Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny w szpitalach dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domku w dwupakach jeszcze! Ja Wam powiem, że gdyby nie wy, to nie wiedziałabym jak odróżnić chyba stawianie się brzuszka. Wprawdzie czasem mi twardniej, ale to na moment jak maluszek się rozpycha, ma już coraz mniej miejsca w końcu. Od czasu do czasu ma takie jakby lekkie bóle menstruacyjne, ale długo to nie trzyma. Magnezu ani nospy nie biorę. Ale dla mnie przewrócić się w nocy na łóżku z lewej na prawa to dopiero mega wyczyn, jej, czuje się jak hipopotam wtedy! Od wczoraj zauważyłam, że jakoś spuchłam na twarzy, nawet siostra i mama które widziały mnie kilka dni wcześniej mi to powiedziały, ech, a jeszcze ok 10 tygodni... My łóżeczko tez kupujemy zwykłe sosnowe. Dobrze że wczoraj wolne było, to tylko dwa dni do pracy, już mi się nie chce powoli, ale jeszcze tylko 2 tygodnie i kończę:D

Odnośnik do komentarza

witam porannie!
Jestem po kontroli szyjki. Niestety skróciła się o 0,5cm. Z 3cm teraz ma 2,5, ale dr powiedział, że nie ma się co stresować, tragedii nie ma . Mam odpoczywać i za tydzień znowu do kontroli. A za dwa tygodnie USG małej, zobaczymy ile waży bejbi. Powiedział, że jak skończymy 36tydzień to najprawdopodobniej będziemy się ciąć wtedy.

Taaaakże juz po śniadanku- leżę i pewnie zaraz usnę :)

Co do materacy też mam kokos gryka. Zamawiałam razem z łóżeczkiem z tej strony:
http://pietrus.pl/

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

felcia898
Dziewczynki co do tego chrapania w szpitalu to fakt, też tu moja wspollokatorka sali sobie nie zaluje:) ale właśnie pobrali mi krew na badania więc jest szansa że dziś wyjdę :) a jeżeli chodzi o zatyczki to powinny być na wyposażeniu szpitalnym:) a jak mnie wypuszczą to wyciagne męża po drodze do domu do tesco skoro są takie przeceny na ubranka.....chociaż już pewnie część tylko została :) i to pewnie same różowe bo tu na oddziale co nie zapytam to każda na synusia czeka! !! Skąd ten mój Krzyś weźmie później żonę? ????? Chyba muszę my już jakieś kandydatki rezerwować:)

Felcia to super jakby Cie dzis wypuscili!!! Trzymam kciuki za To!!!

A co do zony dla syna to malo masz Marcowkowych dziewczynek? A gdzie znajdziesz lepsza kandydatke na zone i na tesciowa????:D

Nie wiesz zr najlepsze piosenki sa to te ktore juz raz sie slyszalo :D heheh

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny nareszcie nadrobiłam.
Przesyłam usciski dla dziewczyn w szpitalach.
Te ostatnie wyjazdy do szpitali dały mi do myślenia, ze swoja torbę muszę uszykować w razie w żeby było. Caly czas o tym gadalam, pokupowalam koszulki na jesień i na tym się skończyło. Widzę ze trzeba się istro brać bo to juz teraz czas ucieka.
Propo decyzji to ostatnio mnie to męczy. Oprócz wyprawki zmieniamy tez meble w kuchni i poprostu mam dosyć wycztywania i porównywania w necie. Jak nie o wózkach to o lozeczkach, to o kuchnuach, to o płytach, to o rodzaju szafek, zlewie aaaaaaaa oszaleje. Zaczynam mieć alergie na Internet i czasami żałuję ze w sklepach nie ma tylko 2,sztuk czegoś byłby szybszy wybór.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzi09kwa3zcvri.png

Odnośnik do komentarza

Witam porannie i w miarę wyspana :).
Dziewczyny w szpitalach trzymajcie się mocno,a maluszki niech wykażą się cierpliwością i czekają do terminów.
Ja dzisiaj zadzwoniłam do pani z ZUSu i zostałam bardzo miło przyjęta. Jutro muszę iść do gin i załatwić poprawki w zwolnieniu. Na szczęście nie muszę zawieść osobiście tylko mogę wysłać skan zwolnienia, a zwolnienie pocztą. Cieszę się że trafiłam na tak miłą panią. Trochę ze mnie te nerwy zeszły, ale 11 stycznia sprawa ma być zamknięta. Zdążyłam rzutem na taśmę.

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Ortoda wiem, że oszalejesz, calm down, ale eko-skóra jest na rączce/pałąku czy cała, np. buda jest nią obszyta? Pytam bo też mieliśmy w zamyśle wózek z eko-skórą na gondoli/spacerówce ale zgodnie z mężem stwierdziliśmy, że w upalne dni nie będzie przewiewu w środku. Taka tylko moja dygresja.

Madika najprostsze rozwiązania są najlepsze, dlatego Leniwcu jeśli dziś nie wyjdziesz musisz się zaopatrzyć w jakieś pociski.

A my dalej nie mamy wybranego imienia...

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry.

Wspólczuje tych odglosow w szpitalach, moim zdaniem powinni umieszczac chrapiace/pierdzace panie w jednym pokoju, co by gazowaly siebie nawzajem :D

od 2 dni stawy tak mi daja w kosc, nie wiem juz czy to na zmiane pogody czy co... na lewym nadgarstku po wew stronie wyskoczyla mi jakas mala gulka, jakby guzek, prawa ręka po zew stronie mnie boli, jakbym naciagnela, ilekroć ruszam ręką mocniej to mnie boli. Wcoraj to juz tak mialam dosc ze sie poryczałam. ten bol w stawach to takie jakby pieczenie/ uczucie strasznego zimna w srodku.

do tego wyzynajaca sie 8mka, caly leb po prawej stronie mnie boli łącznie z uchem. mam obnizona temperature i generalnie jest pieknie :P

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

kamillla
no pieknie, miałam juz wybany wozek, camarello carera... ale chyba Haneczkaa mowilaś, ze adamex jest na marywilskiej?? może pojade i popatrze.... :D

Kamilla ja też już zrezygnowałam z carery, zamówiłam już Tako Omega :)

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Madica u mnie tak samo ze szpitalem i IP. Od razu pakują na oddział, nawet nie ma badania na fotelu. Tylko później. U mnie w sumie ok, brzuch juz miękki ale pobolewa lekko okresowo( ktg nie wykazuje skurczy) usg nie miałam kroplówki i leżę dalej.
Wszystkim w szpitalach zdrówka !

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Plastik w gondoli jest tylko u podstawy w budce chyba nie ma. Ale Ortoda bardzo ładny wózek, elegancki :) kupuj, moim gadaniem się nie przejmuj :)

No i tylko u podstawy i lekko nad jest Eco skora a reszta z materiału i gdzieniegdzie małe elementy. W wyposazeniu sa rekawice do wózka taki bajer na zimne dni ale cieszy. Wybraliśmy taki kolor

monthly_2016_01/marcoweczki-2016_41994.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzi09kwa3zcvri.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...