Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

karolaa
Hej dziewczyny dawno się nie odzywalam ciagle jestem 30 stron do tylu ale czytam zawziecie wszystkie posty :) my po bioderkach ok szczepienie to bardzo niefajna sprawa ale jakos poszlo ale za to mamy inny problem i nie wiem czy sie martwic i isc dk lekarza po pierwsze kupy wiem ze do 7 dni jak nie robi to nie ma się co martwica le ostatnio mamy tak: kupa 4 dni nic znow kupa znow 4 dni nic kupa i teraz czekamy z utęsknieniem na kolejną no chyba nie moze tak caly czas miec tyle przerw nie? A po drugie mamy katar i do tego ropiejace oko od tygodnia ciagle mokre zaplakane no i jakby z ropką nie wiem może to ten kanalik zapchany albo to przez tez katar? Jak bylismy na szczepiebiy to katar juz byl ale lekarka powiedziala ze nic sie nie dzieje i jest ok i dzien później to jedno oko zaczelo ropiec zalewam je sola fizjologiczna i jak mi sie uda to moim mlekiem po mleku chyva widzę minimalna poprawe. Poszlybyscie do lekarza juz z takimi objawami?

Do lekarza może od razu nie,ale już bym wisiała na tel dzwoniąc do położnej pytając o radę:) Tak już mam w zwyczaju

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

Aga2801
KasiaMamusia dzisiaj też mnie głowa napiepsza. Pawełek teraz cyca doi ale później pójdziemy do apteki albo przychodni ciśnienie zmierzyć.

Normalnie jak kochane "rodzeństwo" ;)
Ach te bóle głowy, ja mam ciśnieniomierz, ale niuniek dzisiaj na mnie śpi, co odłoże to po spaniu,więc daje jej trochę pospać;)
A posprząta się potem:)

monthly_2016_05/marcoweczki-2016_47795.jpg

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

Aga2801
Sylwia to była nasza pierwsza i jedyna wizyta. Pawełek skończył już 10tygodni. Taki późny termin miałam. Mamy tylko profilaktycznie nosić go na żabke. Jak leżał u lekarza to sam przekrecił się z pleców na bok i lekarz był zaskoczony, a Paweł zrobił to kolejny raz.

Jaki silny chlopak :) pytam bo ja przekladalam przez ten szpital i tez mamy po 10 tygodniu i nie wiem czy to jakis problem,ze tak późno pojdziemy.

Odnośnik do komentarza

MamaMi1
U nas dzieki Bogu noc spokojna, choc bylo duzo bąkow. Ciekawe skad sie tak dziecko zagazowalo?
jak w dzien bedzie stekac, to dam jej espumisan.nie bede patrzyc drugi dzien jak sie meczy.
mam nadzieje, ze u was tez spokojne nocki?

strunka strunka777 u nas kupki regularne, po 4 dziennie, zolte. Wiec to nie kwestia kupy. Albo przegielam z jedzeniem, albo przy tym skoku tak sie umeczyla, choc bylo by to troche dziwne?

my mamy uuz staly nocny rytm spania i pobudek, powtorzyl sie juz wiele razy. Czyli spimy od 20-24-3-5-6.30 i czasem jeszcze do 8, ale rzadko. Nieraz jej sie przesunie zasniecie, to przesuwa sie wtedy wszystko o godzine. Ale ostatnio zasypia ok 20.

U nas jak u was pełno bąków w nocy;)zastanawiające jak czasami jest podobnie;) dopiero przed 8 była kupka jak wykonałyśmy ćwiczenia nóżkami ruchy okrągłe:)

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Aga2801
Sylwia to była nasza pierwsza i jedyna wizyta. Pawełek skończył już 10tygodni. Taki późny termin miałam. Mamy tylko profilaktycznie nosić go na żabke. Jak leżał u lekarza to sam przekrecił się z pleców na bok i lekarz był zaskoczony, a Paweł zrobił to kolejny raz.

Jaki silny chlopak :) pytam bo ja przekladalam przez ten szpital i tez mamy po 10 tygodniu i nie wiem czy to jakis problem,ze tak późno pojdziemy.

ale tylko jedno, czy masz miec drugie?
u nas bioderka ok, ale kazał się zgłosić za 2 miesiące od poprzedniego.

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
U nas Mala od szpitala robila nawet 7 kup dziennie a wczoraj nic. Bylam w szoku. I wczoraj jak zjadla o 20.30 to ja obudzilam na jedzenie przed 5. 8 tygodniowe dziecko przesypia cala noc. Niezle :) potem zjadla i spala jeszcze do 8. A teraz lezy zadowolona.
Aga Gapa chyba uwielbia Pawelka. Tak jakby go chronila :)

a to jeden wybryk czy już tak saobie ułozyła?
Tosia też tak potrafi spać, ale to pojedyncze przypadki jak narazie.

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
olka135
Ciaza316
olka135
Lilijka super :).
Misiakowata u mnie zupa jarzynowa z wczoraj i miałam leczo robić, ale.... No, mama sobie zrobi. ;)

Nati! Super! :D też bym coś chciała tak robić jejku :)

Kalae oo jeny jakie włoski! :D super! :))


U nas leczo jutro:-) a z jakis skladnikow robisz? Bo ja zeby bylo wiecej to dodaje czasami cukinie, pieczarki

Ja daję paprykę czerwona, pieczarki, ogórki (najczęściej konserwowe) , cebulę (ale nie tak dużo, fajnie się rozpływa) i mięsoooo :D wieprzowe :)

A Ty co dokładniej dajesz?

U mnie w galeriach jest miejsce dla matek karmiących, jest nawet palarnia :P

Moja chyba skok przechodzi ;/ strasznie płakała :/ teraz co ja odloze to płacze wrr wrr wrrr


Brzmi pysznie!
U mnie glowne skladniki to kielbasa, rozne kolory papryki, cebula,przecier pomidorowy. Czasami dodaje pieczarki, cukinie.
Ale te ogorki konserwowe mnie zaintrygowaly. A mieso wieprzowe jakie? W kawalkach, mielone czy jakie?

U nas dzis dzien jakich malo. Mala spala prawie caly dzien z malymi przerwami a zaczelo sie od wczoraj. Polozylam ja ze mna do lozka. Spala od po 22 do 5!! Potem jeszcze troche i tak caly dzien ciagnela. Oczywiscie po poludniu troche marudna przy cycku i mniej spania. Ale w nocy to nawet maz przyszedl i sprawdzil nas i tez byl w szoku ze pierwsza pobudka dopiero o 5. Od razu czlowiek odzyl po takim spaniu:-) ale nie powiem. Kilka razy sie budzilam, myslalam ze mam ja na rekach, w poscieli.
Ide czytac dalej:-)

Szynka wieprzowa, łopatka - najczęściej :) kartkówki nie daje bo byłaby zbyt gumowa w tym daniu
I pokrojona w kosteczkę.
Co do ogórków to taaak! Dobrą robotę robią - danie nie jest takie mdłe wtedy przez pieczarki, mniam mniam, zrobilam gar 15 litrowy (tak, mamy taki na naszą wielką rodzinę) no i w drugi dzień końcówka została łeeełeee:( , to dzieciaki zjadły :D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Aga pieknie spicie we trojke :D
A Gapa jak braciszek Pawelka :)
Kasia dobra zabka,czasami bardziej nozki podkurczy..
Sliczna Twoja zabulka :)
Karmi ma 0,5 procenta..balam sie karmic po nim..a rano bluzka mokra od mleka..wypilam raz i dziekuje ;)
Ola zjadlabym Twoje leczo :)

U nas noc ok..o 3 odlozylam Matiego do lozeczka to sie obudzil,pieliszka czysta to na cyca i tak zostal z nami..co jakis czas piszczal,chybA mu sie szczepienia snily..bidulek..od 5 kupka nie moze walnac i cisnie miedzy drzemkami..masaze pomagaja mu na baki tylko..o 7 troszke zrobil..gnijemy w wyrku ;)

P.dalej smutny..w zyciu nie widzialam go tak zalamanego..tak mi go szkoda..wczoraj zryczalam sie z nim jak wsominalismy jak Sunia byla z nami na spacerkach,jak sie zaciekawila jak baraszkowalismy i wlazla do nas do lozka hehe 60kg pies :D
Kochana sunia..
Ech.ciezko bedzie..u nas jak u nas ale jak do tesciowej pojdziemy a tam tak pusto bedzie..teciowa tez sie podlamana..straszne to ,ze tak dobre psy musza odejsc zbyt wczesnie...myslalam ze bedzie ciagnela Mateuszka na sankach :)

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
KotkaB
Monimoni współczuję teściowej, zresztą moja nie lepsza :-D.

Trochę Was ogarnelam :-D. Mój Wiktorek przeszedł dzisiaj w nocy sam siebie ;-) spał prawie 6 godzin, aż rano jak wstałam to męża pytam czy mały jeszcze w nocy wstawał no bo ja nie pamiętam ;-). Spał od 22 do 4. Byłam w szoku.
Od wczoraj jakoś strasznie mi płacze przy piersi i nie wiem dlaczego. Jest głodny ale trochę poje i zaraz denerwuje się i płacze. To znowu rzuca się na pierś... Pokarm mam bo aż samo kapie. Już sama nie wiem co mu może być... :-(


A w jakiej porze tak marudzi przy piersi? Bo ja mam to samo ale popoludniami czy wieczorami.
Jeszcze do tego jak sie zaczyna rzucac to ulewa wiecej:/
Jak dojdziesz do tego co to jest to daj znac:-) wierze w Ciebie;-)

U mnie przy każdym karmieniu :-( muszę go wtedy na siłę przytulić do siebie to trochę się uspokaja

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza

Sylwia mi pani doktor i lekarz wczoraj powiedział że 10 tydz nie jesteś późno. Na szczęście wszystko jest dobrze. Wiadomo że gdyby coś było nie tak to było by trochę więcej pracy.
Kalae nie muszę już iść na kontrol. Dzisiaj widziałam się z położną i ja o to zapytałam i powiedziała że jak jest wszystko dobrze to nie ma takiej potrzeby.
Dziś mam trochę niższe ciśnienie niż wczoraj 156/93

Odnośnik do komentarza

Aga2801
Sylwia mi pani doktor i lekarz wczoraj powiedział że 10 tydz nie jesteś późno. Na szczęście wszystko jest dobrze. Wiadomo że gdyby coś było nie tak to było by trochę więcej pracy.
Kalae nie muszę już iść na kontrol. Dzisiaj widziałam się z położną i ja o to zapytałam i powiedziała że jak jest wszystko dobrze to nie ma takiej potrzeby.
Dziś mam trochę niższe ciśnienie niż wczoraj 156/93

Prawie różnicy nie masz z tym ciśnieniem... 159/95 miałaś wczoraj chyba

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

Aga2801
Sylwia mi pani doktor i lekarz wczoraj powiedział że 10 tydz nie jesteś późno. Na szczęście wszystko jest dobrze. Wiadomo że gdyby coś było nie tak to było by trochę więcej pracy.
Kalae nie muszę już iść na kontrol. Dzisiaj widziałam się z położną i ja o to zapytałam i powiedziała że jak jest wszystko dobrze to nie ma takiej potrzeby.
Dziś mam trochę niższe ciśnienie niż wczoraj 156/93

u nas powiedzieli, że jak jest coś nie tak to szybciej niż 2 miesięce ta kontrola, a jak ok to za 2 miesiące. Ale co lekarz to opinia, albo co nfz to inne procedury,

a to ciśnienie to masz wysokie, pójdź może do internisty z tym, a taka różnica to żadna. Może masz nadciśnienie a to niebezpieczne i trzeba leczyć.

Odnośnik do komentarza

Karolaa moja Zuzia tak miała przez jakiś czas że nie robiła kup, co trzy dni jej pomagałam termometrem albo czopkiem - było tak z 4-5 razy, a potem wróciły kupy 1-3 dziennie i powiem Ci że zatęskniłam do tych czystych pieluszek;)

Misiakowata ja też współczuje straty psiaka:* musisz teraz wspierać swojego P. Wiadomo że pocieszanie nic nie zmieni, ale pokaże mu że ma Ciebie i Ty zawsze będziesz z nim w nsjtrudniejszych sytuacjach. Może rzeczywiście do rym rozwiązaniem byłoby kupienie czy zaadoptowanie nowego pieska.
A tatuażu już chyba w tym wieku nie będę robić, za stara jestem;)

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

~kalae
misiakowata - to może weźmiecie psa, tzn mama P, tylko najlepiej go wysterylizować, albo akota
m

mama nie chce..opiekowała się Sunią,bo P.poszedł mieszkać ze mną...kochała ją..ale już nie chce..to jednak obowiązek jest..

My jak bedziemy mieli juz swoje m a Mati bedzie wiekszy na tyle by zrozumieć,że to nie zabawka jest tylko ziwerzatko to sprawimy sobie :)

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

wspieram jak mogę,bo naprawdę był bardzo przywiązany do tego psiaka...Jednak zawsze w najtrudniejszych momentach była przy nim i miał się do kogo przytulić..
wczoraj jak tak sobie płakaliśmy to zdałam sobie sprawe,ze jak my sie kiedys poklocimy to nie bedzie miał do kogo sie przytulić..Po czym mówie,że jest Mati :) a P.że jednak Mati nie wazy 60 kg,nie jest włochaty i nie ma tak dużego nosa..hehe odpowiedziałam,że skąd wiesz hehehehe może taki bedzie :D hehe

Poleciał sprawdzić do mamy jak sie czuje przed praca..oj już wiem jak im tam smutno bedzie..
Miałam kiedys pieska kochanego,14 lat z nami..juz nie mieszkałam tam jak go samochód zabił..oj tydzien płakałam a potem było duzo lżej..takze tu trzeba przetrwac najgorsze,a potem bedzie lepiej.

Oho właśnie sobie jem makaron a tu gulgotanie z koca..ide przebierac Matiego :D

Odnośnik do komentarza

niuska_aw
A mój szkrabek tak śpi od rana, tylko nakarmię i przewinę i dalej śpiocha, aż z tej nudy to siedzę i ciągle coś jem:(
Wiem wiem, będę tęsknić za tym ciągłym spaniem niedługo.

Tosi to sie pojedyncze dni takie zdarzaja. Dzis spała tylko ok. godziny, a wstała o 8.30. Nie licząc tego jak przysypia przy jedzeniu.

A jak twój syn śpi w nocy?

Odnośnik do komentarza

~kalae
niuska_aw
A mój szkrabek tak śpi od rana, tylko nakarmię i przewinę i dalej śpiocha, aż z tej nudy to siedzę i ciągle coś jem:(
Wiem wiem, będę tęsknić za tym ciągłym spaniem niedługo.

Tosi to sie pojedyncze dni takie zdarzaja. Dzis spała tylko ok. godziny, a wstała o 8.30. Nie licząc tego jak przysypia przy jedzeniu.

A jak twój syn śpi w nocy?


Też dobrze. Aż sama się dziwię że potrafi tyle spać .
Odnośnik do komentarza

Aga2801
Przez kilka dni będę mierzyła i pójdę do lekarza.

HeJ.ja tez miałam problemy z nadcisnieniem w ciazy.w koncu mialam gestoze.potem jeszcze z 2 tyg.po porodzie utrzymywało mi sie własnie takie cisnienie i do tego puls miałam ok. 120.poszłam do kardiologa przepisał mi jakis beta 50 na obnizenie.i powiedział ze to moze wynikac z tarczycy bo brałam tabletki na niedoczynnosc a potem wpadłam w nadczynnosc, i jeszcze powiedział ze moze nadwaga miałam jeszcze wtedy 8kg po porodzie.teraz odstawiłam tabletki na traczyce i zostało mni 3 kg na plusie i cisnienie nie przekracza 100 a puls ok. 70-80.oczywiscie bez tych tabletek na cisnienie. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza

Misia tak mi przykro ze sunie musieliscie uspic... Tule Cie mocno!!!!

Aga Gapa to prawdziwy STRAZNIK TEXASU :D Bojcie sie wszystkie Panny na wydaniu!!! Ja i Gapa ruszamy na lowy :D heheh

U Hani niby nie ma ciemieniuchy a pierwsza skorka jej jeszcze nie zeszla ale chyba kupie cos w aptece na ciemieniuche bo oliwka sie pierdziele od 1,5 miesiaca jak i nie dluzej. A jak mowicie ze schodzi u Was po 2 zastosowaniach to cos kupie :D

Nie wiem co jeszcze mialam napisac...
Aaaa tesciowa byla i byla taka jak zawsze powinna byc. Nie nerwowa umiejaca sie zachowac... Nie wiem ale bylo ok :D

Jeszcze 10 stron i bede na bierzaco :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...