Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Milla, może ta książka przypadłaby dziewczynie do gustu:
http://www.kzet.pl/2008_06/pkf_manga.htm

Flawia,tez mam ten kocyk w wersji arbuzowej :)

Ale się dziś nagarowałam, gołąbki z kaszy gryczanej niepalnej z grzybami i sosem pomi w kapuście włoskiej i na deser budyń jaglany z musem jabłkowo-żurawinowym No i kompot z suszu :)

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

flavia lueine 100 dwa razy dziennie, dopochwowo.
Myslalam, ze dzieki stronie od ktorej jest podawana bedzie lepiej, ale jest kiepsko... do 34 tc bede ja brala... masakra...

ataa lubie ksiazki, mam sterte przy lozku, ale teraz po 2 stronach odplywam w swoj swiat, zalu i gniewu, ze to wsztstko mi sie przytrafia. Ile jeszcze musze zniesc... kurcze, mialam juz nie marudzic.

W szpitalu dziekowalam Bogu, ze wszystko dobrze z Corcia, a teraz znowu mam mega dolek, bo sie zle czuje. Placze i nic mnie nie cieszy.
Na swieta moge lezec u rodzicow, moze zmiana otoczenia lepiej mi zrobi, ale jeszcze tydzien musze na to czekac. A tydzien to ciagnie mi sie w nieskonczonosc... Co dopiero jak pomysle o kolejnych trzech miesiacach...

Jak ja Wam zazdrosze takich spokojnych i zdrowych ciaż.... i tego ze mozecie chodzic i zajac sie czymś. O rany ide plakać:((((

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

nat34 teraz zakupiłas czy masz po córci? Bo zastanawiam się jak się sprawdza w użytkowaniu tj praniu itd.
secondtry ja miałam taką dawkę ta sama droga do 17tc. I lekarz mnie uprzedzal ze to powoduje gorsze samopoczucie.
A nie możesz się przenieść do rodziców wcześniej? Synek zaraz będzie miał przerwę świąteczna a Ty nie będziesz się czuć taka samotna i bedziesz miała z kim pogadać a synek pomoże dziadkom w przygotowaniach do świąt.

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Secondry, Bidulo :* Przykro mi bardzo, że taka sytuacja Cię zastała i humor do du.y, niemniej musisz być teraz cholernie silna i nie załamywać się przed tą przedoststnią prostą.Córa potrzebuje tego czasu a Ty potraktuj to jako przymusowy bonus bo za kilka miesięcy będziesz marzyła o chwili spokoju z ulubioną lekturą.Staraj się też ucinać te negatywne emocje, bo pamiętaj o tym, że dziecko bardzo odczuwa takie wahnięcia nastrojów.Potraktuj swoją sytuację jako misję.Podołasz, wierzę w Ciebie!!!

Flawia ,kupiłam niedawno, nie wiem jak się zachowa ;)

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Vena bo nie pamiętam czy dziękowałam Ci za info o pasie, chyba się wybiorę do jakiegoś sklepu ortopedycznego przed rozwiązaniem, może coś mają i do mnie dopasują, czytałam o tym i ponoć to pomaga się obkurczać tkankom i trzyma wszystko/składa do kupy, więc na pewno ogarnę temat, chce szybko mój brzuch sprzed :P

Odnośnik do komentarza

Nat34 o wow! dziękuję! <3 prezent idealny! na prawdę strasznie strasznie dziękuję :))<br />
Dziewczyny z tym poofi ciesze się, że mogłam pomóc w przypominaniu o rabacie :D ja jeszcze nie zamówiłam z tym -20% nic ale zaraz do tego siadam. Kocyk mam od nich musztardowy/miodowy i jest strasznie mięciutki i go uwielbiam. Chciałabym jeszcze miętowy ale mam już 4!

Secondtry pisz kiedy chcesz, jeśli masz też ochotę gadać przez telefon o bzdurach to daj znać na priv :) tak jak mówią dziewczyny, może da się pojechać do rodziców wcześniej? zawsze to jakaś atrakcja a i synkiem się zajmą :) ja też mam jeszcze sporadyczne wymioty, nie ustało to do konca, raz na ileś dni po prostu tak mam..

Vena zapomnieli? rodzice mojego męża składają mu życzenia tylko jak do nich tego dnia sam zadzwoni.. albo i w ogóle nie, ech szkoda gadać :P jak widać ludzie są różni, więc się nie przejmuj, na pewno nie celowo :)

Odnośnik do komentarza

Dziekuje Wam.

We wtorek mam wizyte u lekarza i w srode rano jedziemy do rodzicow. Ale tak serio to wiem ze dopoki mam mdlosci to bedzie ciezki czas...
Zawsze tak jest, tylko mdlosci i wymioty i lapie dolek. Tym razem mdlosci bede miala przez luteine do 34 tygodnia. Nic sie nie zmieni... chyba ze ja poprostu odstawie, ale tego zrobic nie moge. Dramat!

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Będziecie prac ten kocyk?boje się ze ta skórzana wszywka może się odnawia i zrobić twarda.
miila u mnie taki pas się nie sprawdził bo niestety przy każdym schyleniu się rolował i zsuwał dlatego teraz mam upatrzone ala body usztywniame rozpinane w kroku na ramiączka ale bez biustonosza tylko wysokie pod sam biustonosz. Mam pewność że będzie się trzymało z każdej strony;)
To musi być coś porządnego.to co jest na allegro w większości się nie nadaje bo te modelki nie mają figury po porodzie ale ich zadaniem jest ładne zaprezentowanie pasa kompletnie odbiegające od rzeczywistości poporodowej.

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Flawia dzięki, a mogłabyś też pokazać to co miałaś?
Odnośnie tego kocyka - ja myślę, że wyprać trzeba wszystko, najwyżej w delikatnym programie i jak się coś stanie to reklamacja, bo przecież to dla dzidziusia to powinno dać się prać ciągle..

Odnośnik do komentarza

Secondtry trzymaj się, Bóg wystawia na taką próbę tylko osoby które sa w stanie to udzwignąć, dasz rade, dla dziecka, dla rodziny, dla siebie.

Przyznam się, że ja nie przepadam za świętami, tym sztucznym tłokiem, robieniem wszystkiego bo trzeba, wypada... może jak ma się dzieci inaczej podchodzi się do tego.

jestem dziś po wizycie u gina. Nic nowego nie dowiedziałam się, kolejny raz potwierdził-córka;) Nadal mam brac luteinę i magnez, zmniejszył tylko dawki o połowę. Nie mdli mnie po niej (pod język mam) ale smaku nie znoszę. Jednak bardzo mi ona pomaga, nie czuję tego dyskomfortu na dole brzucha, ciężkości w środku. jest ok. Większy problem mam z przełknięciem ogromnej tabletki magnezu.

moja mała waży 408g
w drodze na wizytę jeszcze padło mi auto;(

Odnośnik do komentarza

Miila generalnie szukałabym czegoś w tym kierunku, jak na zdjęciu. Miałam typu wysokie majtki- okropnie niewygodne, typu gorset bez stanika -fiszbiny uwierały przy siadaniu i kiepsko leżał pod pasem spodni, czy spódnicy … taki typu body u mnie się sprawdził idealnie, jak u Flawii. Pamiętaj, że będzie szybko ciepło, więc gorąco polecam z oddychającego materiału. Zwykle jestem sceptyczna, ale po długich rozmowach z lekarzem, mija kuzynką która jest po fizjoterapii zaryzykowałam i to była dobra decyzja.

monthly_2015_12/kwietnioweczki-2016_40970.jpg

monthly_2015_12/kwietnioweczki-2016_40971.jpg

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Oh dziewczyny juz jestem znowu umeczona. Corka pobudka, maz za godz do pracy sie szykuje i kazal mi lezec. Wczoraj corka miala okropny dzien, moze zęby idą, brzuch teraz mnie tak boli bo i tulic sie chciala. Masakra. Ja tylko mam schizy czy jakiejs krwi czy co bo mi sluz tak leci. Tabsy bralam na bakterie a za mies soe dowiem czy pomogly.
secondtry kochana wiem, co czujesz ja mialam 3 mies lezec w szpitalu ale wyszlo 2 bo wczesniak, z jednej str plakalam bo chcialam do domu a z drugiej str modlilam sie zeby byc te 3 mies a nie krocej. Najgorzej jak lekarz walnal ze puszcza do domu a na badaniu wyszlo rozwarcie i zostslam do konca. W tym syfie (dziewczyny nie sprzataly po sobie w wc, na sale co chwila inna osoba trafiala, co 2 glupia, znos wszystko bez stresu i jeszcze lez jak wszyscy chodza). Teraz jest ciezko, jestes w domu, to lepiej przy bliskich, zobacz ja plakalam dopiero co w szpitalu a tu juz moja corka ma 16 mies a ja zaraz rodze nastepne. Minie ten czas, bylebys wytrwala. Tez bralam luteine dopochwowa (nie lubilam jak mi pozniej lecialo), nospe i mg az pozniej z tej ilosci nie umialam polykac. Trzymaj sie;))
Vena no ja klade 3 paczki dla corki, ma 16 mies plus 4 od Babci, 5 od drugiej itd. Nie przesadzam teraz nic fajnego juz nie wymysle a na sile nie chce. Corka ma duzo w ciagu roku. Ciekawe czy przy 2 tak tez bedziemy sobie pozwalac.
Salatki Wasze to nie moje smaki. Tesciowa by polubiła a maz wszystko zje. Nie wiem czy cos robi bo 25 jestesmy u mojej mamy a u meza zjazd rodzinny wiec nic nie robie jak nas nie ma. Zloze sie na produkty. Noe wiem juz sama nie mam pomyslu na swiateczne jedzenie.
Eh ten cholerny brzuch mnie meczy ale jak tu nie wziac dziecka na rece. A na dodatekmaz wvzoraj ze jak wroce do pracy to potemmozma pomyslec o 3 dziecku. Nie, to bylo moje marzenie ale ja juz chce moja figure z przed 5 lat, jezdzic z dziecmina wyciecxki rowerowe a nie bawic sie wiecznie w wózek

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Krótko
wczoraj połówkowe, chłopak już potwierdzony przez drugiego lekarza. Prawie 550 g co na 21 tc jest wynikiem bardzo dobrym, a tym bardziej mnie cieszy, że jakby coś .... o czym nie chcę myśleć nawet.... to za kilka tygodni ma szansę na przeżycie. To co lekarz zobaczył było prawidłowe - nic nie cieszy bardziej jak usłyszeć "w normie" :) młody złożony jak scyzoryk - stópki obok dłoni... mały akrobata.
Życzę Wam też samych pozytywnych informacji na połówkowym.... a secondry i pozostałym umęczonym mamom, dużo cierpliwości ....

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl20mme3ge8eho.png

Odnośnik do komentarza

Umęczone mamusie życzę Wam wytrwałości i siły!
Mój wczorajszy dzień był nastawiony tylko na spanie. Nic mi się nie chciało i na nic siły nie miałam.
Dziś jest chyba lepiej :-)
Byłam wczoraj na badaniach i anemia dalej utrzymuje się jednak to "uroki" bycia w ciąży. Jutro mam wizytę u gin. mam nadzieję, że powie Nam co na 100% kryje się w brzuszku :-)
Miłego dnia dzieczyny!

http://www.suwaczek.pl/cache/ebe45947a3.png

Odnośnik do komentarza

Hh99 gratulacje zdrowego synka! Faktycznie duzy juz jest :)

Ja walcze z katarem i bolem gardla, na możliwe dostepne sposoby, glowa probuje mnie boleć, mam dzis w planach zakupy prezentow, i pozniej spotkanie swiateczne ze znajomymi męża (bilard w pubie, taka tradycja..) dawno ich wszystkich nie widzialam, wiec bedzie pewnie macanie po brzuchu :( chociaż mnie krepuje sam fakt jak wszyscy siena mnie gapia i zachwycaja.

Zakupy dopiero teraz bo teraz dostalam bon z pracy, mniej wiecej wiem co chce kupic i bede szukać, licze ze sprawnie pójdzie ..

Odnośnik do komentarza

miila Vena juz wstawila przykładowy pas. Na allegro widziałam podobne.ja jeszcze dodatkowo będę szukać na ramiączka.z doświadczenia u mnie będę brała rozmiar mniejszy bo on faktycznie musi trzymać. A że ten brzuch dość szybko się wchłania przy pasie to nie ma sensu kupować zaraz kolejnego.
nat34 ja juz chyba logiczne myślenie wyłączyłam w ciazy. Pewnie ze wypiore kocyk. Myślę że ręcznie.
hh99gratuluję małego grubaska;)

Dziś idziemi z mężem na jasełka do przedszkola.Franek ma pierwszą rolę w zyciu; )jest myszką....tylko żebym się nie rozplakala przez te hormony ciążowe. ....

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

5 godz do USG połówkowego :D
A ja już od rana jak na szpilkach :)
Doczekać się nie mogę :)
W głębi serducha czuję, że wszystko jest w porządku. Mały codziennie bryka, a po czymkolwiek słodkim mało z brzucha nie wyskoczy.
Ale drżenie i obawy zawsze będą mi już chyba towarzyszyły...
Później jadę jeszcze do nadciśnieniowca (hipertensjologa - jak to się pięknie nazywa :D), na badania diagnostyczne... Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku... Póki co było dobrze. Ale ze względu na nadciśnienie i stan przedrzucawkowy w pierwszej ciąży, teraz dmuchają na zimne.... :)
Oczywiście trzymajcie kciukasy za jedną i drugą wizytę :) Bardzo ładnie proooszę ... :) :*

http://www.suwaczek.pl/cache/2155b714fb.png
Trzy Aniołki 07-2014, 02-2015

Odnośnik do komentarza
Gość Marty leb obdarty

Cos ucichlo nam forum ostatnio, pewnie tak przedswiatecznie...
Jak juz o brzuchu pociazowym rozmawiamy to ja bardzo polecam obciazone hula hop - szybko wzmacnia miesnie, wystarczy 10-15 minut dziennie a poprawa nastepuje szybko.
Dziewczyny od camarelo carrery - jak wrazenia?
Milego dnia
Marta (22t2d)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...