Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

U nas karmienie dalej na żądanie ale wychodzi to mniej więcej około 2 godzin.co do spania to maluszek spi ze mną w sypialni bo nadal budzi sie w nocy niestety ..i nie chcialo mi sie ciągle biegac do drugiego pokoju.Atii co do diety hmm ...odkąd jak ty przeczytałam ze pokarm pochodzi z krwi zaczęłam jeść wszystko i jednak pojawiły się problemy z brzuszkiem czyli coś w tym jest.teraz staram się jeść ostrożniej;)

rl=http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzj44jext1bctu.png[/url

Odnośnik do komentarza

U nas też karmienie w dzień wypada mniej więcej co 2,5 - 3 godziny. Po karmieniu pilnuję czasów aktywności, bo tak jak pisałam M. sam nie zaśnie. Natomiast w nocy to zazwyczaj M. je ok 3 (idzie spać ok 20.30), a później ok. 6, ale to jeszcze nie zawsze tak jest. Czasem budzi się częściej.
Dziewczyny, a jak u Was z wagą po ciąży? Ja niestety jestem cały czas +6 kg i nie mieszczę się w prawie żadne ubrania sprzed ciąży :( Jak mam chwilę to staram się ćwiczyć, ale na nadmiar czasu nie narzekam ;-) Ech i aż mi głupio się znajomym pokazywać w wersji "pulpecik" :-D

Odnośnik do komentarza

dieta nie stosuję żadnej, staram się tylko jeść rozsądnie, zbilansowanie. Zwracam też uwagę, by nie zjadać za dużo konserwantów i innych tego typu syfów. To także z dbałości o siebie - przeraża mnie, ile chemii jest w jedzeniu i jak to może się przekładać na nasze zdrowie. Brzuszek M. ma się dobrze.

Odnośnik do komentarza

Ehhh mi tez zostalo kilka kg a dokladnie to 6... w nic sie nie mieszcze. Otwieram szafe probuje cos wcisnac i na udach sie wszystko zatrzymuje. Pozostaly mi tylko geterki a o jeansach to tylko moge pomarzyc. Raz wcisnelam jakies ale wylalo sie tu i siam i juz wiecej sie nie bede stresowac pozostane narazie przy moich sexi geterkach :) Kiedys nie mialam nawet najmniejszej faldki na brzuchu a teraz troche jest i mnie wkurza. O matko.... trzeba robic brzuszki ale co zrobic jak sie ich nie chce robic. Codziennie mam mocne postanowienie od jutra... i tak juz od 2 miesiecy :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72596.png

Odnośnik do komentarza

Kasiaaa to piateczka z tymi 6 kilogramami☺ mi też spodnie na udach zostają, względnie wciagne na tyłek, ale nie zapne. Trudne są te początki macierzyństwa - nie dość, że wszystko się w życiu zmienia, człowiek staje się taką maszyną do obsługi dziecka to jeszcze musi zaakceptować zmiany swojego ciała, a na dokładkę ze zmęczenia nie ma sił na nic. Mi się udało przez ostatnie 3 m-ce przeczytać jedną książkę i to tyle z moich intelektualnych rozrywek, ech.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam pytanie. Dostalyscie juz po porodzie okresu? Ja juz 2 razy mialam. Pierwszy 7 tyg. po porodzie i drugi dokladnie miesiac pozniej wiec cieszylam sie ze tak regularnie i chociaz z tym nie bedzie problemu. Minelo 2 tygodnie i znowu zaczyna mi sie jakie plamienie. Fakt nie jest duze ale jest a ja oczywiscie juz panikuje. Dodam tylko ze przed ciaza okresy mialam mega bolesne..... bez tabletek nie bylo zycia a teraz podczas tych dwoch kompletnie nie bolal mnie brzuch ani piersi az bylam w szoku ze mozna nie cierpiec w tym czasie. Jednak niepokoi mnie ze ledwo sie skonczylo i znowu plamie.
Na wizycie po porodzie lekarka wykryla mi nieduza cyste. Mialam usg i powiedzieli mi w szpitalu ze mam sie nie martwic. Za miesiac mam isc do kontroli czy rosnie czy nie. Myslicie ze ta cysta moze miec jakis wplyw na to plamienie? Chcialabym juz poczekac na ta wizyte co mam miec pod koniec sierpnia bo juz tak sie nalatalam po lekarzach w ciazy ze mam dosc...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72596.png

Odnośnik do komentarza

kasiaaa1 ja ostatnio fostalam jakiegos dziwnego plamienia, ktore trwa juz 4 dzien. Nie wyglada mi to na okres, bo to jest takie male plamienie, no moze ze 4 kropelki na bieliznie. Musze wybrac sie do lekarza, a zupelnie nie mam kiedy.

sysuncia ja jadlam produkty wzdymajace tjkapusta, groch, fasolka I malemu nic nie jest. Za to bąki sadzi jak oszalały.

gazy polecam lezenie na brzuchu i masaż nozkami tj rowerek, dociskanie nozek do brzuszka. Nam dzisiaj to taak pomoglo, ze maly zrobil 2 kupy, a nie robil od tygodnia.

waga po ciazy ja obecnie waze 7 kg mniej niz przed ciaza. W ciagu miesiaca chudlam 12kg i waga obecnie stoi, ani drgnie.

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza

Hahaha mi też zostalo 6kg na plusie.
Wymyśliłam, że na poczatek conajmniej 2 razy w tyg będę chodzić na basen. Musialam jednak tymczasowo przystopowac z moim zapalem, bo nie weszlam w stroj kapielowy sprzed ciazy :) tzn weszlam ale czułam się w nim fatalnie, był mega opiety i tluszczyk wychodzil przez to okragle wyciecie na plecach...ehh. Czekam właśnie ma przesyłke z wiekszym rozmiarem. Jestem super zmotywowana i mam nadzieje ze szybko mi nie przejdzie :)
Okres w 3 miesiace po porodzie jednodniowe plamienie. Po 3 okresie mój gienekolog zalecił cytologie.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkh371jd71afnh.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Okres ja jeszcze nie miałam i na kl na razie się nie spodziewam

Dietę ciągle stosuje nie jem konserwantow, żadnych mocno doprawionych albo przetworzonych rzeczy... na jakieś warzywa czy owoce nie zauważyłam żeby mały źle reagował... na początku źle tolerował smażone ale ostatnio zrobiłam kotlety i było już OK

Kilogramy mi jeszcze zostały cztery ale pomimo niejedzenia słodyczy i codziennych spacerów jakoś nie chcą zniknąć... w spodnie sprzed ciazy niby się mieszcze mam tylko taki problem ze mi się brzuch wylewa i uda mam maksymalnie ściśnięte więc i tak w nich nie chodzę...

A macie jeszcze tą ciemna kreskę co się w ciąży na brzuchu pokazała? Ja mam ja ciągle całkiem widoczną i zastanawiam się kiedy to zejdzie...

Ritkaaa to i tak o jedną książkę więcej niż ja... gratuluję! ;) ja w ciąży nadrabialam właśnie swoje zaległości czytelnicze i wyrobiłam swoją rekordową średnią 10 książek w pół roku ;) Dzieki za linka o tym spaniu na razie z grubsza przejrzałam bo czasu nie było ale jeszcze musze bardziej sie z tematem zaznajomic... probuje od jakiegos czasu wprowadzic określoną ilość drzemek ale na razie idzie kiepsko... jedna rzecz mnie zastanawia bo gdzies doczytalam ze oni w tych artykułach głównie piszą o dzieciach od 4 miesiąca... czy jak mój mały ma dwa i pół to jest sens  próbować go jakoś ustawiać?

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkl6d8swozfmcj.png

Odnośnik do komentarza

Tez mam jeszcze kreskę na brzuchu ale już duuuzo jaśniejsza. Podobno do roku może blednąć. Kilogramów dodatkowych zostało mi ok 4 ale jeszcze 4 całkiem niepotrzebne przykleily się do mnie przed ciążą także łącznie 8kg powinnam zrzucić. Tylko jak skoro bez słodyczy nie potrafię żyć. Generalnie odżywiam się zdrowo tylko te słodycze mnie gubią od zawsze :(.

Odnośnik do komentarza
Gość pAleksandra

Cześć dziewczyny :)
To tak:
Kreska na brzuchu jeszcze jest ale już mało widoczna :)
W ciąży przytyłam dosyć duzo i jeszcze mi zostały dodatkowe kg ale mysle że w końcu kiedys znikną :) póki co ćwiczę tylko nogi i tyłek bo brzucha po cc jeszcze noe chce forsować,a i skacze też na skakance...
Drętwienia przy ranie? Może drętwień nie odczuwam ale jednak gdy tam sie smaruje lub dotykam to czuje takie nieprzyjemne cos(nie umiem wytlumaczyc) :p ale mysle że to sie jeszcze bedzie odczuwać jakos czas ;)
Dla mojego malucha cieżko idzie te podnoszenie główki ale jakos idzie,to z matki lenistwa bo rzadko go kładę na brzuchu tak do ćwiczeń :/
Dziewczyny nie popadajmy w panikę że mamy jeszcze do zgubienia zbędne kg lub że sie nie mieścimy w ubrania sprzed ciąży.9miesiecy nasze ciało sie zmieniało to i potrzebuje sporo więcej czasu żeby wrócić do siebie,oczywiście gratuluje i zazdroszczę tym którym idzie to łatwiej i szybciej ale nie od razu Rzym zbudowano! :)
Miłego dnia! :)

Odnośnik do komentarza

No racja z tymi kilogramami pewnie samo zejdziejsk się dzieciaki zaczną przemieszczać i trzeba będzie za nimi garniac ;)

Mój Wojtuś kiepsko na brzuchu głowę trzyma a ręce to mu raczej gdzieś na boki uciekają i zawsze nimi macha ze zlosci więc nie ma szans na podtrzymywanie się na nich... czasem tak mu te ręce zblizam żeby mu jakoś było łatwiej się podnieść ale całkiem nie rozumie o co chodzi...

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkl6d8swozfmcj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...