Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość -misiakowata30

Mam idealnego faceta :-) Odkad wrocil z nocki,na spiocha marzylam o paczku i mleku..normalnie az czulam sline w buzi hehe Tylko zapytalam czy ma dla mnie paczka :-) a on ze tak :D omomom Mati zadowolony :D
Zajrzalam do Was przed dalszym spaniem :-)
Nika dzieki :-) Twoja H.tez super :-) bidulo,wiem co znaczy siniak od wenflonu..oj zeby te skurcze ustaly juz ! :*
Sylwia hehe ratlerek za maly :D ciesze sie ze wypoczelas w nocy..choc tyle..nie martw sie niczym.moze GO nie wypuszcza..
Przyjaznaaaaaa glolabki mmmmm :Du mnie dzis jarzynowa z wczoraj..P.ma spotkanie o 15 z pracy to tam schaboszczaka dostaniee wiec luzik :-)
Monimoni mam nadzieje ze jelitowka odpusci masakra..pij duzo wody :*

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

Bad women podrzuc ten Everest Madice :-D

Aga trzymam.kciuki za wypis !!:) starczy tego spa juz :)

Barcelona trzymam kciuki,zeby robota szybko i przyjemnie minela a przeprowqdzka sprawnie przeszla :-)

Ola mialas nosa..pamietam jak pisalas,ze oni tam dziwnie patrza a Ciebie bo mowisz ciagle ze nie czujesz ruchow...
Intuicja matki jest nieoceniona :*
Bedziesz super mamą :D
Teraz najwazniejsze zebyscie doszly do siebie i wrocily do domku..
Oj jaka radosc :)jak napisalas o tym buziaku zaraz po wyjeciu,no cos niesamowitego :D
Trzymam kciuki za Maje..silna dziewucha po mamci..tyle paczkow i snikersow zjadla w brzuszku ze ma sily a sily :D

Milego dnia kobietki :*

Odnośnik do komentarza

Cześć kochane. Ja dziś w nocy nie mogłam spać. Budziłam się często. Chyba podświadomie martwiłam się co tam u Oli i Majeczjki.

Aga dobrych wyników ci życzę í wychodź juz do domku.

Dziewczyny w szpitalach - dużo zdrówka!!

Monimoni jak dzisiaj się czujesz? Mam nadzieje ze jednak już lepiej.

Sylwia mam nadzieje ze ojciec trochę się jednak zmieni po jej akcji.

Ernesto - super ze dojechałaś. Odpocznij teraz!

Odnośnik do komentarza

Agusia Ola! Gratuluję! Wszystkiego dobrego Wam i Waszym maluchom
Ola! Czy Ty przypadkiem nie miałaś terminu na 05 marca lub cos w tych okolicach? Ja mam taki termin i jak zaczęłam nadrabiać forum i przeczytałam ze urodziłaś to ogarnęło mnie przerażenie. Czy jestem juz gotowa? Ogólnie ze to może być już teraz a nie za miesiąc. Kupiła w końcu wózek wiec zle nie jest. Trzymajcie się dziewczyny! Jeszcze nie czas na poród! Dajmy pierwszeństwo Reni. Szpitalnym Marcoweczkom życzę samych dobrych wieści.

Odnośnik do komentarza

Aga mam to samo, pamiętam tylko kilka ostatnich postów, żeby nie było, że jesteśmy niemiłe i się nie interesujemy!
Aga dosyć byczenia i gniecenia szpitalnego łóżka, wracaj do domu! Nika, Ty tak samo, bądź stanowczą mamą i nie pozwól Mikołajowi jeszcze wychodzić!

Tymczasem zastanawiam się co z Haniutkiem, mam nadzieję, że jednak nie urodziła jeszcze :(
lutówki i to chyba licząc z mamą bliźniaków to ze 4 czy 5 urodziło, więc nie możemy ich tak wyprzedzać!

Ernesto dobrze, że już jesteś daleko od Pana taty, odpoczniesz! Łóżeczko kupiłaś? :)

No i mój Leniwcu! Cieszę się, że u Elizy wszystko dobrze!

Mnie bolą nogi ale nie biodra tylko niżej, tak mniej więcej 15-20 cm poniżej szczytu miednicy :( nie jestem pewna czy to jest związane z ciążą bo kiedyś dostawałam zastrzyki w to miejsce ale głównie w lewą nogę. Podejrzenie było o zapalenie kaletki maziowej, a to tak okrutnie mnie bolało, że nie umiałam się w ogóle ruszyć z miejsca, nie mówiąc już o chodzeniu :(

Odnośnik do komentarza

kamillla
która z dziewczyn tutaj ma założony profil na zusie?? byłam dziś zaufać profil epuap, specjalnie zeby do zzusu sie zarejestrowac, a teraz nie wiem jak to zrobić :/ ktoś pomoże?

Cześć dziewczyny, Kamila ja mam ten profil,pisałam kiedyś,mi pomagała pani z zusu,bo sama to problem miałam,na moją prośbę wydrukowała mi dane potrzebne do rejestracji,pierwsze hasło było z zusu potem ustawiałam swoje
Ja mam wadę wzroku -2,5 i -2,75 a do okulisty mi iść nie kazali, na każdym oku te -0,5to po ciąży się pojawiło
Ja do poniedziałku w szpitalu,chciałam wyjść w niedzielę, ale nie da rady,teraz muszę kombinować kto mnie odbierze; (
Badania ogólnie są ok,mocz tylko zasadowy a powinien być kwaśny,wieczorem lekarz na obchodzi mówił,że dużo na jednym lub drugim boku leżeć,na wznak mówi niewskazane bo wtedy czéściej macica się napina i pojawiają się skurcze, na obrzęki to mniej płynów,góra do 1,5l dziennie wliczając to zupę np
Olka serdecznie gratuluje,intuicja faktycznie cię nie zawiodła:)
Ernesto super,że już u mamy jesteś,zawsze to dodatkowa opieką,i mama o ciebie i Paulinke zadba :)
Betty trzymaj się,zdaje sobie sprawę,że ci nie łatwo, że mąż przytuli,ale faktycznie jakby miał cię teraz ktoś infekcją z odwiedzających zarazić to lepiej,że jest jak jest,przytulam
Misiakowata fajnie,że wizyta ok
Współczuje załamki,ale jeszcze trochę i będziesz/będziemy super laski:D

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia dzieki wiesz ja wlasnie gadalam z babka w zusie. 16grudnia konto zalozylam na zusie, w ciagu 7dni powinnam byla je zaufac a jesli tego nie zrobilam w ciagu 7dni konto sie usuwa. wiedzialam o tym dlatego teraz polecialam zrobic ten epuap, z mysla ze na zus sie zaloguje. i zalogowalabym sie dyby nie fakt ze "zus ma problemu z usuwaniem kont' wiec moje konto ktore powinno bycc usuniete w ciagu 7dni jest aktywne do dzis. dlatego nie moglam sie przez epuap zalogowac. jedyne wyjscie to czekac az sie konto skasuje, albo pojechac do zusu i je zaufac. jestem wkurzona bo naprawde myślałam że mi sie uda wkoncu to zrobić, aa tu lipa. Powiedz mi czy ty wchodząc na to konto na zus widzisz kiedy i jaka kwota Ci zostanie wypłaconaa za zwolnienie??
dzieki :)

Odnośnik do komentarza

Ooo ja dziewczyny NADROBILAM:D

Olka cudownie ze z Maja czujecie sie dobrze i ze Mala tak dobrze daje sobie rade!!! A jak tam swiezo upieczony tata? :D

Ja tez bardzo przezywalam te porody... I jakos wieczorem nawet dostalam takiego skorczu ze az sie wystraszylam... Brzucho mi sie spielo musialam gleboko oddychac nie moglam sie przekrecic na wznak i jeszcze plecy mnie bolaly...
Moj mezulek nawet za troche sie pytal czy nie mam nastepnego skorczu a ja mowie ze nie a on na to TO DOBRZE BO 12 MIN MINELO:D

Myslalam ze kopa mu sprzedam :D hehe

Aga to kiedy wracasz do domku?

Ooo i ja tez juz jie pamietam co mialam napisac...

Ooo Bad Woman szybkiej i latwej przeprowadzki.

Dziewczyny w szpitalach Trzymajcie sie!!! I ktore moga niech wracaja do domu!

Wiecej nie pamietam... Trzymajcie sie Brzuchatki i juz NIE Brzuchatki :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Kasia a jakie masz ph moczu? bo ja lasnie sprawdzilam u siebie i mam zazwyczaj 7.0 a norma jest do 6.5 ale moj gin nigdy nic nie mowil wiec pewnie jest ok. Ja dziś jak sie obudzilam lezalam na plecach i odychac nie mogłam, wiec cos chyba jest w tym lezeniu na wznak, zwlaszcza teraz pod koniec jak nasze klocki są juz spore. Trzymaj siem kochana napewno ktoś Cie odbierze:)

ernesto bardzo dobrze ze cala i zdrowa dotarlas :)

haniutek odezwij sie kobieto.....

Odnośnik do komentarza

olka135
Hej! Dzięki wszystkim za gratulacje, pisałabym. Z Wami cały czas ale kontrolowali moje ciśnienie co chwilę i chyba z 7 kroplowek miałam, do tego 3 przeciwbólowe na obkurczanie macicy, uh.

Majka leży w inkubatorze, bo waga niska, ale generalnie to jest z nią wszystko ok :) podczas cesarki ciągle na nią patrzylam, bo może 2 min po rozpoczęciu już ją wyjeli, na szczęście płakała, więc zalapala oddech, dali mi ją żebym jej dała buziaka to odrazu spokój hihi :)

Rano będę miała podwójna motywację by wstać, bo boli.w sensie to obkurczanie. Ale dziewczyny pamiętajcie - to najlepszy ból na świecie!! :) jasne że się balam, ale tak się martwiłam o Maje, że ja Poszlam na dalszy plan, to Ona była i jest już najważniejsza :)!!!
I tak ma każda z nas, tylko jedna ma jedno takie szczęście, inną trzy szczęścia. Jesteśmy na prawdę farciarami Marcoweczki :*

A teraz ja wam życzę żebyście jakoś dotrwały do końca - będzie ciężko, ale pamiętajcie, robicie to dla tego Małego-Wielkiego Szczęścia :)

I chciałabym Was prosić żebyście kontrolowały ruchy, wiadome może nie co do jednego, ale mnie chcieli dziś wypisywać. Całe szczęście że zostałam :) u mnie ruchów na dobę przez ostatnie 6 dni było maksymalnie 4!!!!! Po słodkim itd.
Trzymajcie się, odezwę się jutro, dziewczyny jesteście wspaniałe :) jutro dam zdjęcie bo zrobię wyraźne :)

Ola jeszcze raz gratuluje! :) wracaj szybko do siebie i niech majeczka czybko przybieze cialka :) Tak czytalam na dzień dobry twòj tekst i powiem ci ze się wzròszylam i az poplakalam
...:) :*

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

kamillla
Powiedz mi czy ty wchodząc na to konto na zus widzisz kiedy i jaka kwota Ci zostanie wypłaconaa za zwolnienie??
dzieki :)

Tak,bodajże w opcji świadczenia biorąc,zasiłki i wtedy patrze na l4 które od kiedy do kiedy,rozwijam plusik i mi pokazuje datę i kwotę, tylko od tej kwoty odejmuje ok.140-170zł na podatek i wtedy wiem ile mniej więcej mam dostać,u nas to jest ok.21 danego miesiąca bo l4 mam na miesiąc wypisywane

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
kamillla
Powiedz mi czy ty wchodząc na to konto na zus widzisz kiedy i jaka kwota Ci zostanie wypłaconaa za zwolnienie??
dzieki :)

Tak,bodajże w opcji świadczenia biorąc,zasiłki i wtedy patrze na l4 które od kiedy do kiedy,rozwijam plusik i mi pokazuje datę i kwotę, tylko od tej kwoty odejmuje ok.140-170zł na podatek i wtedy wiem ile mniej więcej mam dostać,u nas to jest ok.21 danego miesiąca bo l4 mam na miesiąc wypisywane

dzieki :)

Odnośnik do komentarza

kamillla
Kasia a jakie masz ph moczu? bo ja lasnie sprawdzilam u siebie i mam zazwyczaj 7.0 a norma jest do 6.5 ale moj gin nigdy nic nie mowil wiec pewnie jest ok. Ja dziś jak sie obudzilam lezalam na plecach i odychac nie mogłam, wiec cos chyba jest w tym lezeniu na wznak, zwlaszcza teraz pod koniec jak nasze klocki są juz spore. Trzymaj siem kochana napewno ktoś Cie odbierze:)

ernesto bardzo dobrze ze cala i zdrowa dotarlas :)

haniutek odezwij sie kobieto.....

Ciężko mi określić jakie pH bo tylko tyle mówią,dokładnie to będę widziała jak wypis dostane w poniedziałek
Mój dostał 13:D
Jedzie węgiel kupić,tak mysle,że trampoline powinniśmy spłacić
Kurde laski to jak druga dobra pensja prawie 2tys

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

niuska_aw
Kamila a może sobie juz daruj ten epuap. Ja tez go zrobiłam ale nie miałam kiedy iść go zaufać i usunęli mi. Tak sobie pomyślałam że to w sumie 1 lub 2 wypłaty z ZUS. a potem już będziemy dostawać macierzyński około 20 zawsze.

Ola daj znać jak malutka

Zu2ia - czekamy ma dobre wieści po wizycie. Ja swoją mam w środę:)

Epuap mam już od wczoraj zrobiony, tylko z tym zusem lipa. Niby moglabym odpuścic ale pewnie się przyda, jak nie teraz to później. pozatym chciałabym miec wgląd poprostu, zobacze sobie jakie moj poprzedni pracodawca skladki i odprowadzal, podejrzewam ze robil mnie w ch.. :) ogólnie pewnie sie przyda, może da się duzo rzeczy załatwić przez internet dzieki temu, moze nie... okaże sięczy było warto. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...