Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Majtynkaa88

kumi , fajnie ze jesteś zadowolona ps tez chce ten kolor , chyba na dzidziusia kraina będę zamawiać z foteliki em właśnie maxi cosi pebble + baza fsmily fix + adaptery razem za niespełna 2700 taniej nie znalazłam niż w tym zestawie. CO do braku tchu to ha ten problem mam od kilku tyg najgorzej wieczorem u jak się położę spać; ziewam przekręam się, podnoszę żeby złapać głębszy oddech, ciągle uczucie niedodmy... ale chyba na tym etapie to normalne niestety. .. w ogóle w ostatnim tyg bardzo mi urósł brzuch i żniw lekko swędzi i boję się że zaraz skóra nie wytrzyma zwłaszcza nad progiem zrobiła się taka pielinka. . Smaruje i smaruje. . Ale chyba jeszcze ze 2 cm i peknie;\ Heltinne ależ z ciebie elektryktryzujac a babka;) myślę że spokojnie, jak czujesz ruchy itd.. w szpitalu i tak zresztą nic by na to nie poradzili - taka prawda...

Odnośnik do komentarza

Secondtry ja mam izi go be safe for mima, więc ciężko mi się wypowiedzieć w temacie innych. Jak idzie wybieranie wózka? :)

Heltinne uważaj na siebie Kochana :*

Co do brzucha, mój wiruje jak worek skórzany, mały ma tyle siły i tak często się wierci, że czasem na prawdę chcę, żeby już przestał. Czuje go już pod żebrami i pomiędzy nimi.

Dla Kwietnióweczek, którym marzą się kropki, ja właśnie się zdecydowałam za namową męża na naklejki, bo szybciej pójdzie i nie trzeba będzie znów wietrzyć. Wzięłam białe i złote, wyglądają porządnie i mają dużo kolorów, a cena jest aż śmieszna, więc może akurat, którejś z Was się przyda. kropki

Odnośnik do komentarza

Heltinne wiesz co nigdy nie przyszedl nikt z takim problemem ale moja koleżanka z pracy opowiadała ze jak była w ciąży z 1 dzieckiem to kopnelo ja żelazko bo miała uszkodzony kabel i tez wybiło korki w domu. Wystraszyła się i pojechała na pogotowie ale tylko zawołali na konsultacje ginekologa a on jakoś bez specjalnego przejęcia do tego podszedł zapytał czy się rusza maluch czy nie ma skurczy i tylko na chwilę przyłożył pelote od KTG żeby posłuchać serduszka nawet jej zapisu nie zrobili. Wiec ja na twoim miejscu bym się nie stresowala za bardzo bo to może bardziej zaszkodzić ;) powiedz o tym na następnej wizycie to pewnie zrobią zapis KTG o ile na standardzie nie będziesz miała. A ci do bólu brzucha to tak podobno boli jak się dziecko długo rozpycha w tym miejscu. Ja tam mam jak się rano budzę to zawsze mnie tak boli po tej stronie na której leżałam bo mała się przesuwa i bardziej naciąganie mięśnie w tym miejscu. To tak jak z obolałymi żebrami niestety ;) albo maluch ma teraz spory skok rozwojowy i rozchodzą się mięśnie poprostu... takie uroki błogosławionego stanu ;P
Ja tez kupiłam bebetto i fotelik maxi crosi i jak tylko ze używany bo cena mnie przerosła ale widać ze ktoś go prawie nie używał bo nawet kółka nie są zniszczone a reszta w stanie idealnym. Będę go miała w przyszłą niedzielę to się pochwale. Ale na razie tylko gondola i fotelik bo na spacerowke nie mam miejsca i będzie czekała u rodziców aż mała do niej urośnie ;)

monthly_2016_02/kwietnioweczki-2016_44139.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Ja juz jestem po wizycie kwalifikujacej, przy okazji zmierzylismy czas potrzebny nam na dojazd do lodzi.
Cc ustalone na 4go kwietnia, a jak zacznie sie cos dziac wczesniej to mam jechac od razu do nich.
Dojazd nam zajmie 1h 20 min w sytuacji bez korkow, z korkami nieco dluzej.
Wizyta super przyjemna i dosc malo stresujaca, ciesze sie bardzo, ze juz znam termin kiedy maly przyjdzie na swiat. Cale szczecie pan dr nie dyskutowal ze mna zbyt dlugo dlaczego chce cc, ale po wysluchaniu moich argumentów, powiedzial, ze mnie rozumie i slyszy podobne argumenty od wielu kobiet.
Tak sobie mysle, ze juz coraz blizej... ach ten kwiecien moj ulubiony miesiac....
Moja szwagierka ma termin na 20 marca, a juz ma skurcze i 1cm rozwarcia. Ja mam nadzieje, ze ja dotrwam do 4go.

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Ja też strasznie ciężko oddycham, szczególnie jak się kładę wieczorem do łóżka no i po pokonaniu schodów do mieszkania. Chociaż jak bardzo się skupie i od parteru głęboko równomiernie oddycham i idę jednym tempem to nawet udaje m się wejść na górę bez odpoczynku i nadmiernego 'sapania'. Czuje się wtedy jak mistrz świata:)
Mam takie do Was pytanie. Czy te bazy do fotelików przydają się też później i pasują do wszystkich modeli? Czy to tylko na czas tego pierwszego nosidełka?
Miila fajne te kropki i super tanie, aż sama nabrałam ochoty. Tylko nie wiem czy nie będą sie gryzły i imieniem Małego i jakimś tam dekoracyjnym misiem nad łóżeczko na które to uparł się mój mąż. Chyba poczekam aż to zamówi i wtedy pomyśle.

Odnośnik do komentarza

Anawee przybij w takim razie piątkę! my też mamy planowane CC na 4.04, coś czuję, że tu nieźle będziemy przeżywać w weekend przed :) wiecie już co i jak? w sensie o której macie przyjechać rano itd.?
U nas ta sama sytuacja, jak się zacznie wcześniej to mamy jechać, ale liczą, że wytrzymam do 4tego, żeby nie spędzić świąt w szpitalu, choć dla mnie to bez znaczenia, i tak nigdzie nie pójdziemy.

Odnośnik do komentarza

Dzieki za fotelikowe info. Moj mąz wlasnie oglada wozki, niestety na moje typy ulubione trzeba czekac 10-12tygodni. Masakra! Jest jedna teutonia z ekspozycji od reki, ale takiej ja nie chce "wydotykanej przez mase ludzi przez ostatni rok":( bogaboo tez jest jeden czarny caly, bo ktos zrezygnowal, ale mąż ma zastrzezenia co do jakosci i gondola mala.
Babeczka w sklepie go namawia na xlandera... dla mnie to tandeta byla, moze teraz lepiej sa zrobione, ale ja go nawet w necie nie bralam pod uwage.
Ciezkie takie zakupy, ale coz cos musi wybrac, zeby szybko byl dostepny i jeszcze troche sie wywietrzyl z zapachow fabrycznych.
Foteliki w drugiej kolejnosci, bo zalezy jaki wozek zamowi...
Zalezy mi zeby mial mozliwosc dokupienia wkladki wentylacyjnej, bo maluchy sie pocą mocno latem w tych fotelikach.
Trzymajcie kciuki zeby nam sie zakupy udaly:)
Adas tez czynnie pomaga, wybral juz rozowego smoczka dla siostry;)

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mąż wreszcie skręcił mebelki i jestem wściekła. Kupiliśmy Klupś Dalia Grey, 2 komody i łóżeczko, oczywiście wybór dokonywany przez internet i jestem wściekła. Komody jeszcze jakoś wyglądają ale łóżeczko to jest jakaś masakra, wykonanie poniżej wszelkiej krytyki :(

Odnośnik do komentarza

Miila, anawee ale fajnie z tym terminem, będzie Wam jakby raźniej:) A my będziemy podwójnie trzymały kciuki.

Nat piszę się na to emeryten party, żałuj, że nie widziałaś jak dyszę przy ubieraniu butów, bezcenne:D Chociaż przyznam się, że wkurza mnie ta niemoc, nie mogę się doczekać kiedy podniesienie czegoś z podłogi przestanie być taką misją;P

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Secondtry ja ostatnio często widzę te bugaboo i jeśli jesteś wysoka - a pamiętam, że tak, to gondola jest zdecydowanie za nisko, ja mam 179 cm i wydaje mi się, że miałabym ją ledwo nad kolanami..

Bbbb ja bym zgłosiła, że jest złe wykonanie i że chcesz inne, że mają to odebrać i wysłać nowe uprzednio sprawdzając czy wszystko ok, grr.

Odnośnik do komentarza

Miila właśnie się zastanawiam co z tym wszystkim zrobić, z chęcią odesłałabym je w cholerę, ale już miałam przeprawy z tym sklepem i wątpię czy uda mi się coś wywalczyć. A jeszcze jak pomyślę ze miałabym na nowy zestaw czekać kolejne 3 tygodnie... przy okazji odradzam internetowy Dino Sklep. Mam dziś jakiś zły dzień, jeszcze Mały od rana prawie się nie ruszał i juz zaczęłam panikować, na szczęście teraz nadrabia

Odnośnik do komentarza

Miila to samo powiedział mąż i że za 5 tys to oczekiwałby czegos porzadnego.
Maxi cosi mura 4 tez niska jest :(

Narazie moj pomyslowy maż ustalił z kierownikiem sklepu, ze zabiera do domu teuonie be you tą z ekspozycji, x-landera i jeszcze jakis mi nie znany jogger. Przywiezie zebym mogla obejrzeć, a jutro do 16:00 mamy zwrocic te ktore mi nie pasuja.
Gorzej jak sie kierownik wypnie to zostanę z trzema wozkami i dwoma fotelikami z mega blokadą na karcie;)

Pomyslowy ten moj maż:) zbiera punkty!

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Secondtry dobry pomysł z tym obejrzeniem ich w domu, mi się wizualnie te bugaboo podoba, widziałam właśnie ostatnio cały czarny i z beżem, ale kurde, już widzę po CC jak się schylasz tak nisko do maluszki, dziwne, że to tak zrobione, Mura wiem, że ma nisko bo znajomi mają, ale oni niscy to im pasuje.

Bbbb ah wiem jak to jest ;s ja zostawiłam materac ten z którego do końca nie jestem zadowolona, ale już nie mam po prostu siły odsyłać i szukać innego. Muszę kupić na niego tylko jeszcze mate taką, żeby ew. mały nie przesiusiał.

Odnośnik do komentarza

Secondry, no jogger przynajmniej ten city elite jest mega wysoki, ja mam 185 cm i jest idealny, nie wiem czy ten model wybrał twój pomysłowy mąż, ale nam ten wózek bardzo przypasował :)
Mozesz obejrzeć te modele i np tą teutonie po ogladnieciu zamowic w necie, kolor i wszystko co ci pasuje :)

Miszka, tez marzę o odzyskanym na nowo wigorze, och co za cudowny to stan :D

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Bbbbb, wspolczuję przeprawy ze sklepem i jakosci lozeczka. Zawsze mozesz odstapic od umowy zawartej w sieci. Tylko to pakowanie i czekanie na nowe:(

Ja nie lubie produktoe klupsia, ani mebli ani poscieli, czy recznikow. Mają slabą jakość wg mnie.
Bardzo dobrą jakosc i stylistyke maja polskiej produkcji meble Meblik, do tego gwarancje wykonania i lakierowania z antyalergicznych materialow i lakierow.
Pokoik Adasia mam umeblowany w mebliku, skrecić mozna z zamknietymi oczami, co do milimetra i zadnego smrodu farb.
W duzych sklepach meblowych typu Agata meble, czasem te male mebelki od nich są od reki.

Trudny masz orzech do zgryzienia, powodzenia w nielatwej decyzji.

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Nat34 dzieki za info:)

Na nową teutonie od zamowienia czeka sie 10-12 tygodni, a potem jeszcze wietrzenia troche. A ja mam jakies 8 tyg max. Ale chcialam ją zobaczyc, moze gdzies bedzie dostepna szybciej, narazie porownam tez trzy modele.

Do naszego combi wszedl tylko jeden komplet. Nastepne bedą jechaly vanem przyjaciela.

Mąż juz zostal zachaczony przez jakas ciezarną w sklepie czy bedzie mial trojaczki i dla kazdego inny wozek kupił, wrrr, wscibskie te ciezarne baby;)))

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Julka moje wyrazy współczucia. Nie będę powtarzać tego co mówiły dziewczyny tylko dodam, że jako 7 latka bardziej przeżyłam śmierć babci na której pogrzebie nie byłam, bo rodzice nie chcieli zrywać mnie z wakacji, niż pół roku wcześniej śmierć dziadka, gdzie byłam na pogrzebie, ale mogłam się z nim pożegnać … do tej pory żałuję tego, choć rozumiem tok myślenia rodziców.

Heltinne elektryzująca Kobieto! Nie podsumuję dosadnie naprawy tostera pod napięciem, sama sobie możesz to zrobić ;) Dobrze, że tylko tak się to skończyło. Uważaj bardziej na siebie.
Mój mąż codziennie wychodząc do pracy mówi mi, że jak mi coś "mądrego" do głowy przyjdzie to mam wcześniej mu prosić powiedzieć. Nawet tydzień temu kupił mi zegarek, który może odbierać SMS-y bo już miał dosyć moich tłumaczeń, że nie słyszę jak wiadomości jak idę do kuchni, czy łazienki … później zapomogę, a on panika.

Secondtry myślę, że idealny pomysł żeby obejrzeć wózki w domu i się do nich przymierzyć. W kwestii bugaboo to niestety nie doradzę bo mój donkey jest inny od reszty i nie da się go porównać :/

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Secondtry a co zrobiłaś z materacem? też zostawiłaś czy im odesłałaś?
Widzę, że nie tylko ja taka 'duża', ale jeszcze i Ty i Nat :)

Ja jestem super zadowolona z mojej mimy, ale spacerówka jest mała, więc myślę, że maks 1,5 roku w niej, ale jest mega zwrotny, ma fajne koła, wizualnie piekny, gondola jest długa choć dość wąska, składa się w moment, jest lekki.

Odnośnik do komentarza

Secondry, 2 tyg to jak będą zamawiać od producenta.Niektóre sklepy mają na stanie w magaxynie.Podeślij mi proszę o jaki model Wam chodzi to zerknę tu i ówdzie ;)
Fajnie, że mężu się tak stara ;)

Ten sklen Dino sklep, co pisała Bbbb, ma masę niepochlebnym opinii w necie więc zrezygnowałam z zakupu u nich ...

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękuję za kondolencje i pomoc. Przede wszystkim dziękuję za podpowiedź odnośnie cyklu życia. W sprawie pogrzebu decyzję zostawiam siostrze, ale kwestia śmierci - uważam, że nie wolno dzieci okłamywać tylko odpowiadać szczerze i dostosować wiadomości do ich wieku.
A co do terminu porodu to z jednej strony się cieszę, a z drugiej mam wrażenie, że to już za chwilę i zastanawiam się, czy sobie z M. poradzimy. Waga Grzesia pochodzi z 33 tc., a obecnie zaczął się 34.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...