Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

majtynka88 ja miałam kłujący ból w prawym boku. Taki mocny, że ledwo żyłam. Było mi niedobrze i słabo. Jedź na IP albo do swojego gin. będziesz spokojniejsza.
Dziewczyny bardzo dziękuję :-)
Mój gin. powiedział, że to raczej coś z jelitem. Dostałam jeszcze inne żelazo żeby tak bardzo nie wpływało na jelita. Mam się oszczędzać i jeść bardzo lekko strawne posiłki.
Zauważyłam, że boli mnie po jedzeniu póki nie wypróżnię się...
Trzymam kciuki za wszystkie mamusie! Obyśmy spokojnie dotrwały do kwietnia.

http://www.suwaczek.pl/cache/ebe45947a3.png

Odnośnik do komentarza

Poplynelam troche w tym h&m. Wzielam cos dla siebie i dla dziecka, ja w dzinsach nie chodze i faktycznie bylo ich sporo do wyboru, ja mierzylam legginsy i byly na mnie za ciasne w lydkach, ale tez dresy takie dopasowane ze sciagaczami na dole ale przewygodne, i nie wxielam ich bo juz duzo bardzo wydalam, ale nie potrafie ich odzalowac..

Odnośnik do komentarza

ataa ja też poluje na takie śpiochy ala ogrodniczki;) występują tylko w pojedynkę i widziałam w smyku na ich stronie internetowej i chyba jeszcze w 5 10 15. Są moim numerem jeden jako ubranko na dzień i alternatywa dla pajacyków.

Przyszedł mój kocyk z poofi. Ale ten kolor koralowy bardziej wygląda na ciemny pudrowy róż......ale może tylko mi tak wygląda w sztucznym świetle.

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Miszka83 te z F&F mają stópki i te z Newbie w paseczki.

Secondtry ciesze się, że ciut lepiej się czujesz, ale oszczędzaj się proszę :*

Ja po wizycie u ginekologa, mały nabrał w 2 tygodnie (od połówkowego), 190 gram i ma już 578 :D zastanawiam się teraz nad zmianą lekarza, dzisiaj się go pytaliśmy wiele rzeczy, mam wrażenie, że bagatelizuje wiele spraw, nie potrafił mi jednoznacznie odpowiedzieć na nic, niby fajnie, bo on jest daleki od panikowania itd. ale nie uspokaja mnie swoim sposobem bycia, nie tłumaczy zbyt wiele.. dziś na moją prośbę PIERWSZY raz zmierzył mi szyjkę - 3,67 cm i do samego końca twierdził, że nie wie po co mi to wiedzieć.. Kiedy zapytaliśmy o szpital, o rozwiązanie, o to CC to powiedział tylko tyle, że on tam pracuje wtorki i piątki i nie wie kto mnie potnie, jak się umówimy itd. Może to głupie, ale nie czuje się bezpieczna, to moja pierwsza ciąża, ja nawet nie wiem jak to wszystko się załatwia, a on mi tego nie ułatwia :(

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny, niestety Tesco mimo ze mam pid nosem to bardzo male i nie ma dzialu z ubraniami, brakuje mi tego z warszawskich Kabat, ktore tak polubilam...
Czyli zostalo polowanie na promocje w smyku i 5 10 15. Pewnie jeszcze allegro jest alternatywa, ale zauwazylam ze jakosc jest rozna i wolę dotknac nim kupię..

Odnośnik do komentarza

Bylam na polowkowym, wazyatko dobrze. Bedzie synek mial na imie Wojtuś<3 jedyne, w ktorym sie zgadzamy.<br /> Eh w tesco dziwna ta obniżka, ostatnio było 30% to obkupilismy corke. W normalnej cenie i tak nam sie nic nie podobalo oprocz 2 paczek body na dlugi ale dopiero rozmiar od 6,5 kg. Nie wzielismy, bo na ten rozmiar przyjdzie czas. Oczywiscie corce kupilismy jak zwykle. No szkoda na sile nic nie kupie moze bedzie dostawa, bo dla corki gdybym miala nastepna bym nakupowala bo dla starszej obecnie tez tylko bluza fajna byla.
Syn kopie, narazie jestem spokojna. Corka zabkuje, wiec znowu bedzie nieprzespana noc.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Po dzisiejszej wizycie u ginekologa, zastanawiam się co jeszcze wyjdzie do końca tej ciąży … mam w trybie pilnym wizytę do kardiologia:tachykardia, wysokie ciśnienie, zaburzenia ortostatyczne… cudownie, szczęśliwe są leki które maja pomóc plus od rana do wieczora specjalne ubranko z kompresją, żeby regulować ciśnienie krwi …

Co do ubierania dzieci to każda mama robi inaczej i nie dajcie się zwariować. Róbcie tak jak czujecie, że będzie odpowiednio do pogody i temperaturę dziecka sprawdzajcie na karku dziecka. To że ma zimne stopy i rączki nie znaczy że jest mu zimno ;)
Ja mam zasadę, że ubieramy dzieci tak jak siebie. Czapka była tylko przez pierwszy miesiąc po kąpieli. Na spacery kaptur. U mnie przez 60%roku temperatura poniżej 20 stopni. Teraz jest zimą w granicach 10-15°C młodego który urodził się w grudniu na spacerach miałam tylko w kapturze. Tak jak mówię, kwestia osobistych odczuć i potrzeb, ważne żeby nie przegrzewać.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Oj Vena Ty to sie masz w tej ciąży. Oby do kwietnia. Ja niby mialan cos z sercem ale nie dotarłam nigdy na dalsze badania i tak od matury a ze przezylam porod naturalny to juz narazie nie biegam po kardiologach.
A ja akurat czapke bym zakladala jak zimniej. Tak jak pisze Vena lepiej jak dziecku chłodniej niz za goraca bo pozniej marne skutki. To babcie maja manor sprawdzania raczek i nozek ja krzyczalam az na tesciowa ze jak jeszcze raz powie o zimnych rekach to oszaleje. Juz przestala. Tak samo kichanie ze niby zimno, to naturalny odruch oczyszczania noska.
U nas w pokojach 22,5 st u tesciowej na dole 25 masakra a u ciotki 30 i tak chodze i rozbieram jak musze juz isc na swieta itd.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Miszka a jak cenowo te spiochy? Bo w smyku ceny zawaliły mnie z nóg, myslalam ze maks 20 zl za szt a tu ceny praktycznie od 30 sie zaczynaja...

Dziewczyny po badaniach - GRATKI! :)

Vena no coz... niefajne wiesci, moze i dobrze ze tak wszystkiego pilnuja... w Polsce moglabys tylko marzyc o takiej opiece medycznej.. trzymam kciuli by to poważne dolegliwosci nie byly!

Odnośnik do komentarza

Nat34 śliczna córeczka! Gratulacje :)

Mam pytanie, czy odczuwanie jakieś zmiany w kondycji włosów, skóry i paznokci w ciąży? Ja właściwie od każdej ciężarnej słyszałam że włosy stają się niesamowicie grube, mocne paznokcie itp.. a tym czasem u mnie jest jakaś tragedia.. włosy miałam zawsze gęste i grube a teraz..mam ich chyba już o połowę mniej niż przed ciążą, paznokcie się łamią, a na twarzy ciągle jakieś wypryski :/ wyniki krwi mam idealne, biorę femibion2 z kwasami omega3, do tego dodatkowo tran, magnez, nie sądzę też żeby wynikało to z jakichś braków w mojej diecie, sama już nie wiem jak sobie z tym poradzić..jeśli po porodzie, podczas karmienia włosy zaczną jeszcze bardziej wypadać to chyba wyłysieję..;/

Odnośnik do komentarza

Dzięki, Motylka :*

Co do włosów to mam suche siano, ale nie wypadają na szczescie , paznokcie za to masakra, łamią się i mega zadziory sie robią.

Dziewczyny te z większych sizów,mam do oddania rewelacyjne jeansy H&M mama,rozmiar 42/44 prawie nówki ,chce któraś,piszcie śmiało na priwa adres ;)

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Ja widze jedynie obecnie roznice we wlosach, zawsze mialam grube, ale bardzo sianowate, lamiace sie, bardzo suche. A teraz sa piekne, lśniące.... moglabym miec takie na zawsze. Paznokcie rosna bardzo szybko, nie widze zadnej różnicy w ich kondycji. Na twarzy pojawiaja mi sie bez przerwy krosty, szczegolnie w okolicy ust

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...