Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

~Justa2016
Ładne macie te pokoiki dziecięce dziewczyny :) ja niestety będę miała małego ze sobą w sypialni... Dobrze,że chociaż jest duża... Czy którąś z was też męczy ból kręgosłupa? U mnie dziś to jakaś masakra nie mogę siedzieć tylko chodzić lub leżeć na plecach...

u mnie to tez kawałek mojej sypialni. Tyle, ze kolor zmienilam pod małą, bo było szaro - krwisto. Naklejki ma w swoim kątku, ja w swoim mam po swojemu.

kregosłup nie boli, ale coraz ciężej się chodzi

Odnośnik do komentarza

goherekwidzę że Cię ładny wkurw złapał :) nic się nie przejmuj ja co prawda "wykupuję" w tym szpitalu położną na poród więc mnie chyba nie odeślą ale gdyby było takie ryzyko to bym wzięła i tak tylko te rzeczy zaplanowane. Przecież to jest szpital mają ubranka, podkłady .. w razie ci poratują.

Odnośnik do komentarza
Gość Justa2016

Goherek ja mam właśnie odwrotnie :p jak sobie chodzę robię coś tu trochę tam to jest ok, a jak usiądę przy laptopie lub telewizorze dluzej niż z godzinę to masakra... Może dlatego, że moja praca wymagała stania 8h dziennie, a teraz jestem miesiąc na zwolnieniu i może mój kręgosłup nie może sie przyzwyczaić heh ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tam w sumie czuje te plecy jak siedzę i chcę wstać ale przyzwyczaiłam się i prawie tego nie zauważam . Jak zrobiłam maraton przedświąteczny 3 dni non stop latania, stania to przez całe święta pozycji nie mogłam znaleźć która by mi ulżyła. Ale przeszło po kilku dniach.
W ogóle wydaje mi się że ten brzuch jakoś mam niżej niż przez 2trymestr i trochę mi te plecy odetchnęły.
Poza tym ja bym coś chętnie zniszczyła...:/ lody mogę przywieźć to ostatnio mój przysmak główny.

Odnośnik do komentarza

Staram się na lewym bo tak niby najzdrowiej ale nie da rady tak całą noc bo bolą mnie biodra i przewracam się też na prawy. A ostatnio często też budzę się na plecach ale to zaraz się odwracam gdzieś czytałam że na plecach siè nie powinno spać? Ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza

Niby się nie powinno spać na plecach ale ciężko kontrolować się przez sen. U mnie z tym spaniem jest dziwnie bo normalnie śpię raczej na lewym boku ale w ciąży jakoś mi się zmieniło i wygodniej mi na prawym. Więc najczęściej kręcę się jak głupia i zmieniam boki w te i z powrotem :-)

Odnośnik do komentarza

wróciłam od "dentysty"
babka otworzyła mi kanał, nie wypełniła niczym i kazała sobie iść w świat, bo ona mi nie wyleczy bez zdjęcia, zdjęcia nie wolno, a wyrwać się boi, bo się wykrwawię, urodzę, wyparuję. I tak zostałam z bakteriami w moczu i otwartym kanałem.

Miała tez pomysł, zebym się położyła na oddział leżeć do szpitala na chirurgię szczękową i tam mi wyrwą ząb...
ratunkuuuuuuu!!!!!
jakiś zgłupizm zapanował nagle czy jestem w ukrytej kamerze?

Odnośnik do komentarza

Ja pierniczę... skąd Ci lekarze się biorą, to idiotka nie mogła Ci od razu powiedzieć, że bez zdjęcia nie zrobi? Jak ja leczyłam zęby przed ciążą to te gdzie miała widoczność robiła ale żeby tknąć górną ósemkę to najpierw fotka. Ale żeby z rozwierconym Cię puścić?!

Tak przy okazji mój lekarz się dziś pyta czy magnez biorę mowie ze biorę i coś mnie tknęło, dodałam że jedną tabletkę tak jak mi kazał. To się za głowę chwycił...jedną?! 3xpo jednej! No nie do wiary a sam mi kazał 1. Ehh...lekarze. Powiedział ze magnez się szybko wypłukuje a jest dobry na coś tam i żeby brać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...