Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Szatynka
Dziewczyny a zagoily sie waszym Maluszkom miejsca po szczepionce tej pierwszej na lewej ręce? Bo u mojej Oli bylo wszystko niby zagojone a teraz sie zrobila taka czerwona duza jakby krosta i nie wiem czy czymś to smarowac

nic się z tym nie robi, nie smaruje itd

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

u nas jeszcze krostka po tym pierwszym szczepieniu..nic mamy nie robić z tym ..

Wiecie wczoraj tak się bałam..Dr inny tym razem,jakis dziwny,no ale mniejsza z tym,obadał Mateuszka..zdziwił się,że taki spokojny i jeszcze że sięuśmiechnął :) Osłuchał serduszko i nie słyszał żadnego szmeru :D:D juhu :D:D
Z morfologia cos nie tak i mam jeść więcej produktów z wit B12..biorę witaminy i tam jest 50% dziennego zapotrzebowania,plus tam mieso jajka jem..nie wiem o co chodzi..
Różne rzeczy mamy o 10% za niskie,ale powiedział,że u maluchów tu się zdarza i dla pewności za 10 dni powtorzymy morfologię..
a dla mnie oprócz tsh,dostałam skierowania na glukoze,kreatininę,ALT,morfologię..może mocz sobie odpłatnie zrobię..
Matko znów glukozę...jeny 12 h bez żarcia:)ale tym razem nikt mnie nie skopie od środka :D
Fajnie,że w tej przychodni co sie zapisalam nie zaluja na badania :)

Odnośnik do komentarza

MamaMi1
A co do podczytujacych mezow, to ciekawe. Jest to mozliwe, bo ja np mam zapamietany login i hasło oraz skrot do marcoweczek na pulpicie tableta. A poza tym nieraz otwarta ta strona i nic, tylko czytac. Ale mojemu sie napewno nie chcialoby czytac tyle stron:-)

Ja jestem zawsze na telefonie ale moj mezulek wie ze jestesmy Marcowkami na parentingu i zna moj nick :D Wiec co wiecej potrzeba zeby wzial i poszukal i poczytal :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~misiakowata
u nas jeszcze krostka po tym pierwszym szczepieniu..nic mamy nie robić z tym ..

Wiecie wczoraj tak się bałam..Dr inny tym razem,jakis dziwny,no ale mniejsza z tym,obadał Mateuszka..zdziwił się,że taki spokojny i jeszcze że sięuśmiechnął :) Osłuchał serduszko i nie słyszał żadnego szmeru :D:D juhu :D:D
Z morfologia cos nie tak i mam jeść więcej produktów z wit B12..biorę witaminy i tam jest 50% dziennego zapotrzebowania,plus tam mieso jajka jem..nie wiem o co chodzi..
Różne rzeczy mamy o 10% za niskie,ale powiedział,że u maluchów tu się zdarza i dla pewności za 10 dni powtorzymy morfologię..
a dla mnie oprócz tsh,dostałam skierowania na glukoze,kreatininę,ALT,morfologię..może mocz sobie odpłatnie zrobię..
Matko znów glukozę...jeny 12 h bez żarcia:)ale tym razem nikt mnie nie skopie od środka :D
Fajnie,że w tej przychodni co sie zapisalam nie zaluja na badania :)


a robiłas z zyły czy z palca? u nas kazali o ile się da z żyły, nie wiem jaka to różnica, ale może dokładniejsze te badanie z żyły
Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
Aga2801
KasiaMamusia dzisiaj też mnie głowa napiepsza. Pawełek teraz cyca doi ale później pójdziemy do apteki albo przychodni ciśnienie zmierzyć.

Normalnie jak kochane "rodzeństwo" ;)
Ach te bóle głowy, ja mam ciśnieniomierz, ale niuniek dzisiaj na mnie śpi, co odłoże to po spaniu,więc daje jej trochę pospać;)
A posprząta się potem:)

Jaki slodziak :D Hanula tez od wczoraj spi na mnie... Choc odpukac uspilam ja na sobie o 13 i potem odlozylam do wozeczka i narazie spi sama.

Aaaa wogole to Misiakowata zarazilam sie od Ciebie :D hehe Nawet mezulek mnie gania ze dziwnie mowie :D heheh A ja do Hanuli mowie ze idziemy do "wózia" tak mi sie spodobalo to okreslenie na wozek :D Takie slodziaszcze :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Aga2801
Sylwia mi pani doktor i lekarz wczoraj powiedział że 10 tydz nie jesteś późno. Na szczęście wszystko jest dobrze. Wiadomo że gdyby coś było nie tak to było by trochę więcej pracy.
Kalae nie muszę już iść na kontrol. Dzisiaj widziałam się z położną i ja o to zapytałam i powiedziała że jak jest wszystko dobrze to nie ma takiej potrzeby.
Dziś mam trochę niższe ciśnienie niż wczoraj 156/93

Aga jak dla mnie to z tym cisnieniem powinnas isc do lekarza!!!! Bo jak juz 2 dzien tak masz to nie wyglada to dobrze...

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

niuska_aw
~kalae
niuska_aw
A mój szkrabek tak śpi od rana, tylko nakarmię i przewinę i dalej śpiocha, aż z tej nudy to siedzę i ciągle coś jem:(
Wiem wiem, będę tęsknić za tym ciągłym spaniem niedługo.

Tosi to sie pojedyncze dni takie zdarzaja. Dzis spała tylko ok. godziny, a wstała o 8.30. Nie licząc tego jak przysypia przy jedzeniu.

A jak twój syn śpi w nocy?


Też dobrze. Aż sama się dziwię że potrafi tyle spać .

Niuska co Ty podajesz Marcinkowi????? On chyba jaki jedyne "Marcowe" dziecko spi regularnie od samego poczatku.... Moja jak nie wychodze z nia na dwor to spi kiepsko... A budzi sie po 5 lub o 6 i wczoraj poszla spac dopiero o 12.... Myslalam ze sie wscoekne bo coagle prawie na rekach...

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Madika
niuska_aw
~kalae
niuska_aw
A mój szkrabek tak śpi od rana, tylko nakarmię i przewinę i dalej śpiocha, aż z tej nudy to siedzę i ciągle coś jem:(
Wiem wiem, będę tęsknić za tym ciągłym spaniem niedługo.

Tosi to sie pojedyncze dni takie zdarzaja. Dzis spała tylko ok. godziny, a wstała o 8.30. Nie licząc tego jak przysypia przy jedzeniu.

A jak twój syn śpi w nocy?


Też dobrze. Aż sama się dziwię że potrafi tyle spać .

Niuska co Ty podajesz Marcinkowi????? On chyba jaki jedyne "Marcowe" dziecko spi regularnie od samego poczatku.... Moja jak nie wychodze z nia na dwor to spi kiepsko... A budzi sie po 5 lub o 6 i wczoraj poszla spac dopiero o 12.... Myslalam ze sie wscoekne bo coagle prawie na rekach...

No właśnie sama się dziwię że śpi tak dobrze. No oczywiście jest też czas na zabawę itp, ale jak na swój wiek to śpi sporo. Jeszcze Reni83 córka też tyle śpi A jest starsza.
Ostatnio nawet pytałam położnej czy to normalne, powiedziala, żeby się cieszyć że mam grzeczne dziecko. Ale wiecie, jakaś taka nutka niepokoju była.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a czy wasze dzieci (do 8 tyg bo tyle ma mój maluch) miały z wami dobry kontakt wzrokowy? Bo moje dziecko czasem woli zabawki a na mnie nawet nie zwraca uwagi jak do niego mówię. Czasem uda mi się go sobą zaciekawić i posmieje się czy pogada a czasem odwraca głowę i nie reaguje na mnie. Nie wiem czy to normalne czy coś złego się dzieje. Czasem nawet jak podchodzę do łóżeczka to nie popatrzy na mnie :-(

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

taka nutka niepokoju,jak u mnie w niedziele,co Mati spał ciagle po komunii :)
Dziś niestety niespokojny coś,spać nie może,dopiero jak go na klate wezme albo przytule..bidulek moj,pewnie po szczepieniach jeszcze,bo kupy juz dwie miał,takze to nie to..

Madika heheh załapiesz moją zachodniopomorską gwarę buahahaha a mąż niech się ujawni w końcu na marcówkach :D:D:D haha

Kalae z paluszka..

Matko,siedzę z małym dzis w domu i ciągle bym coś jadła..
mam słonecznik,ale z przyprawami dosyc ostry,wczoraj wrabałam prawie całą paczkę i dziś podejrzewam,że to było przyczyna bólu brzuszka u małego
Po czekoladowych Maltankach jest ok..także kakao go nie uczula jejeje w życiu nie schudnę :)
Mój zając wielkanocny Linda liczy juz swoje dni życia :D buahaha

Odnośnik do komentarza

~iweta
Dziewczyny a czy wasze dzieci (do 8 tyg bo tyle ma mój maluch) miały z wami dobry kontakt wzrokowy? Bo moje dziecko czasem woli zabawki a na mnie nawet nie zwraca uwagi jak do niego mówię. Czasem uda mi się go sobą zaciekawić i posmieje się czy pogada a czasem odwraca głowę i nie reaguje na mnie. Nie wiem czy to normalne czy coś złego się dzieje. Czasem nawet jak podchodzę do łóżeczka to nie popatrzy na mnie :-(

Tym się nie martw. To normalne. Jest tyle ciekawych rzeczy wokół... Na mamusie jeszcze się napatrzy :)

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

~iweta
Dziewczyny a czy wasze dzieci (do 8 tyg bo tyle ma mój maluch) miały z wami dobry kontakt wzrokowy? Bo moje dziecko czasem woli zabawki a na mnie nawet nie zwraca uwagi jak do niego mówię. Czasem uda mi się go sobą zaciekawić i posmieje się czy pogada a czasem odwraca głowę i nie reaguje na mnie. Nie wiem czy to normalne czy coś złego się dzieje. Czasem nawet jak podchodzę do łóżeczka to nie popatrzy na mnie :-(

Mój synek utrzymuje kontakt wzrokowy z nami już od dłuższego czasu..
a pochowaj wszystkie zabawki i zobacz czy zainteresuje sie Tobą

Odnośnik do komentarza

~misiakowata
U nas zielone kupy pojawily sie po konserwie miesnej...czyli cos co nie powinnam jesc :) lutowka pomysl co zjadlas nowego.
Dzieki Przyjazna :) wlasnie zamierzam kupic :)

Nasza psinka zachorowala..stala sie osowiala,nie chciala na spacer.Tesciowa zadzwonila po P.poszli do weta..niestety wdalo sie ropomacicze po cieczce i bylo juz za pozno..uspili..tak mi przykro..lubialam sunie..dobrze ,ze poznala Matiego...
Placze a tu trzeba na szczepienia sie szykowac :(


Przykro mi z powodu psinki. Ja po mojej tez plakalam, wszyscy plakalismy. Sciskam mocno :-* niektorym wydaje się że to tylko pies ale to czlonek rodziny

Ja czuje sie zdolowana. Siedze w domu, Mala spi duzo teraz, ale wybudza sie i jakos nie umiem sie zorganizowac. Nie ma do kogo geby otworzyc. Wkurza mnie ze nie moge sie jak czlowiek czasami wykapac, sniadania normalnie zjesc itd. Ciagle tylko pranie, naczynia. Ach
Jutro mamy szczepienia wiec jestem cala w stresie bo beda tez badania. Mala teraz tak spi, jest zmeczona widze i jak ja wybudze to pewnie cala wizyte przeplacze. Bidulka.
Jestem coraz bardziej w tyle ale dam rade;-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Mateuszek przez sen się zaśmiał ;)
Normalnie na żywo jeszcze się nie smiał,tylko usmiechał do mnie..hmm ciekawe co mu się śniło :))
Ojejku to niedługo usłyszę go podczas gilgotek i wygłupów,nie mogę się doczekać :D

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Kotka super :) no to teraz malutki bedzie zadowolony,bedzie noszonyyy wiecej i bedzie ogladal swiat :)Mati to uwielbia :)

Ciąża dziekuje :*
A Ty kochana sie nie denerwuj,bedzie dobrze :)masz nas..zapraszam Cię tez na fb do naszej grupy..zawsze to szybciej tam odpisujemy. Nie wiem,chyba tam Ciebie nie mamy??Masz konto? jak nie załóż jakies lewe tylko daj nam znać nickiem ,że to Ty :)

https://web.facebook.com/groups/1830264363866916/?fref=nf

zapraszam :)

a córcia bedzie dzielna..badania musi przejsc niestety..
ja wczoraj mialam łzy w oczach jak mi kłuli Matiego..ech...tyle przed nami jeszcze tego wszystkiego

Odnośnik do komentarza

~misiakowata
~iweta
Dziewczyny a czy wasze dzieci (do 8 tyg bo tyle ma mój maluch) miały z wami dobry kontakt wzrokowy? Bo moje dziecko czasem woli zabawki a na mnie nawet nie zwraca uwagi jak do niego mówię. Czasem uda mi się go sobą zaciekawić i posmieje się czy pogada a czasem odwraca głowę i nie reaguje na mnie. Nie wiem czy to normalne czy coś złego się dzieje. Czasem nawet jak podchodzę do łóżeczka to nie popatrzy na mnie :-(

Mój synek utrzymuje kontakt wzrokowy z nami już od dłuższego czasu..
a pochowaj wszystkie zabawki i zobacz czy zainteresuje sie Tobą

Czasem nie ma nic ciekawego a i tak wpatrzy się w jakiś punkt i nie zwraca na mnie uwagi. Dzisiaj pół dnia mnie ignorowal dopiero koło 15 postanowił się poprzygladac mamie i pogadać trochę. Kurczę tyle się naczytalam i autyzmie ze się zmartwilam trochę.
A zawsze twój synek reaguje na Ciebie jak mówisz do niego czy czasem nie reaguje. Czy jak karmisz piersia to patrzy na Ciebie? Bo mój czasem patrzy a czasem nawet nie zerknie. Ale najbardziej mnie martwi to ze jak się obudzi to nie mą reakcji jak podchodzę do łóżeczka zupełnie jakby mnie nie było :-( nie mówię ze tak jest zawsze ale póki co chyba częściej, czasem zareaguje uśmiechem.

Odnośnik do komentarza

Misia współczuję odejścia pieska :( Tulę Ciebie i pana Misia.

Z tymi nitkami w kupce to tak jak pisałam wcześniej, moga oznaczać alergie/skazę pokarmową jeśli powtarzają się. U nas na początku były 1-3 maleńkie kropeczki,a już wieczorem mała zrobiła kupę zmieszaną z krwią i przyczyną była infekcja adenowirusem. Jeśli u kogoś dziecko kaszle, ma katarek lub ropiejące oczko a do tego robi śluzowate płynne kupki, preży się przy robieniu kupki lub bąku, albo ma krew w kupkach to proponuje zrobić test z kupki na adeno/rotowirusy. Teraz jest sezon na nie.
Na to nie ma lekarstwa, wirus musi się sam wydalić. My dostawaliśmy probiotyki.

My wczoraj wyszłyśmy ze szpitala, bo krew w kupkach już nie pojawiała się.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...