Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Secondtry poprawie Ci humor jeśli napisze, że nawet nie wiem w jaką torbę się spakować do szpitala? O wkładzie do torby nie wspomnę… a miałam to zrobić 2 tygodnie temu …
Dzięki, że pytasz Kochana, młody wczoraj miał pierwszy lepszy dzień. Płakał tylko przy oddaniu, udało się mieć pierwszy raz 1h drzemki i ładnie jadł. Kamień z serca bo jeszcze trochę i kazali by mi go zabrać …

Któraś płytała (chyba Anna) czy brać swoje rzeczy, który zapewnia szpital … u mnie też "nic" nie trzeba i biorę tylko extra rzeczy które mam ochotę mieć, nie dubluję tych szpitalnych. Biorę ubranie na wyjście, klapki pod prysznic, majtki jednorazowe, szlafrok, kosmetyki, stanik do karmienia, komórka… chyba tle. Jeszcze tylko muszę się zmobilizować i to wszystko zebrać…

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Nat,Vena jak do jutra mi nie przejdzie to zrobie to!
Slubny wraca w sobote, mam czas ;)
Jego i tak juz nic nie moze zdziwic,jesli o mnie chodzi....
No wiec jutro przemaluje na szalowy ;) a la lodowy blekit.
Chlodny blekit,szary +biel.Jak lazienka w mojej kawalerce :D
Bedzie ladnie?

Dywanik nowy musze zrobic...

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

anawee ja ostatnio dostałam próbki na szkole rodzenia w reklamówce z ich adresem więc od razu się zalogowałam :D
na facebooku jest fanpage darmowe gadżety i tam też dziewczyny fajne linki wrzucają, na L4 siedzę to sobie klikam... mąż tylko się podśmiewa że to się przeradza w chorobę :D a próbek dla maleństwa też trochę się uzbierało :D

Odnośnik do komentarza

Nat ☆ Moj tez.

Maz podsumowal mietke jako dzidziusiowa i stwierdzil ze za pare miesiecy bede chciala przemalowac.
Taaa...pare miesiecy.... ;)

Zastanawiam sie nad zakupem "gwiezdnego nieba" tzn. swiatlowody,100 punktow swietlnych nad lozeczko wystarczy. Jak myslicie,dobry pomysl?
W pracy zrobilam 250 na skosnym suficie,ale mialam zabawe....

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Heltinne Haha! Uwielbiam <3 ja bym się nie zastanawiała :D mój mąż też by powiedział, że ocipiałam do reszty ale co tam :)) powiem Ci, że ja jeszcze nie zamówiłam łóżeczka bo nie mogę się zdecydować - aranżacja kącika jest dla mnie jakoś niezwykle ważna, szaleństwo :))

Odnośnik do komentarza

Heltinne myślę, że powinno nad samo łóżeczko. To Ci się pochwalę (dziewczyny już wydziały) co mi wyszło z mobile nad łóżeczko księżyc+sowy :D
To tylko dowodzi, że kobiety często zmieniają projekty w trakcie realizacji ;)
W chmurce jest 66 lampek led, dlatego myślę że 100 będzie ok.

monthly_2016_02/kwietnioweczki-2016_43533.jpg

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Heltinne fajnie ze sie odezwałas, mam nadzieje ze te katastrofy dadza Ci spokój. fajnie ze nie zniknelas bez slowa. Mam do Ciebie prośbę,wzielam sie za sowki na szydelku ktore dla mnie tlumaczylas, i mam problem bo nie wiem co to znaczy przerobić 1 polslupek przez 2 oczka, czy chodzi oto ze mam ominac jedno oczko i robic w drugim czy jest jakis sposob by zahaczyc oba na raz?
Anawee fajnie Ci z ta polozna, ja nie dawno pisalam ze ta z mojej robi ze mnie glupia twierdzac ze ona przychodzi tylko po porodzie! Nie doczekanie jej ze sie spotkamy po porodzie...

Odnośnik do komentarza

heltinne - szalona! ;D
Vena - podziwiam, moje zdolności artystyczne, a raczej ich brak nie dały by rady z takim cudem ;P
Jak miło wstać i przeczytać @, że fotelik, który wczoraj zamawiałam już dziś kurier mi dostarczy [;
Teraz tylko wózek muszę zamówić, ale to po weekendzie chyba.
Ja szumisia po siostrze mam dostać, ale nie wiem czy mi potrzebny będzie.. moje kocury co rusz mina brzuch wchodzą i mruczą do niego [;

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza

Heltinne dziękuję bardzo za linka :-) myślę że to własnie o to chodzi, ja to nawet nie umiałam sobie tego znalezc, i ucieszyłam się gdy pojawiłas sie na forum, nie wiem czy dobrze ogarniam sówkę, czy czasem nie mam za duzego szydełka np. bo powstają mi dosyc spore przerwy między półsłupkami, moze za malo sciscle je robię, ale stram sie robić ściśle, chociaz poki co zle to wcale nie wygląda. co do tekstu Twojego tłumaczenia to mam przekopiowane do pliku, nie potrafie wrócic do tego momentu w forum dlatego tez przeklejam:

Sowki
** × cyfra-oznacza powtarzanie × ilosc powtorzen
pls-polslupek
(...)-ilosc oczek ktora powstaje w danym okrazeniu
tulow
wykonaj 4 oczka lancuszka i polacz w koleczko,nastepnie 7 polslupkow
zaznacz poczatek okrazenia
1 okr.po 2 pls w kazdym oczku (14)
2okr. * 1pls w 1.oczku ,2 pls w drugim* ×7 (21)
3okr.*1pls w 2 pierwszych,2 pls w 3.oczku*x7 (28)
4.okr. pls w kazdym oczku (28)
5.okr. *1 pls w 3 pierwszych oczkach,2 pls w 4 o.*x 7 (35)
6 okr. po 1 pls w kazym oczku (35)
7 okr.*1pls 4 pierwszych,2 pls w 5.o*x5 (42)
8-16 okr. po 1 pls w kazdym oczku (42)
17.okr. *1 pls. w 5 pierw.oczkach, przerobic 1 pls w 2 kolejnych ocz.×6 (36)
18 i 19.okr 1 pls w kazdym oczku (36)
20.okr.*1pls w 4 pierw.,przer 2 o.razem jako pls
(30)
21-23.okr po 1 pls w kazdym o. (30)
Zostaw niezaszyty otwor, i troche wloczki
skrzydla
wykonaj 6 oczek lancuszka
1 rzad.rozpocznij w 2.pls od szydelka,wykonaj 5 pls,odwroc wykonujac 1 ocz.lanc
2-3 rz.1 pls w kazdym oczku,odwroc z 1 o.lanc.
4 rz. rozp. w 2 oczku od szydelka,wyk.4 pls,odwroc z 1.o.lanc
5.rz. rozp.w 2 oczku od szyd,wyk.3 pls,odwroc z 1o.lanc
6.rz.rozp w 2.oczku od szyd.,wyk 2 pls,1 o.scisle
oczy
1 okr.4 oczka lanc polaczyc w koleczko i przer.6 pls.w kolku
2 okr. 2pls w kazdym oczku
3 okr *1pls w pierszym oczku, 2 pls w drugim*
Wyhaftuj czarne elementy oczu.
Przyszyj oczy i skrzydla , wyhaftuj dziob, zakonczenia nici wszyj po wewn.stronie. Nastepnie zszyj otwor wykonujac oczka scisle.
sznurek
6 oczek lanc.
rozpocznij w 2.oczku od szydelka,wykonaj 5 pls,odwroc z 1 o.lanc.
przerabiaj 1 pls w kazdym oczku,odwroc z 1 o.lanc.
Powtarzaj proces az do uzyskania porzadanej dlugosci. 
Przymocuj sowki i klipsy. Ozdoba do wozka gotowa!

Odnośnik do komentarza

Bry!

Zaczynamy 31 tydzień, 30 skończone, czekałam jakoś na tą chwilę :)

Dziewczyny, od piątku zeszłego boli mnie lewe biodro i ból ciągnie od kręgosłupa aż do kolana po zewnętrznej stronie (nie ma to nic wspólnego ze spojeniem itp.) Jak siedzę to nie odczuwam tego tak, jak próbuje podnieść nogę do góry to wtedy no i przy chodzeniu (okropny dyskomfort), macie jakiś pomysł na to? Nie wiem czy to może nie od spania na lewym boku ciągle? Chodź ostatnie noce mieszane i boli dalej.

Odnośnik do komentarza

Hej,

No sie doczekalam trojki na początku, zaczynam dzis 30 tc. Jeszcze niedawno myslałam ze nie dozyje 20tc.
Żyje! Jeszcze tylko 7 tygodni i koniec bycia w ciazy! I nigdy wiecej, juz nigdy wiecej...
A w nagrode w domku dwojka kochanych dzieciaczkow i powrot normalnego samodzielnego zycia.

heltinne maluj, bedziesz szczesliwsza!
Trzymam kciuki, zeby trudnosci szybko minely!

miila baldachim super, nie chce Ci burzyc planow, ale pomysl ze na tym mocno osiada kurz, pranie i prasowanie tego dostarczy Ci troche roboty... a przy maluchu i tak jest co robic;)

Vena dobrze, że w przedszkolu spokojniej, oby codzien bylo lepiej:)

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Heltinne no podziwiam za to szalenstwo ze scianą, ale skoro tak mocno zmienila Ci sie koncepcja i wiesz ze nie bedzie dawało Ci to spokoju, i czujesz sie na siłach.. i jeszcze ma Cie to zajac bys nie myslala o siostrze.. cóż.. jestem ZA! :D
co do kwestii osobistych, pamiętaj że życie jest w naszych rękach i nic nie dzieje się po to by nam zaszkodzic tylko by nas wzmocnic i pewne rzeczy nam uświadomić, co jest ważne, czegoś nauczyć, może nie są to łatwe lekcje, ale potrzebne widocznie.. Ja też swoje ostanio przyjmuję.. i jeden z wniosków jest taki ze kazdy dorosły odpowiada za siebie. Jest świadomy podejmowanych lub zaniechanych decyzji i cóż.. ja się mogę wkurzać, tłumaczyć, uświadamiać, ale oni i tak wiedzą lepiej, a fakt ze jestem daleko i nie mogę pomóc tam na miejscu też jest trudny do akceptacji, szczególnie ze swiadomie wybrałam zycie z dala od nich powinnam sie z tym liczyć ale gdzie krzatają się pewne wyrzuty sumienia.. eh..

Wczoraj bylismy z męzem w kinie.. wszystko fajnie ale z takim brzuchem 3h filmu to dużo... jeszcze ta droga tam i z powrotem.. a mąż mój kochany zrobił mi niespodziankę, bo przyznalam mu sie ze kupilam takie paskudne paczki i ze bardzo zaluję i kupił mi 3 pyszniutkie pączusie! :D I dzis ma przyjsc materacyk, w koncu.. jak dzwonilam do nich z pytaniem czemu tak długo cisza to okazalo sie ze maja duuzo zamówien, czyzby wszystkie kwietniówki zdecydowały sie na ten sam materacyk w tym samym sklepie? hihihihi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...