Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Lea, no to mamy szansę się spotkać ;-)

Ja od wczoraj w 39 tygodniu i Mały Żonek chyba się przejął, bo tylko wspomniałam, że coś bym przekąsiła a już za sekundę będę pochłaniać budyń ;-)

Dziewczyny, z marcówek robimy się lutówkami ;-) Chętnie bym dołączyła do tego grona ;) Najważniejsze, że dzieciaczki zdrowe i urocze, a świeże Mamusie czują się już coraz lepiej albo nawet dobrze.

Też się brzuchem pochwalę, a co! Nieoficjalnie, bo zdjęcia wciąż jeszcze u pani fotograf czekają na dopieszczenie. I drugą część sesji - już z Antosiem.

monthly_2016_02/marcoweczki-2016_44504.jpg

Odnośnik do komentarza

krolewnazdrewna
Lea, no to mamy szansę się spotkać ;-)

Ja od wczoraj w 39 tygodniu i Mały Żonek chyba się przejął, bo tylko wspomniałam, że coś bym przekąsiła a już za sekundę będę pochłaniać budyń ;-)

Dziewczyny, z marcówek robimy się lutówkami ;-) Chętnie bym dołączyła do tego grona ;) Najważniejsze, że dzieciaczki zdrowe i urocze, a świeże Mamusie czują się już coraz lepiej albo nawet dobrze.

Też się brzuchem pochwalę, a co! Nieoficjalnie, bo zdjęcia wciąż jeszcze u pani fotograf czekają na dopieszczenie. I drugą część sesji - już z Antosiem.

Sliczne zdjecie... My nie mielismy tyle szczescia z fotografem... :D ale jestesmy umowieni juz z Hania na zdjecia :D hehe

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

arwena89
~kalae
misiakowata - wydaje mi się wraca imię Małgorzata, bo już kilkoro dzieci słyszałam o tym imieniu, moze zależy od rejonu

W moim otoczeniu zawsze jest jakaś Gosia, a to w rodzinie, a to w klasie zawsze jakaś była i wszystkie bardzo fajne :) chociaż z tych najmłodszych maluchów to jeszcze nie znam, ale pewnie niedługo jakaś Małgosia się ujawni, chociażby na placu zabaw ;)

Za moich czasów były Gosie,teraz jakoś nigdzie nie słychać u dziewczynek..Są Oliwie,Zosie,Hanie,a Goś zero :/
a takie szlachetne no :D :D :D

Królewnazdrewna anielsko wygladasz :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

~kalae
Lilijka87
Leniwiec no wreszcie, szykujemy się na jutro? :)

Madika mój mąż nie mówił tego złośliwie, my tak się lubimy droczyć :) ja mu też dłużna nie pozostaje. Sarkazm również u nas często gości, więc z małej też pewnie agentka wyrośnie i już się boję jej tekstów :)

Wdrapałam się na czwarte piętro na obiad u teściowej, uff cóż to był za wyczyn! Ale jaki obiad był dobry po tym wysiłku :)

w końcu dwa skorpiony, zawsze lubią sie droczyć, ale kto skorpiona zrozumie jak drugi skorpion ;)

my też tak mamy z takimi docinkami


Dokładnie! Nudno nie mamy :)

Skoro wam zakalce wychodzą to róbcie brownie bo to w sumie musi być zakalec by było jak należy :) kalae niemężowi powiedz, że sam jest zakalec.

Izabel prześcieradło zawsze będzie pasować, a można z niego zrobić coś a la toge :)

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
arwena89
~kalae
misiakowata - wydaje mi się wraca imię Małgorzata, bo już kilkoro dzieci słyszałam o tym imieniu, moze zależy od rejonu

W moim otoczeniu zawsze jest jakaś Gosia, a to w rodzinie, a to w klasie zawsze jakaś była i wszystkie bardzo fajne :) chociaż z tych najmłodszych maluchów to jeszcze nie znam, ale pewnie niedługo jakaś Małgosia się ujawni, chociażby na placu zabaw ;)

Za moich czasów były Gosie,teraz jakoś nigdzie nie słychać u dziewczynek..Są Oliwie,Zosie,Hanie,a Goś zero :/
a takie szlachetne no :D :D :D

Królewnazdrewna anielsko wygladasz :D

Ja nie znalam Gosi dlugo, dopiero w liceum byla jedna
To chyba jednak od rejonu zalezy
Jak sie przenioslam na slask to pelno violett jest

Odnośnik do komentarza

My czekamy tez ma zdj z naszej sesji. Tez w trakcie jakiś poprawek. Takie z nas brzydale;p
Królewna super fotka. U nas fotograf miała takie wdzianka. Ja mam z moim zdj w sukni z tiulu jak baletnica;p bedą śmiechy

Dziewczyny czy wy tez tak macie,ze...:
Normalnie na wkladce mam jakieś upławy żółtawe, ale ostatnio w sensie dzis. Zauważyłam ze wkładka co ja zmienię jest mokra. A robieniu z popuszczaniem nie mam... Kurde co to to:/ ?

Odnośnik do komentarza

Ciuchy od pani fotograf. Miałam też swoją sukienkę - kupioną na wyprzedaży za 30 zł czarna opiętą prostą kieckę długości do pół łydki. Normalnie bym nigdy czegoś takiego nie kupiła, ale na sesji wyglądała pięknie :)

Małgosia pięknie, u nas miała być Helenka - po mojej Babci.
A z męskich padło na Antosia, ale myśleliśmy o Filipie (po moim zmarłym Braciszku z kolei), Tomku a i Aleksander nam się podobało :)

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
Nina, Eliza, Luiza :-)

Niuska a jak to się stało ze dzidziuś byl ułożony pośladkowo? Był juz główkowo i sie przekręcił ? Jak sie czujecie? Co za historia :-) od porannej kawy, poprzez jajecznicę i przed południem dziecko na świecie:-)

Od 30 tc cały czas był ułożony posladkowo,więc wiedziałam że będzie cc, tylko nie spodziewałam się że tak szybko wszystko pójdzie. Jutro zaczęłabym 38 tc a tak tu na noworodkach jest wczesniakiem. Ale za to pneumokoki mamy za darmo:)

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

niuska_aw
~przyjazna
Nina, Eliza, Luiza :-)

Niuska a jak to się stało ze dzidziuś byl ułożony pośladkowo? Był juz główkowo i sie przekręcił ? Jak sie czujecie? Co za historia :-) od porannej kawy, poprzez jajecznicę i przed południem dziecko na świecie:-)

Od 30 tc cały czas był ułożony posladkowo,więc wiedziałam że będzie cc, tylko nie spodziewałam się że tak szybko wszystko pójdzie. Jutro zaczęłabym 38 tc a tak tu na noworodkach jest wczesniakiem. Ale za to pneumokoki mamy za darmo:)

To rozumiem:-) najważniejsze ze w porę zrobili cc i wszystko jest ok :-) a jak Ty sue czujesz po cięciu?

Ania jutro wszystkie marcówki będą zaciskały kciuki:)

A i jutro dużo z nas ma wizyty ..
Ja i Madika dostaniemy skierowania na cc. Haniutek może się dowie cos mądrego w swojej sprawie.. I pojutrze zaczniemy Marcowanie :D 11

Odnośnik do komentarza

maqdallena
kamillla
Niuska gratuluje:) piękny niunio.

Dziewczyny czy wy tez czasem czujecie ruchy dziecka takie jakby szybkie pulsowanie, czy pukanie, nie wiem jak to określić.. Takie jakby się. Trzęsło bardzo szybko?? Trwa to chwile ale od rana pare razy juz się zdarzyło, i się zastanawiam czy wszystko ok

Ja też takie coś miałam w ciąży, dość często to się zdarzało. I znam parę dziewczyn (ze SR) które też takie coś czuły. Więc to chyba normalne.
A teraz moja mała czasem łapie szybko kilka takich krótkich oddechów i tak mi się wydaje że to mogło być to.

Lilijka masażu brzuszka i kładzenia sobie małej na brzuch już próbowałam, trochę to pomagało, ale na krótko.
Olka a te herbatki, to gotowe kupiłaś?

Osobno koperek, osobno rumianek i osobno kminek :)
Ale gotowalam wszystko razem, super sprawą, moja Majka po mleku bebilon ma problem z kupka, ale nie możemy jej zmienić póki nie osiągnie 3,5kg..
I dzięki herbatce dajemy radę!:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Nie piłam żadnych herbatek, bo wiedziałam że będzie cc, myślałam że planowane ze względu na ułożenie,a tu niespodzianka. To moja druga ciąża i powiem wam że poszło bardzo szybko.
Jak się czuje? Leżę, dopiero jutro będę mogła się pionizować, maluszek jest na noworodkach, przynoszą go na cyca. Rana boli, ciężko się przewrócić.
Z dwojga złego porównując oba porody, wybrałabym SN. Szybciej dochodzi się do siebie. A tu leżę plackiem:(

Odnośnik do komentarza

a u mnie znów Wiolet jakoś nie słychać,chyba że u pań po 40stce:)

Aniia jak nie będziesz mogła usnąć włącz sobie nowych chirurgów :Dhehehe
Jejciu przezywam z Tobą..nawet śpiąc będę przy Tobie:)Wszystko bedzie dobrze,bedziesz mamusią,w końcu nie bedziesz musiała tak chuchac na siebie tylko juz na malenstwo :D

Dziewczyny czy można sie zatruc starymi drozdzami??tzn były w lodówce 2 mieisace,zostały obkrojone i dodane do ciasta?:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Zatruc to sie mozna wszystkim. A byly splesniale czy jak? Po terminie? Czemu obkrojone?
Wg mnie lepiej kupowac te sproszkowane, bo takie czesto wyrzucam.

Takie starsze wioletty, niemniej w krakowskim nie slyszalam takiego imienia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...