Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

A ja myslalam ze jebne dzis temu mojemu , siedze sobie spokojnie przy stole i gadam z tesciowa a ten mnie zaszedl od tylu i zlapal za boki , tak sie przestraszylam ze az brzuch mi stwardnial caly i bolec zaczal , az mi lzy polecialy , a najlepsze jest to ze ja widzialam jak on za mna chodzil i praktycznie musnal mnie tylko palcami po tych bokach . Tesciowa go opierdzielila a ja poprawilam .

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87zbmhrylvm8oa.png
http://www.suwaczki.com/tickers/atdcx1hpk9yj3gom.png

Odnośnik do komentarza

aniia
Haneczkaa
Aga trzymam kciuki za wizytę u gin :/ będzie dobrze.

Ja wróciłam od fryzjera:)
Tak na rozbawienie opowiem wam dziwna historie jaka miała miejsce niecale dwa miesiące temu w Warszawie;) pojechałam odebrać dokumenty do pewnego urzędu i zaczepiła mnie jakaś stara baba na placu bankowym. Szarpnęła mnie za kurtkę i zaczęła sie zapowietrzenia. Drze sie o Ła Boga co za czasy co za wstyd kryste pany... Itp wiec ja stoję jak wryta i sie przyglądam histeryczce myślałam ze bede musiała udzielić jej pomocy.
Do czasu gdy na mnie wsiadła i zaczęła mnie wyzywać, za moich czasów to kobiety brzemienne z mężczyznami po ulicy chodziły na dowód Szczęścia miłości, a teraz?!! Wy bezwstydnice ... Pomioty .... Latawice do domów ...
O :) takie to ja mam przeważnie wyprawy do stolycy :)
Lovin it;D

chyba nie zrozumiałam.. że o co tej babie chodziło? :P

Mój mężu wrócił z dyżuru, śpi sobie smacznie a ja buszuję w kuchni i robię ciacho :)
http://krainamiodemplynaca.blogspot.com/2013/11/ciasto-serowe-z-wisniami-wanilia-i.html

zobaczymy czy wyjdzie :)

Buhahaha jaka historia :D norma w warszawie :D jak dojezdzalam do szkoły przy poznańskiej to codziennie jechala tramwajem baba ktora pierdolca dostawala jak wsiadala, gadala o stanie wojennym wyzywala wszystkich itp itd;D jedna mloda dziewczyna tez chodzila pieszo po wawie ( codziennie ja widywalam) ewidentnie miała zaburzenia psychiczne rzucala sie do ludzi wyciagala piesci i robila głupie miny :D ach warszawa:D zjeby i wpierdol za darmo rozdają :D

Odnośnik do komentarza

ajka88
Ola z tym ginem na nfz to tak różowo nie jest, mi się udało tylko po znajomości. Inaczej bym musiała czekać do nowego roku.

Echh nie wytłumaczysz :) jak szukalam prowadzącego i do Pruszkowa dzwonilam i mi termin na oierwsza wizytę na październik proponowala to myślałam ze padnę.. A tu do 10tc karta ciąży musi być... ;D

Odnośnik do komentarza

aniia][quoteHaneczkaa
Aga trzymam kciuki za wizytę u gin :/ będzie dobrze.

Ja wróciłam od fryzjera:)
Tak na rozbawienie opowiem wam dziwna historie jaka miała miejsce niecale dwa miesiące temu w Warszawie;) pojechałam odebrać dokumenty do pewnego urzędu i zaczepiła mnie jakaś stara baba na placu bankowym. Szarpnęła mnie za kurtkę i zaczęła sie zapowietrzenia. Drze sie o Ła Boga co za czasy co za wstyd kryste pany... Itp wiec ja stoję jak wryta i sie przyglądam histeryczce myślałam ze bede musiała udzielić jej pomocy.
Do czasu gdy na mnie wsiadła i zaczęła mnie wyzywać, za moich czasów to kobiety brzemienne z mężczyznami po ulicy chodziły na dowód Szczęścia miłości, a teraz?!! Wy bezwstydnice ... Pomioty .... Latawice do domów ...
O :) takie to ja mam przeważnie wyprawy do stolycy :)
Lovin it;D

chyba nie zrozumiałam.. że o co tej babie chodziło? :P

Mój mężu wrócił z dyżuru, śpi sobie smacznie a ja buszuję w kuchni i robię ciacho :)
http://krainamiodemplynaca.blogspot.com/2013/11/ciasto-serowe-z-wisniami-wanilia-i.html

zobaczymy czy wyjdzie :)[/

O to ze kobiety w ciąży nie chodzą sama po ulicach tylko z mężami bo jak są same to są to ulicznice :)
A moj był na dyżurze

Odnośnik do komentarza

renatka9010
A ja myslalam ze jebne dzis temu mojemu , siedze sobie spokojnie przy stole i gadam z tesciowa a ten mnie zaszedl od tylu i zlapal za boki , tak sie przestraszylam ze az brzuch mi stwardnial caly i bolec zaczal , az mi lzy polecialy , a najlepsze jest to ze ja widzialam jak on za mna chodzil i praktycznie musnal mnie tylko palcami po tych bokach . Tesciowa go opierdzielila a ja poprawilam .

Ty to się z nim masz :D

Odnośnik do komentarza

Haneczkaa
Aga trzymam kciuki za wizytę u gin :/ będzie dobrze.

Ja wróciłam od fryzjera:)
Tak na rozbawienie opowiem wam dziwna historie jaka miała miejsce niecale dwa miesiące temu w Warszawie;) pojechałam odebrać dokumenty do pewnego urzędu i zaczepiła mnie jakaś stara baba na placu bankowym. Szarpnęła mnie za kurtkę i zaczęła sie zapowietrzenia. Drze sie o Ła Boga co za czasy co za wstyd kryste pany... Itp wiec ja stoję jak wryta i sie przyglądam histeryczce myślałam ze bede musiała udzielić jej pomocy.
Do czasu gdy na mnie wsiadła i zaczęła mnie wyzywać, za moich czasów to kobiety brzemienne z mężczyznami po ulicy chodziły na dowód Szczęścia miłości, a teraz?!! Wy bezwstydnice ... Pomioty .... Latawice do domów ...
O :) takie to ja mam przeważnie wyprawy do stolycy :)
Lovin it;D

tzn że na ulice bez chłopa nie wolno wyjść w ciąży?:D
muszę mojemu powiedzieć :D

ale masz 'szczęście'

Odnośnik do komentarza

Haneczkaa
Kamilla mnie osobiście jeszcze za czasów liceum, udało sie za darmo (podkreślam za nic) dostać w czapkę od wariatki spacerującej z psem. Aż mi w głowie zaszumiała bo jej pies sie na mnie spojrzał;) nie wiedziałam nawet ze sie zbliża bo to była zima a ja miałam kaptur

Kocham to:) a jak wracałam kiedyś tzn od pacjentki to wsiadła grupa młodzieży z racjami pełnymi żarcia z maca :) co wycieczka to lepsze wrażenie ;D

Hehehe no tak, ja sama sie sobie dziwie ze kiedys nocami szlajalam sie po wawie bez obaw:D

Odnośnik do komentarza

Kamilla mnie osobiście jeszcze za czasów liceum, udało sie za darmo (podkreślam za nic) dostać w czapkę od wariatki spacerującej z psem. Aż mi w głowie zaszumiała bo jej pies sie na mnie spojrzał;) nie wiedziałam nawet ze sie zbliża bo to była zima a ja miałam kaptur

Kocham to:) a jak wracałam kiedyś tzn od pacjentki to wsiadła grupa młodzieży z racjami pełnymi żarcia z maca :) co wycieczka to lepsze wrażenie ;D

Odnośnik do komentarza

Aga2801
Kamilla moja Angelika chodzi do szkoły na poznańską :).
Haneczka baba zatrzymała się w średniowieczu

no to świetnie, nie wiem jak teraz jest tam z nauczaniem ale jak szukam pracy i widza jaka szkole skonczylam to pracodawcy bardzo sa zadowoleni. A do technikum czy zawodówka?? I jaki profil

Odnośnik do komentarza

Ernesto
I przeczytałam was, po kilkudniowej forumowej absencji.

Ja dziś popłakałam i nie przez reklamy. Mam wrażenie, że kończa mi się siły na diety. Nie marzę o eklerkach czy ptysiu, poprostu zjadłabym coś normalnego np. schabowego z ziemniaczkami i surówką z czerwonej kapusty.
Słodkie mamy jak sobie radzicie z dietą?
Ja np. zjadłam małe kiwi i po 1h cukier 103, mój PAweł zjadl boczniaki w panierce, kaczkę pieczoną i też miał 103 :(
Na czczo rano cukier mam 85-95 w ciągu dnia na czczo do 85. Ruszam się, piję dużo wody, a cukier duży :(.
Zjadłam malutką bułkę z mielonym na parze i do tego odrobinka cybulki, ketchup i cukier 143 :( Więc z rozpusty nici, a o ciastku czy batoniku mogę zapomnieć :(

Piszecie o tyciu, a ja gubię nadrobione w pierwszych miesiącach kilogramy :( Od początku ciąży w summie przytyłam ok 4 kg. Jak nie jedna dieta to druga.

Wspólczuje Ci bardzo:( ehhh

Odnośnik do komentarza

olka135
'Ehh nie wytlumaczysz'. - ahhh ta Twoja złośliwość ;)
W ogóle zaczne Cię ignorować, bo co powiem swoją opinię na temat ten, co Ty to odrazu wąty ;)

Nie jestem złośliwa, tylko zdaje sie ze ty posiadasz wiedze na każdy temat, nawet na temat nfz w warszawie mimo ze tu nie mieszkasz. Skoro ci mowie ze nie jest tak latwo sobie zmienic lekarza czy ogolnie dostac sie do ginekologa to ty i tak stoisz przy swoim. Gdyby bylo tak jak mówisz to juz dawno bym zmieniła, nie jestem jakas nieudolna ze nie potrafiłabym sobie lekarza znalezc.

Odnośnik do komentarza

Haneczkaa
Aga :) miała taka minę, ze nie wiedziałam czy uciekać czy co:) kupa ludzi była na ulicy i aż sie zatrzymywali

No i tez pewnie stanelas jak wryta, w takich sytuacjach to aż brakuje słów i nie wiadomo co zrobić :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...