Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Zu2ia
Ktg wyszło raczej dobrze, położna nic nie mowila. Mam tylko czekać teraz na lekarza bo moze usg bedzie chciał zrobic. A lekarz jest na operacji... :/ Wiec chyba nie bedzie powodu do zostania tutaj, ale posiedzę troche :/

Teraz bardziej sie boje ze siedząca dwa krzesła dalej dziewczyna mnie zarazi, bo katar ma niemiłosierny :/

Trzymam kciuki żeby szybko poszło.....ja jestem na ip przynajmniej raz w tygodniu i zawsze to jakieś 2-3 godziny:/ chociaż raz pobilam rekord i byłam od 9...do 16... ale skończyło się na przyjęciu do szpitala. Najgorsze jest to że nie ma lekarza cały czas przy poradni. Wracaj szybko do domku:)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchy9n73muifboqy.png

Odnośnik do komentarza

Mi lekarz na wizycie dzis robił dokładne usg: posprawdzał czy nie jest owinięty pępowina, czy przepływy sa ok itp. Nastraszył ze bedzie córeczka ;) ale potem powiedział ze żartuje, ze synuś jak malowany i nie ma najmniejszych watpliwości co do tego ;) pomierzył, poważył i wszystko było ok.
A na ktg wysłał zeby sprawdzić jak sie tętno zachowuje.

Siedzę i czekam na tego lekarza, a jestem strasznie głodna.. Śniadania nie zdążyłam zjeść.. Marzę o schabowym ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0amowleixu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm17vkmfcs.png

Odnośnik do komentarza

Bad.Woman
kamillla
dziewczyny czy jak sie na IP jedzie to odrazu lepiej miec przy sobie pare rzeczy do w razie zostania na obserwaacji ? :D

Koniecznie! I to najlepiej całość jak do porodu :-) ja bym tak zrobiła. Zawsze torba może leżeć w bagażniku, a przynajmniej mam spokój że mam to co potrzebuję i nie muszę mężowi tłumaczyć gdzie co leży :-) albo że piżama zielona jest szersza od niebieskiej....... :-P

Tez jestem tego zdania.I jak tylko wyszłam ze szpitala to poprałam i uzupełniłam torbę w bieliznę, ręczniki i koszule. Juz raz tłumaczyłam chłopinie gdzie leżą moje majtki w domu i które używam w ciąży.. :D Mam tam tez mała wodę,paluszki ;-) kubek, sztućce, słuchawki, ładowarkę , papier toaletowy. Klapki pod prysznic i do chodzenia. A teraz dołożyłam juz podpaski i podkłady. Gatki siateczkowe i wkładki do stanika.
Druga torba dla córci w szafie. Plus rożek i kocyk na niej. I trzecia malutka z ubraniami na wyjście;-)
Będę miała spokojną głowę.

Odnośnik do komentarza

kamillla
niuska_aw
Ja plamy z ciuszków usunęłam gotując ubranka z wodą utlenioną.

Kamila dokładnie mój też o wszystko pyta. Czasami ręce mi opadają normalnie.

Mi też. :( a najgorsze, jak mówię ze coś jest w szafce po tej i po tej stronie, idzie i sprawdza, mowi ze nie ma, a jak ide i sprawdze to zawsze jest dokladnie tam gdzie mowilam... no momentami az sie we mnie gotuje... albo patrzy sie na to i nie widzi... :D

mniej najbardziej rozwala jak się mnie pyta 'co to jest?', a on jest np w łazience a ja w kuchni, i oczekuje odpowiedzi będąc w tej łazience, kiedyś mnie to drażniło, a teraz mu mówie że nie wiem o co pyta bo nie widzę :) to przychodzi i pakazuje

Odnośnik do komentarza

felcia898
Zu2ia
Ktg wyszło raczej dobrze, położna nic nie mowila. Mam tylko czekać teraz na lekarza bo moze usg bedzie chciał zrobic. A lekarz jest na operacji... :/ Wiec chyba nie bedzie powodu do zostania tutaj, ale posiedzę troche :/

Teraz bardziej sie boje ze siedząca dwa krzesła dalej dziewczyna mnie zarazi, bo katar ma niemiłosierny :/

Trzymam kciuki żeby szybko poszło.....ja jestem na ip przynajmniej raz w tygodniu i zawsze to jakieś 2-3 godziny:/ chociaż raz pobilam rekord i byłam od 9...do 16... ale skończyło się na przyjęciu do szpitala. Najgorsze jest to że nie ma lekarza cały czas przy poradni. Wracaj szybko do domku:)

W pierwszej ciazy tez zawsze tyle czekałam :/ az lekarz przyjdzie i obejrzy wyniki.. I powie ze można isc do domu...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0amowleixu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm17vkmfcs.png

Odnośnik do komentarza

~kalae
kamillla
niuska_aw
Ja plamy z ciuszków usunęłam gotując ubranka z wodą utlenioną.

Kamila dokładnie mój też o wszystko pyta. Czasami ręce mi opadają normalnie.

Mi też. :( a najgorsze, jak mówię ze coś jest w szafce po tej i po tej stronie, idzie i sprawdza, mowi ze nie ma, a jak ide i sprawdze to zawsze jest dokladnie tam gdzie mowilam... no momentami az sie we mnie gotuje... albo patrzy sie na to i nie widzi... :D

mniej najbardziej rozwala jak się mnie pyta 'co to jest?', a on jest np w łazience a ja w kuchni, i oczekuje odpowiedzi będąc w tej łazience, kiedyś mnie to drażniło, a teraz mu mówie że nie wiem o co pyta bo nie widzę :) to przychodzi i pakazuje

taa to też jest dobre.... :D albo ogólnie jak ktoś do mnie coś mówi z drugiego pokoju albo nawet z parteru, to odrazu mówie idz przed brame, wtedy będe lepiej słyszeć.

Mój ojciec kochany hehhe potrafi wołać mnie z dworu, potem przychodzi albo wpieniony, albo z usmiechem na ustach zdziwiony ze nie wychodze... :D przyniosłam mu kiedyś ulotkę na bezpłatne badanie słuchu ( ogląda telewizje prawie na 100% głosnosci) to potem poszedl na dwor i mnie wolal, ja oczywiscie nie slyszałam. to wrocil i wreczyl mi tą ulotkę i spytał kto tu jest głuchy. helloł.

Odnośnik do komentarza

Ja w tych tygodniach też już bym jechała z torbami do szpitala, najlepiej zostawić w bagażniku, to tak nie czuć presji, że może to już;)

Kamilla dokładnie tak samo muszę mężowi mowić: w której szafce, po której str, na której półce, w którym rogu itd, po czym słyszę: nie ma, idę i oczywiście leży to coś na wierzchu:) normalka....
Kalae to też się zdarza, ach ci faceci...

Co do żółtych plamek, takie odbarwienia cholerstwa od mleka, ja spryskuje odplamiaczem rossmannowskim i do prania. Kiedyś moczyłam w vaniszu, ale spróbowałam tego i mi przypasował. A ostatnio takie plamy które zupełnie nie chciały zejść, a szkoda mi było a akurat na ładnych bodziakach spryskałam takim odplamiaczem do tapicerek i dywanów i zeszło wszystko, wyprałam to w 90st (to były pieluchy i białe ubranka) i dodatkowe płukania.

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza

Ja nie zapłaciłam za przesyłkę w gemini, może to od kwoty zależy, u mnie wyszło coś 280.

Kalae ten olejek generalnie nie ma szczególnego zapachu. Tylko jak się dłużej na nim skusiłam to był zapach jak migdały w proszku ale taki subtelny.

Dostałam dziś filc na zwierzaczki i jaka była niespodzianka bo zamawiałam 14 arkuszy różnych kolorów ale dwa arkusze białe. I co wysłali? Wszystkie arkusze razy dwa :p

Cholera wiem, że miałam coś jeszcze napisać no i nie pamiętam co :/

Odnośnik do komentarza

kamillla
robiłam zamowienie na gemini, i takie samo na doz, mimo ze ceny się róznia i niektóre nawet bardzo, to na gemini wyszło 115,21 ( plus przesyłka 12,50 czyli razem 127zł) a na doz 116,43 w tym mogę odbior osobisty.

a no to cenowo podobnie, a na doz możesz mieć przesyłkę za 4.9 albo 4.5 jakoś tak

Odnośnik do komentarza

tak wysylka kurierem w DOZ kosztuje 4.99 , do paczkomatu inpost tez 4.99

Monimoni hehe mój sie ze mnie smieje i złości że najpierw miesiąc coś porównuje ceny i w ogóle, jak coś znajde 2zł taniej to najchetniej bym po to leciała, mimo ze za paliwo tyle wyjdzie hehe. a jak coś kupie a potem znajde to 5zl taniej to mnie szlag trafia, tzn teraz juz taak nie przezywam, smieje sie z tego ale serio miałam taką schize :D

no ale myślałam że będzie wieksza Cena w dozie, bo na gemini sam otcenisept 250ml koszztuje 27zl a w doz 38...

Odnośnik do komentarza

kamillla
tak wysylka kurierem w DOZ kosztuje 4.99 , do paczkomatu inpost tez 4.99

Monimoni hehe mój sie ze mnie smieje i złości że najpierw miesiąc coś porównuje ceny i w ogóle, jak coś znajde 2zł taniej to najchetniej bym po to leciała, mimo ze za paliwo tyle wyjdzie hehe. a jak coś kupie a potem znajde to 5zl taniej to mnie szlag trafia, tzn teraz juz taak nie przezywam, smieje sie z tego ale serio miałam taką schize :D

no ale myślałam że będzie wieksza Cena w dozie, bo na gemini sam otcenisept 250ml koszztuje 27zl a w doz 38...

ja kupiłam w aptece melisa za 16,99 to najmniejsze tam jest darmowa przesyłka od 79zł, ale nie ma takiego wyboru, mi się akurat uzbierało

no mi się tak właśnie wydawało że to gemini przereklamowane trochę, a jeszcze to, że ta przesyłka taka nawet przy 100zł, jakoś mnie zniechęcało.

Odnośnik do komentarza

na kikut to wiem ze male wystarczy, ale jak mnie pies pogryzl to uzywalam octeniseptu i moim zdaniem jest swietny na wszelkiego rodzaju rany, raczej nie zareaguje zle na octenisept. o tym spirycie to też slyszałam ze robi się roztwór z wodą i też starczy. ale u nas tego octeniseptu uzywamy ogólnie do wszystkiego, z tego co pamietam można nim tez jame ustną płukać. w ogóle musze zagadać z moim jego ciotka w szpitalu pracuje i wtedy nam ten octenisept załatwiła, może teraz też się uda...chociaż nie lubie sie prosić o cokolwiek

Odnośnik do komentarza

kamillla
ehh chciałam zadzwonic do zus i sie dowiedziec kiedy kaska będzie, ale czas oczekiwania na polaczenie z konsultantem 12minut... :)

Ja dzwonilam i pieniazki za grudzien dostane za rowny tydzien...ale trzeba miec nerwy co nich... tez 15 min czekalam

Co do prawa jazdy ja robilam i nie zdałam, potem mialam kolejny termin ale dwa dni wczesnij na kontroli lekarz kazal mi sie polozyc... i wstalam w 28 tygodniu a podobno od 30 to nie powinno sie za kierownice wsiadac... no i nie wsiadlam :)czekam na porod, nie chce sie juz niczym stresowac :)

Odnośnik do komentarza

kamillla
na kikut to wiem ze male wystarczy, ale jak mnie pies pogryzl to uzywalam octeniseptu i moim zdaniem jest swietny na wszelkiego rodzaju rany, raczej nie zareaguje zle na octenisept. o tym spirycie to też slyszałam ze robi się roztwór z wodą i też starczy. ale u nas tego octeniseptu uzywamy ogólnie do wszystkiego, z tego co pamietam można nim tez jame ustną płukać. w ogóle musze zagadać z moim jego ciotka w szpitalu pracuje i wtedy nam ten octenisept załatwiła, może teraz też się uda...chociaż nie lubie sie prosić o cokolwiek

To prawda, Octenisept jest super :) Ja kupiłam tą małą buteleczkę i też mam zamiar to stosować na kikut, aczkolwiek słyszałam, że czasami dzieciom się babrze pępek po Octenisepcie. On generalnie nie jest na alkoholu, dlatego tak dobrze nie wysusza kikuta jak sam spirytus. No zobaczymy, może akurat się sprawdzi.
A co do płukania jamy ustnej czy gardła, to z tej samej firmy jest Octenidol polecam. My mamy zawsze w domu i jak kogoś zacznie gardło boleć, to popłuka tym dwa razy i jak ręką odjął :) Tylko drogie dziadostwo :P

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...