Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

~-misiakowata30
Mozliwe ze mam malo wartosciowy pokarm?cala noc karmiony ..o 9 juz zrobilam mm ale musialam..pawel nie mogl patrzec na mnie..blada..zero snu..
Zjadlam sniadanie wypilam herbatke.pozlam spac z nim w lozku bo nie usnal ani w wozku ani w lozeczku...cholera no

Współczuje, dołączamy do bólu brodawek...
Już rzadko ja odkladam,śpi ze mną wtedy i godzinka nawet,jutro albo poniedziałek do domku;)

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

Kalae ale ja ciagle karmie..on ciagle glodny..nie chcialam mm..ale zajechac sie idzie...
Jestem tak wyczerpana i boli mnie w krzyzu od maciczki ze karmie na lezaca..
No i tak jednej z drugiej i mm..to musialabym to mleko robic co godzine chyba...
Zalamka :/

Odnośnik do komentarza

Ja jak mam mniej pokarmu to sobie to tlumacze tym, ze malo pije i nadrabiam jak moge. Jakos to pomaga.
Leniwiec ja musze wg ten wypis przeczytać bo przy cc wycieli mi znamie i polozna dopiero mi powiedziala, ze musze sie zglosic do szpitala po wyniki za 3 tyg. Wskazania ze szpitala czytalam, ale o badaniach nic nie pisali. Tylko o bioderkach. Dzieki bo sie martwilam czy mam z nia isc czy co :)
Miskowata a moze za plytko lapie brodawke bo wtedy bardzo slabo leci no i Cie rani :/ przystawianie to jest polowa sukcesu :)

Odnośnik do komentarza

Kalae zgadzam sie z Toba w 100 % ja skurczy partych nie mialam a bolalo jak skur... a po cc niby pierwsza doba jest ciezka, ale to inny rodzaj bolu. Do zniesienia. Dla mnie teraz cc nie jest trauma tylko ta proba sn.
Wiecie czy jak mialam teraz cesarke to przy drugim dziecku bede mogla sobie zazyczyc czy moga mi kazac probowac sn??
KasiaMamusia Sliczna Nikolka :) :*

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Kalae zgadzam sie z Toba w 100 % ja skurczy partych nie mialam a bolalo jak skur... a po cc niby pierwsza doba jest ciezka, ale to inny rodzaj bolu. Do zniesienia. Dla mnie teraz cc nie jest trauma tylko ta proba sn.
Wiecie czy jak mialam teraz cesarke to przy drugim dziecku bede mogla sobie zazyczyc czy moga mi kazac probowac sn??
KasiaMamusia Sliczna Nikolka :) :*

pierwsza cc nie jest wskazaniem do drugiej, wszystko zależy od blizny i szpitala, pono prawdopodobieństwo rozejscia blizmy przy sn wynosi 1 % tyle co wypadniecie pepowiny

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

Ja tez sie ciesze z cc.wiadomo ze chcialam naturalnie..ale te bole krzyzowe doprowadzaly mnie do szalu..nie wiem ale czulam ze predzej czy pozniej skonczy sie tak..brak postepu i malutki slabnal..aj straszne..
Nie wiem czy to nasze mamy byly mocniejsze czy co..
Moze gdyby w moim szpitalu bylo zzo to daloby rade..nie wiem..chce zapomniec..musze tylko sie ogarnac..bo wspomnienia.plus zmeczenie wpedzi mnie w dola jakiegos

Odnośnik do komentarza

ja wiem, że mnie bolało strasznie, ale tego bólu już nie pamiętam, nie wiem czemu, może go wyparłam,

misiakowata nie załamuj się jeżeli się nie najada to spróbuj z tym mm, zregenerujesz sobie brodawki i będzie ci łatwiej, tylko musisz go przystawiać, najpierw pierś potem mm.
dasz radę tyle cię swędziało i dałaś radę to teraz nie dasz

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Misiakowata30 nie wierzę w coś takiego jak mało wartościowy pokarm. Prędzej w to, że jest go za mało i Mati się nie najada.

A wiecie co? Mnie bardziej bolała pierwsza faza porodu, gorzej ją wspominam niż drugą i skurcze parte. Może to przez świadomość, że parte oznaczały dla mojego mózgu, że zaraz to się skończy i będę mieć swoją Groszke?! Teraz tylko żałuję, choć wpływu na to nie miałam, że Ania nie była u mnie na klacie przez te dwie godziny :( była może z 10 minut i poszła z tatą na mierzenie, a mnie uspali. Zabieg tylko 15 minut trwał ale potem dostałam już małą ubraną. Czuję jakbyśmy coś utraciły :(
a mimo bólu i tak drugi raz wolę sn.

Jeszcze w temacie szczepień to na rotawirusy, którą szczepionkę wybieracie?

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

No i tak zrobie wiecie..dam butle...tez uwazam ze mam go za malo zeby sie najadal zwlaszcza,ze on wazy 3750..polozna mnie zjedzie..no ale jak mam dbac o siebie jak ja ciagle z cycem siedze??
Trudno..sama musze tez to przetrawic..ale oszaleje..jak dalej bedzie tak plakal noo..

Odnośnik do komentarza

My też będziemy szczepić 5w1 na pierwszej wizycie a 2 tygodnie później pneumokoki i rotawirusy. Tak w szpitalu sugerował, polozna przy wizycie domowej i pediatra w przychodni. 6w1 każdy odradza.
Mój chłopczyk też się budzi co godzina na jedzenie niestety a ja już jestem wydojona krowa:-( mm nie chce wprowadzać chociaż do tego 7 miesiąca ale jak tak dalej pójdzie to nie będzie innego wyjścia. Gdyby on dłużej jadł. A tak to 5-6min i zasypia a jak mu wkładam znowu to wypluwa. Czy jest na to jakiś sposób? Jak czytam że e wasze maleństwa jedzą po 15-20 minut to zazdroszczę.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wskoczylam na chwile bo dzisiaj czuję się okropnie. Pęcherz nie odpuszcza a nawet sie zaostrzyło. Biorę żurawinę w tabletkach i pije Wit. C oraz żurawinę i dupa.
Lekarz powiedzie ze mysze zrobić posiew moczu. Pewnie jak ostatnio w ciąży jest bakteria która musi być zwalczona antybiotykiem. Najgorsze ze teraz weekend plus ze3 dni będzie robiony posiew. Wykończy mnie to. A jak dadzą antybiotyk to jak ja karmić będę?????
Dodatkowo mam pytanko maly ma jyz pare dni kropki czerwone na pupie. Zmieniam pielyszke czesto ale on tez czesto spi po 4 godziny. Pewnie to od pieluszki badz od tez kwaśnej żurawiny. Smaryje sudocremem ale nie schodzi co proponujecie?

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzi09kwa3zcvri.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...