Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Lilijka juz chodzimy wszędzie razem, bo sie wspina gdzie sie da i boję się go zostawić bez nadzoru
Misia skoro Mati zaakceptowal mm, to może spróbuj mu dac na noc wiecej, moze jest glodny i dlatego sie budzi? 120 ml to malo dla naszych dzieci, Dawid teraz je 240 ml. A dajesz mu jeszcze cos przed mleczkiem na kolacje?
Mielismy dzis kechac na te urodzinki i nie wiem... u nas smog dzisiaj 1000% normy, a musielibyśmy jechac mpk i bie wiem czy wychodzic :(

Odnośnik do komentarza

Renia74
Misia
A jak mu dałaś pierwszy raz mm to od razu pił? Ja muszę też spróbować, on nie pił mm od kiedy skończył 3 mce, a w sobotę idziemy na bal, mały zostaje z babcią i mam nadzieję że wypije jej z butelki i nie będę musiała ganiać między domem a salą. Tylko że mama zrobiła sobie wakacje i pojechała nad morze na dwa tygodnie, wraca w sobotę, czy on ją jeszcze pamięta? Czy nie będzie jej ryczał? Zobaczymy.

Na bal? Super :D na chwilę oderwiesz się od rzeczywistości :) a z tym mm to spróbuj sobie wcześniej żebyś się nie stresowala w sb i nie zepsuła sobie zabawy
Odnośnik do komentarza

Madika
Kalae zrobiłam egzorcyzm obrączkowe :D hehe
Pierwsza wyszła dziewczynka (czyli się zgadza:D ) potem 2 chłopaków :D i znowu dziewczynka :D Ale myśle ze na 2 chłopakach (jeśli to prawda) się zakończy :D hehe

hehe no patrz czwóreczka :) poza tym mogą być raz bliźniaki, albo nawet trojaczki ;) :D

ja to tak zapamiętam u siebie i u 2 koleżanek, i jednej wyszło 3 chłopaków i dziewczynka, i ma 3 chłopaków, dziewczynki jak na razie nie ma, a drugiej wyszła 1 dziewczynka i ma dziewczynkę ;)
Moja mama ma córkę, syna, córkę i też taka kolejność jej wyszła ;)

Wiadomo, że to z przymrużeniem oka jest, ale jak na razie się sprawdza :D

Odnośnik do komentarza

Jakie macie kubki niekapki i te z rurką?
Tosia już ogarnęła picie z tego jakiś czas temu, ale te kupki co ma to mogą stać tylko, bo jak ona je zostawi na leżąco to wycieka woda.
A u was też wycieka?
Chciałabym kupić taki co nie wycieka ta woda, bo tak to jej nie daje, żeby sama trzymała, bo potem wszystko mokre jest.

A i nie umie niekapka dać do gory, żeby się napić samej z niego, ale jak jej trzymam to pije. A sama to powietrze ciągnie bo nie przechyla go tak mocno.

Odnośnik do komentarza

Renia74
Ann1eee
Wow, jakie postępy w 3 dni, gratulacje, każde dziecko rozwija się w swoim tempie, a potem i tak się zrównają :)
Kalae
No u mnie się to nie sprawdziło, mi wychodziło 1 dziewczynka i 2 chłopców, a mam 3 chłopców :)

no to dobrze, bo trójka dla mnie to trochę za dużo :)
poza tym chciałabym siostre dla Tosi :D
a z innej strony, to ja mam 35 lat w tym roku i ten wiek mnie odstrasza na kolejną ciąże. Choć wiem, ze można i później być w ciąży, ale jednak boję się tego,

Odnośnik do komentarza

Hejka!

Maluchom i mamom chorującym zdrowia!

Mamom smerfów robiących postepy w rozwoju - gratuluję!!!

U malej prawie już czysto. Szybko wraca do zdrowia.
Po kazdej inhalacji zatyka ją w nosie (chyba jej schodzi stąd to zatykanie).
Rozmawiałam z synusiem. Pierwsze jego zdanie, ze bardzo tęskni :'( kilka razy powtarzał to.
Może uda się w miarę wcześnie wyjść... Lekarkę zapytałam, czy dalsze leczenie mogloby być w domu. Nie mówiła nie, ale,ze za krótko, bo dopiero dwie doby. Zmniejszyli leki i zobaczymy jak będzie.

Starszak tez do zdrowia wraca. Niby w czwartek moze iść do przedszkola, ale my go zostawiamy do konca tygodnia...

Odnośnik do komentarza

Kalae
urodziłam pierwsze mając 33 lata, drugie po dwóch latach a niedługo ukończę 45 lat i mam roczniaka :)) 35 lat to daje jeszcze sporo czasu. Jednak prawda że 10 lat temu bylo mi łatwiej bo sił było więcej. A z drugiej strony dojrzałe macierzyństwo jest suuuuper :-)) i kto by mi dal inaczej półtora roku urlopu... ;-))

Krolewnazdrewna
Gratulacje!!

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Zaliczylam dzis i fryzjera i mam swojego krotkiego boba :D
Ann1ee Mati zawsze o 19 je cala szklanke kaszki z owocami..zaczynalam od mm 30 ml..potem bylo 60..teraz 120..daje od tygodnia..budzi przez zabki i zeby pociumkac cycusia..o 1 zawsze je..a potem podejrzewam ze cycusiuje dla ciumkania..nie wiem bo zasypiam ;) tez daje mu pic przy kazdej pobudce
Reniu miesiac temu probowalam dac mm to nie chcial w ogole..probowalam bebilon i hipp i nie chcial..teraz hippa troszke pil..ale Babydreama lubi i jego kupuje ;)
Podziwiam..my we wrzesniu bylismy na weselu z Matim do 23 :) teraz jak nas nie ma placze..
Jak tesciowej 1,5 nie widzial to ja zapomnial.

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Królewnazdrewna :D:D
Ooo Madika to niezła gromadka sie wróży :)
Jejuuu skupic sie nie moge, nie wiem co mialam napisac :)
Kasia mnie Mati nie szczypie..tylko atakuje glonojadami :D
My niekapka mielismy z Biedry i Mati nie zalapywal swiadomie picia z tego a jak chcial to nei umial..powiekszylam otwor i sie leje heeehe
Bidon ze slomka tez ma..ale z tego sie leje..
Ogolnie z biedronki sie nie lalo z tego niekapka..nawet jal nim rzucal ;)
Za to z butla sie sam obsluguje ;)

Odnośnik do komentarza

Misia
Ja kupiłam bebilon, dziś chciałam mu dać 30 ml ale nie chciał ani łyka wziąć.
Tak się obawiam że on babcię zapomniał, 2 tyg to bardzo długo dla niego, mało widzi chrzestnego który mieszka obok i dziś nawet nie chciał do niego podejść. A mama wraca w sobotę po południu to ile on będzie miał czasu żeby sobie przypomnieć, obawiam się że będzie płakać i wcale nie pojedziemy :-(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...