Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

aniia
Pelka, 3trym to połączenie dolegliwości z 1 trym+ wszelkich nowych :P jeśli myślisz, że pierwszy trymestr ssie, poczekaj aż będziesz po 30tc ^^

Annia, jestem w 33 tc :P Nie miałam problemów do tej pory z bólem glowy, cała ciąża przebiegała tak, ze w pierwszym trymestrze 2 tygodnie bylam senna i nic poza tym :) Moze teraz to za kare:)

Odnośnik do komentarza

Dzien doberek
W końcu w nocy zasnęłam ale strachu sie najadlam. Ja ostatnio sie zastanawiałam czy rozpoznam skurcze bo juz nie pamiętam po ostatnie ciąży. Po wczorajszym mój organizm świetnie mi o tym przypomniał. Jak mnie pare razy ścisnęło, zakulo, tu zabolało to wam powiem że taka panika ze tylko brakowało rak w górze sterczących wlosow na glowie i biegac po pokoju . Także dzisiaj plan jest: Spakować torbe i dokończyć prasowanie moich i małego ciuszków.
Olka mala jest slodka.
Jola marcowki dobrze gadają - polać im z rana:D teraz wyglądasz pięknie

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzi09kwa3zcvri.png

Odnośnik do komentarza

Ola, Majeczka jest taka śliczna, że jak na nią patrzę nie moge się już swojej doczekać. Jakby co Twoja nieobecność na marcówkach usprawiedliwiona :D Wybaczamy ;)

EfelinaAa, w którym szpitalu leżysz? Jak masz jakąś zachciankę śmiało mów to podrzucę :D
Jak bardzo masz przekroczone próby? Ja miałam 3 krotnie chyba w 24 tygodniu. Pilnuję wątroby, biorę leki i staram się utrzymywać w ryzach (tzn. max dochodzi do 50).

przyjazna u mnie cukry prawie w normie nawet na tym wkurzającym glukometrze. Dostałam też nowy glukometr OTS Plus. Fajny i wyniki ma różniące się 2-3 od OTS mini. Wiesz ja tak się zastanawiam czy poród się nie zbliża, bo podobno cukry spadają przed porodem. U mnie po posiłkach (a nie jem mało i nie całkiem dietetycznie) poniżej 100. Np. ostatnio zjadłam dewolaja ze szpinakiem (smażony w panierce) kasza i surówka z kapusty kiszonej + marchewka z chrzanem i majonezem. Wynik po godzinie 90, potem podwieczorek ekonomiczna jagodzianka (bułka+dzem jagodowy ;) ) i kawa inka orkiszowa z mlekiem- 101, a na kolację 2 kanapki z wędliną z indykiem, sałatka (sałata, seler naciowy, pomidor, ogórek, olej) i cukier 99.
W przyszłym tygodniu mam USG więc się dowiem czy aby łożysko się nie stażeje.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Cześć mamuśki. Noc przespana w miarę cała.
Olka śliczna twoja Majeczka i super ze przybiera na wadze :)
Dziewczyny super brzuszki. Sory ze czasami o czymś zapominam napisać ale mózg w ciąży i skleroza starcza robią swoje :P
Cholera zjadłam rano banana i od razu zgaga, a tak je lubię.
Mi też najlepiej jest tu na forum.

Odnośnik do komentarza

Ernesto

EfelinaAa, w którym szpitalu leżysz? Jak masz jakąś zachciankę śmiało mów to podrzucę :D
Jak bardzo masz przekroczone próby? Ja miałam 3 krotnie chyba w 24 tygodniu. Pilnuję wątroby, biorę leki i staram się utrzymywać w ryzach (tzn. max dochodzi do 50).

Ja leżę w PSK Białystok na patologii, za dobrze to tu nie karmią, ale Mąż mi wałówkę dostarczył także nie jest źle ;-) Dziękuję :-*
Próby jeszcze miesiąc temu wyglądały ok. Ale na tym etapie już są poprzekraczane dwókrotnie, lekarze na obchodzie stwierdzili że już mnie nie wypuszczą, bo za duże ryzyko, a leki już dostałam.

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6ydmpbaj4io.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

kamillla
Aga ja zauwazylam ze musze jesc male porcje. wczoraj najadlam sie kanapek, i zasnac nie moglam bo uczucie mialam jakbym zoladek w gardle miala.

coś mnie brzuch od wczoraj pobolewa, tzn podbrzusze... wczoraj calkiem mocno jak na okres, tak mnie ciągnelo po udach też.

Ja tak miałam ostatnio i sie zastanawiam ze te bole pojawiają sie co jakiś czas, czy to nie jest akurat w terminie planowej miesiączki..bo dwa dni i przeszlo a skurczy na ktg nie było.

Ernesto ale moja glikemia na czczo nadal wysoka bo 90-104 na gleukometrze, tylko z krwi dwa razy mniejsza. Za jakiś czas powtórzę z krwi. I ja mam wizytę 15 lutego i tez poproszę o usg żeby wszystko sprawdzić.
Moje jedzenie juz dawno nie jest takie drastycznie jałowe jak ba początku..zdarza się i schaboszczak i ryba smażona a nie pieczona i śmietana w zupie itd, nie ma to skutków w za dużych wynikach. I przytyłam ostatnio i mam 9 kg na plusie :-)

Odnośnik do komentarza

nati91

Zrobiłam sobie masaż krocza i wietrzę pipulkę, bo coś mnie za często swędzi, tak co 2-3 dni nawraca... już nie wiem, co mam zrobić. Piorę majtki w proszku dla dzieci, podmywam się tylko szarym mydłem. To na pewno nie infekcja. Nie mam pojęcia od czego to może być :/

Witam,
Nati ostatnio w szpitalu położna stwierdziła,że teraz my młode bez potrzeby broszkę golimy,a myć powinniśmy się w samej wodzie:D
Olka jaką kruszyna:MUA MUA
To była agusia chyba?zaczęła ona z bliźniakami, ty,aniołek i Nika:)albo co pomyliłam?
Renatka trzymaj się jakoś;)
Ja się martwie czemu moja za dnia mniej ruchliwa,a to "stworzenie" moje w nocy i nad ranem szaleje:D
A wieczorem Adaś się tuli i od razu kopa dostał:D stwierdził, że takiej umowy nie było aby go kopała:D
A byłam wczoraj u koleżanki po ciuszki dziewczęce, jeju jakie sukienusie:D

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

Hey dziewczyny!:D

Ja dzis taka polamana obudzilam sie po 7 ze z lozka nie moglam wstac.... Potem mezulek zciagnal mnie na sniadanie bo on juz taaaaaki glodny jest (a z nim jak z dzieckiem nie wytrzyma 10 min dluzej :D Dobrze ze jego butelka nie musze karmic bo od marca bym miala problem :D hehehe)

u nas w nocy ciagle wialo i padalo moze to jest klucz do naszych dolegliwosci....

Barcelona dobrze ze sie odezwalas!!!! Bo juz sie martwilysmy co tam z Toba sie dzieje :D Fajnie ze wszystko juz sobie poukladaliscie.

Ja rano wstawilam jedno z ostatnich pran dla Hanusi bo reczniki przescieradla i jesscze posciel... A potem do magla... Mama mnie juz pogonila zeby to zrobic bo ona nie bedzie potem na leb na szyje wszystkiego robic :D Choc ona jest tak optymistycznie nastawiona ze do polowy marca Hania bedzie w brzusiu :D

Teraz pije sobie kawke zbozowa i staram sie nadgonic co pisalyscie w nocy...

Aaa wlasnie!!! Haniutek Ty sie nie stresuj tym USG!!! Pamietaj ze i tak nic nie mozesz juz zmienic :D hehe To mnie zawsze pociesza :D

Aaa noi zaraz lece robic Izaure bo moj mezulek powiedzial bratu (wczoraj mial urodziny) ze musi przyjechac bo specjalnie dla niego robie sernik.... Ale mnie kuzwa wkopal.... :(

Lece czytac :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Aga- ja to ostatnio jestem na żarcie nastawiona tak że to poezja. poszliśmy ostatnio do takiej knajpki gdzie sprzedaja jedzenie wszystko po 2.99 za 100gram. nie moglam sie zdecydowac wiec wzielam "kilka" rzeczy po trochu. wyszlo mi jakos ze 25zł za moja porcje, kacprowi wyszlo 16zl. ehehhee smiał się ze jakby mi łopate dali to bym sie nie krepowala

takze ja na inflancka pojde rodzic dla samego obiadu hehe

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwieccc

Lilijka, za bardzo skupilam sie na zdjeciu koto-owieczki i zapomnialam skomentowac Twojego- j'aime !
"Niestety" nakrecilam sie na te Twoje pluszaki i kupilam filc (aaaaa!). Zapewne moje wyroby beda wygladac jak rysunki 3-latka w 4 d, ale sprobuje ;)
Szczytem mych pluszakowych marzen, jest :http://www.okazje.info.pl/dd/dla-dziecka/steiff-leniwiec-eric-z-magnesem-5cm-056277.html
Oczywiscie z filcu ;))) i dla mnie, nie dla Elizy ;)))

Co do "twarzoksiazki";))) to ja tez mialam roczny odwyk, po ktorym wrocilam, ale nie z ta sama energia ;)) musze przyznac, ze te grupy (szczegolnie lokalne) sa praktyczne. Ale znajomych dodaje bardzo powoli-tylko tych, ktorych dobrze znam i lubie;) ale tez fejs mi zbrzydl.
Co do grupy, to uwazam, ze jest tam bardzo anonimowo. Nie ma nawet co porownywac z nasza grupka:) jedyny plus fejsa (jak np.ovufriend) to mozliwosc podzielenia tematycznego. U nas to wszytsko ginie (nie mylic z ginem;)) z czasem ;)

Co do plukania, to polecam (wiem, wiem, pisze to juz 130raz;)) plukac w occie (dwie lyzki stolowe starcza). U mnie byla duza roznica. Jednak te dzieciece proszki tez maja jakas tam chemie i zapaszki i warto byloby to dobrze splukac:))) a ocet moge polecic z czystym sumieniem :)

Ja jutro mam ktg i mam nadzieje, ze wroce po nim do domu... Echhh;))

Ola, piekna ta Twoja cora ! Naprawde, taka Calineczka :))))))
I te zarumienione pultynki:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...