Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Klaudia trzymam za Was kciuki i mam nadzieje ze szybko będziecie się mogli nacieszyć malenstwem w domku!

Ja na wczorajszej wizycie dostalam receptę na tabletki naty które można brać przy kp. Gin powiedziala ze do mleka jeśli cos przeniknie to tylko niewielkie ilości i nie wpływa na dziecko. Niestety nie wszystkie kobiety dobrze je tolerują i jeśli będę je brać to mam się obserwować. W domu jak poczytalam o skutkach ubocznych typu tycie, nieregularne miesiączki, zawroty głowy itp to aż odechcialo mi się ich wyprobowywac :/

A czy Wam po CC lekarze mówili za ile czasu może być kolejna ciąża? Mi powiedzieli żeby było bezpieczniej to 2 lata.

Odnośnik do komentarza

Ja tabl dawno temu odstawilam, jakos gin nie mogl trafic i po kazdych kiepsko sie czulam. Wypisal nawet krazek Novaring czy jakos tak, ale poczytalam o nim bo nowosc w Polsce to byla, w Stanach wycofany bo smiertelne przypadki byly , odpuscilam calkiem. Zdawalam sie na kalendarzyk. Teraz to samo :) tylko musze poczekac az sie wszystko poustawia na nowo :)

Odnośnik do komentarza

Gronek
Ja tabl dawno temu odstawilam, jakos gin nie mogl trafic i po kazdych kiepsko sie czulam. Wypisal nawet krazek Novaring czy jakos tak, ale poczytalam o nim bo nowosc w Polsce to byla, w Stanach wycofany bo smiertelne przypadki byly , odpuscilam calkiem. Zdawalam sie na kalendarzyk. Teraz to samo :) tylko musze poczekac az sie wszystko poustawia na nowo :)

j bralam na poczatku zwiazku tabletki novynette czy jakos tak i bylo wszystko git, zero tycia itp. oj ciezko bedzie sie przestawic na antykoncepcje ;d

Odnośnik do komentarza

kamillla
ale to przy kazdych tabletkach sa takie skutki uboczne, nie tylko przy tych dla kp

kurcze my do tej pory bez zabezpieczen , tera trzeba bedzie albo tabletki albo nie wiem, jakies plastry czz cos

Te co można brać przy kp bierze się cały czas nie ma przerw 7 dniowych a organizm sam reguluje okres. Zwykle tabletki regulują go same. No i troche inna jest zasada ich działania. Każdy sam musi dobrac co woli :) mi jeszcze gin proponowała zastrzyk antykoncepcyjny ze tez można przy kp.

Odnośnik do komentarza

Klaudia88 a w ktorym tc urodzilas i ile maly wazyl? Bo juz nie pamiętam. Trzymam mocno kciuki!
O Kuźwa juz byc w ciazy to bym troche sie bala ale znamm osoby takie i dzieciaki sa tak za sobą w ogóle jak bliźniaki!
Ja bym chciała pod koniec macierzyńskiego zajść, tylko nie rodzę naturalnie i zastanawiam się jak będą na mnie patrzeć jak wezmę zaświadczenie z pracy od koleżanki psychoterapeutki ze mam traumę. .mogą to podważyć?
Co do lekarza to masakra, mysle czy nie zgłosić tego wyżej, bo ja go poznałam i wiedziałam jakie głupoty robi ale iinn i pacjenci nie woedza. A on wodze znachor od dzieci dorosłych ekspert!:|

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Łoooo matko...lapek mi padl i nie mialam jak zajrzec na neta...wybawienie w P.hehe
P.dziekuje za mile slowa..dzis mu powiedzialam,ze wiecie o Suni..

Kamilla.ja dostalam na tabsy przy kp..
Wole gumki..przy tabsach trzeba brac regularnie,a u mnie z tym roznie :)
A gumka zawsze w szufladzie..zanim postaralismy sie o Matiego..robilismy to bez calkowicie..wiedzialam kiedy plodne i nigdy do konca :)
Przyjazna :D
Olka z doswiadczenia wiem,ze lepiej byc na osobnym garnku ,a.wspolne obiady jesc czasem od swieta :D
Klaudia trzymam kciuki za Was :)
To ile juz maluszek w szpitalu?
Nika kochana :) fajnie,ze jestes :) synus rosnie jak.na drozdzach :)

Odnośnik do komentarza

A co tu taka cisza, czyżby wszystkie marcowe dzieciaczki grzecznie spały??? :-D
U nas też ostatnie dni była beznadziejna pogoda, 3 dni temu udało się tylko wyjść na szybki spacer, na szczęście od dziś ma być znacznie lepiej, yey :-)
Wiecie co, ja to wózek w samochodzie trzymam, na razie u teściów mieszkamy, na 4 piętrze i nikt nie dałby rady go wnosić.
Miłego i spacerowego dnia wszystkim :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ci09klvyn2j4t.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Gosia1001
olka135

O Jezusie, tak, Alka ;o
tak patrze, Ty z Rzeszowa, co Ty znasz moja siostre?! :P
PS. jakie ciasto robisz? dasz przepis? :)

Chyba nie... :)

Wyszla pyyyyszna :D ale ja ciasto robie z termomixem.

Jakie jakie ? :D
Ja wczoraj robiłam z przepisowni w termomuxie :D potrawkę z kurczaka ze szparagami, pieczarkami, marchewką i groszkiem mmm pycha:-) polecam

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

kamillla
ale to przy kazdych tabletkach sa takie skutki uboczne, nie tylko przy tych dla kp

kurcze my do tej pory bez zabezpieczen , tera trzeba bedzie albo tabletki albo nie wiem, jakies plastry czz cos

Plastry są kiepskie na lato bo się odklejają pot, basen,jezioro itd ..przerobiłam to. Podobno są zastrzyki które stosuje się raz na trzy miechy. Wiadomo wydatek większy bo skumulowany ale oprócz spirali na pięć lat :D to chyba najlepszy pomyśl:D

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

~przyjazna
Gosia1001
olka135

O Jezusie, tak, Alka ;o
tak patrze, Ty z Rzeszowa, co Ty znasz moja siostre?! :P
PS. jakie ciasto robisz? dasz przepis? :)

Chyba nie... :)

Wyszla pyyyyszna :D ale ja ciasto robie z termomixem.

Jakie jakie ? :D
Ja wczoraj robiłam z przepisowni w termomuxie :D potrawkę z kurczaka ze szparagami, pieczarkami, marchewką i groszkiem mmm pycha:-) polecam

Odnośnik do komentarza
Gość magdalenka851

Buahaha padlam jak przeczytałam jak misia "schlodzila"Matiego hahaha
Lilijka Pani rocznik '45 o niespotykanie brzmiącym imieniu to pewnie naleciałości z czasów wojny, jakas emigracja spolszczenie czy kto wie co tam jeszcze. To tak jak swego czasu moda na imiona z brazylijskich seriali zbuntowanego anioła np.
Kochane trzymajcie kciuki za uszko Wojtusia bo jedziemy na kontrole właśnie. Boje się strasznie. Aniolku nocy jjuz wiem jak Ty to przezywalas.
Cxtam dalej bo to odstresowuje

Odnośnik do komentarza

Klaudia88 trzymam kciuki za szubkie wyjście dzidziusia ze szpitala.

Miśkowat współczuje straty pieska.

Kalae w kółkowej można nosić też mniejsze dzieci tylko nie w pozycji na biodrze a na żabkę z przodu.

Lilijka w jakim wiązaniu nosisz maleństwo?

Ja tam też raczej gumki preferuje, ewentualnie czasem bez w niepłodne.

http://www.suwaczek.pl/cache/b0004c3c1a.png

Odnośnik do komentarza

kamillla
No to juz kwestia gustu ja gumek nie cierpię.

Ja pierdziele toska dop obudzila sie na jedzenie, 10h od karmienia. To ju uz przesada:O

Klaudia jeszcze trochę i maleństwo będzie z wami;)
Taka kruszyna malutka,jestes z maluszkiem czy go odwiedzasz?A jak ty się czujesz? Będzie dobrze,z marcóweczkami jest moc:)

Kamila poważnie?Coś ty jej wcześniej dała? :D

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

Nam nocka minęła spokojnie po szczepieniu,ale co godzinę się budziłam aby temperaturę zmierzyć;)
Taka spokojna jest teraz,spi w łóżeczku;)
Czy wy tez tak macie,ze jak dzieciątko śpi już długo to patrzycie co chwilę czy oddycha?Chyba mam hopla na tym punkcie:D

Kamila a piersi ci nie eksplodowały?tyle godzin to jak kamień pewnie i bolą?

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Irulana
Klaudia88 trzymam kciuki za szubkie wyjście dzidziusia ze szpitala.

Miśkowat współczuje straty pieska.

Kalae w kółkowej można nosić też mniejsze dzieci tylko nie w pozycji na biodrze a na żabkę z przodu.

Lilijka w jakim wiązaniu nosisz maleństwo?

Ja tam też raczej gumki preferuje, ewentualnie czasem bez w niepłodne.


W kieszonce. Co będzie bardziej przewiewne len czy bambus? Kompletnie nie wiem jaki jest materiał z dodatkiem bambusa.
Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Klaudia korzystaj z możliwości wyspania się bo lada chwila Szymon nabierze ciałka i cały zdrowy zostanie wypisany do domu. Już prawie podwoił masę urodzeniową, silny chłopak :) będzie dobrze!

Odnośnik do komentarza

Kasia mamusia pewnie ze bolaly, no i zastoje sie porobily na szczęście u mnie to wygląda tak ze są grudki jak nacisnę to mleko leci a mala jak sie dorwie to moment spija. Wiesz co ona wieczorem znów wojowala nie wiem co jej bylo ze zmęczenia juz chyba plakala, ani cyca (ale chciała) i jjz widac bylo ze zasypia ale dalej placze. Ja sie musze nauczyć czytać to co Ona mi mowi bo nie zawsze dobrze robię, tu ja np zabawiam gilgocze itp, a ona biedna spac chce a ja jej nie daje i takie sa efekty. No z godzinę z nią walczyłam żeby sie uspokoila, to potem odsypiala. Nie bylo to 10h ale z 8.5-9 bp mi się przypomniało ze ja karmilam a nie zapisalam ostatniego karmienia. Musze ja zważyć zobaczyć czy mi nie chudnie przez takie spanie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...