Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny !
Rzeczywiście mi się organizm przestawia na macierzyński,bo mimo okrutnego zmęczenia usnęłam dopiero rano ;/ ech.melisa,mleko,nic nie działa,a moich melatoninych tabletek nie można..oby do marca oby do marca :D :D
Zaraz biorę się za żeberka w sosie :)

Bad women dobrze,że wyniki masz ok..czyli te puchnięcie to normalne u Ciebie..no ale dobrze,że stosujesz te kąpiele i szpagaty na ścianie :)
Ortoda trzymam kciuki za maluszka:)
W ogóle dziewczyny życzę Wam samych dobrych wyników dzisiaj :D i zdrowych maluszków :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Witam mroznie:)))
Co do koszul, ja kupilam trzy w Textil Market (17 zl sztuka). Dwie przeznacze do karmienia, jedna na porod. Sa rozpinane i bez smiesznych wzorow:)

Na zatoki, ostatnio najbardziej pomoglo mi wygrzewanie sie w lozku, picie herbatek z imbirem, miodem i cytryna. Robilam tez oklady z (uwaga!) skarpetki wypelnionej kasza gryczana (i to podgrzane w mikrofalowce;))

Ja mam juz wyniki badan. Toxo nie ma ;) hemoglobine mam 11.5 (norma 11.5-16). Mam tez jakies bakterie w moczu, zobaczymy co doktorek powie.
No i oczywiscie wyniki glukozy.
Ostatnio mialam 82-69-80
Teraz : 73-84-87 (wiec jest chyba lepiej, choc ta na czczo troszke niska)
No ale cukrzycy dalej nie ma ;))

Tez sie zbieram do zamowienia z gemini, ale zawsze cos - dzis od rana latam, dzis jedziemy po pralke - w koncu padlo na Beko WMB 61232 PL PTM. I po nowym roku, zaczynam pranie ubranek w nowym sprzecie.
Jutro jeszcze musze wybrac sie do ikei po poduszke do fotela... Dodatkowo, okazalo sie, ze jedna srubka jest zepsuta i zastanawiam sie czy jak tam pojade, to jest szansa, ze mi wymienia ten element ? Miala ktoras z Was taka sytuacje ?

Dzis mam jeszcze wizyte u gina. Zobaczymy co powie.
Aaaaaa wczoraj bylam u ortopedy- mam dyskopatie odc.ledzwiowego- stad te bole w"pasie";) ale podobno nie jest to wstazanie do cc. Napisal jednak zaswiadczenie o tym, co mi dolega, i juz ginekolog ma podjac decyzje, w zaleznosci od stanu spojenia (wedlg ortopedy z moim spojeniem wszystko na razie ok).
Ale powiedzial, ze spojenia rozchodza sie tez u kobiet, ktorych nic nie bolalo w ciazy. Mowil, ze mial ostatnio pacjentke z tym problemem, i podobno po kilku wizytach juz biega i wszytsko wrocilo do normy. Wiec nie ma sie co tym stresowac. No chyba, ze juz w ciazy wychodza jakies nieprawidlowosci to trzeba dmuchac na zimne.

Alem sie rozpisalaaaaa

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

Ja jutro też wybieram się zrobić badania krwi moczu i glukozy. Trochę się obawiam wyniku. Chociaż wyniki dowiem się w sumie dopiero 11 stycznia. Będę się trochę stresować. Jakoś dam radę :-D.

Dzisiaj mąż mnie poinformował że w styczniu wyjeżdża na 2 tygodnie w delegację do Suwałk... A ja zostaje sama :'(. Nie wiem jak poradzę sobie sama bo do sklepu mam dosyć daleko około 2 km. Samochodem sama boje się już jeździć :'(. Siostra będzie z początkiem stycznia rodzić :-(. A wyjechać za bardzo nie mogę bo nie zostawię domu na 2 tygodnie bez opieki. Co innego mieszkanie w bloku...

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza

KotkaB
Ja jutro też wybieram się zrobić badania krwi moczu i glukozy. Trochę się obawiam wyniku. Chociaż wyniki dowiem się w sumie dopiero 11 stycznia. Będę się trochę stresować. Jakoś dam radę :-D.

Dzisiaj mąż mnie poinformował że w styczniu wyjeżdża na 2 tygodnie w delegację do Suwałk... A ja zostaje sama :'(. Nie wiem jak poradzę sobie sama bo do sklepu mam dosyć daleko około 2 km. Samochodem sama boje się już jeździć :'(. Siostra będzie z początkiem stycznia rodzić :-(. A wyjechać za bardzo nie mogę bo nie zostawię domu na 2 tygodnie bez opieki. Co innego mieszkanie w bloku...

możesz sobie zrobić zakupy internetowo tesco lub alma,

Odnośnik do komentarza

Witam poswiatecznie. Rozlozylo mnie na maxa:-( gardlo, katar, w nocy mialam 37,9 wiec sie troche przestraszylam i mam brac paracetamol. Wyprzedaze beda musialy obejsc sie beze mnie:-(
Dziewczyny mam nadzieje ze wszystko dla nas skonczy sie dobrze. Renatka trzymam kciuki za meza.
Od tesciowej dostalismy miedzy innymi zabawki... Naprawde?! Po co takiemu malenstwu zabawki...
Ide zjesc zupke bo maz zrobil i moze pojde spac bo cala noc spalam moze z 2 godziny
My zamowilismy base iso fix do fotelika. Wszyscy mowia ze wygodniej.
Nie wiem co jeszcze mialam napisac:-) ale to nic nowego

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Biedne moje zatokowe,zasmarkane,gorączkowe mamusie :*
Przytulam zdrowotnie :*

Kotka skorzystaj z propozycji Kalae,jak masz mozliwość..U mnie niby jest duże Tesco,ale nie wożą;/Mąż niech nakupuje niepsujących się rzeczy,chlebki pomroż...nie wiem..może jakaś koleżanka by pomogła??
Nieciekawa sytuacja,ale na pewno cos wymyślicie :)Że też teraz ta delegacja wypadła,współczuję...

Sosik dochodzi,niedługo jemy....Miniek pewnie bedzie drzemał sobie potem..szczęściarz..ja tak nie mogę..choć w sumie teraz mi wszystko jedno..bo śpię max 4 -5 godzin ostatnio w sumie,to może i ja się przespię,bo pewnie w nocy znów oczy jak 5 zł będę miała...Jestem zmęczona..ech

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Ja polecam koszule i staniki z Esotiq . Naprawdę dobra jakość. Kupiłam sobie koszule na dlugi i krótki rękaw do karmienia rozmiar taki jaki noszę. Może i są droższe ale wychodzę z założenia ze korzystam już z nich teraz i później tez będę, nawet jeśli skończę karmić. Ogólnie nie lubię kupować rzeczy "na chwilę " w sensie jednorazowych, badziewia jakiegoś także jak ktoś tez na takie przekonania to polecam :-)

Odnośnik do komentarza

KotkaB
Tesco niby jest ale nie dowożą. Chyba że teraz coś się zmieniło. Najwyżej będę prosić siostry męża żeby raz na jakiś czas zrobił zakupy i mi podrzucił. Albo teściów poproszę. Jakoś damy radę z maluszkiem. Dobrze że ta delegacja teraz a nie przed samym porodem albo po urodzeniu maluszka

No dokładnie:)Jakos sobie poradzicie :)

Aga to zaszalałaś,no ale co sie dziwić :D W końcu mały super mężczyzna bedzie w domu :)Ja żałuję,że nie mam troszku więcej kaski,bo tez bym cos extra kupiła...ale w sumie z tych ciuszków co dostałam pełno jest markowych,min h&m :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Witam poświątecznie i melduję się w dwupaku. Męczące te święta choć w sumie nic nie robiłam. Wigilia u teściów, pierwszy dzień świąt u moich rodziców a później już w domku. Tylko jeszcze znajomi nas odwiedzili wczoraj i w niedzielę.

Co do wózka zdecydowaliśmy się na Baby Design Lupo, do tego fotelik maxi cosi. Ja patrzyłam na wagę samej gondoli i wypadł bardzo korzystnie, fajnie się prowadzi. Bazy iso fix na razie nie kupowaliśmy. Dużo nie jeździmy a zawsze można dokupić.

Co do wyprzedaży to w Pepco u mnie bez szału, ale wczoraj w Smyku trochę kupiłam. Było znacznie taniej niż w internetowym te -70%. Np. Komplet pajacy w Internecie był po przecenie 55 zł, a w sklepie te same za 45. Także jestem zadowolona pod tym względem.

Co do ciepłoty to też mi raczej cieplej niż zimniej.

Do mnie dotarły koszule z allegro od Dolce Sonno. Kupiłam dwie różne i jestem bardzo zadowolona. Co do tej szarej bez wzorów wzięłam S i jest spory zapas jeszcze.

Misiakowata witaj w klubie nieśpiących. Dwie ostatnie noce zasypiam po 5 rano. A do tej godziny nawet wyleżec nie mogę, muszę chodzić bo nogi mi nie pozwalają leżeć. Chodzę i popłakuje z bezsilności i zmęczenia. Nie daję z tym rady, nic nie pomaga i leków nie ma :(

Idę się teraz zdrzemnąc trochę bo w dzień jest ok z nogami.

A jeszcze Madika bidulko uważaj tam na siebie i proszę niech Ci schowają żelazko. Naprawdę.... niewyprasowana piżama też daje radę ;)

Lilijka dzięki za Twoją listę z Gemini :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s2n0accustsf9.png

Odnośnik do komentarza

KotkaB
Ja jutro też wybieram się zrobić badania krwi moczu i glukozy. Trochę się obawiam wyniku. Chociaż wyniki dowiem się w sumie dopiero 11 stycznia. Będę się trochę stresować. Jakoś dam radę :-D.

Dzisiaj mąż mnie poinformował że w styczniu wyjeżdża na 2 tygodnie w delegację do Suwałk... A ja zostaje sama :'(. Nie wiem jak poradzę sobie sama bo do sklepu mam dosyć daleko około 2 km. Samochodem sama boje się już jeździć :'(. Siostra będzie z początkiem stycznia rodzić :-(. A wyjechać za bardzo nie mogę bo nie zostawię domu na 2 tygodnie bez opieki. Co innego mieszkanie w bloku...

Wiem KotkaB jak sie czujesz... Moi wszyscy bliscy wyjechali i nie mam nikogo blisko...

Maz ma prawie 39 stopni goraczki a ki lekarz kazal lezec...

Nie dosc ze wszystko w domu musze sama zrobic to jeszcze skakac nad mezem... Biedak jeszcze sie doluje ze to on nade mna powinien skakac...

Bede mocno trzymac za Ciebie kciuki!!!! Jak ja dam rade teraz to Ty tez na pewno dasz!!!:)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...