Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

strunka7777
Jak mam na imię? Hm, osoby z fb już wiedzą ;) A ja nie wiem jak część z Was ma na imię.

No to mnie obgadywałyście - pięknie!!! ;) Już wiem skąd to pieczenie języka ;) hahaha

Co do pogody tez o tym pomyślałam, że dziś lepiej...

No dobra - nie będę taka. Powiem jakie to imię - podobno Leniwieeeec ma takie samo imię :D hue hue

Robi sie klimat jak w Raju;)

Ewa?

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

Olija
strunka7777
Jak mam na imię? Hm, osoby z fb już wiedzą ;) A ja nie wiem jak część z Was ma na imię.

No to mnie obgadywałyście - pięknie!!! ;) Już wiem skąd to pieczenie języka ;) hahaha

Co do pogody tez o tym pomyślałam, że dziś lepiej...

No dobra - nie będę taka. Powiem jakie to imię - podobno Leniwieeeec ma takie samo imię :D hue hue

Robi sie klimat jak w Raju;)

Ewa?


ta z raju :D

Mi było szkoda już iść, ale trzeba było.
Mogłyśmy się na początku lata spotkać to byłoby dużo możliwości na kolejne :)
Jeszcze myślałam się wymienić nr tel. bo tak łatwiej coś ustalić.

Olija a ty jesteś na tym fb czy nie?

Odnośnik do komentarza

Nie mam fb. Duzym plusem jest to ze jest tajna-ale ja bym nie ogarnęła i forum i fb-wiec zostaje tu!
Lilijka ma nasze nr tel
(tzn osób ktore byly na spotkaniu) a następnym razem mozemy sie powymieniać-bedzie prościej umawiac spotkania.
Heh śmieje sie do zdjęcia:) a jutro szukam spacerowki-zainspirowalyscie mnie bo nie wiem czy ktos jeszcze oprocz mnie jezdzi jeszcze gondolą???

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Uffff mega aktywny dzien !!
Zwiedzilismy wolinski park narodowy tzn bylismy w rezerwacie z zubrami,dzikami itp
Śmiechowe zwierzaki,pobrechtalismy,mamy filmiki i zdjec..duuzo zdjec ;) potem obiad i bez chwili odpoczynku Matiego w chuste i na plaze..19 sta byla..ubrani cieplej posiedzielismy..Mati zaprzyjaznil sie z piaskiem :) Teraz jak jutro wracamy:/
A nabyl nowa umiejetnosc..jak P.dlonia uderzal w koc to malutki tez..słodziak moj :) ❤.
Umylam go szybciutko w umywalce..i wacikiem..nie zdazyl sie rozedrzec porzadnie..kurcze w pokoju czuje sie jak w domu a w lazience jednak nie bardzo..malutki :*

Dal nam dzis w kosc marudzeniem..zaluje ze chusty nie wzielam na wycieczke .na zmiane nosilismy bo inaczej krzyk.Bilety kupione..jutro po 16 bedziemy w domu :D

Madika nie nie rozkladam tak jak opisalas,Aniolek nocy na fb mi tlumaczyla ze tak jak teraz jest ok..wiesz zalezy jaka chusta..ja mam bawelbiana poscielowe..wiec tez inaczej sie uklada i trzyma wiązanie. .
Hanula ogrodniczka rosnie ;)

Kalae ja za rybami nie jestem..dorsza lubie tylko i czasem mintaja ale tylko jako smazona rybke w po grecku albo z frytkami ;)
Ciesze sie,ze spotkanie marcowodbylosie odbylo :D zazdro :D

Strunka zdrowka :*!!

Odnośnik do komentarza

Ja siie zastanawiam co Olis taki cichy byl.... Moze go tyle dziewczyn zawstydzilo:) ale nadrobil wieczorem nagadal sie, nakrzyczal do 21.30 i dopiero padl.
Oliija jak chce tylko mala leżeć w gondoli to po co zmieniać. Ja nie kupowałam spacerówki mam od siostry, niby mam z 3w1 ale strasznie duza i ciezka. I Oliwier wygląda w niej jak wsadzony misiu :)
Misia fajnie zw chociaż troche odpoczęliście i ze Matiemu sie podoba.
Mam pytanie do dziewczyn ćwiczących czy brzuch po ćwiczeniach przestaje byc taki miękki?

Odnośnik do komentarza

Olija
Nie mam fb. Duzym plusem jest to ze jest tajna-ale ja bym nie ogarnęła i forum i fb-wiec zostaje tu!
Lilijka ma nasze nr tel
(tzn osób ktore byly na spotkaniu) a następnym razem mozemy sie powymieniać-bedzie prościej umawiac spotkania.
Heh śmieje sie do zdjęcia:) a jutro szukam spacerowki-zainspirowalyscie mnie bo nie wiem czy ktos jeszcze oprocz mnie jezdzi jeszcze gondolą???

jakos wydawało mi sie jakbys miało. Ja tu jestem bardziej na biezaco, na fb jakos duzo tematów sie pojawia.

Tosia tez w gondoli, tylko jak mam wracac autobusem to wygodniej w nosidelku, poza tym za długo w gondoli nie posiedzi. Spacer do parku przy bloku i tyle, na dłuższe wycieczki jakos nie mam odwagi w gondoli jej brac.

Odnośnik do komentarza

Jola88
Ja siie zastanawiam co Olis taki cichy byl.... Moze go tyle dziewczyn zawstydzilo:) ale nadrobil wieczorem nagadal sie, nakrzyczal do 21.30 i dopiero padl.
Oliija jak chce tylko mala leżeć w gondoli to po co zmieniać. Ja nie kupowałam spacerówki mam od siostry, niby mam z 3w1 ale strasznie duza i ciezka. I Oliwier wygląda w niej jak wsadzony misiu :)
Misia fajnie zw chociaż troche odpoczęliście i ze Matiemu sie podoba.
Mam pytanie do dziewczyn ćwiczących czy brzuch po ćwiczeniach przestaje byc taki miękki?

Ja się staram ćwiczyć co prawda wychodzi mi to nieregularnie ale jednak... no a brzuch jakoś szału nie robi. Waga mniejsza niż z przed ciąży a brzuch dalej został jak w ciąży:(

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s82c32i0uff4z.png

Odnośnik do komentarza

Jola brzuch dalej jest miękki, może trochę mniej ale szału nie ma. Wydaje mi się, że to efekt luźnej skóry.

Jola, Karola, Olija, kalae czy mogę wrzucić fotkę ze spotkania na fb? Te z wózkami? Potem usunę zdjęcie.

Ania dziś znowu się często budziła w nocy z płaczem ale już łatwiej było ją uspokoić. Przed 6 zrobiła dłuższą przerwę i teraz znów przysypia, więc skorzystam i do niej dołączę :)

Odnośnik do komentarza

Super, że spotkanie się udało :) jest planowane większe spotkanie w Warszawie chyba 5.11, Leniwiec będzie akurat, chyba Nika, Ernesto, Renia może jak ogarnie pociąg :D i warszawskie marcóweczki :) nie pamiętam kto jeszcze. Może któraś z Was by miała możliwość przyjechać, byłoby super :)
U nas wczoraj jakiś magiczny dzień - Iza zaczęła ostro gaworzyć "plaplapla", "bababa", "dadada" :) dostała pierwszy raz papkę - zupkę dyniową, która przypadła jej do gustu :) pierwszy raz piła z bidonu ze słomką - na razie ogarnęła ssanie, ale jeszcze nie ogarnęła do końca jak cały płyn zatrzymać w buzi ;) no i spała mi 19-22:30-2-5-6:30 co przy ostatnim budzeniu się co 2h jest mega sukcesem! Nie wiem, czy to dzięki zupce, czy co... spałaby pewnie dłużej, ale już musiałam ją ogarnąć do wyjścia, już jesteśmy w drodze do Poznania :) i już śpi w foteliku :D miłego dnia! :*

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

strunka7777
Dziękuję, w porządku.
Operacja przebiegła pomyślnie.

Zapytałam Bartka co babcia ma powiedziec dziadkowi jak do niego pojedzie. Bartek: Dzien dobry

:D:D:D

boskie! :D

U nas ostatnio:
Ja: Synku, możesz mi przynieść zmiotkę i szufelkę z kuchni?
Starszak: Tak!
J: To przynieś.
S: Nie!

:)

Odnośnik do komentarza

Olija
Nie mam fb. Duzym plusem jest to ze jest tajna-ale ja bym nie ogarnęła i forum i fb-wiec zostaje tu!
Lilijka ma nasze nr tel
(tzn osób ktore byly na spotkaniu) a następnym razem mozemy sie powymieniać-bedzie prościej umawiac spotkania.
Heh śmieje sie do zdjęcia:) a jutro szukam spacerowki-zainspirowalyscie mnie bo nie wiem czy ktos jeszcze oprocz mnie jezdzi jeszcze gondolą???

My jeszcze jeździmy. Jak Młody marudzi to go buch na brzuch i obserwuje wszystko wystawiając głowę ponad krawędź wozu - super to wygląda. Ale on jeszcze chwilę, zanim sam usiądzie.

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Jola brzuch dalej jest miękki, może trochę mniej ale szału nie ma. Wydaje mi się, że to efekt luźnej skóry.

Jola, Karola, Olija, kalae czy mogę wrzucić fotkę ze spotkania na fb? Te z wózkami? Potem usunę zdjęcie.

Ania dziś znowu się często budziła w nocy z płaczem ale już łatwiej było ją uspokoić. Przed 6 zrobiła dłuższą przerwę i teraz znów przysypia, więc skorzystam i do niej dołączę :)


Jesli o mnie chodzi też możesz nawet myślałam czy by tutaj jakiegoś nie wrzucić:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s82c32i0uff4z.png

Odnośnik do komentarza

Tangoya
RedNails89
~Magdalenka851

RedNails poproszę przepis na ketchup:-D jestem mega ciekawa

-1,5 kg cukinii, obranej i wydrążonej
-400g obranej cebuli
-3 łyżki soli
-3/4 szkl octu
-1 i 2/3 szkl cukru
-1 łyżeczka papryki ostrej
-2 łyżeczki papryki słodkiej
-400g koncentratu pomidorowego
-przyprawy do smaku: pieprz, sól, bazylia, oregano, itp

W oryginale było, żeby cukinie i cebulę zetrzeć na grubych oczkach, zasypać solą i odstawić na 3godz.

Ja pokroiłam w kostkę, zasypialam solą, podlałam wodą i dusiłam do miękkości, potem odparowałam. Trwało to z 1.5 godz. Potem dodałam ocet i cukier (według mnie cukru jest za dużo. Drugi raz użyłabym np 1 i 1/3 szkl i potem ewentualnie dosłodziła). Odparowałam ok 30 min. Potem zalała koncentrator, dodałam przyprawy, pogotowałam chwilę razem i zblendowałam.
U mnie od razu wyszło gęste więc załadowałam do słoiczków, postawiłam do góry dnem i gotowe ;)


Ja dzisiaj wieczorem będę robić. Jeszcze nigdy nie robiłam domowego katchupu. A nie potrzeba pasteryzować?

Ja robie tak ze słoiki wkładam do piekarnika, nastawiam 120stopni i odpalam. Po 15 minutach wyciągam gorący słoik, wkładam gorący ketchup, zakrecam i odwracam do góry dnem. I już nie pasteryzuje. Tak samo robie z dżemem. Resztę juz pasteryzuje ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/o148jw4zryx0935t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74dianliy9gjlbfs.png

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że kolejne udane spotkanie marcowe się odbyło :) A jak było na Podlasiu?

Sylwia, bardzo się cieszę, że ten wielki stres już za Wami. Trzymam kciuki, żeby wszystko się poukładało jak najlepiej dla Ciebie i Martynki!

Misia, fajnie, że wypad się udał - jednak polskie morze nie ma sobie równych..

Idę sprawdzić, co tam jeszcze której chciałam odpisać, a tymczasem co u nas:
Dziś/ jutro podajemy pierwszy słoik! Młody właśnie kończy 6 miesięcy, jest radosny i charakterny :), darciem potrafi przyprawić o zawał, ale śpi jak anioł. Musi mieć motywację, żeby coś ze sobą zrobić, nie ma że rusza się nadaremno ;)
Myślę, że szykuje nam się jakiś skok albo zęby (buzia jeszcze pusta), bo marudzi trochę ostatnio o nie-wiadomo-co. No i kciuka nadal ssie intensywnie..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...