Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje Monimoni! Śliczne fotki, te z plaży i już w szpitalu z Maleństwem! Czekamy jeszcze na relację Felci :)

A ja się dzisiaj fatalnie czuję. Drugą noc z rzędu nie spałam. Junior tak się rozpychał że aż bolało. A dzisiaj w nocy najpierw chciał przestawić mi kość biodrową z lewej strony, że nie dało się wyleżeć na lewym boku, a potem resztę nocy jeździł mi łokciami i kolankami po ściankach macicy że aż miałam łzy w oczach i brzuch mi się zrobił cały twardy jak balon napompowany do granic możliwości i boli jak na okres :( czasem czuje jakby skurcze od dołu brzucha, dobrze że Junior się rusza to nie panikuje na całego. Dzisiaj mam wizytę u gin i ortopedę, ciekawe co powiedzą...

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5ekflq3mjf.png

Odnośnik do komentarza

Madika
Barcelona
Co do kotka to niestety u nas vez zmian :( kazda proba podania jej pokarmu koczy sie tym ze sie dusi , nie moze oddychac a potem to zwraca. Caly czas lezy pod sofą i się zctamtąd nigdzie nie rusza...nawet do kuwety nie wstaje... Nie robo pod siebie bo nawet nie ma z czego jak nic nie je... Dzis jak Claudio jej pidawal tabletke to się na niego zsikala z emocji... :/

Potem sie porozklejalismy. Ja sobie poplakalam. Martwie sie ze w takiej atmosferze przychodzi nasza maleńka na swiat. Boje sie tez ze jej sie udziela moj smutek i jeszcze bardziej sie stresuje... Zamkniete kolo :(

Barcelona a moze nalezy pojecgac do weterynarza i niech sprawdzi... Bo oprocz tego ze nie ma poprawy u niej to jeszcze jest najprawdopodobniej odwodniona i powinna dostac kroplowke.

Zgadzam sie w 100% z Madika

Gratulacje Moni:) super , ze juz w komplecie.

Ola:) Majeczka kawał Panienki:D
A ka wam powiem ,ze patrzę na rosnący jak na drożdżach moj brzuszek i jest sterczący niż a nic nie opadający. Ciezko mi sie siedzi bo czuje, ze ciśnie,ale jest dosc wysoko.
Ciekawe czy zacznie schodzić. Wczoraj po badaniu kg mniej ba wadze.
Nie rozumiem tego

Odnośnik do komentarza

Bad woman. Z pieskiem lepiej. Dalej trzęsie glowa, ale juz po oczkach widac, ze lepiej sie czuje no i macha ogonkiem. Ale najgorsze jest to, ze moj siostrzeniec ma atopowe zapalenie skory i dzisiaj rano sie budzimy a on ma na zgieciu reki taki duzy placek i mieso na wierzchu. Pojechaliśmy do dermatologa no i ma gronkowca. Babka powiedziala, ze podobno dostal jakiejs bakterii od pieska. Wg juz za uszkiem mu wyszlo i na brzuszku. Takie otwarte rany. Babka powiedziala, że nie jest pewna czy to mu ustanie po tych masciach i antybiotyku. A to już kolejny antybiotk bo niedawno mial problemy z uszkiem i tez bral antybiotyk :/
Olka ja tez bym poczekala jeszcze te 2 tygodnie. Bo Majeczka ma juz 4 tyg. Ale ten czas leci :)
Renia tyle czekalysmy na Twoje cc a Oliwka juz ma prawie 2 tyg :)
Barcelona jak bylam ostatnio u lekarza to tak byla książeczka o laktacji i właśnie pisalo to samo co Ty piszesz :) ja tez balabym się zasnac :/
Ania to super, ze juz w poniedziałek bedziesz tulic swoje Maleństwo :)

Odnośnik do komentarza

Zu2ia
Oto Aleksander :)

Tak na szybko co u nas :) mamy sie dobrze, jestesmy jeszcze w szpitalu. Jak wyniki małego jutro rano beda ok to idziemy do domu :) mały ssie cyca :) wiadomo spada z wagi jeszcze ale do przepisowych 10% ma jeszcze zapas.
Jest grzeczny ładnie spi i je :)

Gratulacje, sliczny synus:-)
Postaram sie Was dzis nadrobic. Mam wolne od pracy ale jakos ciagle cos, albo do roboty albo odpoczynek:-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

No Kasiamamusia i mnie chyba bierze..pocę jak się jak nie wiem,w nosie i w podniebieniu juz takie swedzenie,kaszlę,ogólnie rozbita jestem..najgorsze jest to,że jak się tak pocę to zaraz mnie wszystko swędzi..Jestem taka zła,że niechcąco i Miniowi sie oberwało..a on mi eklerka kupił kochany :(
Zjadłam obiad i mnie mdłości wzięły..dupny dzień..

Barcelona może przedzwońcie do Weta,albo podjedzcie,zapytajcie czy tak ma być..smutno się czyta o biednej maluszkiej :/

Sylwia fajnie,że psince lepiej,źle ,że małemu sie tak porobiło..współczuję,mam nadzieję,że antybiotyk zadziała..
Aga ja porobiłam w domu,pozmywałam po obiedzie i mimo rozbicia jeszcze bym coś porobiła :D
Nie będę świrować,wypije wapno i do wyra :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

leniwiec_leniwiec
Misiakowata, Ty sie tam wygrzewaj i nic juz nie rob !!!!!:)

wiem wiem..zwłaszcza,że chcę szybko stanąć na nogi..bo czekają mnie na dniach zakupy dla maluszka-pajacyki,tetrówki itp:)

Aga,ale Ty dalej tygodniowo w ciąży..mnie te kłucia rzadko łapią jak na razie...uuu ale zdarzyło mi się tak wracać do łóżka z kuchni.

Kotka,RedNails mnie tez mdli

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Eliza tez ma kilka czkawek dziennie, takich 5-10 minutowych :)
Kiedys byly to 4 czkawki dziennie, a teraz to zazwyczaj dwie...
Przypomniala mi sie historia ze szpitala, z jedna z chrapiacych...

Przyszla polozna, podpiac ja pod ktg. Okazalo sie sie ciezko bylo mala namierzyc bo miala wlasnie czkawke.
Polozna mowi "ojjjj czkawka jest - ciezko bedzie". A dziewczyna, z przerazeniem i wstydem w oczach mowi - przepraszam, zaraz sie czegos napije, to przejdzie ...;)
A polozna o_O
Juz mialam ochote zaproponowac ze wystrasze mala i dzieki temu czkawka minie ;)))

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

leniwiec_leniwiec
Eliza tez ma kilka czkawek dziennie, takich 5-10 minutowych :)
Kiedys byly to 4 czkawki dziennie, a teraz to zazwyczaj dwie...
Przypomniala mi sie historia ze szpitala, z jedna z chrapiacych...

Przyszla polozna, podpiac ja pod ktg. Okazalo sie sie ciezko bylo mala namierzyc bo miala wlasnie czkawke.
Polozna mowi "ojjjj czkawka jest - ciezko bedzie". A dziewczyna, z przerazeniem i wstydem w oczach mowi - przepraszam, zaraz sie czegos napije, to przejdzie ...;)
A polozna o_O
Juz mialam ochote zaproponowac ze wystrasze mala i dzieki temu czkawka minie ;)))

Hahaha :) aż popuscilam w reformy ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...