Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Heltinne mialm usg 2D, ale o dziwo bylo ladnie widac,
Flavia gratulacje! Bardzo ładne wymiary Gabrysi! Odpoczywajcie dziewczyny!
Majtynka z ta szyjka to podobno duxo zalezy od mierzacego, co do masy to usg ma spory błąd poza tym zalezy czy wszystkie dane zostaly w iete pod uwage i czy zawsze mierzy tak samo, dzi dowiedzialam sie ze lelatze nie zawsze uwzgledmiaja w tym dlugosc nóg bo sa rozne szkoly.. moj ma taki prxyrost przez 2 tyg. I nawet jesli rzeczywiscie tak jest jak Ci podano, to to jedt wciąż w normie.

Odnośnik do komentarza

Vena musisz koniecznie zdać relacje ze spotkania! Ciekawe jak chłopcy zareagują. .

unatumam nadzieje ze spisz spokojnie...Może to tylko hormony?

Magda no, jeszcze możemy tu galerie brzuszków zrobić. ..

A tak w ogóle o co chodzi z tym goleniem nóg? Ja pomimo swojej średniej sprawności nie mam z tym problemu...

W ogóle to mam dola bo w ciągu 3 dni padły nam 2 papuzki.Nie wiem co jest grane. ..
Juz nawet nie mowie jak dzieci reagują...

Moja paczka z PL nareszcie w drodze!
Nie mogę się doczekać,w końcu będę miała pełna wyprawkę :)
Oby tylko z wózkiem wypalilo....

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Ja tak samo jak unatu jakos sie zestresowałam.
Niby rodziłam, niby wiem co będzie nie boję sie porodu ani opieki nad dzieckiem, ale tu sie ciesze, ze Wam sie dzieci urodziły, a z drugiej str mi zostal ponad miesiac. Zaczęłam miec sny ze rodze, ostatnio boli mnie brzuch, wczoraj nic nie robiłam takiego a i tak bolal. Chcialabym wiedziec kiedy urodze, chcialabym wszystko zaplanowac, bo nie mam sily na zaskoczenie, nagle jechac, zostawic corke, wrocic z dzieckiem a tu zamiast zapoznac dzieci to bedzie zamieszanie ze nagle wpadnie ciotka z reszta bo sa obok i nie mamy na to wplywu bo nas nie bedzie. Stresuje mnie ta cala otoczka. Jade do mamy bo chce odpoczac ale jakbysmy mieszkali sami to najchetniej bym sie stad nie ruszala. Nie wiem czy spakowac torbe moja do szpitala bo nie planuje rodzic przez weekend. Przerasta mnie to całe przygotowanie. W sumie mam tyle do zrobienia a nie mam sily. Rece mam jakies "zdechłe". Maz pociesza, ze zaraz bede miala brzuch juz nie tak ciezki i bedzie dzidzia ale to tyle czasu a ja sie tocze, wlekę, mam dla kogo zyc a uszło ze mnie życie. Eh. Do brze ze mam corke bo chyba bym sie zalamala jakos tak mnie dol zlapal.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Vena127
Heltinne chłopcy byli słodcy, straszy się przytulał do Klary i dawał smoczek, młodszy ciągle powtarzał baby i głaskał po głowie. Najlepsze, że jak płakała to obaj biegli i szuszali, żeby ją uspokoić. Na razie wygląda to obiecująco ;)

Super, chłopaki na pewno dadzą radę jako starsi bracia.Tak BTW to Klara Szczęsciara, spełni mój ideał układu rodzeństwa z dzieciństwa.Zawsze chciałam mieć 2 starszych braci.Niestety jestem jedynaczką...:(

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Vena Klara w czapeczce jest BOSKA! Super, że chłopcy tak na nią zareagowali. Jak to się mówi "pierwsze koty za płoty". Teraz powinno być z górki :-)
A Ty jesteś superwomen!

Unatu to będzie mój pierwszy poród, ale jak pisałam raz mam mega stresa, a raz luzik. Jak by nie patrzeć już nam bliżej niż dalej i nieuniknione to jest :-)

http://www.suwaczek.pl/cache/ebe45947a3.png

Odnośnik do komentarza

Miila aż poszłam do łazienki sprawdzic jakie mam gaziki- i mam właśnie te o których piszesz:) Jednak koleżanka farmaceutka dobra rzecz, nawet się nie zastanawiałam co i jakiej firmy brac, ona mi podstawowy pakiet przygotowała i jak widac bardzo fajny :)
Pralinka nie gniewaj się, ale ośmiałam się przy "rozdarciu" na 1,5 cm :)))
Vena Klara w czapeczce zwala z nóg ;)))

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

Golenie rozumiem ją po takim wyczynie czuję się jak po maratonie totalny brak sił i huśtawki nastroju a pocieszenia partnera to czasami działa jak płachta na byka mi już jest strasznie ciężko cała jestem obolała i zdaje sobie sprawę że ciężko wytrzymać w moim towarzystwie jakoś nie potrafię. S sie zresetować

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44j81ysxl6n.png

Odnośnik do komentarza

~Magda10 10
A ja znów od 4 nie śpię.. Będę niedlugojak zombi az zaczęłam płakać w nocy ze będę w tej ciąży jak słoń chodzić !

Magda mam to samo z tym, że o 2 się obudziłam...Pospałam potem jeszcze z godzinę.Mam chyba już konkretne odleżyny na biodrach, boli jak fix.Też mam nastrój płaczliwy, od rana chlipię, deszcz pada i jeszcze Miles Davis mi w tym pomaga...Powinnam zabrać się za przysłowiowe wicie gniazda ale w ogóle nie mam na to nastroju.Eh do dupy to wszystko...

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, a nie wiem, tak mnie po prostu naszło...eh, dziś już lepiej[; Oby wieczorem się nie powtórzyła, bo kolejny wieczór i noc spędzam samotnie bez męża.
Można powiedzieć,że noc w miarę przespana!
Golenie, czeka mnie w poniedziałek - wizyta u ginekologa, ale powiem Wam, że wcale tak trudno z nogami nie jest, tylko dziwaczne pozycje ;P
Dobrze, że chociaż dzień słonkiem przywitał. Miłego i pogodnego (nie tylko na zew) dnia!

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza
Gość Magda10 10

Nat u mnie najgorsze jest to Ze nawet mi brzuch nie opadł ... Nie wiem czy to ma znaczenie czy nie ale mówią ze ma a tu nic kompletnie nic sie nie zmienia. Jedynie co to dzisiaj już chyba z nerwów mam bóle w kroczu jak na okres i tyle .. Straszne to jest nie wiedzieć kiedy sie wykluje. Teraz najgorszy etap dla nas. Ja już nawet mam zakwasy na brzuchu od przewracania sie z boku na bok.. A im dłużej o tum myśle tym bardziej sobie zdaje sprawę ze to jeszcze moze nawet 3 tygodnie potrwać. Załamka

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,
bardzo dziękuję za słowa wsparcia.
VENA; FLAWIA- dziewczyny są d o zjedzenia:) a czapka zajeb..a:)
Ja niestety w głębokim dole emocjonalnym, nawet mi się nie chce wstać z łóżka, wczoraj pocieszalm się wyjściem z mężem do restauracji potem w domu zjadlam jeszxze kopiec lodów z bita smietana i truskawkami i zmuslona poszłam spać. .. w nocy budziła się c o godzinę, mam wrażenie ze będzie nie tak...ze się nie uda.... do tego bólu hak bolala o raz tak przeżywając ze mnie wyprostowac o j a k by piorun jakiś strzelił. .. boje się tego pęcherza ze będzie niedrożność albo jakieś spodziectwo. .. lekarz nie powiedział ile cm itd ale p o wiedział ze po porodzie zaraz do urolog dziecięcego. .. wcześniej kolo 20- go tyg w obu nerkach było zalegania, potem się wchłonelo. .. teraz to.... moje postanowienie na dziś- wrzucam te cholerne luteina mimo że lekarz powiedział żebym brała sobie jeszcze przez 1- 2 tyg.... może przynajmniej ta szyjka coś zacznie się ruszać we właściwym kierunku. .. a to zawsze jakiś hormon. .. i podrażnienie ... , już m a m dość szprycowanua się ta chemia ...

Odnośnik do komentarza

VenaVena Twoja Klara to szczesciara, dwóch starszych braci...
Chociaz gdybyś spytała moja córkę czy jest zadowolona z faktu posiadania starszego brata znalazłaby wiele argumentów na nie ;) Ale tak to już z dziećmi jest...

Dziewczyny,co dzisiaj z Wami? Jakaś zbiorowa depresja?
Pomyślcie ile już przeszłyście przez te miesiace, teraz to już toczymy sie z górki..;)

Ja coś w cyckach czuje,ze znow będę miała jazdę z karmieniem... Juz mi się robią bardzo bolesne grudy,a jeszcze nie zaczęłam karmić...Grrr
No cóż,kapusty Ci u nas dostatek...

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry dziewczyny!
I u mnie kiepska noc, pobudka o 4, ale później odespałam. Najgorsze, że jak się budzę, jestem cholernie głodna!:/ Staram się to ignorować żeby nie wybudzać się jedzeniem, ale czasem nie ma wyjścia.
Golenie nóg i dla mnie jest wyczynem. Przytyłam ok. 8 kg, niby mało, ale brzuch mam spory i jakoś tak mi się układa, że nie mogę się schylić, dyszę zaraz;) A nogi opierać o coś też nie bardzo, bo spojenie aż rwie z bólu.
Wysokość brzuszka. Położna określiła mój jako dwa palce pod żebrami. Nigdy wcześniej nie czułam synka tak wysoko, kopie po żebrach właśnie tak bardzo, że czasem coś jakby tam przeskakuje. Z drugiej strony jest bardzo nisko, główką ryje w szyjce aż takie bolesne prądy przechodzą. Może ma długie nóżki?:) Opuszczenia brzucha też raczej nie zauważę, bo mój ma jakiś taki sopelkowy kształt, wisi nisko od początku.
Vena wyobrażam sobie spotkanie Twoich maluchów i wzrusza mnie to bardzo!
Majtynka miejmy nadzieję, że to nic groźnego, może taka jego uroda tylko. Wierzę, że bardzo się martwisz, ale postaraj się myśleć pozytywnie, a po porodzie pójdziesz do lekarza i wszystko się wyjaśni:*

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Majtynka, nie zamartwiaj się na zapas, będzie dobrze.Choć wiem, że to łatwo tsk napisać.Ale wiesz jak to jest z tymi obserwacjami na USG, nie daje to pewności.Dobrze, że po narodzinach zbada dziecko urolog.Bądzmy wszyscy dobrej myśli ❤️

Serio z tymi palcami pod biustem? Kurdę to chyba jednak mam całkiem nisko, nie znałam tego kryterium pomiarowego.

Miszka, high five, ja też budzę się z głodu i jak już nieraz pisałam, jedzenie sprawia mi jakąś tam przyjemność w odróżnieniu do innych procesów życiowych :P

Jenyy ten masaż krocza to masakra, nie daję rady tego robić.Czuję się w ogóle strasznie napuchnięta w okolicach intymnych, i bardzo uwrażliwiona na dotyk...w sam raz na jesien sredniowiecza krocza, która się szykuje czyli poród...

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry wszystkim.
Witamy na świecie dwie piękne kruszynki Gabrysię i Klarę !
Niech rosną zdrowo.
Dziś mam męża w domu to tak jakoś raźniej .
Tez sie czuje taka ociężała i hormony buzują ale jakoś te dni lecą i niedługo wszystkie będziemy miały swoje szkraby po drugiej strony brzuszka !
Życzę milego dnia .
Aaa ja tez mam zawsze wodę i banana przy szafce nocnej :)

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że dzis jakas zbiorowa depresja.. ja zwalam to jeszcze na przesilenie wiosenne.
Na szczescie nie podłączam się pod ten trend. W nocy wmiare dobrze spalam, budzilam sie by zmienic bok i przy okazji sie wysmarkac, a balam sie ze katar w ogole nie da mi spac. Jestem lekko przeziebiona no ale cóz.. jestem przez to osłabiona ale cos tam sobie pomalutku ogarniam, męża wysłalam na zakupy. Ciezko mi było cokolwiek wymyslec na obiad bo jakos nie mam apetytu ostatnio.. co nie znaczy ze nie jestem głodna, po prostu nic mi nie smakuje.. no i tak wyszlo ze dzis maż robi obiad, swoją popisową cebulową :D
Marzy mi się kupić kilka prymulek, albo stokrotki by jakos wprowadzic trochę wiosny i nastroju światecznego do domu.. :-)

Chcialabym Wam przeslac nieco mojej energii byscie odnalazły siłe i przegoniły chwilową chandrę, juz zaraz kazda z nas zostawi z tylu "uroki" ciazy i bedzie cieszyc sie swym dzieckiem, a poki co musimy skupic sie na tych choc malutkich pozytywach i radosciach by nie dac sie stresom, bólom, ociezalosci i nieporadnosci.. zycze nam wsyztskim bysmy były silniejsze duchem :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...