Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczynki po ciezkiej nocy..... wczoraj maly tak smacznie spal od 17:30 ze szkoda mi go bylo budzic. Obudzil sie o 22. Szybko go wykapalam nakarmilam jednak o spaniu to juz nie bylo mowy..... buzka mu sie nie zamykala..... banki puszczal jedna za druga. Zasnelismy o 2:30 i pobudka juz o 5.... o masakra... wiecej juz nie pozwole na takie spanko wieczorem :)
Co do kreski to mam jeszcze dosc widoczna, pepek tez niczemu sobie sterczy jak bym dalej byla w ciazy i jest wielkosci 50 gr :/
Dziewczyny ja z moim szkrabem tez mialam problem z lezeniem na BRZUSZKU !!!!!!
Za porada VENY ( ktorej bardzo dziekuje ) kupilam rogal niemowlecy i na nim klade Michasia. Do tej pory lezenie trwalo gora 2 minuty i to wszytsko pod nim bylo mokre bo nie chcial glowki podnosic i slinil co popadlo. Darl sie strasznie wiec prawie nic nie cwiczylismy. W niedziele kupilismy ten rogal i jest o niebo lepiej. Maly lezy na tym zadowolony, nozkami macha glowke ladnie podnosi. Lezy na tym nawet 15 minut bez zadnych protestow :) te rogale maja rozne rozmiary. Mam tez taki do karmienia ale on jest duzo wiekszy i Michas niedalby rady na nim lezec. A te do lezenia na brzuszku sa super dobrane do maluszka.
LUCY nie zamartwiaj sie. bedzie dobrze :) malenstwo troszke sie nacierpi ale szybciutko zapomni.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72596.png

Odnośnik do komentarza
Gość pAleksandra

LucyK na pewno wszystko jest w porządku.A moze taka jej uroda??
Jak mały leży na brzuszki to podkładam zwinięty w rulon koc,po co wydawać pieniądze na specjalne poduszki które użyje sie bardzo krótko.
Ja okres miałam juz w 8tyg fajnie bo w ogóle brzuch noe bolał ale było dość obfite plamienie przez pierwszych kilka dni,niedługo powinnam znowu dostać to zobaczę jaki bedzie tym razem.

Odnośnik do komentarza

Rozpisałam się i ucieło mi posta:(. Co do kładzenie na brzuszku to mała tego nie lubi i slabo unosi glowke ale zaczęliśmy ja kłaść i ćwiczyć regularnie. Ostatnio pediatra z fizjoterapeutka stwierdzili ze w 12 tygodniu powinna już opierając się na przedramionach wysoko unosić główkę. Nakazała ćwiczyć w domu i jeśli to nie pomoże to mamy na rehabilitację się udać.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie coś szwankuje naprodukowalam się i d..a
Lucy trzymam kciuki za idealna morfologia:)
Dziewczyny czy wasze maleństwa ksztusza się nadmiarem śliny, młoda ma taki slinotok że ja leży na plecach i się smieje lub gada to coś jej zaleci i się ksztusi no na zawał zejdę niedługo a najgorsze w tym że ja panika a ona się rechocze

http://www.suwaczki.com/tickers/iv0920mm1u48w0j8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...