Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

gosiakzk
Mi też wypłaca pracodawca i dostaje w terminie pieniądze. Ja mam połówkowe 19.01 bo wcześniej nie było terminów a chciałam pod koniec tego tygodnia :) dziewczyny jak się wstawia suwaczki do profilu??

Wejdź sobie na stronkę z suwaczkami np. suwaczki.com tam ustaw wszystkie dane i potem skopiuj link do swojego profilu na forum (jakoś na dole ustawień jest na to miejsce)

Odnośnik do komentarza

magdabg
Witam! Jestem tu nowa :) Planowana data porodu 06.06.2016 r.
Na chwilę obecną padły 3 stwierdzenia, że będzie dziewczynka, 1 że chłopiec.
Jutro jadę na kolejne USG wiec trzymajcie kciuki by maleństwo dało się bliżej poznać :)

Co do konta, ja od kilku lat posiadam w ING. Konto mam za zero zł, obsługę internetową również, przelewy też zero zł. Warunkiem jest zrobić wydatki z karty na kwotę 300 zł w przeciągu m-ca liczonego od 29 do 28 następnego m-ca.

Pozdrawiamy


Witaj. Odnośnie tego konta. Ale to nie jednorazowy wydatek ma być zrobiony. Możesz zdradzić jakie to konto bo ja jestem zdeterminowana żeby likwidować to dziadostwo rocznie wychodzi 240 zl w plecy

Odnośnik do komentarza

czarownicavip
Odnośnie tego konta. Ale to nie jednorazowy wydatek ma być zrobiony. Możesz zdradzić jakie to konto bo ja jestem zdeterminowana żeby likwidować to dziadostwo rocznie wychodzi 240 zl w plecy

Witam raz jeszcze :)
Te min. 300 zł to nie jednorazowy wydatek, tylko całość w przeciągu m-ca rozliczeniowego. Jeśli się tego nie zrobiło to zabierali z konta 7 zł więc tez nie było tragicznie.
Resztę możesz poczytać tu: http://www.ingbank.pl/indywidualni/konta-osobiste

Odnośnik do komentarza

Hej kobietki :)
Dzisiaj miałam wizytę u ginekologa :)
Z dzidziusiem wszystko dobrze :) Książkowe dziecko.
Miałam bóle podbrzusza przez 4 dni to powiedział że mogę mieć nawet takie bóle przez całą ciąże ale mam się nie martwić bo wszystko jest dobrze :) Tak przechodzę ciąże i mam się nie martwić. Mam dużo odpoczywać :)
A płeć dziecka hmm... muszę poczekać :)
Najważniejsze że zdrowe :)

http://www.suwaczek.pl/cache/ef7484b3db.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Monix91
Hej dziewczyny. Czy też tak macie że jak za dużo porobicie to Was boli podbrzusze i tak ciągnie w pachwinach? Ja dzisiaj biegalam do pralni przez 5 godzin z 3 piętra i teraz leżę bo coś mnie boli brzuch.

Monia, dałaś sobie niezły wycisk! Powinnaś bardziej się oszczędzać :). Mnie również czasem coś poboli w podbrzuszu, ale myślę ze to naturalne i raczej mnie nie niepokoi. Wystarczy, ze poleże chwilę na lewym boku, pomasuje brzuszek i jest ok.

http://www.suwaczki.com/tickers/010ivfxmbvwwh243.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

magdabg
Witam! Jestem tu nowa :) Planowana data porodu 06.06.2016 r.
Na chwilę obecną padły 3 stwierdzenia, że będzie dziewczynka, 1 że chłopiec.
Jutro jadę na kolejne USG wiec trzymajcie kciuki by maleństwo dało się bliżej poznać :)

Co do konta, ja od kilku lat posiadam w ING. Konto mam za zero zł, obsługę internetową również, przelewy też zero zł. Warunkiem jest zrobić wydatki z karty na kwotę 300 zł w przeciągu m-ca liczonego od 29 do 28 następnego m-ca.

Pozdrawiamy

Hej magda :) witaj. Trzymam kciuki za jutrzejsze usg. Zazdroszczę, bo przynajmniej juz cos u Ciebie widać, a ze zdania sa podzielone.. No cóż :). Również mam jutro wizyte u mojej ginekolog, moze w końcu poznam płeć! Weszlam w 18 tydzień, termin na 19. 06 :). Juz nie mogę się doczekać :) :) daj znać jak będziesz po ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/010ivfxmbvwwh243.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Monix91 - też tak mam, dlatego staram się wykorzystać każdą wolną chwilę by poleżeć. Wtedy uczucie bólu nie pojawia się albo jest niewielkie.

Sylfka dzięki za wsparcie. Też koniecznie daj znać jak tam Twoje maleństwo. W czwartek jak miałam badanie, moje maleństwo miało coś ponad 13 cm + nóżki :) Lekarz prowadzący mnie, nie ma zbyt nowoczesnego sprzętu i dzidzia nie mieściła się na ekranie :) Ciekawe ile Twoje dzieciątko już mierzy :)

Odnośnik do komentarza

Monix91
Witam Was mamuśki z rana :) jaka u Was dzisiaj pogoda? U mnie ślicznie świeci słoneczko i jest -3 stopnie, całkiem przyjemnie jest na dworze :) Miłego dnia :)

U mnie rano była tragedia szaro buro. Teraz troche się przejaśniło ale temp. na plusie ale podobno od jutra wracają mrozy.
Właśnie skończyłam robić krokiety i wcinam jednego. Potem prysznic i pędzę do mojej lekarki sprawdzić co u dzidzi.

Odnośnik do komentarza

Witajcie Czerwcowe Mamusie :)
Dolaczam do forum jesli pozwolicie. Sledze Was od poczatku, ale jakos do tej pory nie bylo okazji sie przedstawic -oczekujemy na pierwsze dziecko I juz wiemy ze bedzie to synek.

Ps1. Bardzo mi sie podoba zwracanie sie per czarownica/wiedzma - to do mine nawet pasuje, ha ha ha
Ps2. zmartwil mnie atak trola I w konsekwencji odejcie wielu wspanialych osob z tego forum, mam nadzieje ze jednak wpadacie tu od czasu do czasu :)

Odnośnik do komentarza

Cześć, ja dopiero co doszłam do siebie po prawie całym dniu strasznego bólu głowy. Eh, to chyba pieszy tak silny od początku ciąży.
Kaja100p - fajnie masz ze dziś zobaczysz dzidzię. Ja muszę czekać aż do 29.01. :( Wtedy mam połówkowe a 01.02 drugie prenatalne - tak mi się zbiegły terminy bo na prenatalne musiałam się wcześniej umówić.

Odnośnik do komentarza

sylfka
Hej :) jestem po badaniu, moja dzidzia to najprawdopodobniej dziewuszka, ważąca niecałe 20dag. Postanowiliśmy, że będzie miała na imię Pola, ale jeszcze płeć jest do potwierdzenia za miesiąc. A jak u Was? Jakie imiona chcecie dać swoim maluszkom? :)

Jestem juz w domku po badaniu... sylfka ja jeszcze 3 tyg.temu mialam miec dziewczynke (juz nawet imie mielismy haaha) a dzis sie okazalo ze bedzie synek podobno tym razem juz na 100 procent i teraz czas na podzukiwania imienia.... zreszta niewazne co wazne ze wszystko z dzidzia ok, wazy 250g .... a ja ciagle zmagam sie z bakteria w moczu:-( czy ktoras z tez miala podobny problem?

Odnośnik do komentarza

gosiakzk
Kaja a w którym tygodniu obecnie jesteś? Ja w przyszłym mam połówkowe i się zastanawiam czy już płeć będzie znana na 100% czy może być jak u Ciebie

Jestem w 18tc.... nie wiem wlasnie czy sie nastawiac tak juz na 100% ;-) chociaz gin zapewnial i pokazywal siusiaka na usg... i jak mu powiedzialam ze ostatnio jeszcze dziewczynka byla to mi odpowiedzial ze " juz wiecej dziewczynki z niego nie zrobimy ;-)" i ze na 1000% chlopak. Mysle ze na połówce powinnas sie dowiedziec, chyba ze dzidzia sie odwróci... trzym kciuki zeby wszystko bylo ok

Odnośnik do komentarza

Kaja100p
gosiakzk
Kaja a w którym tygodniu obecnie jesteś? Ja w przyszłym mam połówkowe i się zastanawiam czy już płeć będzie znana na 100% czy może być jak u Ciebie

Jestem w 18tc.... nie wiem wlasnie czy sie nastawiac tak juz na 100% ;-) chociaz gin zapewnial i pokazywal siusiaka na usg... i jak mu powiedzialam ze ostatnio jeszcze dziewczynka byla to mi odpowiedzial ze " juz wiecej dziewczynki z niego nie zrobimy ;-)" i ze na 1000% chlopak. Mysle ze na połówce powinnas sie dowiedziec, chyba ze dzidzia sie odwróci... trzym kciuki zeby wszystko bylo ok

Dziękuję bardzo za odpowiedź :) z mężem już się nie możemy doczekać aż poznamy płeć, oczywiście najważniejsze aby kruszynka była zdrowa to się dla nas najbardziej liczy, ale chcielibyśmy zacząć mówić już do niej po imieniu:) narazie jest kochana kruszynka i liczę że na polowkowym w przyszłym tygodniu będzie grzeczna i się pokaże rodzicom kto mieszka w brzuszku :)
Czytałam ostatnio o tym że ciężko rozpoznac płeć u malutkich dzieci bo wyglądają bardzo podobnie i dopiero potem ewidentnie widać różnice. Na pewno Was poinformuję o naszej kruszynie :)) najważniejsze aby wszystko było dobrze:)

http://s9.suwaczek.com/201606087248.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...