Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Renia74
Misia, a wiesz że w żłobku roczne dziecko dostaje normalne posiłki, np na obiad kotlet ziemniaki i surówka

u mnie w żłobku roczne jeszcze nie, ale faktycznie dostaje bardziej standardowy obiad, niż papka :)
Tosi daje już np pulpeta, albo kurczaka gotowanego, ale jego to jej kroje na małe kawałeczki, do tego jakieś warzywa, czy kasza/ryż/makaron.

W sumie to nie mogę się napatrzeć jak ona sobie z tym radzi, a ma 6 zębów ;)

Odnośnik do komentarza

Ja daję młodemu to co my jemy jeśli to się dla niego nadaje, oczywiście kroję na kawałki i sama go karmię, a jeśli mam na obiad coś czego dać mu nie za bardzo mogę to wtedy słoiczek. Fajnie by było gdyby zaczął powoli sam jeść ale jak to zrobić i kiedy ? Do tego musiałby CHCIEĆ jeść, ale nie zawsze chce, jak jest chory to wcale.

Odnośnik do komentarza

Mati z chlebusiem sobie tez radzi i koniecznie chce jesc to co my hehe..
Kotleta Renia74 to pewnie takiego w sosiku gotowanego hehe
Ziemniaczki wcina..surowki takiej nie dawalam..ale tarta marchewke juz tak..
No musze zaczac mu gotowac..ale nie mam czasu ostatnio..wygodnie dac sloik :) tam tez kawalki sa.
No ale teraz ma juz 3 zeby porzadne..4 wychodzi i widac kreseczki jeszcze innych to moze..no dobra na niedziele moze zrobie takie miesko pod Matiego.
Zobaczymy :)
Do zlobka pojdzie jak bedzie mial 1,5 roku chyba to zdaze nauczyc he he

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Jeju Olis właśnie usnal padam. Przeczytałam 3 bajki pośpiewajam i w końcu zasnav a miał tylko jedna drzemke o 13. Jeszcze mamy na weekend bratanice mojego M to cały dzień grałam w planszówki z małym druga ręką się bawiąc. I tak całe dwa tygodnie bo dzieci się zmieniają wcześniej od mojego rodzeństwa były. to chciałam siostrze ulżyć to potem dwóch chłopakow od brata żeby było sprawiedliwie a dziś bratanica M. ja to bym się jako opiekunka spełniła ale mam pierwsze dla siebie 5 minut dzisiaj. Uff
Gratulacje dla Ani :)))
Misia współczuje:(( mój niby prak9ajd ja do 3 nie mogłam zasnac potem karmienie itp a o 7 pobudka. jeszcze ma szybko ciasto robiłam ala tort z napisem bo mala miała urodziny. Mój M w pracy także teraz chwilą relaksu i idę spać.
Ja też mam obawy co do miłości drugiego dziecka bardzo nie lubię jak jedno ma zawsze ustąpią czy się opiekować itp. jestem pod tym kątem przewrazliwiona. Też się boję czy można drugi raz tak pokochać ale z sumie każdy człowiek jest inny i druga pociecha na pewno znajdzie tyle samo miejsca. ale obawy są.
Co do jedzenia to ja bym nie mogła dać słoiczkow mały musi mieć tak samo wyglądajacy posiłek jak my inaczej jest taka awantura że nigdy bym nie uwierzyła że 10 miesięczne dziecko potrafi tak pokazać co dokładnie chce. więc jak czegoś nie może muszę dobrac ten sam kolor itp. Olis też w ogóle nie chce papek. Jak gdzieś szliśmy i wzięłam mu słoik to musiałam do niego na szybko coś dodać żeby były normalnie kawałki. ale łyżkd wyrywa i chce ręką jeść albo łyżeczką próbuje. jedynie co to jogurt nauczył się że mama dale. Także czasami zazdroszczę Wam że dzieciaki zjedzą że słoika bo ja zawsze muszę gotować.

Odnośnik do komentarza

Ernesto
Madika
~ANikod
Znowu coś się forum wieszało :/ Dzięki dziewczyny, strasznie się cieszę, że Młody jednak zaczął raczkować :)
Widzę, że Wy już macie po planowane konkretnie do kiedy macierzyńskie, urlopy itp, ja jeszcze w tym roku nie byłam w pracy, żeby coś ustalać. Jakoś się mi nie chce, bo wiem że te redukcje mają być ale nie wiadomo kiedy no i nie wiem jak z szef mówić :-/
A czy Wy też macie wrażenie, że czym bardziej się staracie urozmaicać posiłki dzieciaków, tym bardziej im to nie smakuje :-)? Jak nie mam czasu i otwieram słoiczek, to zazwyczaj przynajmniej połowa jest zjedzona, a jak staram się wymyślać jakieś placuszki, zupki, kluseczki itp to czasem nawet nie tknie :-/ Raczej wszyscy twierdzą, że dobrze gotuję ale Niko ma zdecydowanie odmienne zdanie ;)

Oooo dokładnie mam tak samo. Im bardziej chce urozmaicić to ona ma to głębiej w du*ie :D Może jutro zrobię jej kluseczki z serka homogenizowanego :D Moja mama znalazła 1 serek o smaku (UWAGA!!!!) waniliowym!!! To jest produkt Piotra i Pawła. Jest pyszny i ma zarąbisty normalny skład.

Dobrze ze przypomnialysxie mi o wir B6. Muszę zacząć brać i mezulka zmusić bo tez mam ręce takie jak papier ścierny i mezulek to samo.

Aaaa zapomniałam się pochwalić :D Hanula dzisiaj zrobiła kupkę na nocniczek!!!:D

Brawo Hanula !!!

Dziekujemy:D Wczoraj Hanula powtórzyła sukces:D Ciekawe na jak długo jej starczy zapału:D hehe

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość KasiaMamusia aa

Madika
~KasiaMamusia aa
~anna13
hej jak jedza wsze maluszki?
moja rano cyc i wypiej czasem pół bobofruta lub słoik owoców mały obiad tzn ok 190 g i cyc co jakis czas i na kolacke ok 230 ml kaszki?a i czasem chrupki z 4

Mieliśmy moment, że tylko cyc cyc cyc i tak prawie przez tydzień..... Kupiliśmy kiełbasę i rozgniecione podawałam i od tego momentu apetyt jest,kaszki nie chce jeść to nie zmuszam
A jajko uczula lekko więc narazie nie daje
Uszykowałam dziś kaszkę w butli i co? Kiszka blada

Hehe:D Mój mezulek mógłby u Ciebie się stołować z Hanula:D hehe

Heh to lepiej ich karmić niż ubierać​:D

Odnośnik do komentarza

Renia74
Hejka sobotnie, komu jeszcze tak się nie chce brać za sprzątanie jak mi? T zajmuje się małym a ja muszę się zebrać do kupy, sprzątanie, zakupy, obiad jakiś trzeba zrobić, może ciacho, o, a może karpatkę zrobię? Dobra, biorę się za robotę, pa

My wczoraj wieczorem sprzątaliśmy, więc dzisiaj tylko obiad i było więcej wolnego. I nawet ciasto zrobiłam, polecam przepis: sypanka orzechowa. Mega szybkie ciasto, a akurat miałam jeszcze mielone orzechy ze świąt. Miesza się tylko suche składniki i wsypuje na blachę, przekładając tartymi jabłkami.
Odnośnik do komentarza
Gość KasiaMamusia aa

Bry wieczór;)

My 2 dni temu temperatura, wymioty,brak apetytu.... Zęby
Tak mówię do mojego W chciałabym by wyszły jej wszystkie naraz.....Mój na to , że lepiej nie bo teraz tak cierpi gdy jeden się wybija no dwa a przy większej ilości całkiem by się pomóc nie dało;(
Dentinox dziewczyny trzymajcie w lodówce serio, naprawdę ulgę przyniesie dziecku lepszą bo chłodne, gryzaczek też wszystkie jakie mamy do zamrażarki kładziemy i potem gryzie to temperaturę super wyciąga, polecam;)

Synusiowi w końcu lepiej po tym 3 antybiotyku,tzn.widac poprawę, tylko te chrapanie, ale t już wina tego migdałka.....

Mój mąż dostał podwyżkę wynagrodzenia.....Ale nie chcą wypłacić im pracownikom 13-nastki......A tak tej kasy brakuje

A propo
Witamina B6 – objawy i skutki niedoboru

Niedobór witaminy B6 doprowadza do zmian zapalnych skóry i błony śluzowej jamy ustnej. Konsekwencją jej niskiego poziomu w organizmie mogą być zmiany w układzie nerwowym (objawiające się depresją, obniżeniem nastoju, bezsennością itp.), zwiększona podatność na infekcje, niedokrwistość makrocytarna (niedobarwliwa) i kamica nerkowa. Ponadto przy niedoborze witaminy B6 zwiększa się ryzyko rozwoju nowotworów. Jednak niedobór tej witaminy stwierdza się rzadko.
I ta:
http://m.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/domowa-apteczka/witamina-b2-ryboflawina-dzialanie-skutki-niedoboru-i-nadmiaru_38811.html

Mi bardzo schną oczy i powieki, jeszcze mi czegoś brak tylko uj wie czego,
Ja dzisiaj nie sprzątałam , pilnuje obiadu, odkurzania
A dzisiaj obiadek robił robił mąż;)placki ziemniaczane:)
Dzieci miały ziemniaki z mundurkach z bieluchem;)pycha
Gratulujemy kupek,nam się rzadko udaje psipsi
Dobrej nocy

Odnośnik do komentarza
Gość KasiaMamusia aa

Bry wieczór;)

My 2 dni temu temperatura, wymioty,brak apetytu.... Zęby
Tak mówię do mojego W chciałabym by wyszły jej wszystkie naraz.....Mój na to , że lepiej nie bo teraz tak cierpi gdy jeden się wybija no dwa a przy większej ilości całkiem by się pomóc nie dało;(
Dentinox dziewczyny trzymajcie w lodówce serio, naprawdę ulgę przyniesie dziecku lepszą bo chłodne, gryzaczek też wszystkie jakie mamy do zamrażarki kładziemy i potem gryzie to temperaturę super wyciąga, polecam;)

Synusiowi w końcu lepiej po tym 3 antybiotyku,tzn.widac poprawę, tylko te chrapanie, ale t już wina tego migdałka.....

Mój mąż dostał podwyżkę wynagrodzenia.....Ale nie chcą wypłacić im pracownikom 13-nastki......A tak tej kasy brakuje

A propo
Witamina B6 – objawy i skutki niedoboru

Niedobór witaminy B6 doprowadza do zmian zapalnych skóry i błony śluzowej jamy ustnej. Konsekwencją jej niskiego poziomu w organizmie mogą być zmiany w układzie nerwowym (objawiające się depresją, obniżeniem nastoju, bezsennością itp.), zwiększona podatność na infekcje, niedokrwistość makrocytarna (niedobarwliwa) i kamica nerkowa. Ponadto przy niedoborze witaminy B6 zwiększa się ryzyko rozwoju nowotworów. Jednak niedobór tej witaminy stwierdza się rzadko.
I ta:
http://m.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/domowa-apteczka/witamina-b2-ryboflawina-dzialanie-skutki-niedoboru-i-nadmiaru_38811.html

Mi bardzo schną oczy i powieki, jeszcze mi czegoś brak tylko uj wie czego,
Ja dzisiaj nie sprzątałam , pilnuje obiadu, odkurzania
A dzisiaj obiadek robił robił mąż;)placki ziemniaczane:)
Dzieci miały ziemniaki z mundurkach z bieluchem;)pycha
Gratulujemy kupek,nam się rzadko udaje psipsi
Dobrej nocy

Odnośnik do komentarza
Gość KasiaMamusia aa

Bry wieczór;)

My 2 dni temu temperatura, wymioty,brak apetytu.... Zęby
Tak mówię do mojego W chciałabym by wyszły jej wszystkie naraz.....Mój na to , że lepiej nie bo teraz tak cierpi gdy jeden się wybija no dwa a przy większej ilości całkiem by się pomóc nie dało;(
Dentinox dziewczyny trzymajcie w lodówce serio, naprawdę ulgę przyniesie dziecku lepszą bo chłodne, gryzaczek też wszystkie jakie mamy do zamrażarki kładziemy i potem gryzie to temperaturę super wyciąga, polecam;)

Synusiowi w końcu lepiej po tym 3 antybiotyku,tzn.widac poprawę, tylko te chrapanie, ale t już wina tego migdałka.....

Mój mąż dostał podwyżkę wynagrodzenia.....Ale nie chcą wypłacić im pracownikom 13-nastki......A tak tej kasy brakuje

A propo
Witamina B6 – objawy i skutki niedoboru

Niedobór witaminy B6 doprowadza do zmian zapalnych skóry i błony śluzowej jamy ustnej. Konsekwencją jej niskiego poziomu w organizmie mogą być zmiany w układzie nerwowym (objawiające się depresją, obniżeniem nastoju, bezsennością itp.), zwiększona podatność na infekcje, niedokrwistość makrocytarna (niedobarwliwa) i kamica nerkowa. Ponadto przy niedoborze witaminy B6 zwiększa się ryzyko rozwoju nowotworów. Jednak niedobór tej witaminy stwierdza się rzadko.
I ta:
http://m.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/domowa-apteczka/witamina-b2-ryboflawina-dzialanie-skutki-niedoboru-i-nadmiaru_38811.html

Mi bardzo schną oczy i powieki, jeszcze mi czegoś brak tylko uj wie czego,
Ja dzisiaj nie sprzątałam , pilnuje obiadu, odkurzania
A dzisiaj obiadek robił robił mąż;)placki ziemniaczane:)
Dzieci miały ziemniaki z mundurkach z bieluchem;)pycha
Gratulujemy kupek,nam się rzadko udaje psipsi
Dobrej nocy

Odnośnik do komentarza
Gość KasiaMamusia aa

Bry wieczór;)

My 2 dni temu temperatura, wymioty,brak apetytu.... Zęby
Tak mówię do mojego W chciałabym by wyszły jej wszystkie naraz.....Mój na to , że lepiej nie bo teraz tak cierpi gdy jeden się wybija no dwa a przy większej ilości całkiem by się pomóc nie dało;(
Dentinox dziewczyny trzymajcie w lodówce serio, naprawdę ulgę przyniesie dziecku lepszą bo chłodne, gryzaczek też wszystkie jakie mamy do zamrażarki kładziemy i potem gryzie to temperaturę super wyciąga, polecam;)

Synusiowi w końcu lepiej po tym 3 antybiotyku,tzn.widac poprawę, tylko te chrapanie, ale t już wina tego migdałka.....

Mój mąż dostał podwyżkę wynagrodzenia.....Ale nie chcą wypłacić im pracownikom 13-nastki......A tak tej kasy brakuje

A propo
Witamina B6 – objawy i skutki niedoboru

Niedobór witaminy B6 doprowadza do zmian zapalnych skóry i błony śluzowej jamy ustnej. Konsekwencją jej niskiego poziomu w organizmie mogą być zmiany w układzie nerwowym (objawiające się depresją, obniżeniem nastoju, bezsennością itp.), zwiększona podatność na infekcje, niedokrwistość makrocytarna (niedobarwliwa) i kamica nerkowa. Ponadto przy niedoborze witaminy B6 zwiększa się ryzyko rozwoju nowotworów. Jednak niedobór tej witaminy stwierdza się rzadko.
I ta:
http://m.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/domowa-apteczka/witamina-b2-ryboflawina-dzialanie-skutki-niedoboru-i-nadmiaru_38811.html

Mi bardzo schną oczy i powieki, jeszcze mi czegoś brak tylko uj wie czego,
Ja dzisiaj nie sprzątałam , pilnuje obiadu, odkurzania
A dzisiaj obiadek robił robił mąż;)placki ziemniaczane:)
Dzieci miały ziemniaki z mundurkach z bieluchem;)pycha
Gratulujemy kupek,nam się rzadko udaje psipsi
Dobrej nocy

Odnośnik do komentarza
Gość KasiaMamusia aa

Bry wieczór;)

My 2 dni temu temperatura, wymioty,brak apetytu.... Zęby
Tak mówię do mojego W chciałabym by wyszły jej wszystkie naraz.....Mój na to , że lepiej nie bo teraz tak cierpi gdy jeden się wybija no dwa a przy większej ilości całkiem by się pomóc nie dało;(
Dentinox dziewczyny trzymajcie w lodówce serio, naprawdę ulgę przyniesie dziecku lepszą bo chłodne, gryzaczek też wszystkie jakie mamy do zamrażarki kładziemy i potem gryzie to temperaturę super wyciąga, polecam;)

Synusiowi w końcu lepiej po tym 3 antybiotyku,tzn.widac poprawę, tylko te chrapanie, ale t już wina tego migdałka.....

Mój mąż dostał podwyżkę wynagrodzenia.....Ale nie chcą wypłacić im pracownikom 13-nastki......A tak tej kasy brakuje

A propo
Witamina B6 – objawy i skutki niedoboru

Niedobór witaminy B6 doprowadza do zmian zapalnych skóry i błony śluzowej jamy ustnej. Konsekwencją jej niskiego poziomu w organizmie mogą być zmiany w układzie nerwowym (objawiające się depresją, obniżeniem nastoju, bezsennością itp.), zwiększona podatność na infekcje, niedokrwistość makrocytarna (niedobarwliwa) i kamica nerkowa. Ponadto przy niedoborze witaminy B6 zwiększa się ryzyko rozwoju nowotworów. Jednak niedobór tej witaminy stwierdza się rzadko.
I ta:
http://m.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/domowa-apteczka/witamina-b2-ryboflawina-dzialanie-skutki-niedoboru-i-nadmiaru_38811.html

Mi bardzo schną oczy i powieki, jeszcze mi czegoś brak tylko uj wie czego,
Ja dzisiaj nie sprzątałam , pilnuje obiadu, odkurzania
A dzisiaj obiadek robił robił mąż;)placki ziemniaczane:)
Dzieci miały ziemniaki z mundurkach z bieluchem;)pycha
Gratulujemy kupek,nam się rzadko udaje psipsi
Dobrej nocy

Odnośnik do komentarza

~justyna_mama
Coś mi wczoraj forum nie chciało chodzić...
Madika niby się tym nie przejmuje, ale gdzieś tam w środku nosze poczucie niesprawiedliwości stara dupa jakbym nie wiedziała, że tak jest... Troche nie daje mi to spać bo rozmyślam jak to będzie jak pojadę po rzeczy co powiem, pożegnam sie z ludźmi i tak przez co nie mogę zasnąć :(
Dodatkowo coś chyba mnie bierze, kicha mi się tak nieswojo, wzięłam tablety i może pomoże.
Strunka pytałaś jak sytuacja otóż opuchlizna troche zeszla już nie jest wielkości śliwki ale jest powiększenie widoczne... No i czuć tam cos pod skórą, robię nasiadówki, na cale szczęście już niedługo poniedziałek i pójdę do Gina.
U nas chyba idą kolejne zęby, znowu był płacz w nocy żalił sie tak słodko... Mikołaja ważę na swojej wadze i waży prawie 12 kg

Powiem Ci ze ja tez nie wiem jak moim ludziom powiem ze już z nimi nie będę... Tymbardziej ze ciagle się pytają kiedy wracam a ja ciagle robię dobra minę do złej gry.

Justyna co do Twojej opuchlizny... Ja często mam jakieś takie rzeczy. Budują się niewiadoma kiedy i z czego. Ale po ciąży w czerwcu to co mi się zrobiło na wardze większej to była MASAKRA!!!! Bolało bardzo jak chodziłam w spodniach i się wybudowało. Ale jak się wybudowało to było jak naparstek i wyciśnięciu to wygladalowrecz jakbym przetokę miała. Nawet to oskarżała bo takie to głębokie było. Ale mniejsze robią mi się często i nawet na nie uwagi nie zwracam już.

Jola Twój Maluszek to łakomczuszek :Dhehe Ale przemianę ma po Tobie :D hehe

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Witam słonecznie :D
Jola noo jest to meczace,takie gotowanie..aleeee zobacz jak Oliś docenia Twoją kuchnie ;)
No kochana przyszla synowa bedzie miala przesrane,bo dorownac mamusi bedzie ciezko hehe :D
Justyna bylas u lekarza w koncu??
Kiedys mialam bolaca gulke tam..ale jakos zniknela..to jakis pryszcz byl..wspolczuje.Bylas u gina juz?
Kasia mamusia oby synus wrocil juz do zdrowka :)
Gratki dla meza..ale 13 powinni juz wyplacic.Moj P.dostal w grudniu.

Wczoraj moj P.szedl na pepkowe kolegi.Synus sie tam urodzil..no i bylismy na zakupach..fajnego bodziaczka kupilismu z napisem w tlumaczeniu na polski-moj tata jest najlepszy w calym miescie :D jeju sliczne to i takie malunie :)..
P.w domu obiadu nie zjadl to zaszlismy do knajpki,on kebab,ja frytki..a dziecko..no wlasnie..nie wzielam ani chrubka ani bulki..piekarnia w poblizu zamknieta..no to sprzedawczyni dala kawalek bulki..no matkoo jak on jadl..jakby dwa dni glodowal hehe mial prawo byc glodny ,bo jadl obiadek i cycusia o 15 a to 17 byla..ale jeju..hehe
No tak powietrze,w knajpie zapachy ;) ale jeju jako zadowolony byl :)
Hehe..ale babka to mnie rozwalila na lopatki..kczywiscie gadka o jedzeniu,a ze mu goraco..a ze cos..a najlepsze..ze frytki czy dla Matiego robic..h
Ja tak sie sppjrzalam..mowie no gdzie frytki..a ona no co,frytki przeciez zdrowe..no to ja zaczelwm zartowac,ze dopiero zabki mu wyszly dwa i reszta zamiera..to ze jeju..ze jak pozno wychodza..ech..umeczylo mnie to :D no ale ze sympatyczna babka..zawsze mila dla nas byla i taka mlodziezowka to wybaczam..
No ale tak obserwowala Matiego,ze on taki usmiechniety i gadal po swojemu to stwierdzila,ze widac,ze bardzo szczesliwe dziecko :D

No ale siara z ta bulka..hehe

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

~Misiakowata
Brawo Hanula !!!no mama musisz corce teraz Velveta kupic z pieskami :D
Ernesto Misia super rośnie :D
Justyna mama,ach wiem co czujesz..w ciazy jeszcze ja bylam posprzatali mi szafke,wiedzialam,ze nowa osoba,to swoja oddalam..prosilam by mi wszystko przywiezli,dla mnie dziwne bylo ze kurtke zimowa na plac i polar nie dali do prania.Za pare miesiecy dowiedziaalm sie,ze umowy mi nie przedluzy,a konczyla sie miesiac po porodzie...2 tyg po cc pojechalam tam,zabralam papiery,zdalam wyprane bluzki..smutno mi bylo.
Teraz nikt tam do pray nie chce isc i nie wprost,ale chca bym wrocila.Nie zgodzilam sie.Jestem tak zla,za to jak mnie urzadzil szef. M.in przez to ze mi umowy nastepnej nie dal,nie moglam zapisac Matiego do zlobka miejskiego..i moze cudem dostanie sie we wrzesniu.
Wspolczuje Ci bardzo :* tule.Na pewno znajdziesz cos fajnego.Ja wydrukuje w poniedzialek cv i pochodze po miescie.

Wszsytkiego njalepszego Olis :* Jolu na pewno bedzie dobrze.zdroweczka dla szkrabcia :*
Lilijko N.zmarla z powodu zakrzepu na płucach-powikłania po niedoleczonej grypie :(
Prosze Was marcoweczki..nie zaniedbujcie sie..i jak nie pomagaja Wam gripexy itp leccie do lekarza i eyleczcie sie do konca.

Ciociu Misiakowatamasxracje bo Hanula uwielbia pieska wiec ten na cele cię by jej się tez spodobał :D hehe

Co do lekarzy to tez kurczę trzeba by było trafić na lekarza a nie koniowala. Bo to tez ważne. Ja dlatego dużo sama staram się wiedzieć żeby mi nic nie wcisnęli albo żeby było tak żeby wyszło mi na ZDROWIE:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~Kalae
Madika
~kalae
13.04 wracam do pracy, ojej

Ojjj kurczę Kalae to masz termin i będziesz czekała w napięciu jak na rozwiązanie :D

tylko to nie bedzie milosc od pierwszego spojrzenia hehe

A najciekawsze jest to ze zaczelam sie zastanawiac nad druga ciaza. Tylko mam takie dziwne mysli czy ja dam rade kochac je tak samo? I ze Tosia juz nie bedzie taka malutka, bo tamto bedzie, a przeciez Tosia to moj maluszek jedyny i najkochanszy.
No i jak juz to chcialabym dziewczynke ;) choc wiadomo ze obojetnie byle bylo zdrowe.

Wiem, ze zakrecone to ;)

Noooo Kalae podziwiam :DSzacun ogromy :D
Bo z tego co pamietam to Ty nie miałaś parci na dziecko:D A tu proszę myśli o rodzeństwie dla Tosi :D Dobrze bo dziewczyna sama na świecie nie będzie :D
Ja popieram Cię i trzymam mocno kciuki za Ta decyzje.
Dziewczyny zawsze mówiły ze jak masz 2 lub więcej to miłość się mnoży a nie dzieli. I jest bardziej świadoma i taka od początku :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~Kalae
~Misiakowata
Wczoraj bylam tak skonana tym ciezkim dniem,chcialam sie wyspac..no ale Mati mial inne plany.Jak sie polozylam to wstal,bo pic..zanim go ululalam to sie rozbudzilam..a jak usnelam po polnocy to on zaraz tez wstal na piers.Od 3 urzadzil sobie impreze do 5..nie dal sie odlozyc bo byl ryk..za 4 razem juz olalam ze placze i poszlam do wc..bo ile mozna trzymac,a jeszcze mam @ spozniona po 2 tygodniach.
Na rekach usnal po 5..budzil sie pare razy jeszcze i po 8 wstalismy..
Takze tego hehe cholerne zabki..
Na lozku by spal pewnie,nawet oblozylabym go poduchami i ppszla do wc..ale cholernik nauczyl sie schodzic z lozka i balam sie,ze spadnie,bo dopierp dopracowuje technike :)
Wczoraj nauczylam go robic Pa pa :D

Aha tsh mi spadlo o polowe..mieszcze sie w normie w koncu..ale pewnie i tak za wysoko na kogos kto sie leczy.3,800 :D ale woow !:)

Kalae snilo mi sie,ze z Toba rozmawialam :D prosilas o adres do Monimoni :D

a to ciekawe, ze akurat ja ci sie snilam.;)
a swoja droga myslalam ostatnio o Moni, bo zaczelam uzywac twistera i zastanawialam sie jak dlugo ona go uzywala, tzn oprocz tego ze na Faktach, to rok dwa czy ile. A co ciekawe mnie najbardziej bola ramiona i ciekawe czy to na brzuch mi dziala.

:D:D:D:D hehehe

Kalae jak Tobie pomoże ten Twistej to tez go kupię :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...