Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Heltine ale czupryna ;) ja też jako dzieciak miałam takie długie włosy i bardzo gęste. Męczyłam się z nimi strasznie pamiętam ( zwłaszcza ze byłam straszna indywidualistka i chciałam sama się czesac od kad pamiętam w sumie) ale obciąć sobie nie dałam. Dopiero jak miałam z 15 lat się odważyłam i od tamtej prysznic boje się fryzjerów. Miałam wtedy okres gothic ;) glany i na czarno a koleś ściółki mnie tak ze włosy zaczęły mi się kręcić i jeszcze jakaś płukanie mi zrobił ze byłam niemal platynowa blond :/ a jak już jesteśmy w temacie to siedzę właśnie u fryzjera i ciągle patrze na zegarek... mąż został z małą ... pierwszy raz sami. Niby mała jest nakarmiona mąż ma Odciagne te mleko dla niej i wszystko powinno być spoko. Nie martwię się o mała bo przecież nic się jej nie stanie ale o męża ;) on jest taki wrażliwy i nerwowy.... będzie się denerwował jak mała będzie mu krzyczała.
No i jak się właśnie okazało płacze. Chusta ratuje sprawę bo jak chodzi z nią po pokoju to jest spokój. Zobaczymy jak to przeżyje ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza
Gość Takaonaa

Przez noc widzę duża zmianę na buzi Laury. Od wczoraj smaruję buzie kartoflanka. Zrezygnowałam z mleka pomidorów ogórków nawet owoców. Ja pije wapno I co pomogło? Skąd mam wiedzieć? Eh... Chociaż mi się wydaje że to trądzik A nie alergia czegoś co zjadłam
Może ta maka ładnie zasuszyla?

Mięta hamuje laktacje. Ale taka W torebkach ekspresowych z biedronki zwykła herbata też? Lubię ja taka z jabłkiem. Nie chce zatrzymać karmienia. Jedna herbata dziennie zaszkodzi?
Kp sprawia mi przyjemnosc.. raczej nie boli. jest wygodnie I tanio. Tylko zrezygnowanie z nabialu dobija. Co jeść? Żadnego Sera mleka inki śmietany nie mogę...

Odnośnik do komentarza
Gość Magda10 10

Jejku jaka moj mały zrobił kupkę .. Jak raka masa do ciasta dosc zwarta i sie zastanawiam czy to nie dziwne !!

Chciałam wyjsc z jim na spacer ale chyba on nie chciał ze mną .. Po niecałej godzinie niespanie w wózku zaczął sie krzyk i moj bieg do domu .. Jejku jak ja jie lubię jak on płacze a ja jie umiem mu pomoc...

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim ;)
U mnie dzisiaj emocjonalny roller coaster, po wczorajszym dniu pełnym marudzenia, wieczorze pełnym krzyków (mała nie mogła zrobić kupki, strasznie się prezyla i okropnie szarpala przy cycku), rano przyszła ulga w postaci torpedy wystrzelonej na przewijaku ;)
Później jeszcze chwila snu, a po śniadaniu zebraliśmy cały majdan i wyruszyliśmy na pierwszą wspólną wyprawę do miasta. Bałam sie okropnie, że mała zrobi awanturę w sklepie, ale przespala całe 3 godziny :)
Do domu wróciłam z okropnie bolacym juz kroczem (kiedy to się skończy?!), reszta ciała też obolala i zmeczona odmówiła posluszenstwa i mój dobry humor poszedł w zapomnienie.. przy karmieniu mala znowu sie prezyla, krzyczała i wyrywała, 2 godziny spedzilysmy w sypialni, w końcu usnela. Ja zdazylam przeniesc swoje zwloki do salonu i momentalnie zasnęłam. Na szczęście Nieslubny był tak domyślny, że w międzyczasie zrobił obiad i teraz po nakarmieniu i ogarnieciu małej powoli dochodzę do siebie...

heltinne boskie czuprynki! :D a ja myślałam, że to moje dziecię jest mocno kudlate ;)

Dziewczyny, nie wiem jak poradzić sobie z tym ciągłym bólem... zmęczenie samo w sobie nie jest problemem, bo zawsze latalam na pełnych obrotach i mało sypialam, ale to, że ciągle mnie coś boli (krocze, piersi, kręgosłup, a nawet klatka piersiowa) wykańcza mnie psychicznie. Źle zniosłam ból zwiazany z porodem, ale z tym już się jakoś uporalam. A tym razem nie potrafię... fizycznie jest do zniesienia, ale psychicznie bardzo mnie niszczy :((

http://www.suwaczki.com/tickers/43ktgu1rrbb8avjd.png

Odnośnik do komentarza

kingullek eh mam to samo, ja ciagle gdzies musze chodzic to z praniem to z corka a jak maz do pracy pojdzie to mi chyba to krocze nigdy sie nie zagoi. Wczoraj mimo ze spozywam duzo blonnika to nie mialam jak isc sie zalatwic i jak poszlam to.z bolem i rana chyba zatarta bo krew i odchody juz krew a nie brazowe a dzis znowu brazowe a krocze boli. Oprocz pierwszego krzyku i pocalunku i dotyku Wojtusia ten porod byl straszny, corke ur przez wywolywany porod i jakos lepiej znioslam i mimo ze po pologu jeszcze bolalo to nie az tak jak teraz to wszystko mnie rozwala. Nie wyobrazam sobie seksu za 3 tyg.
Psychicznie wole o tym wszystkim nie myslec tylko skupic sie na dzieciach. Najgorsze jak karmie na siedzaco boli jak cholera pozniej a na lezaco.zasypiam wiec wole nie.heh

A poza tym synka wszystko poprasowane i niestety corka zaczela nosic letnie ciuchy a te juz sa do prasowania nie to co body i cala suszarka czeka... yh.

Heltinne hmm no nie gadaj ze Ci nie wypada, ja mam do pasa wlosy i moze nawet jak zetne po schudnieciu to i tak zamierzam pozniej znowu dlugoe po roku i za 6 lat tez zamierzam miec i bede sie czuc sexy a nie ze nie wypada;D nie wiem ja w dlugich sie czuje pewniejsza, heh kazde moje sciecie wlosow to placz haha.

Moja corka ma od poczatku wloski i nie wytarly sie, loczki na koncach ale byla ciemna ale jej w lato pojasnialy yh a synek tez ciemny. Nie wiem to mozliwe ze corka ma rozjasnione wlosy przez slonce? Hmm.bo niby my ciemni ale rodzice moi tez ciemni a 2 rodzenstwa blond ale podobni do taty:D

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Kingullek a probowalas brac paracetamol? Mozemy brac do 4g na dobe i pomaga. Jak sie uporasz dizycznie z bolem to i psychucznie bedzie ok. Lekarz mowil ze nie ma to wplywu na karmienie.
U nas dzis psychicznie znacznie lepiej. Dzieki mężowi. A fizycznie wciaz slabo choc troche lepiej. Za to widze zmiany rozwojowe u synka :D no i kupilismy mm w razie co.

Odnośnik do komentarza

Melly Kingullek współczuję bolacego krocza. U mnie z tym juz dobrze. Ale jeszcze ranA nie w pelni zagojona i ostatnio sprpbowalam delikatnie wlozyc palec ale bolalo i troche pieklo :/ mam tez stracha by sie tam ogolic a juz bardzo pottzebuje... co do seksu, moje libido jest ogromne! I na razie tylko slinka mi cieknie.. wiem ze jeszcze przynajmniej tydzien przyjdzie mi poczekac..

monthly_2016_05/kwietnioweczki-2016_47726.jpg

Odnośnik do komentarza

Ejhh u Anielki potwierdza sie schemat ze po poludniu wlacza sie jej maruda. To nie jest kolka poniewaz idzie utulic taki płacz. .. ale rece bola, serce sie kraje i dopada bezsilnosc.

Dobrze ze w poniedzialek przychodzi doradca od chusty. Moze bedzie latwiej.

Dziewczyny..m jak poznać problem z gazami u dziecka? Moj zajaczek prezy sie i napina. .. ale z drugiej strony ma miekki brzuszek. I nie wiem czy podawac espumisan czy zostawic bo taki urok malego czlowieczka.

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

Ataa rzeczywiście kudlaty Robercik :) moze nie to co Marcel heltinne ;-)

U mnie Anielka tez ma wloski ale juz jej sie wycieraja... a szkoda.

Co do sex drive...uhhh u mnie libido tez ogromne. Ale jeszcze mam odchody poporodowe... z reszta doperio 10 dni minelo. Ale przez to ze cc miałam to przynajmniej krocze nie boli.

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Poczytuje Was od zeszłego roku a dziś nadszedł dzień aby się ujawnić:)
Jestem mamą 6 tyg szkraba płci męskiej :) Karmie młodego piersia i zastanawia mnie jego zachowanie w trakcie jedzenia. Zdarza się że młody je jakiś czas, potem odstawia się od cycka - sprawia wrażenie ze skończył posiłek, a za jakąś chwile probuje przystawic sie znowu: tylko nie zasysa piersi jak zwykle, a bawi się brodawka- kręci główka i muska brodawke ustami, za chwilę zasysa się ponownie. Zastawia mnie czy takie zabawy mają jakiś głębszy sens.Nie jestem w stanie rozszyfrować tego sama stąd pytanie.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkh371jd71afnh.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...