Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Haniutek
Dziekuje Kobietki mam nadzieje ze Antosiowi sie spodoba ;)
Renatka stosujesz te technike co ja kiedys schodzilam z drogi mojej bylej tesciowej i plakalam w poduszke. Az cos peklo i sie postawilam wyprowadzilam mami synek na chwile odszedl ze mna ale pepowinki nie umial odciac i byl u nich codziennie a ja siedzialam sama z dzieckiem. W koncu pogonilam;) I co ciekawe to bylo 14 lat temu a on nadal sam u mamusi zadna sie nie skusila. Moja byla tesciowa tez mowila ze umrze przeze mnie bobtaka chora i jakos do dzis za przeproszeniem jej mozna kolki w tylku lamac taka chora ;) Jak Twoja auto bierze i jedzie na cmentarz powiedz by nie brala bo jak na cmentarz sie wybiera to kto auto przyprowadzi;))))

Ostatnie zdanie bezcenne :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Cześć Kochane! Nie pisalam ale ciągle nalogowo czytam, tak wiec wszystkiego dobrego tym co jeszcze w szpitalach i dla tych, które muszą się oszczędzać. Macie piękne wózki, brzuszki i w ogóle jesteście sliczne i macie duuuuzo siły! Lozeczka tez przeslodkie juz się nie mogę doczekać złożenia naszego ;)

I dziś ja się pochwalę po USG: niunius został niuniusiem ;) wazy 1530g w 29 tyg i 4 dniu ;) prawidłowo się rozwija moja szyjka tez ok i nawet niezbyt dobre wyniki krwi się poprawily. Przed nami tylko echo serca małego i moja wizyta u ortopedy, a kolejna kontrola za miesiąc ;)

Odnośnik do komentarza

Heh no czasem cos mi sie uda;) zycie czasem bywa takie ze nic tylko sie smiac;)
Ja tez jeszcze czekam na 2 kurierow dzis az maz pyta czy z kims sie umowilam ze tak przez okno wygladam jak cos przejedzie;) Wiec mu powiedzialam ze no tak Ty idziesz do pracy to druga zmiana przyjezdza;)
Bosiu ja jeszcze z 5 tyg w domu maks a potem juz w szpitalu czekanie na zabieg.Chyba juz wszystko zamowilam i ogarnelam.Potem jeszcze zamowie z tego Waszego sprzedawcy allegro dodatkowa zmiane przescieradelek bo 2 posciel juz tez uszylam.Choinke rozbiora dzieci w sobote to tam ma stac lozeczko wiec miejsce juz bedzie przygotowane.Po porodzie jeszcze pare zmian ale to juz jak moje pieniazki w koncu beda z ubezpieczenia.Chce wymienic szafe na mniejsza i dokupic komode.

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza

Haniutek powiedzenie swietne, usmialam sie :D
Dziewczyny wczoraj od mojej polowki dostalam smsa ze w ta sobote o godz. 14 wyjezdzamy na weekend. Syn do dziadkow a do spanielka kogos trzeba poprosic. Powiedzial ze to romantyczna niespodzianka, no i ze chce zebym sie jeszcze zrelaksowala przed porodem :D ma byc spa :D no i ja w koncu koncze w tym tygodniu brac te tabletki to moze i na romantyczne uniesienia liczyc moge :D Uwielbiam niespodzianki! :)
A i dziewczyny swietne te wasze wozki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73nvew76w4.png

Odnośnik do komentarza

niuska_aw
Jak Twoja auto bierze i jedzie na cmentarz powiedz by nie brala bo jak na cmentarz sie wybiera to kto auto przyprowadzi;))))[/quote]

No uśmiałam się w pracy, aż szef spojrzał o co mi chodzi:D Dobrze powiedziane Haneczka![/quote]

super :D

ale nie wpadłam o co chodzi tej teściowej z tym cmentarzem, a ona w tym sensie,

eh, nie dałabym rady mieć męża i mamusi w łóżku pogoniłabym jedno albo oboje

Odnośnik do komentarza

Na zajady na pewno witaminy z grupy B.
Haneczkaa mi tez się dzis tak strasznie słodkiego chce aaaaa !!! :-) na kolacje będą naleśniki z mąki graham (tej z lidla pełne ziarno ) posmarowane cieniutko dżemem. Ostatnio po trzech takich miałam wynik ok 110 także spoko :-)

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie :) my jak zawsze pospalysmy. Ale musiałysmy sie ewakuowac bo maz chrapie jak stary rower :/ nienawidzę tego :)
Haneczka nie moglam sie napatrzeć na brzuszek. Jaki on wielki :) jak Ty sobie z nim radzisz :) sweterek tez mi bardzo przypadl do gustu :)
Łóżeczka i wozeczki tez sliczne ;)
My dostajemy od brata meza, ale tez mialam kupować uzywany z tego względu, że wole zainwestować w lepsza spacerowke bo jest lżejsza od tych 3 w 1.
Madika ja wczoraj nakupilam w cholerę slodyczy i bylam taka dumna, ze mam zapasy i po tym Twoim zdjęciu juz nie mam na nie ochoty. Chce Twojego ciasta :) :) i co ja mam teraz zrobić. Mama idzie do pracy a ja talentu nie mam za bardzo :/
Renatka moze ten pomysl z poduszka nie jest taki zly. Potem zawieziesz tesciowa na cmentarz a auto Ci zostanie :) życzę żebyś sie wkoncu dogadala z mezem :)
Olka super, ze Mala rosnie i z szyjka ok :) ale jakos nastawienie Twojej gin mi sie nie podoba :/
Milego dnia mamusie :*

Odnośnik do komentarza

Aga karoca calkiem spoko :-)
To ten od koleżanki ?
Ja kupiłam tez używany Rico Nano 3w1 czarny w białe kwiatki z serii kwiatowej za 700 zl :-) wypiorę elementy które sie da i nie będzie widać ze byl używany. A juz miałam brać ze sklepu taki sam tylko w kolorowe kwiatki;-) taki wesoły. Syna 15 lat temu woziłam w granatowym w żółte żyrafy;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...