Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Kasia super,że poprawa u Was! oby tak dalej Michałek wcinał,niech je je to same dobre jedzonko,Staś też nie gardzi :) a z tym mlekiem to myśle,że chwilowo...My pijemy 3x na dobe,czasami 4,ale to rzadkość.
A pogoda....super!! ja tęsknie za taką z tego powodu iż pochodze ze wschodniej Pl,a tam zimą potrafią być takie mrozy,tutaj to inna bajka...
mamusia2016 naprawde tak jest czy to też sprawa indywidualna? u nas też to by nie przeszło!! mały jak sie budzi to widze,że jest mega głodny,nie byłoby szans żeby zasnął ponownie!!! ale z czasem bede go oduczać tego mleka w nocy jak jeszcze bedzie sie budził na nie.

Stasiek ma teraz faze,że nie uśnie inaczej jak na rękach,buu.Kurde,nigdy tak nie było,tłumacze sobie,że to skok blablabla...oby później wróciło do normy.
Kupiłam mu też drugi kubeczek z którego pije przez słomke i idzie mu całkiem nieźle :)
Ej za 9dni święta,czujecie to? ja nie :P

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Hej
Muszę się pochwalić, że odnieśliśmy sukces! od 8 miesięcy moje dziecie wreszcie przesypia noce, budzi sie dopiero ok. 7 :)
jak dla mnie bomba :D (mam tylko nadzieje, że jej się nie odmieni)
co do świąt, to powiem szczerze, że w tym roku szczególnie nie mogę się ich doczekać, w szczególności czekam na minę mojego Syna na widok tej góry prezentów :D Zuzia to jeszcze nie kumata, ale on bedzie w siódmym niebie
a my z mężem już sobie prezent sprawiliśmy, ekspres do kawy :)
Czy Wasze dzieciaczki już coś mówią? moja na razie tylko "da da da", a ja tak czekam na "mama" :)
Kasiaa z tym mlekiem tak może się zdarzyć przy rozszerzaniu diety, raczej jest to stan przejściowy. A póki co, podawaj mu mleko z kaszkami czy kleikami.
Aleksandra nie zazdroszcze, Staś pewnie swoje waży. Może to ten lęk separacyjny? Moja za to całkiem nieźle pije z tego kubeczka doidy, ale może też spróbuję z takim ze słomką to pewnie będzie jej łatwiej.
Miłego dnia!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wliei33s0jpkjc.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jhpt69bat.png

Odnośnik do komentarza

madzialenajak Ty to zrobiłaś kobieto??!! zazdroszczę :) ja jeszcze małego karmie,ale niedługo też bede go odzwyczajać o ile się uda.Staś mówi ba ba,rzadziej ma ma i rózne blabla lub coś innego. Tak troche waży z 10 na pewno,ale jak go usypiam to siedze i bujam go na rękach i długo to nie trwa,bo chwila już odlot także o tyle dobrze,że tak szybko zasypia,ale jednak na rękach...Tak czytałam czytałam,ogólnie to kryzys 8msca tak jak tu dziewczyny pisały,że coś takiego jest.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Hej
U nas ciąg dalszy latania za pchła wyścigowa :D już chodzi przy meblach i ścianach, wszędzie jej pełno :) wieczorem to padam na pysk normalnie. Charakterek też już pokazuje :)
Mamy też problem z wieczornym spaniem, co się dzieje to nie wiem. Kręci się wokół,kopie i marudzi :/ żeby zasnela to i 2 godz schodzą.

SŁOŃCE witaj i pisz :D Lena miała takie zgrubienie ale pediatra mówiła żeby obserwować, bo powinno samo zniknąć i zniknęło.
WRAZLIWA no z moich opisów wiecie co was czeka ha ha a to już nie długo :)
KASIAAA i Michałek się przekonał do jedzenia. Jeja ale was tam wymrozi, ja umieram z zimna jak -5 jest :D

Święta hmmm może w przyszłym tygodniu je bardziej poczuje, bo teraz to wcale :/
Wkurzają mnie już tel co małej pod choinkę mają kupić. Pomysły mi się skończyły więc mówię że pampersy :D

http://www.suwaczki.com/tickers/iv0920mm1u48w0j8.png

Odnośnik do komentarza

PAleksandra - nie wiem czy to prawda, czy rzeczywistsze tak jest z tym zanikiem głodu w nocy. Mój synek też często wydaje się głodny jak się budzi na mleczko. Kiesyś pewnie trzeba bedzie tego oduczyć... Jestem ciekawa jak dzieciątko się uczy pić przez słomkę, chyba mu kupię ;)
Madzialena - gratuluję, jestem pod wrażeniem!
Vera - lubię Twoje określenie "pchła wyścigowa". A z tymi pampersami to całkiem niezły pomysł :)
Czy któraś z Was używa już pampersów 4+?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny;)
aleksandra nasze dzieciaczki właśnie są w 8 mcu -> 7 skończone to 8 rozpoczęte;) fajnie by było gdyby po skończeniu 8 mcy wszystkie problemy zniknęły. Ja nie powiem już wyluzowałam trochę. Raz Adaś nawet sam zasnął w dzień - ja mu śpiewałam, Dziś zasnął sam w środku nocy;) chociaż wcześniej "cisiałam" mu z pół godziny cichą noc;P Ale jak go nakarmiłam i już z bezsilności odłożyłąm do łózeczka i sam a położyłam się w swoim to zasną.. Chyba daję własnemu dziecku zbyt mało szans samodzielnego zasypiania:P
widzicie coś jest na rzeczy z tym spaniem, marudzeniem, jęczeniem itp naszych maluszków w mniej więcej tym samym momencie. A co do snu dzieci podrzucam link do fajnego wpisu na blogu.
gumisiowa Adaś chyba zimno lubi. Zresztą już gdzieś od września polubił spacery, teraz w zimnie to zasypia bez marudzenia. Poprostu zamyka oczy i go nie ma. Szkoda że jak było lato to bywało z tym różnie..
kasia mrozy macie nieziemskie brrr.. współczuję.
mamusia z tym zanikaniem głodu to nie wiem.. przykłąd mojej dzisiejszej nocy.. chociaż może Adaś akurat przyzwyczajony do cyca a nie mleka. Musimy kiedyś spróbować noc ze zmianą taty. 4+ jeszcze nie używamy ale ciekawa jestem czy są lepsze tzn bardziej chłonne i lepsze na noc? picie przez słomkę podobno jest dobre dla dzieci. Słyszałam o sposobie z taka wyciskaną owocową tubką np z hipa czy gerbera żeby nauczyć dziecko ciągnąć.
Adaś też je coraz mniej pije cycusia. Głównie rano no i w nocy. A ja okresu dalej nie mam;) Idziemy się kąpać, w wolnej chwili jak mi się coś przypomnę to napiszę;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5eyyxx83f7.png
https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxebkmf4qkt3m4.png

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny za info odnosnie ilosci wypijanego mleczka przez Wasze maluchy. Fakt dalej pije na spiocha ale wazne ze wogole pije!
U nas dalsze postepy w jedzaniu kaszki. Przez 3 ostatnie dni jadl tylko zmieszana z marchewka a dzisiaj sprobowalam dodac juz tylko lyzeczke i zjadl cala miseczke :) nie za duzo bo tylko ze 100ml mleczka ale mam nadzieje ze sie dopiero rozkrecamy :) po kaszce marcheweczka oczywiscie tez musiala byc :D

U nas dalej mrozy siarczyste.... dzisiaj tylko -8 w dzien ale juz jutro powrot z rozrywki -20 dzien -28 noc........
Cos ta matka natura nie jest dla nas laskawa ;)

VERA sa tez zalety latania za ta mala pchelka :) mozesz jesc do oporu podczas swiat bo i tak wszystko wylatasz :D
Ja na pytanie co kupic malemu mowie wszytsko co chcecie tylko nie MISKI PLUSZOWE!!!!! bo jak dla mnie to sa to zbieracze kurzu. Wystarcza juz te co dostal po urodzeniu...

PAMPERSY my dalej na 4 i jak narazie to nawet nie mysle o przejsciu na 5. Nie wiem czy tutaj sa dostepne 4+ szczerze to nie widzialam.

MARUDZENIE.... to rzeczywiscie chyba taki czas ze nasze maluszki tak daja w kosc.... myslalam ze jak Michalkowi wyjda juz te dwie jedynki to chociaz troche bedzie spokoju a tu figa.....dalej mu wszedzie zle, tylko na rekach jest suuuuuper....

PIXI to juz chyba zapomnialas jak to jest jak przyjezdza ''ciocia''.
Pewnie przyjedzie kiedys jak skonczysz karmic malego. Ja juz od maja regularnie miesiaczkuje... ale nie narzekam bo kompletnie nie boli mnie brzuch nawet w pierwsze dni a przed ciaza co miesiac zaliczalam zgon.....

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72596.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, z tym marudzeniem to chyba u większości tak jest, to prawdopodobnie kryzys 8-9 miesiąca, kiedy dziecko zaczyna rozumieć ze jest odrębną osoba i ze mama może zniknąć a świat jest duży i nieprzewidywalny. Dziecko zaczyna się bać i dlatego jest niespokojne.
U nas z jedzeniem problemu żadnego nie ma, wręcz przeciwnie mały glodomorek, je.wszystko. Ostatnio zaczęłam jej gotować normalne jedzonko na parze, królika, kurczaka, brokuły, marchewkę, pietruszkę, wszystko wcina, mięso zuje, żadnych odruchów wymioty h nie ma( tego się bałam przy zmianie konsystencji potraw) a jabłko to nie.nadaze jej skrobac tak chce, do tego mlekiem z.cycka pobije i szczęśliwa. A waży to już nie wiem ile ale ciężko mi na prawdę ja nosić. My już piątek używamy bo dupka duża :-) Po tatusiu taki grubaska, ciuchy 80 nosi. Kupiliśmy kubeczek dobry niby pije ale się krztusiec co chwile i duszę mam na ramieniu jak jej daje wodę. Z poruszaniem jest problem niby umie ale jak ja położę to odrazu siada mały len. My na święta zostajemy w domu i nikogo nie zapraszamy, pewnie wszyscy się na nas obraża ale stwierdziliśmy ze za dużo osób będzie u teściowej, pełno dzieciaków, głośno a ona boi się ostatnio wiec nie będziemy jej funtów takiego stresu, reszta marzy mi się żeby pierwsze święta spędzić sami bo zawsze gdzieś jeździmy. Pewnie mnie przez to wykreslili z rodziny hehehehe. Pozdrowienia :-)

Odnośnik do komentarza

Hej :)
Chyba wszystkie zapracowane przed świętami taka cisza :)

My kupiliśy żywą choinkę,zastanawialiśmy sie czy mała czy dużą,kupiliśmy dużą,ubraliśmy,ale mały wcale się nią nie interesuje,myślałam,że bedzie całkiem odwrotnie,nawet nie czołga sie do niej :P właśnie,teraz mnie się czołga po mieszkaniu,woli sie czegoś łapać i wstawać,ale wtedy jest tyle marudzenia,tyle jęków bo trzeba mu pomagać-wtedy zadowolony,wszystko naraz chce to dziecko :D czasami nie wiem o co mu chodzi naprawde,maruda sie zrobił-tak to ten kryzys,chyba dosyć długo on trwa...na rękach dalej trzeba usypiać,na szczęście w nocy bez zmian,nie budzi sie częściej.W leżaczek już go nie moge wkładać bo sie wykręca stamtąd pomimo pasów-bo on chce na podłoge.A zmiana pieluchy? o jeju,trzeba sie tak namęczyć :D
My święta w tym roku też może tylko we trójkę spędzimy,jak tu jesteśmy to spedzaliśmy z siostrą Mojego,ale w ogóle nie bede płakać jak w tym roku bedzie inaczej :) :) w ogóle to może nawet bede pracowała w wigilie do 19,ale ja i tak nie lubie świąt...
Ząbków dalej brak... :)
Pozdrawiamy :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Święta święta a u mnie burdello. W czwartek sprzedam małego teściowej to ogarnę trochę mieszkanie i zakupy. Choinka malutka stoi już ubrana tyle świątecznych przygotowań. ..
Nikogo nie zapraszamy to po co się męczyć :-)). Gościć się będziemy a Sebuś lubi odwiedzać babcie więc wszyscy zadowoleni.

Niestety po chwilowej poprawie brzuszek mojego Sebulki daje nam momentami popalić. Dziś wizyta w Poradnii patologii może Pani doktor podpowie co dać żeby ulżyć małemu.
Najgorsze że wszystko chętnie je a ja go ograniczać muszę.
Nadal ząbków brak ale ślini się na potęgę i mnie podgryzac zaczął, wyczekujemy ząbków.
Nadal nie raczkujemy niestety...
Braki ruchowe nadrabia gadaniem bababa, tiatiatua, nia nia nia.

http://s1.suwaczek.com/201605041762.png

Odnośnik do komentarza

Ja też nie przygotowuje się narazie do świąt... My raczej pójdziemy w gości, więc nic specjalnego nie będę przygotowywać :)
Wrażliwa - mam nadzieje, ze lekarz coś Wam doradzi. Szkoda, że maluszek tak się musi męczyć.
Jula - mój synek też nie ma ochoty nauczyć się raczkować - najchętniej by siedział, albo stał przy szczebelkach w łóżeczku. Jedynym przedmiotem, do którego chce się dostać jest pilot. Biedak za każdym razem pełza do niego, a ja mu go nie daje :)
pAleksandra - synek pewnie wkrótce zainteresuje się choinką - także bądźcie czujni :D

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :-)
U mnie nastrój coraz bardziej świąteczny ;-) Zaczęłam pakować prezenty, a zamiast choinki wisi jemioła z bombkami :-) Nie mam jak postawić choinki żeby Mikołaj się do niej nie dopchał, no i wyjeżdżamy i tak na święta. A mój mały opanował technikę pełzania do perfekcji i teraz chwila moment i ucieka z pokoju ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsv2n0aa8rl7fnu.png

Odnośnik do komentarza
Gość karolcia_mgr

Witam Kochane Mamusie! <3<br />
Jesteś mamą pierwszego dziecka do 1 roku życia będącą w związku?

Zachęcam do wypełnienia poniższej ankiety dotyczącej STYLU POCZUCIA HUMORU i SATYSFAKCJI ZE ZWIĄZKU.

Zbiorcze wyniki dostaniesz na maila, gdy tylko wszystkie wyniki zostaną przeanalizowane!
Wystarczy kliknąć w poniższy link:

https://www.ankietka.pl/ankieta/250273/styl-poczucia-humoru-a-satysfakcja-ze-zwiazku-kobiet-po-urodzeniu-pierwszego-dziecka.html

Ankieta jest całkowicie ANONIMOWA i INTERNETOWA, możesz więc wykonać ją w dowolnym momencie

Bardzo dziękuję za pomoc <3<br />
Zróbcie Świąteczny Prezent i dołóżcie swoją cegiełkę dla Nauki <3

Odnośnik do komentarza

MAMUSIA po wizycie u lekarza mamy polecenie zmienić mleko na Bebilon Comfort. Wszystko wskazuje na to że Sebuś ma znów kolki! Jeśli w ciągu 2 tyg. nie będzie poprawy to mamy zrobić usg. Poza tym zrobiliśmy dość szczegółowe badania krwi i badanie moczu.
Sebulka był bardzo dzielny i prawie nie płakał mój twardziel kochany.

A tak pilot to obiekt porządania także u nas. Choinka u nas jest bezpieczna bo mój leniuszek nie raczkuje jeszcze więc mam trochę luzu i nie trzeba go tak bardzo pilnować jak maluszków które raczkują.

http://s1.suwaczek.com/201605041762.png

Odnośnik do komentarza

Wrażliwa - a więc to jednak kolki..oby to mleko przyniosło ulgę Twojemu synkowi.
Olenka - mój synek też pełza, ale nie pozwalam mu na swobodne poruszanie się po domu, boję się, ze uderzy nosem o podłogę, albo że się zaziębi od zimnych płytek i paneli. Zastanawiam się nad tym, bo wiem, że kiedyś będzie musiał zacząć samodzielnie się przemieszczać. Jestem trochę przewrażliwiona. Tak mi się wydaje...

Odnośnik do komentarza

Hej :)
wrazliwa kolki??!! a to ciekawe,myślałam,że tylko takie małe dzieciaczki mają a potem jest już spokój,ale jak widać jest inaczej.Może to przez te całe wprowadzanie pokarmu?Jego brzuszek sobie może jeszcze z tym nie radzi? czy to wina tylko mleka?
mamusia2016 Stasiek się czołga już dłuższy czas i ani razu nie zauważyłam żeby nosa przytarł o dywan,spokojnie :) a z płytek też go zabieram,a mam tylko w kuchni i łazience.

Staś coraz więcej sie podnosi czy to przy fotelu czy stoliku,musze być bardziej czujna..też z pozycji czworaczej podnosi dupke do góry na wyprostowanych nogach i tak sobie ćwiczy :P z humorem różnie,marudzenie dalej jest,noce też codziennie inne.Wczoraj wstał o 17 i nic nie chciał jeść,podwieczorka,kolacji-nic.Dopiero jak w nocy sie obudzil to wypił ok 300ml :D tato karmił,mnie jeszcze w domu nie było..rano pierwsza drzemka z bite 1,5h ja sie z nim zdrzemnęłam.Wstał,nakarmiłam-też nie zjadł wszystkiego.Pobawił sie z 40min,zaczął marudzić-myślałam,że nie dojadł i chce więcej,ale nie.Zaczął trzeć oczy,więc go usypiam i zasnąl znowu :D śpioch.może coś jest na rzeczy nie wiem bo nigdy tak szybko znowu nie poszedł spać....

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

PALEKSANDRA też myślałam że kolki mamy za sobą. Obserwowałam małego i nawet jak nie jadł żadnej zupki to i tak były płaczki. Oby to mleko pomogło bo jak patrzę na piszczącego z bólu Sebulkę to wysiadam psychicznie :-(. Póki co zmieniam mleko a obiadki delikatne bez mięsa. Mam też nie dawać cielęciny tylko indyk i kurczak.
300 ml mleczka? Myslalam że ja mam głodomora bo 200 zdarza mu się wypić.

MAMUSIE jakie warzywa jedzą już wasze dzieciaczki? My na razie zupki z warzywek: marchewka, dynia, ziemniak, pietruszka, brokuły, burak i cukinia.

http://s1.suwaczek.com/201605041762.png

Odnośnik do komentarza

PAleksandra - dziś pozwoliłam synkowi posiedzieć trochę na panelach :) mój synek śpi teraz dwa razy w ciągu dnia. Czasami po pół godziny, czasami jedna drzemka godzinna, a druga półgodzinna. Z tego co piszesz, to dzieci mają naprawdę różne dni. Tez chciałabym , żeby mój synek troszkę więcej w ciągu dnia spał. Przynajmniej mogłaś się zdrzemnąć z synkiem :)
Z tego co pamiętam pisałaś, że Twój synek nie chce jeść większych kawałków? I jak tam teraz to wygląda u Was ? :D
Wrazliwa - ja podaję synkowi gotowe słoiczki i w zasadzie synek je te warzywa, które wymieniłaś. Ostatnio kupiłam też zupę kalafiorową, ale jeszcze jej nie próbował. Często dodatkiem w zupkach jest w niewielkich ilościach seler, cebula.Chyba nawet z niektórymi z warzyw musisz poczekać z synkiem ? Bo np brokuł chyba jest niezbyt przyjazny dla wrażliwego brzuszka, prawda?

Odnośnik do komentarza

Hej mamcie
WRAZLIWA kurcze ja tez myslalam ze kolki wystepuja tylko u maluszkow a nie juz u takich starszakow. Moj Michalek na szczescie kolki nigdy nie mial ale slyszalam ze to strasznie meczy dzieciaczki.... miejmy nadzieje ze zmiana mleczka pomoze.....
Warzywa to te co sa w sloiczkach czyli poki co marchewka, ziemniaczek, ziemniaczek slodki, cukinia.

ALEKSANDRA to Stas zaszalal ze spaniem hehe ;) az dziwnie cicho i spokojnie bylo w domciu przez tyle czasu co ;)

MAMUSIA 2016 ja tez jestem taka przewrazliwiona.... jak sadzam malego na podlodze to musza byc 2 koce i na to jeszcze mata... tez mam pietra jak to bedzie jak zacznie sie przemieszczac ;) ale poki co leniuszek tylko lapki w gore podnosi zeby go nosic...

Choinka mu sie podoba i to bardzo... na szczescie sam do niej nie dopelznie wiec jest spokoj ;) chociaz z nim... bo moje 2 koty jak zwykle wdrapuja sie na wierzch a potem jest problem z zejsciem wiec albo musze je ewakuowac albo same jakos zjezdzaja ;)

Moj Michalek znowu nie chetnie jeeeeee. Cos tam zjada ale juz bez takiego entuzjazmu jak tydzien temu. Musze pozagladac moze nowe zabki ida bo znowu wszytsko gryzie....

Co do swiat.... oj to u nas przygotowania pelna para. W tym roku wigilia u nas wiec mam co robic. Niby kazdy cos przyniesie ale i tak sie nazbieralo tego. Pierogi z kapusta, kapusta z grochem juz gotowe. Dzisiaj bede robic '' liniuszki ''( pewnie nie wiecie co to bo to regionalne danie :D golabki z kasza gryczana w lisciach z kwaszonej kapusty.
A na jutro ciasto malinowa chmurka i krokiety..... oj matka musi wlaczyc piaty bieg i wio do roboty. Michas mi pomaga. Dzielnie siedzi na stole w poduszce (rogalu) i caly czas cos wysypuje i miesza :)
Lekko nie jest ale na szczescie maly w tym tygodniu spi 2 razy po 2 godziny wiec da sie cos zrobic :)
Milego dnia :D

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72596.png

Odnośnik do komentarza

mamusia2016 teraz to już wcina te większe kawałeczki,po pysznym jedzonku ze słoiczka sie przełamał,a myślałam,że wszystko pójdzie do kosza :)
wrazliwa no on mleczka to potrafi wypić sporo,szczególnie w nocy,przeważnie to mu robie tak 210/240 i wypija wszystko.
Warzywa: ziemniak,słodki ziemniak,cebula,por,kalafior,brokuł,cukinia,fasolka szparagowa,pomidor,papryka,dynia,marchew,pietruszka,burak i inne,które były w słoiczkach...
Kasia może teraz 'produkcja' zębów pełną parą? :D u nas tylko kreseczki widać,ale jeszcze nie ma nic na wierzchu.Poza tym jest tak ciężko zajrzeć mu w buzie....

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

MAMUSIA odkąd mamy bóle brzuszka mały je bardzo ostrożnie. I o dziwo jak wcześniej dostawał brokuła to żadnych sensacji nie było. Kalafiora jeszcze nie próbował chociarz zrobiłam mu już zupki to boję się dać więc wyladują w koszu.
Pani doktor stwierdziła że może tak reagować na zbyt dużą zawartość laktozy w mleku które pił. Mam nadzieję ze zmiana mleka pomoże. Dziś miał dobry dzień i tylko nad ranem płakał.
KASIAAA mój SEBEK to łącznie w ciągu dnia maks. 2h śpi więc dziś prawie cały dzień u babci był żebym mogła zakupy zrobić na Święta i ogarnąć mieszkanie ! Ale za to nadrabia nocami :-)).
PALEKSANDRA to już dużo warzyw wprowadziłaś... też bym chciała dawać nowe warzywa bo mam wszystkożerne dziecię ale muszę się wstrzymać.

Dziś przez zupełny przypadek zauważyłam że ząbki tuż tuż... na dole są wyraźne zgrubienia i widać wierzch jedynek !!! Mały nie marudzi za bardzo o dziwo. Oby tak dalej...

A właśnie co najlepiej uśmierzyło ból u dzieciaczków które pierwsze ząbki już mają?
Ja mam Camilie, Viburcol, Bobodent i Pedicatamol.

Dobranoc !

http://s1.suwaczek.com/201605041762.png

Odnośnik do komentarza

No i nie wiem czy u nas przez ząbki taki marudny czy to ten cały skok,momentami go tak nachodzi,że nie wiem naprawde o co mu chodzi,albo np je je je i nagle nie chce(jeżeli chodzi o karmienie łyżeczką) i zaczyna strasznie jęczeń,a po chwili znowu zje pare łyżeczek i tak w kółko,do buzi nie da zajrzeć,nie mam jak pooglądać co tam się dzieje,przypadkiem któregoś dnia coś mi sie rzuciło w oczy,że na dole takie białe kreseczki były,że ząbki ale czy to oby na pewno to...płakać nie płacze..nie wiem czy jak taki jest marudny to czy jest sens smarować mu te dziąsła? pomogłoby to coś? wrazliwa ja tak na szybko tutaj kupiłam Bonjela? coś takiego,ale też mam dostęp do innych gdyby to zawiodło...

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...