Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ale cudny kocyk!!!! Slicznosci!
Sama z checia taki bym zrobila, nawet nie musialabym isc do sklepu bo mam 20 pudel wloczki, od bawelny po alpake, kazdej grubosci i koloru. I co z tego jak moja reka nie dziala :(
Moge zapomniec o drutach, szydelku i szyciu na dlugo jak nie na zawsze
:.. (

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

no i pochlonelam jeszcze jednego golabka na pocieszenie... Zreszta ciezko ogladac MasterChefa "na sucho". Co mi tam, w ciazy jestem i mam zachcianki np.golabki w sosie ppomidorowm o 23.00 ;)
A jutro na obiad pieczony losos, jesli ogladalyscie dzisiejszy odc.to wiecie dlaczego :)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Ja dzis za to padam.. jak na ostatni brak aktywności dzisiejsze ok 6 km na nogach dalo mi w kość, ale moje rodzenstwo koniecznie chciało wybrac sie nad morze popatrzec na fale bo wiało nieziemsko, i nie moglam sobie odmowic tej przyjemności towarzyszenia im. Mam nadzieje tylko ze nie przesadzilam, naprawde staralam sie uważać.. tylko ze na wieczór nasilily sie mdłości i mimo glodu nie bylam w stanie nic w siebie wepchnąć. A musialam jeszcze wpasc do teścia z prezentem urodzinowym..

Jesli chodzi o przesądy to nie przejmuje sie tym. A jakbym wiedziała, ze nie bedzie mi mozna nic dzwigac itd to jeszcze przed ciąża zorientowalabym sie w wózkach, by moc sama dokladnie sprawdzic czy wygodnie mi sie go podnosi, sklada, schyla sie do koszyka itd. I jeśli okaze sie na wizycie u gin ze nie ma zadnej poprawy z tym moim lozyskiem, to nie bede dluzej czekala z wyborem wózka, co by w ogole miec szanse miec cos do powiedzenia w temacie. I dalej moim faworytem jest baby design dotty ewentualnie tako move city

Odnośnik do komentarza

Dzieki Cathleen Wiem, ze do przesady marudze na temat swojej reki, ale ten fakt mocno dobija mnie kazdego dnia juz od pol roku. Potrafie poruszac tylko 2 palcami, troche to pomaga, ale nie wystarcza do normalnego funkcjonowania.
Zobaczymy co mi powie neurolog po zapoznaniu sie z wynikami badania, jakie mam szanse na odzyskanie sprawnosci.

Ja za to ogladam codziennieprogramy kulinarne,odkad przestalam wymiotowac 24/24,wczesniej wymiotowalam na sama mysl o jedzeniu.
Teraz jest na tyle ok,ze nie dosc iz nadrobilam stracone 6kg (wiekszosc to woda,bo bylam mocno odwodniona) to jeszcze mam +5kg.
Masakra,w poprzednich 2 ciazach nie przekroczylam 10 kg przez cala ciaze, a teraz jest juz 5 ekstra w 17 tygodniu... Fakt,ze b.malo sie ruszam,przede wszystkim leze.... nie mam jak spalic kalorii a glodna jestem co chwile. Jesli nie zjem odpowiednio czesto, natychmiast mam mdlosci.

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Ja juz dzis po wizycie u gina, dostalam skierowanie na tsh do okulisty i bede miala konsultacje z diabetologiem. Tsh bo mi ciagle slabo i lekarz juz nie wie od czego (praktycznie wszystkie wyniki w normie). Okulista przez bol głowy i moje wrazenie pogorszenia wzroku. A diabetolog bo cukier po tescie na tolerancje wyszedl mi minimalnie za wysoki.

Jagoda, 56cm 3820g, 11.04 godz 23:18

Odnośnik do komentarza

Cathleen a masz wade wzroku?? Wczoraj o tym czytalam, ze przy ciazy moze sie poglebiac Czasami lecza to laserowo przed porodem ale podobno samo ustepuje po porodzie Ja bez okularow ani rusz bo wlasnie bol glowy i slabiej widze niz wczesniej Co do tego oslabienia to jestem ciekawa co ci wyjdzie z wynikow na tsh Jak pytalam moja ginke ostatnio to twierdzila, ze to prawdopodobnie przez krew i cisnienie ktore bedzie sie wachac ale gdyby mialo to mi bardzo utrudniac zycie to zrobimy badanie A jak malenstwo? moze on taki zywotny ze z ciebie sily wysysa
A ten kocyk boski, az sie zastanawiam nad kupienie szydelka tylko nie wiem czy w miare zybko opanuje zabawe nanim Druty troche znam ale te piekne kwiatuszki to poprostu bajka jakiegos kursu musze poszukac na necie

Odnośnik do komentarza

No dobrze mówicie ze nie kupuje się wózka przed porodem a co z nosidelkiem ? Bez niego dziecka ze szpitala nie wydają ;) a co w wypadku jeśli wózek dostaje od kogoś kto kupił A nie używał prawie ?

Ale mialam super weekend :) mieliśmy z narzeczonym naszą poważną rozmowę o ślubie. Jak to rozwiązać aby nie brać ślubu na siłę w zimie A żeby dzidzia była dość duża żeby tylko do niej dochodzić no i padło rozwiązanie ! Chrzciny z weselem połączone :) jak myślicie czy to dobre rozwiazanie ?

Zazdroszczę wam ze już kupujecie rzeczy dla swoich maluszków ja niestety muszę się wstrzymac bo pół mojego domu jest cały czas w budowie.. A tak bym chciała już coś fajnego kupić.. :)
Oj ten kocyk jest super ! Może i ja przypomnę sobie jak się szydelkuje :))

Odnośnik do komentarza

agabalbina- mam krotkowzrocznosc i astygmatyzm. Tez mnie boli glowa jak nie nosze okularów. Ale ostatnio pierwsze co po przebudzeniu to zakladam okulary na nos. A i tak boli mnie glowa, jakby od oczu. Do tego jeszcze mam taki bol rospierajacy galki oczne i bardzo boje sie ze to cisnienie w oczach.
A co do pogorszenia widzenia, to umnoe jest tak dziwnie, ze raz wodze jak widzialam, a po jakims czasie mam wrazenie ze juz widze gorzej. I ponoc to tez moze byc objaw problemow z tarczyca.
Ciśnienie u mnie w porzadku (lekarz kazal mi mierzyc 2x dziennie bo u niego zawsze mialam podwyzszone).
Niestety malenstwa nie widzialam, moj lekarz nie robi usg, daje skierowanie a w przychodni robia tylko w srody (dlatego ja co miesiac robie prywatnie).
Ja ostatnio na szydelku robiłam w szkole. Ale mam nadzieje ze tego sie nie zapomina i uda mi sie cos wydziergac ;)

Jagoda, 56cm 3820g, 11.04 godz 23:18

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry! Po pieknej niedzieli przyszedl pochmurny i chlodny poniedzialek. Z tej okazji poraz pierwszy od blisko 3 miesiecy wypilam kawe, chyba wszystko wraca do normy ;)

Ataa jak masz zalecenie lezenia to lepiej chyba nie robic 6km maratonow...
Wydaje mi sie, ze jest jeszcze duza szansa, aby lozysko przesunelo sie na wlasciwe miejsce, przynajmnie moja kolezanka tak miala. Napewno trzeba monitorowac sytuacje i troche sie oszczedzac.....

Kumi i malaga82 witajcie w klubie nie wyczuwajacych ruchow.
Ja do calosci nie slyszalam tetna dziecka pomimo usilnych staran poloznej :(
Postanowilam nie wpadac w histerie, ale cierpliwie czekac na usg.
agabalbina szydelko jest dosc proste i szybkie do opanowania. Po paru dniach cwiczen powinnas radzic sobie z bardziej skomplikowanymi wzorami. Na necie znajdziesz mnostwo instrukcji.Wazne aby wlasciwie dobrac wloczke do szydelka, no i odradzam np.moher na poczatek bo mozna sie zrazic, lepiej bardziej zwarte wloczki jak bawelna czy akryl w jasnych kolorach.

Mialyscie juz test z glukoza?
Zdaje sie ze tutaj tego nie robia...
Z jednej strony ok, bo z tego co pamietam jest to okropne, ale mimo to wolalabym wiedziec gdyby cos bylo nie tak....

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Hej,

I znowu poniedzialek:) bedzie wiekszy ruch na forum, bo w weekendy juz chyba taka tradycja, korztstamy, że meżowie w domu, goscie, nie ma czasu na net. A i chyba to znak ze sie coraz lepiej czujemy.

Ja nie wymiotowalam caly weekend, ufff. Nawet udalo mi sie 3 pary butow synowi kupic, mam z glowy do wiosny:) Do tego niedziela poza domem, milo bylo:) Oby juz nie bylo gorzej.

agabalbina ja tez musze jesc co 1,5 - 2 godziny, bo inaczej odruch wymiotny by mnie udusil. Głodu niestety nie czuje, mija czas i jak w zegarku, zaczynam sie meczyc... wtedy wepchnac jedzenie jest trudniej, bo chce wrocic.
Moj maż tez juz staje na glowie, zeby mi urozmaicić menu. Wczoraj tesviowa tez mi chciala dogodzić, upiekla piersi z gęsi w sosie, wszystkim smakowalo, a dla mnie na gwalt schabowego smażyła, bo nie moglam przelknac. Ale za to oscypek pieczony mi wchodził, że hoho! No i od kilku dni mam wreszcie faze na coś z wapniem, mozarella ze swiezą bazylką jedna dziennie, nie ma zmiłuj;)
Spróbuj moze cos na kwestiasmaku.pl albo makecookingeasier.pl czasem fajne proste inspiracje są.

Ataa duzo leżenia i malo ruchu to mi sie jakos gryzie z 6 km spacerem... ryzykujesz troche chyba...

Malaga82 super ze tak dobrze ciaze znosisz, uwierz mi ze nie Chciałabyś sie zamienic na mdlosci 24h i jedzenie na sile z rzyganiem na zmianę. Przypomnij sobie jakąś grype żolądkową albo kaca i pomysl czy chcialabys tak kilkanascie tygodni... albo wyobraź sobie, ze nie mozesz podniesc sie z lozka przez kilka tygodni, bo sam ruch ciala powoduje ze wymiotujesz....bryyyy. Ja raczej cieszylabym sie super czasem w ciaży niz chciala takich atrakcji:)

Vena Miila chyba dobry weekend za Wami:) dajcie znaka!

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Magda1010 no nie wiem, ja zamierzam zaopatrzyc sie we wszystko najpozniej do marca.
Jesli nie bardzo masz mozliwosc kupowania wykorzystaj ten czas na przemyslenie, co i jak ma wygladac, na znalezienie najlepszych ofert itp. Tak na marginesie mam juz fotelik samochodowy, uzywany ale w b.dobrym stanie.
Kiedy przed laty odbieralam maluchy nikt mnie nie pytal czy mam nosidelko, fotelik czy wozek. Wynioslam ze szpitala w rozku... Chyba cos sie od tamtego czasu zmienilo.

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...