Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

No już kuźwa nie wiem, niby dobra farba i w ogóle.. może faktycznie to inne firmy wystawiaja takie opinie... poprostu juz wole wydac wiecej kasy i miec mozliwosc umycia sciany z syfu, niz za 6miesiecy malować znowu.... ostatnio malowałam w lato, dziś umyłam sciany (co prawda byla zwykla farba, z pigmentem :P) no i miejscami gdzie mocniej przynisnelam dobilam sie do bialego ;p

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Haniutek
Ja ze zboczen mam notoryczne sprzatanie lazienki co tsm wejde sprzatam choc czasem serio nie ma co;))
Wlasnie zgrzeszylam ;) starsza corka byla na zakupach w pepco a obok jest cukiernia wiedziala ze tort mi sie marzy i kupila mi kawalek;)) ajc nawet nie mam wyrzutow sumienia jak " brzuszek" sie cieszy;))

No i wzorowo :) ja dzis opitolilam pączuszka:) a na podwieczorek koktajl z garści szpinaku, polowy gruszki, banana, cytryny, jabłka i pomarańczy:-) jestem szczęśliwa! Aż z ciekawości pomierze po godzinie jakie cukry po tym napoju

Odnośnik do komentarza

Sylwia, u mnie miedzy rodzicami tez kolorowo nie jest. Mama z nami nie mieszka, i tak jest lepiej bo nie ma awantur codziennych. a mimo wszystko ciągle są jakies spory, wypominki, pierdolety... Także ja też psychicznie juz jestem tym zmeczona, tym co robili, robią, i prawdopodobnie robić będa do konca.

Dobrze że masz męza który to zgłosił, nie dopusc zeby mama si wycofała :)

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Ja tez ogladam filmy na cda. W Holandii sie super sprawdzilo bo nie mieliśmy tam telewizora.
Kamila jak sie mama wycofa to ja pier... i sie wyprowadzam do teściów jak tylko Mirka siostra pojdzie na swoje. I wtedy chociaż by sie walilo, palilo ja juz palcem nie kiwne.

no i dobrze. :)

ja tez polecam cda, i zalukaj. na zalukaj za 7 dni placi sie 3zl z hakiem

Odnośnik do komentarza

kamillla
a wiecie co, mnie to wkurza takie gadanie, że "nie mow tak, to twoj Ojciec/matka" takie pieprzenie.... ciekawe, czy taki ojciec i/lub matka wyrządzajac krzywde wlasnemu dziecku, myśli o tym ze to jest jego wlasne dziecko?? to z jakiej racji dziecko ma myslec o nich? pieprzenie.. takie jest moje zdanie.

Zgadzam sie. Ja tak zostalam wychowana. Nie mow zle, nie zycz zle, badz grzeczna, wyrazaj sie jak dziewczynka... Tylko ze jak rodzice zle mnie traktowali to bylo w porzadku, mialam siedziec cicho. A teraz sie podlizuja bo boja sie ze sami beda musieli sobie radzic.
Sylwia rob swoje i tyle. Oby Twoja mama wytrzymala i byla nieugieta.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

hmmm ciekawe czy to mirka. MamaMi jesli to ty to masz fajny brzunio:d kurczze, mam wrazennie ze mam za maly ten brzuch :D

Ciąża, dokladnie tak jest.... teraz czesto na stare lata staraja sie wlasnie odpokutowac jakos. znam takie przypadki, gdzie dzieciaki mialy przejebane dziecinstwo, a i tak teraz uwazaja ze to w sumie moze ich wina była, albo i tak czuja ze musza pomoc, tak jakby byli cos winni...

Odnośnik do komentarza

Aga ja mam tak samo az sie wkurzam bo dzieci o to ganialam a teraz sama..myslalam ze to ze mna cos nie tak;( Ale milo ze sama w tym nie jestem;))
Sylwia teraz musisz mame w decyzji utwierdzac i szczerze jej powiedziec co czujecie. Moja po latach mi wypomniala ze ona nie wiedziala ze tak to odbieramy . Ona musi od Was uslyszec jak Was krzywdzi bedac z tym czlowiekiem i jak krzywdzi siebie.Czesto takie osoby trzymaja zwiazek bojac sie samotnosci. Pokazcie jej ze ma dla kogo byc dajcie jej zajecie chocby pomoc przy szykowaniu rzeczy dla malucha czy cokolwiek innego

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza

Dobrze, ze dzień się kończy, bo mój był niefajny. Uszkodził mi się wyswietlacz na służbowym telefonie. Nie mogę wejść do telefonu, bo dotyk jest sparaliżowany od pasa w dół ;) i nie mogę wpisać hasła odblokowującego ekran. W pracy szybko się nie pojawię, więc nie mam jak podrzucić by go naprawili, a koszt samej szybki to 200 :( Jaby tego było mało to zrobiłam głęboką i długą na 10 cm rysę na nowych meblach. Poprostu jestem do niczego :( zero koncentracji.
Z takich dobrych wieści to byłam u gina, z małą wszystko ok a za tydzień zrobi mi usg 3d :D więc straty wynagrodzone :D
Odwiedziłam dziś TESCO i była promocja na walizy :) takie z kolekcji pingwiny z madagaskaru. Tą co kupiłam jest czarna zewnątrz i pomarańczowa w środku. Ceny były niesamowite, mega duża przeceniona z 250 na 65 Ja kupiłam troszkę mniejszą za 60 i do tego plecaczek za 35 (bardzo fajny). Walizek było mnóstwo i znikały w zastraszającym tempie, obsługa nie nadążała donosic z zaplecza :D.
Od kilku dni swoje wieczory poświęcałam na robótki ręczne. Choć trochę chciałam dorównać innym Marcóweczkom. Metodą prób i będów doszłam do czegoś takiego :

monthly_2016_02/marcoweczki-2016_43400.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...