Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lilijka87

~kalae
Lilijka87
Kręgosłup nie cierpi w chuście, ręce też nie. Jest genialnie. Ania je czasem co 1,5 h dlatego jak zaczęła się budzić poszłam do domu i nie musiałam targać wózka, to też duży plus. Raz dwa i byłam już w środku :) zamotałam się z Anią w jakieś 3-4 minuty. Na spacerze na początku stękała ale raczej dlatego, że walczyła ze snem, a przecież tyle do oglądania było wokoło :) uff tak fantastycznie jest móc wyjść na prawdziwy spacer po 3 tygodniach siedzenia w domu! Także jeśli wasze dzieci lubią być blisko was, a macie problem z wózkiem (brak akceptacji przez dziecko lub jego waga + wysokie piętro) - polecam spróbować z chustowaniem!

Kalae moja chyba już polubiła kwaśny smak bo się nie krzywi po witaminie C. Dwa pierwsze podania to ją śmiesznie wykrzywiło :) a teraz to intensywnie mamla językiem po podaniu.

a gdzie kupiłas chuste?
u mnie o ile Tosia śpi to mogę iść z nią na spacer

ja kupiłam chuste azimi (co ktoś tu polecał) ale zwróciłam, stwierdziłam że takie to sama uszyć mogę, albo mamie powiedzieć:)

nie wiem też czy Tosi spodobałoby się, bo ona raczej się rozgląda wszędzie, jak jest na rękach, czasem zaśnie ale muszę ja wtedy mocno przytulić, a ile przy tym narzeka.


Chusta jest z Little frog, oni mają same chusty ze splotem skośno-krzyżowym. Ja mam 100% bawełny, a na lato pewnie dokupie bawełna z lnem (a może bawełna z bambusem będzie przewiewniejsza?). Jeśli się zdecydujesz to mogę Ci podesłać namiary na babkę, która nas uczyła wiązania. Za naukę naszej dwójki i dojazd wzięła stówke. 70 za jedną osobę, 90 za dwie i dyszka dojazd z Chorzowa. No i Ania też bardzo lubi się rozglądać przy noszeniu, w chuście też to robi.
W końcu będziemy mogli iść na przystanek śniadanie :)
Odnośnik do komentarza

No to super,że się udało :)

Mi jak się zachce to z wózkiem wróce na górę,chusta byłaby super na wyjście do sklepu :)
No właśnie ja mam bawełnianą..wszystko super,ale mam problem z potliwością..w upały to chyba bym nie dała rady z chustą...dziecko byłoby mokre od moich piersi..i to nie od mleka
Normalnie mi się poci tam strasznie..muszę się odświeżać parę razy dziennie..
ech tak źle tak nie dobrze :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Ja z moja Mala tez nie bylam z 4 tygodnie na spacerze. Maz byl od szpitala 2 razy, ale ja jeszcze nie. Wg boje sie ja brac w taka pogode, ze sie rozchoruje. No i czekam z utęsknieniem na ladna pogode bo tak to mam juz schiza, ze znowu wyladujemy w szpitalu :/
Czarna.ana, Magdalena wspolczuje Wam tych przebojów z imionami. Co za ludzie. Nawet jak bym sobie dala Wienczyslawa na imie to co komu do tego moje dziecko i maja sie do niej zwracac tak jak ja jej dalam na imie a nie jakies wymyślanie. A jak sie nie podoba to nie musza sie odzywac wogole... sory, ale mnie to wkurzylo. Takie ladne imiona maja dzieciatka a tu sie jakos wymysla. Co ma Inga wspolnego z byla brata?? Potem dziecia bedzie przykro :/

Odnośnik do komentarza

czarna.ana
Monika91
Czarna.ana to jak to Twoje dzieciątko ma na imię, ze kochana tesciowa taka zbulwersowana? :D

Nataniel :D

To prawie "aniel" "anioł" jak dla mnie i teściowa opory ma? :D

Laski a czy któreś dzieciątko z was miało temperaturę po szczepieniu? interesuje mnie po jakim czasie jeśli tak się stało...
My po szczepieniu i już na szpilkach siedzę,nawet do spania już wyrko zrobiłam
Skojarzone u nas 160x3
Pneumokoki 280x3 przełożyliśmy na 22czerwca(4tyg musi być odstępu to wychodzi nawet 5tyg)

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
a mnie wkurza jak ktoś pyta o imię Mateusza i kreci nosem jak powiem..jenyyy najlepiej nazwac Wiesław wrr :D
(jak mój były prezes ) :D

Jeju poćwiczyłam 20 minut i zdycham :)
wkurzaja mnie ciezkie cycki i latający brzuch w te i wewtą..masakra..
zauważyłam ,że delikatnie mi się wchłonął ostatnio..ale czy on kiedykolwiek pójdzie do góry??:D

To akurat zwyczajne imie, przynajmniej dla mnie bo mam brata Mateusza. Ale mama opowiadawala ze wszyscy sie jej dziwili ze takie imie, najbardziej sasiadka, ktora w rezultacie ma dwoch wnukow o tym imieniu. Takze czasem nie wiadomo czemu komus sie cos nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Piękne imie nosi Twój brat :D
Nam sie podoba..np.te takie starodawne nie bardzo chcieliśmy,żadne z tych nowych typu Xawier tez nie..
ludziom nie dogodzisz :D

Kamilla własnie spojrzałam..ja pierdziele..
My się kochalismy dwa razy..bez gumki nie da rady,już P.ma powiedziane :D

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

kamillla
no albo proszki. ja to chybaa o proszki poprosze gina. no coz jej sprawa nie zebym miala ccos przeciwko tylko ze ja bym rady nie dala raczej z dwojka maluchow...

ale to wpadła przecież...da radę,byleby ten chłop jej pomagał..a coś tam pisze,że miedzy nimi nie bardzo;/

ja dostałam recepte na pigułki..ale nie chcę..
tu tarczyca tu to...boje sie ,że bede calkiem rozchwiana i ze bede tyc...no i jednak to przenika do mleka?

Odnośnik do komentarza

Izabel82
Julia miała 38,4 po południu Ale nie rosło, nic nie podałam rano już było 37 a tyle ma zawsze.
Ja dziś wieczorem będę mieć kolkowa, tu nie ma tyle motania, mam bawełnę z lnem bodajże.

ale ona jest ponoć dla dzieci które już siedzą,

Odnośnik do komentarza

w koncu dorwalam komputer.. ;)
Gronek hahha z checia! Czekam na recepte! :P
Kamilla my w bloku mieszkamy, juz nie grzeja ;/ tez zimno jak cholera! Majka dzisiaj taka zimna byla, a w dresiku pod koldra i kocem! tak sie wystrachałam...
Jola masakra. niektorzy lekarze to ja nie wiem jak sie w ogole na studia dostali..
Sylwia i vice versa zapraszam do Kamienia :P ( niedaleko Czernichowa) nie wiem czy kojarzysz? :) co do budowy pokoju to ja nie chce budowac na dole, bo wlasnie tak jak mowisz, chcemy gore robic, ale nie odrazu, bo jeszcze musimy samochod kupic, ja musze prawko zdac, oo i tak :D
no i oczywiscie,ze osobne wejscie! o ile tam wytrzymamy.. :D
MamaMi Moje zdanie tez takie jest, ale Michal prosił,zeby sprobowac, to probujemy,zawsze jest ta opcja sie wyprowadzic,bo zadnej umowy nie podpisujemy :D
super,ze to byl tylko jednorazowy wyskok (choc lepiej,zeby go w ogole nie bylo;))
i dobrze,ze nie ma chociaz sporow o religie. :) dobrze,ze sie zgadzacie :)

My na spacery od urodzenia chodzimy codziennie, oprocz moze z 4-5 dni, no i oczywiscie nie liczac szpitala :)
jak pada to dla nas zaden problem, nie wychodzimy tylko jak wieje strasznie :)
Czarna nooo,faktycznie trudne imię! :P u mnie w rodzinie są dzieciaki:
Sandra Kordian Gabriel Leon Erwin i Majka.
to tez wiekszosc przekształca na Sare, Kornela Leszka... :P eh :)
Lilijka fajnie,ze spacer sie udal! :) to jednak jest lekka ulga.
Nati Ty wiesz,ze ja tez od dwoch dni mam prblem ze spaniem? godzina 2, Majka mi wstaje na kolejne karmienie a ja nie spie.. nie wiem co jest grane, ale potem rano jak zombie chodze:/
Madika hej! tak to napisalas jakbys miala sie zegnac z nami :D!
choc faktycznie fajnie bylo przezyc ciaze z Wami.. :) tym bardziej,ze jedynie z siostrami moglam tak pogadac,czy z mama bo kolezanki to jeszcze niezbyt o "popuszczaniu moczu" czy cos chca gadac :P
Misiakowata HAHAHA zebys wiedziala ze myslalam o tej lodowce i podzielenie polkami! :D jednakze juz mamy ustalone, ze ja gotuje,a jak nie dam rady ja to ona to bedzie robic :)) omomom jej kluski slaskie mmmm :))

Ciekawe co u Haneczki i niedawno wspomnianej juz Haniutka.. no i Ajka?
Kalae ja tez mialam zgage, a moja Mala ma o wieeeele mniej wlosow niz Twoja, to nie chce wiedziec co Ty przezywalas ;D
Magdalena Mi sie strasznie imie Twojej corci podoba! :) nie wiem co im do tego!
Kamila ktora w ciazy? bo nie moge znalezc :) kurde tez bym chciala, ale jednak cc, wole odczekac. :)
Nika! dzieki! zaraz sie odezwe :*

Ehh, troche sie rozpisalam ;)
teraz lece teorie cwiczyc na prawko! milego wieczoru dziewczęta :**

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka fajnie ze moglyscie wyjsc na spacerek :) jednak ulga, wyjsc z domu. My tez bylysmy dzis na spacerze - chwilke bo zimno. Ale ponoc od jutra ma byc ładnie :)

Mamami podoba mi sie takie podejscie do chrztu :)

Czarna wspolczuje podejscia tesciowej :/ przeciez to wasza sprawa jak dacie na imie dziecku...

Jola taki lekarz to idiota, dobrze ze skonsultowalas i niepotrzebnie dziecko nie bylo faszerowane takim antybiotykiem.

Monimoni tatus chcial zaszalec z tym imieniem :p dobrze ze mama czuwala :)

Olka to mama Leona, chyba Alicja. No coz, zdaza sie :) Byle sie z mezem dogadala to dadza rade.

My wlasnie po kapielce sie karmimy. Robilam domowa pizze na kolacje i juz nie moge sie doczekac :) mniaaaam :D

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73nvew76w4.png

Odnośnik do komentarza

Gosia1001
Lilijka fajnie ze moglyscie wyjsc na spacerek :) jednak ulga, wyjsc z domu. My tez bylysmy dzis na spacerze - chwilke bo zimno. Ale ponoc od jutra ma byc ładnie :)

Mamami podoba mi sie takie podejscie do chrztu :)

Czarna wspolczuje podejscia tesciowej :/ przeciez to wasza sprawa jak dacie na imie dziecku...

Jola taki lekarz to idiota, dobrze ze skonsultowalas i niepotrzebnie dziecko nie bylo faszerowane takim antybiotykiem.

Monimoni tatus chcial zaszalec z tym imieniem :p dobrze ze mama czuwala :)

Olka to mama Leona, chyba Alicja. No coz, zdaza sie :) Byle sie z mezem dogadala to dadza rade.

My wlasnie po kapielce sie karmimy. Robilam domowa pizze na kolacje i juz nie moge sie doczekac :) mniaaaam :D

O Jezusie, tak, Alka ;o
tak patrze, Ty z Rzeszowa, co Ty znasz moja siostre?! :P
PS. jakie ciasto robisz? dasz przepis? :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

misiakowata30
a mnie wkurza jak ktoś pyta o imię Mateusza i kreci nosem jak powiem..jenyyy najlepiej nazwac Wiesław wrr :D
(jak mój były prezes ) :D

Jeju poćwiczyłam 20 minut i zdycham :)
wkurzaja mnie ciezkie cycki i latający brzuch w te i wewtą..masakra..
zauważyłam ,że delikatnie mi się wchłonął ostatnio..ale czy on kiedykolwiek pójdzie do góry??:D

Hehehe Ty zawsze poprawisz humorek:D przeczytam sobie jeszcze raz :D hihi

Odnośnik do komentarza
Gość arwena 89

KasiaMamusia
czarna.ana
Monika91
Czarna.ana to jak to Twoje dzieciątko ma na imię, ze kochana tesciowa taka zbulwersowana? :D

Nataniel :D

To prawie "aniel" "anioł" jak dla mnie i teściowa opory ma? :D

Laski a czy któreś dzieciątko z was miało temperaturę po szczepieniu? interesuje mnie po jakim czasie jeśli tak się stało...
My po szczepieniu i już na szpilkach siedzę,nawet do spania już wyrko zrobiłam
Skojarzone u nas 160x3
Pneumokoki 280x3 przełożyliśmy na 22czerwca(4tyg musi być odstępu to wychodzi nawet 5tyg)

Mikołaj miał szczepienie przed 9.00, około 16.00 miał temp. 38,0 C. Dałam pedicetamol i ładnie spadło :)

Odnośnik do komentarza

Klaudia88
Witam mamusie marcowe ,jak wasze skarbeczki sie chowaja?. Moj wczesniaczek dalej w szpitalu,nabiera wagi,juz nie moge sie doczekac kiedy bedzie w domku z nami. Milego wieczorku i buziaczki dla wszystich malenstw

A ile Szymonek juz wazy ?
Lekarze mowia kiedy wyjdziecie ?
Duzo zdrowka dla malenstwa i sil dla rodzicow :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...