Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Lilijka - lubię to!
Btw w tamtym tygodniu robiłyście galaretkę z kurczaka i za mną chodziła, ale nie przydreptała ostatecznie - no to zjadłam dziś na kolację w szpitalu - pyszna była :-)
Generalnie bardzo dobrze tu karmią, obawiam się, że w domu jak wrócę będzie duuuużo gorzej, bo kto mi ugotuje i poda pod nos pięć razy dziennie posiłek. ..

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

Sylwia, może zapytaj poprostu, ja też tak nie lubię, jak ktoś ma coś dać to niech daje, czy powie żeby przyjechać.... Ale czasem warto wprost zapytać, Ja tak zwlekalam bo koleżanka wspominała że może będzie się wózka pozbywać Ja nie chciałam być nachalna, ona zapomniała pomyślała że chyba jednak nie chcem i oddała.... Więc jak ci zależy to niech twój dzwoni do brata :)

Odnośnik do komentarza

Maleństwa śliczne, słodziutkie.
Mamuśki widzę że rozkwitają - wiosna idzie :D
Lilijka ty masz te teksty, a propo bycia w ciąży to nawet mimo tych nudności, pęcherzy, bólu krzyża, łona itp. to i tak to fajny stan. Taki szczególny, wręcz magiczny. Przy otaczające technice i tak czlowiek w szoku ze w brzuchu z malych ziarenek urosły takie dzieciaczki. Mimo czesto bolesnych ruchów i drugiej ciąży to i tak cieszę sie jak dziecko jak mi zaczyna jakos brzuch falować. 9 miesecy ktos dobrze wymyślił bo pewnie dłużej to chodząc jak pingwiny byśmy nie daly rady a nosi mężowie musieliby postarać sie o jakues relanium na przetrzymanie naszych nastrojów :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzi09kwa3zcvri.png

Odnośnik do komentarza

Byliśmy w lidlu, ale niestety nie dorwałam już stanika w moim rozmiarze :(
Wysłałam mojego do lekarza ostatnio, żeby zrobił profilaktyczne badania no i okazało się, że ma strasznie duży cholesterol (w wieku 25 lat? Masakra!) I może mieć wątrobę podniszczoną (jutro idzie na usg). No i ma być na diecie przez 2 miesiące i jak się nie poprawią wyniki, to lekarstwa. Ale się przejął bardzo, dziś na obiad rybka z grilla i warzywka z patelni :) także Aga, też będę się pewnie zdrowiej odżywiać, fajnie mieć kogoś w domu na diecie :)
Lilijka dziś na fali widzę :)
Śliczne brzuszki Misiakowata i Sylwia :)
My zaraz zapodajemy film, pewnie któryś z oskarowych.

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
~kalae
Lilijka87
Wy się śmiejecie (na zdrowie! :)) ale te dźwięki zostają w pamięci... No szlag może człowieka trafić (pozdro Kamila :)) co to za temat w rozmowach w toku?
Olija, Kalae widzę, że wy mnie rozumiecie! Kalae współczuję, że to się dzieje też nad głową. Wiemy jak to jest z dźwiękami w blokach :p mój P. Mieszkał u mamy na ostatnim piętrze. To siedząc na kiblu słuchał gruchania gołębi :) brzmiały jakby je ktoś zimną wodą oblał "brrr, brrr".
Na szczęście Agata jest już starsza, ma jakieś 9-10 lat, mam nadzieję, że w te lato już odpuści przynajmniej z hulajnogą. Możliwe, że nie wytrzyma (hulajnoga) bo Agata z figurą idzie w ślady matki. Przypomnę, że matka jej jest feeest gruba.

A jak Groszka powie 'mamo ja chce hulajnogę' :)
' Groszka ja mam uczulenie na hulajnogę'

Zuzia ma jakieś 5 także jeszcze chyba nie wyrosnie :(


O to właśnie! Zapiszę ten tekst. Bardzo mi się podoba, tak się uśmiałam z uczulenia, że aż go mężowi sprzedałam :)

Nika dobrze, że już urodziłaś bo bym się bała, że przeze mnie odejdą Ci wody :)

Książka? Pff nienawidziłam pisać wypracowań i dziwne bo nigdy 5 nie dostałam za żadne. Matka i teściowa polonistyki by the way :p

Eee w tym miejscu miałam coś napisać ale nie pamiętam co :/

A ja będę tęsknić za brzuszkiem. Lubię być w ciąży :) może dlatego, że nie musiałam leżeć tygodniami (Renia respect!), nic mnie nie swędzi (Misiakowata dasz radę!), nie rzygałam jak w zawodach na odległość (Olka uff! Masz to już za sobą), nie mam RLS (Maqdallena dobrze, że już minął), nie twardnieje mi brzuch za bardzo (Oczywiście zapomniałam komu najbardziej to dokucza, przepraszam), nie boli mnie blizna po cc, pewnie dlatego, że jej nie mam (Zuzia współczuję!), młoda się nie rozpycha boleśnie (Madika pamiętaj, że to Twój Skarb), spojenie też mnie nie boli za bardzo (kalae dasz radę), nie mam cukrzycy (przyjazna podziwiam za wytrwałość!), problemów z tarczycą też nie mam (Eee znów zapomniałam nicka, przepraszam), mam wsparcie męża (Ernesto tulę, nie daj się draniowi), no i szlag mnie nie trafia (pozdro Kamila :p). Łooo fuck ale wyszło dolegliwości, a ciąża to niby nie choroba, Taa zapewne jakiś facet wymyślił to stwierdzenie!

P.S.
Wyszło, że mam jednak problem z pamięcią :p
P.S. 2
Pozdrawiam również moją rodzinę, koty i resztę Marcóweczek!

Lilijka NA PREZYDRNTA!!!!:D Dzis jestes MENTOREM dnia!!!! Twoje teksty zabijaja :D hehehe

A i brakowalo mi tylko P.S. 3 Pragne pokoju na swiecie :D hehhehh

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Bad.Woman
Dziewczyny, znowu mi wyszła opryszczka - tym razem centralnie pod nosem... swędzi i drażni mnie to cholerstwo a pasta do zębów nie pomaga.... Jaką maść z apteki na to mogę? Bo szału dostanę!!!
Misiakowata, chyba Ty kiedyś pisałaś o jakiejś maści co kobiety w ciąży mogą używać, dobrze pamiętam?
:-(

Ja masz w domu sudocrem to sobie posmaruj, ja ostatnio miałam w nosie i po dwóch dniach ani śladu:-)

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

amilla słoneczko, pasowałaś mi do kilku dolegliwości też, to raz. Dwa uważam, że to urocze :) po trzecie to tylko ja zwróciłam uwagę na "szlag mnie trafia", nikt inny o tym nie wspomina, a po czwartw to nie tylko z tego powodu Cię zapamietam. Jesteś mega kucharką, pichcisz dużo dobrych potraw, jesteś szalona bo potrafisz założyć nogę na nogę siedząc na piłce i będąc w 8 miesiącu ciąży. Masz przeboje ze swoją rodziną (szczególnie z siostrą nierobem), rodziną K. Który za to ma problem z graniem w Lola, a teraz z jelitami :p bywasz niezdecydowana (długo wybierałaś wózek a i tak wzięłaś ten co chciałaś od początku). Mimo, że nie przebierasz czasem w słowach to nie umiesz się postawić głupiej teściowej, a szkoda (jeśli to kiedyś zrobisz zrób jej szybko fotkę i się pochwal :p). Masz jeszcze przeboje ze swoimi zwierzakami. Twój gin jest mało rozmowny, dlatego często obawiasz się o swoją Tosie, która za to szaleje Ci w brzuchu jak akrobatka. Mam wymieniać dalej? :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki Lilijka :D
a zakład,że najwieksze fajne pisarki były noga z polaka?:D

Ciąża męczy to fakt,ale sa chwilę za które jestem bardzo wdzięczna..Pomijajac to ze za 3 razem mi sie udalo utrzymac ja,co sprawia ze czuje sie kobieta...:)
Na przykład w nocy..kiedy poplakalam juz z bezsilnosci przez ten nawrót świądu i uspokajajac sie w ramionach P.mały sie tak rozbrykał,że w mig zaczelam sie smiać..a po tym jak wtulilam sie brzuszkiem w plecki P.,gdzie jego nery zostaly skopane, to juz w ogole sie rozczulilam..
Nie jestem sama,mam te cudowne stworzonko pod sercem,ktore mnie kocha i wynagradza mi to wszystko :)

Sylwia piękna z Ciebie dziewczyna :*
Renatka ale jakie ty masz ramiona umieśnione :) Śliczne brzusie kochane :)

Zu2ia u nas jest taki bar Filipinka..zawsze wychodzę PRZEŻARTA hehe
Kamilla fura zajebiaszcza :D

ehhe Lilijka nie masz problemów z pamiecią..ile Ty zapamietałaś chociazby o Kamilli..pełna charakterystyka..

choć ja bym dodała jej cudowne poczucie humoru,miłość do czekolady i zwierzaków :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Agusia słodkie są Twoje Skarby :)

Ja dziś też odwiedziłam Lidla, na szczęście byłam po 10 i było spokojnie. Kupiłam ten biały :) brzoskwiniowy też był ładny, ale mam ten z Allesa, więc już drugiego nie kupowałam. Kotka odwiedziłam Lidla na piasta było całkiem sporo biustonoszy.
Teraz mam już kilka biustonoszy do karmienia, większość miękkie. W tym Lidlu ubranek było mnóstwo, jakby wogle nie rozkupione. Jestem z siebie dumna powstrzymałam się od zakupu :D. Kupiłam jeszcze prześcieradło 2pack.

Moja Miśka szaleje, koniecznie uparła się wyjść przez pępek i mój brzuch czasami przypomina pomelo ;) Wczoraj pierwszy raz od podania sterydów miała czkawkę (czyli od ponad miesiąca) Wcześniej non stop męczyła mnie czkawkami.

Ola pij dużo wody mineralnej:) to pomaga. Uzupełnia to czego brakuje i wypłukuje to co Ci szkodzi.

Co do wózków to chyba omega moonlight jak dla mnie jest mega fajny. Tatuś kupił Riko Nano alutech, wcześniej nie widziałam tych moonlight, bo pewnie na taki bym się zdecydowała.

magdallena co się stało to się nie odstanie. Najważniejsze żebyś z dzidzią nie ucierpiała. Jak kiedyś miałam sytuację, że sam samochód się stoczył z parkingu i uszkodził inne auto. Spisaliśmy protokół, nawet zniżek nie straciłam (miałam tak w umowie, ze jeśli puknę inne auto a sama nie zgłaszam szkody np. auto nie ma uszkodzenia, to nie tracę zniżek, zniżki traciłabym jeśli robiłabym naprawę z AC)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Lilijka87
Brrr imię Agata przyprawia mnie o ciarki, brrr. Każde imię kojarzy się wam pewnie z osobami, które znacie o tym imieniu, tak jest u nas z Agatą! Na naszym osiedlu jest jedną taka, jak się wprowadziliśmy to miała jakieś 4 lata. Agata w lato lubi jeździć na hulajnodze (hulajnóg też nie lubię). Jej hulajnoga ma plastikowe kółka. A mieszkamy na parterze, w pobliżu chodnika, po którym wspomniana lubi jeździć. Byłoby spoko, gdyby jeździła popołudniami... W tygodniu... Ale nie! Ona lubi w weekendy od 7 rano! Akurat pod naszymi sypialnianymi oknami, które w ciepłe dni i noce są otwarte. Ten dźwięk... Plastikowych kółek snujących po chodniku... Brrr!
To nie koniec. Agata ma grubą ale to fest grubą matkę, która ma równie gruby głos. I tym głosem niby skowronek potrafi wrzeszczeć na całe osiedle "Agataaaaaa do dooooomu, Agataaaaaa!". Ale to łączy małego diabła z matką, która też nie zwraca uwagi na godzinę takich okrzyków! Jeszcze gdyby ów diabeł słuchał, ok. Ale nie! Toż to diabeł przecież, nie słucha matki, która w końcu wściekła wychodzi z domu po swój pomiot rycząć jeszcze głośniej! Brrr! Z Agaty jest też konfident. Na osiedlu mieszka jej kuzynka, Karolina. Agata ją podkablowała wołając na pół osiedla "babciu, babciu! A Karolina zrobiła kupę pod oknem!" no nie powiem, Karolina miała później przejebane... Ale to nawet dobrze bo franca też ma hulajnogę!

Hahaha jesteś niesamowita:-)
Czytałam ten wpis niczym dobrze rozkręcającą sie książkę:-) :D

Nie mogę nadgonić tak mi Internet zamula..wciąż kilkanaście stron w plecy.
Dziewczyny mam bakterie w moczu prawie 3 tysiące, dr.nie kazał robić posiewu dla niego jak zwykle jest ok nic się nie dzieje..kazal kupić Żurawit , ile tego brać ? Jedna dziennie ?

A w ogóle to dziś wyliczył mi nowy termin porodu qrwa ! Od dnia transferu liczył i wyliczył 20 marzec . Nic mi się nie zgadza ale jestem sfrustrowana wrrr

Odnośnik do komentarza

Aga2801
Lilijka87 ty naprawdę musisz spisać naszą historię MARCÓWECZKI 2016. Teraz poproszę o charakterystykę każdej z nas :p

Ooooo to to to!!!! Ja mysle zr nie na darmo 3000 stron naprodukowalysmy!!!! Lilijka TY wszystko zepniesz w calosc bo lekkie pioro masz znaczy paluszki na przyciskach :D hehe

A opis kazdej Marcoweczki by sie przydal :D A jakie dumne bysmy chodzily :D heheh

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...