Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Klaudia88
Szymka urodzilam w 27 tygodniu o wadze 720gram ,malutko,jest juz ponad dwa miesiace w szpitalu,nie leze z nim ale moge go odwiedzac kiedy tylko chce. Ja sie czuje dobrze,wuadomo czaesem bywaja gorsze czasem lepsze dni

To była walka o życie i zobacz jak fajnie sobie radzi:)Taka kruszynka a jak ładnie na wadze przybrał;)Cieszę się, że jest tylko lepiej ani się obejrzycie jak bez wami:)

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Gosia1001
~przyjazna

Jakie jakie ? :D
Ja wczoraj robiłam z przepisowni w termomuxie :D potrawkę z kurczaka ze szparagami, pieczarkami, marchewką i groszkiem mmm pycha:-) polecam

Ooo brzmi super :D odgapie na ktorys obiad ;)
Ja mam ksiazke "Radosc gotowania" i z niej ogarniam przepisy :)[/quote]

To jest książka podstawowa? Z którego roku? Ja mam taka zieloną ABC z 2014r i tak myślę czy jest jakaś nowa..pozatym dużo inspiruje się z przepisownia.pl :D

Odnośnik do komentarza
Gość mika project

Gratuluje wszystkim mamusią,
Jestem czerwcówką i tworzę metryczki dla dzieci, które idealnie nadają się jako element dekoracyjny pokoiku dziecięcego lub na prezent urodzinowy :) Jeżeli szukacie elementów dekoracyjnych do pokoiku lub pamiątki z dnia narodzin waszych pociech to zapraszam :)

W ofercie mam również plakaty na Dzień Matki - bo o naszych mamach też warto pamiętać i podziękować im za cały trud wychowania :)

Zapraszam na https://web.facebook.com/mikaproject

Odnośnik do komentarza

kamillla
ale to przy kazdych tabletkach sa takie skutki uboczne, nie tylko przy tych dla kp

kurcze my do tej pory bez zabezpieczen , tera trzeba bedzie albo tabletki albo nie wiem, jakies plastry czz cos

Ja stosowalam nuva ring i bylam zadowolona, na 3 tyg wkldasz i nie myslisz.

Teraz gin mi przepisal ovulan, ale jeszcze nie bralam, nie wiem tabletka jednoskladnikowa trzeba brac co do godziny plus minus godzina.

A co do skutkow ubocznych kazdy rodzaj ontykoncepcji hormonalnej wiaze sie z ryzykiem zakrzepicy.

Odnośnik do komentarza

czarna.ana
kamillla
ale to przy kazdych tabletkach sa takie skutki uboczne, nie tylko przy tych dla kp

kurcze my do tej pory bez zabezpieczen , tera trzeba bedzie albo tabletki albo nie wiem, jakies plastry czz cos

Te co można brać przy kp bierze się cały czas nie ma przerw 7 dniowych a organizm sam reguluje okres. Zwykle tabletki regulują go same. No i troche inna jest zasada ich działania. Każdy sam musi dobrac co woli :) mi jeszcze gin proponowała zastrzyk antykoncepcyjny ze tez można przy kp.

Przeciez to nie ma zwiazku z kp, poprostu takie tabletki, ze nie robi sie przerw.

Odnośnik do komentarza

Jestesmy po badaniu bioderek. Sa w porzadku. Ale mamy jak najwiecej ukladac ja w pozycji na zabke, bo inaczej odwodzi lewa nozke niz prawa, i kontrola za 10 tygodni.

w pgole pierwszy raz jechałam z nia sama samochodem. W tamta strone cudnie, bo uspalam sabie ja w domu i az do gabinetu spiochala. Ale z powrotem to marudzila i poplakiwala cala droge. Dobrze ze to tylko 10 minut:-) jedna reka wkladala jej smoka i kolysalam fotelik, a druga jechalam. Da sie:-) ale smokiem plula i wnerwiala sie az pod dom.

w ogóle siedze teraz z kapusta na lewym cycu. Mam nawal w kednym cycu, bo moja panna wczoraj za dnia doila non stop, a w nocy raczyla zjesc tylko dwa razy! Co normalnie jadla 4x. I przyblokowalo mi gdzies mleko i boli cyc z jednej strony paskudnie. I mimo ze pije z niegp to boli. Wiec roztluklam sobie kapuche i siedze.
A po poludniu jeszcze fizjoterapeuta. Bede walic kapusta, a co. Noe mam co zalozyc na te ćwiczenia, nie ma jak do sklepu, bo Krakow wielki. Zajechac gdzieś to cala wyprawa. No cudnie!
ale i tak mam jakis dobry humor...:-p

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1rdnvc3liu.png

http://www.suwaczek.pl/cache/57f2833102.png

Odnośnik do komentarza

MamaMi1
Jestesmy po badaniu bioderek. Sa w porzadku. Ale mamy jak najwiecej ukladac ja w pozycji na zabke, bo inaczej odwodzi lewa nozke niz prawa, i kontrola za 10 tygodni.

w pgole pierwszy raz jechałam z nia sama samochodem. W tamta strone cudnie, bo uspalam sabie ja w domu i az do gabinetu spiochala. Ale z powrotem to marudzila i poplakiwala cala droge. Dobrze ze to tylko 10 minut:-) jedna reka wkladala jej smoka i kolysalam fotelik, a druga jechalam. Da sie:-) ale smokiem plula i wnerwiala sie az pod dom.

w ogóle siedze teraz z kapusta na lewym cycu. Mam nawal w kednym cycu, bo moja panna wczoraj za dnia doila non stop, a w nocy raczyla zjesc tylko dwa razy! Co normalnie jadla 4x. I przyblokowalo mi gdzies mleko i boli cyc z jednej strony paskudnie. I mimo ze pije z niegp to boli. Wiec roztluklam sobie kapuche i siedze.
A po poludniu jeszcze fizjoterapeuta. Bede walic kapusta, a co. Noe mam co zalozyc na te ćwiczenia, nie ma jak do sklepu, bo Krakow wielki. Zajechac gdzieś to cala wyprawa. No cudnie!
ale i tak mam jakis dobry humor...:-p

Czyli fotelik masz z przodu zamontowany ??

Odnośnik do komentarza

Gronek ja mam fotelik bez bazy, wiec gdzie sie go wsadzi tam jedzie. Zawzwyczaj ja z tylu z mala, a nasza starsza z przodu na foteliku dla starszych. A jak sama, to przezucilam tamten do tylu i malutką przy sobie.

KotkaB moze nie zauwaza, ale maz zauważy:-) jego bluze tez zakosilam i chodze na pole. Ale nic nie mowi. Woli mi uzyczyc swojego, niz wyslac na porządne zakupy, hahaha:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1rdnvc3liu.png

http://www.suwaczek.pl/cache/57f2833102.png

Odnośnik do komentarza

Gronek
MamaMi1
Tak, fotelik z przodu, tylem do kierunku jazdy. Wylaczana poduszka powietrzna po stronie pasazera.

Szlak mnie trafi, mecze sie z 3 drzwiowym autem bo oczywiscie nieeee nikt nie wozi z przodu bo niebezpieczne. Niech no ten Marcepan z pracy tylko wroci >: leb mu ususze.
Dzieki :)

troche racji to on ma, bo to miesjce pasażera z przodu jest najbardziej niebezpiecznym w aucie, niemniej jeżeli się wyłączy poduszke można dać nosidełko

współczuje w 3 drzwiowym aucie dawać nosidełko do tyłu

Odnośnik do komentarza

kamillla
czy ja wiem, ja tam sobie zawsze ustawialam przypomnienie w tel na 22 zeby pamietac o tabletce

nnie wiem ja tam mysle eze tabletki s latwiejsze, ani do gin nie trzebaa chodzic eby zastrzyk zrobic itp

ale nuva ring to krążek dopochwowy

ja mam problem z braniem tablatek właśnie przez zapinanie, nawet jak ustawie w tel.

Odnośnik do komentarza
Gość czarna.anaa

~kalae
czarna.ana
kamillla
ale to przy kazdych tabletkach sa takie skutki uboczne, nie tylko przy tych dla kp

kurcze my do tej pory bez zabezpieczen , tera trzeba bedzie albo tabletki albo nie wiem, jakies plastry czz cos

Te co można brać przy kp bierze się cały czas nie ma przerw 7 dniowych a organizm sam reguluje okres. Zwykle tabletki regulują go same. No i troche inna jest zasada ich działania. Każdy sam musi dobrac co woli :) mi jeszcze gin proponowała zastrzyk antykoncepcyjny ze tez można przy kp.

Przeciez to nie ma zwiazku z kp, poprostu takie tabletki, ze nie robi sie przerw.

Masz racje nieprecyzyjnie się wyrazilam. Miałam na myśli ze te można brać przy kp. Tez dostalam właśnie ovulan. I nie wiem czy w ogóle zaczynać je brać bo bardzo częstym powiklaniem jest tycie a ja w związku z kręgosłupem muszę sporo schudnac. Z drugiej strony jak bralam dwuskładnikowe to nic mi nie było. :/
Nie ma to jak tradycyjna gumka ;)

Odnośnik do komentarza

~czarna.anaa
~kalae
czarna.ana
kamillla
ale to przy kazdych tabletkach sa takie skutki uboczne, nie tylko przy tych dla kp

kurcze my do tej pory bez zabezpieczen , tera trzeba bedzie albo tabletki albo nie wiem, jakies plastry czz cos

Te co można brać przy kp bierze się cały czas nie ma przerw 7 dniowych a organizm sam reguluje okres. Zwykle tabletki regulują go same. No i troche inna jest zasada ich działania. Każdy sam musi dobrac co woli :) mi jeszcze gin proponowała zastrzyk antykoncepcyjny ze tez można przy kp.

Przeciez to nie ma zwiazku z kp, poprostu takie tabletki, ze nie robi sie przerw.

Masz racje nieprecyzyjnie się wyrazilam. Miałam na myśli ze te można brać przy kp. Tez dostalam właśnie ovulan. I nie wiem czy w ogóle zaczynać je brać bo bardzo częstym powiklaniem jest tycie a ja w związku z kręgosłupem muszę sporo schudnac. Z drugiej strony jak bralam dwuskładnikowe to nic mi nie było. :/
Nie ma to jak tradycyjna gumka ;)

gin mi powiedział żeby przed końcem 3 misiąca zacząć brać, bo wtedy się nie pojawi krwawienie, oczywiście jak się pojawi to też można, tylko dla własnego komfortu.
W sumie co racja to racja, życie bez okresu jest taki przyjemne :)

Mnie też to tycie odstrasza dlatego muszę schudnąć zeby zacząć brać, a poza tym kupiłam 1 opakowanie (dostałam na 3 cykle) i zobaczę jak się będę czuć.
Ale przy moim zerowym libido to mnie w ogóle nie ciągnie, a M stwierdził, że czasem mu się chce, ale woli się wyspać :) :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...