Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

My już po wizycie u ortopedy . Bioderka Pawełka to podręcznikowy okaz. Musiałam mu pokazać jak nosimy małego na rękach (nóżki na zabke) i nadal mamy go tak nosić. Nie musimy pieluchować i nie ma potrzeby ponownej kontroli.
Za to mnie głowa napier. ...... byłam w aptece zmierzyć ciśnienie i mam 159/95. Masakra

Odnośnik do komentarza

Za nami dzis ciezki dzien:-(
Mala dala do wiwatu. Raz ze zaczal sie chyba ten skok rozwojowy o ktory pytalam na fb. Bo leci nam juz 8 tydzien. Od rana chciala spac tylko na rekach, ale to by nie bylo takie tragiczne, ale od 16-20 z przerwami byl placz okropny. Przy ssaniu piersi najgorzej. Na rekach, w te i we wte. O matko! Umeczylysmy sie strasznie. Nawet kapiel od razu nie pomogla. Widac ze to brzuszek. I nie wiem, czy cos zjadlam, bo chyba nic nowego procz domowego sernika nie bylo. Nowe bylo w sobotę, pizza domowa. Ale to juz jest 2 dni po. Niewiem. Ale masakra.
teraz w koncu spi w lozeczku, a ja sie zastanawiam jaka będzie noc!
kupilismy szybko teraz espumisan. Jal cos, będę sie ratowac. Ale oby nie trzeba bylo. Oby to byl tylko ten nieszczesny skok rozwojowy.
Padam na twarz, nie tylko fizycznie, ale psychicznie. Tak mnie ten placz i bezradnosc zmeczyly...:-(

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1rdnvc3liu.png

http://www.suwaczek.pl/cache/57f2833102.png

Odnośnik do komentarza

My również po wizycie! Bioderko się naprawilo!!! :D brakuje jakichś kropek? Na USG i mówi żeby ciągle podawać witaminę D ale to z wiekiem się pojawi, uff matko!! ;)))

Byłam dziś znów biegać, zakwasy jak stąd do Paryża, masakra!

Jeszcze jutro rehabilitacja, biedne to moje Maleństwo, nie lubi tam jeździć, zawsze tak strasznie płacze, jak u żadnego innego lekarza... :( za tydzień znów okulista i laryngolog, eh..

Misiakowata bardzo mi przykro z powodu pieska.. Wiem jak ciężko się pożegnać ze swoim przyjacielem :( :*
Aga śliczny Pawełek :*
Mnie też coś łeb napieprza :/

monthly_2016_05/marcoweczki-2016_47780.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

MamaMi1
Za nami dzis ciezki dzien:-(
Mala dala do wiwatu. Raz ze zaczal sie chyba ten skok rozwojowy o ktory pytalam na fb. Bo leci nam juz 8 tydzien. Od rana chciala spac tylko na rekach, ale to by nie bylo takie tragiczne, ale od 16-20 z przerwami byl placz okropny. Przy ssaniu piersi najgorzej. Na rekach, w te i we wte. O matko! Umeczylysmy sie strasznie. Nawet kapiel od razu nie pomogla. Widac ze to brzuszek. I nie wiem, czy cos zjadlam, bo chyba nic nowego procz domowego sernika nie bylo. Nowe bylo w sobotę, pizza domowa. Ale to juz jest 2 dni po. Niewiem. Ale masakra.
teraz w koncu spi w lozeczku, a ja sie zastanawiam jaka będzie noc!
kupilismy szybko teraz espumisan. Jal cos, będę sie ratowac. Ale oby nie trzeba bylo. Oby to byl tylko ten nieszczesny skok rozwojowy.
Padam na twarz, nie tylko fizycznie, ale psychicznie. Tak mnie ten placz i bezradnosc zmeczyly...:-(

Ten poczatek to jakbym ja pisala. Cala Martynka :) to chyba ten skok rozwojowy bo Malutkie sa rowiesniczkami. Ja za rada Kamili dalam espumisan,o ktorym w tych nerwach zapomniałam. Mama mi przypomniała dopiero, ze takowy posiadam :D i jak jej dalam przed 18 tak spokoj. Teraz spi ładnie na brzuszku. Chociaz nie lubie jak spi w tej pozycji. A wczoraj tak spala 7,5 h bez przerwy. U nas noce sa super
Ale przez dzien to masakra :/

Odnośnik do komentarza

olka135
Ciaza316
olka135
Lilijka super :).
Misiakowata u mnie zupa jarzynowa z wczoraj i miałam leczo robić, ale.... No, mama sobie zrobi. ;)

Nati! Super! :D też bym coś chciała tak robić jejku :)

Kalae oo jeny jakie włoski! :D super! :))


U nas leczo jutro:-) a z jakis skladnikow robisz? Bo ja zeby bylo wiecej to dodaje czasami cukinie, pieczarki

Ja daję paprykę czerwona, pieczarki, ogórki (najczęściej konserwowe) , cebulę (ale nie tak dużo, fajnie się rozpływa) i mięsoooo :D wieprzowe :)

A Ty co dokładniej dajesz?

U mnie w galeriach jest miejsce dla matek karmiących, jest nawet palarnia :P

Moja chyba skok przechodzi ;/ strasznie płakała :/ teraz co ja odloze to płacze wrr wrr wrrr


Brzmi pysznie!
U mnie glowne skladniki to kielbasa, rozne kolory papryki, cebula,przecier pomidorowy. Czasami dodaje pieczarki, cukinie.
Ale te ogorki konserwowe mnie zaintrygowaly. A mieso wieprzowe jakie? W kawalkach, mielone czy jakie?

U nas dzis dzien jakich malo. Mala spala prawie caly dzien z malymi przerwami a zaczelo sie od wczoraj. Polozylam ja ze mna do lozka. Spala od po 22 do 5!! Potem jeszcze troche i tak caly dzien ciagnela. Oczywiscie po poludniu troche marudna przy cycku i mniej spania. Ale w nocy to nawet maz przyszedl i sprawdzil nas i tez byl w szoku ze pierwsza pobudka dopiero o 5. Od razu czlowiek odzyl po takim spaniu:-) ale nie powiem. Kilka razy sie budzilam, myslalam ze mam ja na rekach, w poscieli.
Ide czytac dalej:-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

KotkaB
Monimoni współczuję teściowej, zresztą moja nie lepsza :-D.

Trochę Was ogarnelam :-D. Mój Wiktorek przeszedł dzisiaj w nocy sam siebie ;-) spał prawie 6 godzin, aż rano jak wstałam to męża pytam czy mały jeszcze w nocy wstawał no bo ja nie pamiętam ;-). Spał od 22 do 4. Byłam w szoku.
Od wczoraj jakoś strasznie mi płacze przy piersi i nie wiem dlaczego. Jest głodny ale trochę poje i zaraz denerwuje się i płacze. To znowu rzuca się na pierś... Pokarm mam bo aż samo kapie. Już sama nie wiem co mu może być... :-(


A w jakiej porze tak marudzi przy piersi? Bo ja mam to samo ale popoludniami czy wieczorami.
Jeszcze do tego jak sie zaczyna rzucac to ulewa wiecej:/
Jak dojdziesz do tego co to jest to daj znac:-) wierze w Ciebie;-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny dawno się nie odzywalam ciagle jestem 30 stron do tylu ale czytam zawziecie wszystkie posty :) my po bioderkach ok szczepienie to bardzo niefajna sprawa ale jakos poszlo ale za to mamy inny problem i nie wiem czy sie martwic i isc dk lekarza po pierwsze kupy wiem ze do 7 dni jak nie robi to nie ma się co martwica le ostatnio mamy tak: kupa 4 dni nic znow kupa znow 4 dni nic kupa i teraz czekamy z utęsknieniem na kolejną no chyba nie moze tak caly czas miec tyle przerw nie? A po drugie mamy katar i do tego ropiejace oko od tygodnia ciagle mokre zaplakane no i jakby z ropką nie wiem może to ten kanalik zapchany albo to przez tez katar? Jak bylismy na szczepiebiy to katar juz byl ale lekarka powiedziala ze nic sie nie dzieje i jest ok i dzien później to jedno oko zaczelo ropiec zalewam je sola fizjologiczna i jak mi sie uda to moim mlekiem po mleku chyva widzę minimalna poprawe. Poszlybyscie do lekarza juz z takimi objawami?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s82c32i0uff4z.png

Odnośnik do komentarza

Gronek
Kuchnie olalam, lazienka sie zajelam, byla w gorszym stanie :)
Mi tez piosenka Szpaka sie podobala. Jak by nie bylo dawno nie mielusmy takiego wyniku na eurowizji. System glosowania dla mnie pokopany jakis. Przespalam polowe ;) jak dla mnie to te glosy sedziow to ustawka jakas. W pojedynku Rosji i Ukrainy to wiedzialam, ze wygra Ukraina. Publiczny psztyczek w nos Putinowi, taka okazja i nie wykorzystac no. Australia tez fajna piosenka :)
Tolek tez po kapieli ryczy, w trakcie zadowolony, coraz bardziej jestem przekonana ze ryk jest z powodu konca kapieli i chetnie by sie popluskal jeszcze.

U nas narazie placz jest w czasie karmienia po kapieli... Jak maz wyciaga Mala z wanienki to robi to bardzo powoli i nawet tuli ja do siebie troche kladac na recznik na kanapie. I nie placze wtedy. Chyba czula sie zdezorientowana jak ja wyciagalismy z kapieli

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Aga2801
Bad.Woman jakbym mojego ojca słyszała :).
Jak mnie dziś mój Pawełek rozczulił, aż łzy w oczach miałam. Leżał na łóżku i dobie gadaliśmy. Pochylilam się nad nim tak że rączkami dotykał mojej twarzy. Najpierw piąstkami z takim fajnym uśmiechem a później tak delikatnie paluszkami i z taką fajną miną. Boże jakie to słodkie było.

Ochhh :-) slodko

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
Gronek
Kuchnie olalam, lazienka sie zajelam, byla w gorszym stanie :)
Mi tez piosenka Szpaka sie podobala. Jak by nie bylo dawno nie mielusmy takiego wyniku na eurowizji. System glosowania dla mnie pokopany jakis. Przespalam polowe ;) jak dla mnie to te glosy sedziow to ustawka jakas. W pojedynku Rosji i Ukrainy to wiedzialam, ze wygra Ukraina. Publiczny psztyczek w nos Putinowi, taka okazja i nie wykorzystac no. Australia tez fajna piosenka :)
Tolek tez po kapieli ryczy, w trakcie zadowolony, coraz bardziej jestem przekonana ze ryk jest z powodu konca kapieli i chetnie by sie popluskal jeszcze.

U nas narazie placz jest w czasie karmienia po kapieli... Jak maz wyciaga Mala z wanienki to robi to bardzo powoli i nawet tuli ja do siebie troche kladac na recznik na kanapie. I nie placze wtedy. Chyba czula sie zdezorientowana jak ja wyciagalismy z kapieli

Co marcowkowe glowy to nie jedna, zastosuje te technike :)

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Dzieki dziewczyny :*
U nas smutno i tez Mati marudny po szczepieniach.ciagle na cycku i z nami w lozku.a jak zasnie to go baki wybudzaja..no biedaczek..moi mezczyzni kochani :*

Karolla poszlaby do lekarza sprawdzic..
Monimoni moze walniesz sobie tatu :D
Aga nam kazal przyjsc po 3 miesiacu,a bioderka mamy zdrowe.
Olcia super :))

Caluje wszystkie cierpiace dzieciaczki i tule ich mamusie :*** <3 <3 <3

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...