Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze takie pytanie do Was, czy Wy same sie pytacie lekarza o plec dziecka? Bo ja miałam dwa usg ns ktorych juz teoretycznie mozna sie dowiedziec tego a jakos bylam tak podekscytowana ruchami dziecka, ze zapomnialam o tym a lekarz tez nic nie mowil w tym temacie.. no ciekawosc nas zzera ..

Odnośnik do komentarza

Magda- zadzwon (jesli masz taka mozliwosc) do swojego lekarza. Lepiej wyjsc na przewrazliwiona niz zeby stalo sie cos zlego.

Miila- mialam pisac byscie broń Boże nie odpuszczali. A jak policja nic nie zrobi, to zbierzemy gang "ciężarówek", znajdziemy dziada i pokażemy ze z kobietami w ciazy sie nie zadziera ;) (dla nie wtajemniczonych Miila kupila wozek na olx, wyslala pieniądze, wozka nie ma a gosciu wylaczyl telefon)

Jagoda, 56cm 3820g, 11.04 godz 23:18

Odnośnik do komentarza

Wiem, ze sie powtarzam, ale uwazam, ze nie powinno sie bagatelizowac tego typu objawow. Nie wszystkie sa naturalne, niewinne,typowe dla ciazy czy przejda same z siebie jak sobie odpoczniemy.
Sama sie o tym kilkakrotnie przekonalam. To bedzie teraz drastyczne i pewnie oberwie mi sie za to,ze strasze i stresuje kolezanki z forum, ale nie to jest moim celem.Podam konkretny przyklad. Z gory wybaczcie....
Ja zbagatelizowalam pobolewanie, polozylam sie spac. Pomyslalam, ze rano napewno bedzie lepiej. Nie bylo,obudzilam sie w kaluzy krwi i nieomal stracilam pierworodnego.
Nie twierdze ze tak musi byc w przypadku innych ciezarnych,u wiekszosci wszystko przebiega w jak najlepszym porzadku,ale lepiej dmuchac na zimne.
Nie czekaj na wizyte Magda1010, przynajmniej zadzwon i opisz co sie z Toba dzieje, masz do tego prawo.

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,

Ja tez mam termin na kwiecien, ok 25ego.
To pierwsze ciaza,nieplanowaa takze w wielu tematach jestem jeszcze zielona. W dodatku mieszkam w UK z chlopakiem, a tutejsza ginekologia niestety lezy. Chetnie bym rodzila w Polsce,ale to niestety nie wchodzi w gre bo moj luby nie mialby tam co robic,nie zna ani slowa po polsku.
Bede czasem wpadac tu pogadac z Wami,
Zycze powodzenia wszystkim przyszlym mamom!
P.S. Ja poki co nadal walcze z wymiotami,ktore mnie wykanczaja...a to juz 15ty tydzien,ktoras z Was nadal sie z tym zmaga???

Odnośnik do komentarza

Magda1010Napewno lekarz skieruje Cie do specjalisty, moze jakies badania. Moze nie tolerujesz jakiegos konkretnego skladnika w pozywieniu i wystarczy ze go wyeliminujesz. Ale to lekarz musi sie wypowiedziec.
cosmopolita Witaj wsrod kwietnioweczek :)
Napewno w UK znajdziesz polskiego ginekologa, lepiej sie dogadasz i nie mam na mysli jezyka ale dzieki podejsciu do pacjenta i wiedzy

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Jak poprawić kobiecie humor i zająć ją na kilka tygodni … powiedzieć, że idziemy na Bożonarodzeniowy bal kostiumowy o tematyce Casablanca … cholera w 6 miesiącu trudno będzie wyglądać jak Audrey Hapburn ;) zostają perły i stroik na głowę.

Cathleen nikt nie wejdzie Ci na majątek z tytułu długów rodziców. Powiedz teściowej, że dziękujesz za troskę o Waszą przyszłość, ale nie potrzebnie się martwi.

Moja chwilowo skupia się na młodym małżeństwie i mam spokój, choć przemyca "drobne" sugestie: to teraz chyba to już będziesz chciała, żeby dziecko spało z Wami… albo oj, bo chłopcy nie powinni biegać z gołą pupą po domu, dlatego maja katar, tylko że jest+25 °C bo to kurna listopad w Kalifornii …
Nic na szczęści jesteśmy daleko i raz na jakiś czas rozmowy przez skype jestem w stanie znieść. Mąż naszczęście nie głupieje przy mamie i zwykle ją usadza na każdej próbie jakiejkolwiek ingerencji.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Camarelo tylko inny model kolezanka mi odradzala, bo podobno po roku lubia byc awaryjne, a myślałam o takim ze względu na niską masę, jeśli chodzi o bebeto to myslalam o modelu silvia ale naczytalam sie negatywnych info w internecie tzn ciezko nim przejezdzic 3 lata, zalezy mi by trafic taki wozek który da radę wytrzymac jak najdluzej..

Odnośnik do komentarza

Wszystkie wózki jakie zwracaja moja uwagę podczas spacerów okazują sie byc camarelo :) cudnie wygląda wersja granatowo biała z czerwonymi dodatkami. Jak dla mnie bomba :)
Czerwone tez widzialam i te w bezach.
Zaczepilam kiedyś jedna mamuske z camarelo i pytam o opinie.. Nie miala zastrzeżeń, bardzo zadowolona :)
Może wiec i ja sie skusze :)
A jaki to przedział cenowy? Tak w realu, nie przez neta?

http://www.suwaczek.pl/cache/2155b714fb.png
Trzy Aniołki 07-2014, 02-2015

Odnośnik do komentarza
Gość pAleksandra

cosmopolita_ cześć! ;) fajnie,że tu zawitałaś,pisałyśmy na "ciąża w UK".Nadal męczą Cie wymioty? biedna,ale są dziewczyny które też się męczą.. :/
u mnie 2,5 kg na + , 17 tydzień i czekam na wyraźniejsze ruchy.

Odnośnik do komentarza

Heh, nie ma to jak o 7 rano wciągnąć cala wielka pake prazynek bekonowych :P :D hihi
Ale o dziwo nawet mnie nie zemdlilo ;) (jeszcze :D)
Moje wiercenie sie chyba telepatycznie udzieliło sie synkowi :P
O 5:40 przytuptal do mnie i pyta czy budujemy lego miasto ;)
Dzieci trzeba podziwiać za ich energie i za to ze im się chce :)

http://www.suwaczek.pl/cache/2155b714fb.png
Trzy Aniołki 07-2014, 02-2015

Odnośnik do komentarza

Ensueno83 - i jak tam, miasto lego wybudowane?[;
Mnie dzień standardowo mruczeniem powitała później donośnym miauko- domaganiem się o jedzenie. Za oknem typowo jesiennie - mokro i ponuro, no ale może uda mi się dziś choć jedną poszewkę skończyć[;
Vena - u Ciebie pewnie słonko grzeje - pozazdrościć[;
Chociaż powiem Wam Dziewczyny, że nawet na taką zimę - zimę mam ochotę. Byle śniegu trochę było[;

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza

Moje dziecko dziś przytuptalo do nas o 7 rano targajac ze sobą poduszkę i kołdrę wiec mam kurz z podłogi juz elegancko starty;)do tego oświadczył ze juz wie co chce od Mikołaja. Cytuje" transformersa co się zmienia w dinożarła". Z trudem powstrzymałam się od parskniecia.

Miłego dnia dziewczyny.ide leżeć i pachniec;)

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...