzie można na dole go pozostawić ? Pozdrawiam wszystkie mamusie ❤️

Jeśli chodzi o lekki wózek to z tym jest raczej problem. Raczej odpadają polskie bo one są zazwyczaj dość ciężkie (duże budy, masywne koła, amortyzatory, itp.) Ja mam mutsy - jest raczej lżejszy, wnosiłam go na pierwsze piętro, ale gdy synek był już większy tzn. miał z 6 kg. to i tak całość robiła ciężar i musiałam gondole wnosić na dwa razy osobno wózek i osobno malucha. Podobnie jest potem ze spacerówka. Więc musisz dobrze się rozejrzeć i zawsze dodać jeszcze ciężar dziecka - min. 3kg na noworodka:-)

Odnośnik do komentarza

agnieszka.94
Dzięki za odpowiedz. Te bole sa takie jak parcie na pęcherz, ale nawet po wizycie w toalecie nic nie przestaje. Dzwonilam ok dziesiatej do mojego Gina, kazał wziac 2 nospy a jak nie przejdzie to na izbę przyjec. I przy stapaniu tak boli :(

Dobrze Ci powiedział, jak nie przejdzie lepiej pojechać i sprawdzić na IP. Ja w poprzedniej ciąży miałam takie silNe kłucia w okolicy spojenia łonowego,to było już w 6 - 7 miesiącu. Takie silne ze zginało mnie w pół i nie mogłam przejść nawet kroku. Dość się tym stresowałam ale mój gin mnie wiele razy badał i wszystko było ok. Więc ciąża jest nieprzewidywalna i u każdej dziewczyny inna

Odnośnik do komentarza

agnieszka.94
Dzięki za odpowiedz. Te bole sa takie jak parcie na pęcherz, ale nawet po wizycie w toalecie nic nie przestaje. Dzwonilam ok dziesiatej do mojego Gina, kazał wziac 2 nospy a jak nie przejdzie to na izbę przyjec. I przy stapaniu tak boli :(

Jeśli uważasz ze coś jest nie tak to jedź na IP. Lepiej jechać niepotrzebnie niż żeby coś się stało. Oni są od tego żeby sprawdzić a tobie to się należy.
A w ogóle to cały czas pozytywne myślenie, wszystko będzie dobrze, musi być. 3maj się ciepło i daj znać

Odnośnik do komentarza

justy
agnieszka.94
Dzięki za odpowiedz. Te bole sa takie jak parcie na pęcherz, ale nawet po wizycie w toalecie nic nie przestaje. Dzwonilam ok dziesiatej do mojego Gina, kazał wziac 2 nospy a jak nie przejdzie to na izbę przyjec. I przy stapaniu tak boli :(

Jeśli uważasz ze coś jest nie tak to jedź na IP. Lepiej jechać niepotrzebnie niż żeby coś się stało. Oni są od tego żeby sprawdzić a tobie to się należy.
A w ogóle to cały czas pozytywne myślenie, wszystko będzie dobrze, musi być. 3maj się ciepło i daj znać


Dziękuję za słowa otuchy, wspaniale wsparcie mimo ze jestem tu od paru godzin :) oczywiście, dam znać, mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze, musi być
Odnośnik do komentarza

Czitabu ten maxi cosi do lekkich nie należy. Ale jak na pierwsze prowadzenie to jestem mile zaskoczona.bardzo zwinny. Wczesniej miałam takiego tuka gdzie kola nie byly skrętne ciężko jak byk po prostu wozek porazka.
A co do klucia to normalne bo właśnie jak ktoras z czarownic wspomniała macica sie rozciąga rośnie i przez to te bole ale jesli czujesz jakiś nie pokój to jedz na IP.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...