Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lilijka87

Sylwia921125
Ciaza nie 32 minuty w ciagu dnia 4x8 min. Ale tak mi jej szkoda bo to duzy wysilek i placze. Dzisiaj znowu po rehabilitacji spala 3h co w dzien sie jej nie zdarzało. Teraz przez dzien łącznie spi nawet 4-5 h z czego wczesniej spala moze 1-1,5 h.
Pisalam kiedys na fejsie i tutaj moze tez cos doradzicie. Jestem na kupnie spacerowki. Dziewczyny tam doradzily ja oczywiście czytalam opinie i spodobaly mi sie trzy z nich. Joie litertrax, baby design walker i baby jogger vue lite. Ten ostatni to chyba Gosia polecala i ma najlepsze opinie. Macie ktoras z tych spacerówek?? I w jakim sklepie internetowym najlepiej kupic??
Niuska u mnie Martynka tez od noworodka jadla 7-10 min i tez wszyscy mi mowia,ze wyglada na pol roku :)

Ja będę kupować joie litetrax air :) mam dobrą opinię z pierwszej ręki!
Odnośnik do komentarza

Sylwia ja mam ten (3) wozek. Ma rozkladane na plasko siedzisko, regulowany podnozek, budke ma bardzo dluga. No i co bylo dla mnie wazne aby jechala przodem do mnie. Wiec na pierwsze miesiace jezdzi buźka do mnie a potem przodem do swiata. Ja jezdze duzo autem, ci chwile wyciagam wizek i zalezalo mi zeby latwo sie skladal i duzo miejsca nie zajmowal. Jakie ma wady? Nie wiem w sumie ;) nie zwykle kola, nie pompowane, budka jest dosyc delikatna. Ja polecam :) ale wiadomo, kazdemu co innego pasuje :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73nvew76w4.png

Odnośnik do komentarza

Haneczkaa
Hej dziewczyny:) obiecałam Adze i sie odzywam:) u nas zapiernicza. Tatulo non stop w Pracy a moja córa bardzo lubi znikną rozmawiać ubrał mija jak cały dzień na dwóch gore trzech 30 min drzemkach. Tak to rozmawiamy zabawa. Całe szczęście minęły juz kolki. Moj klocus wazy ponad 7 kg ja 55 i powiem szczerze, ze coraz ciężej mi ja nosić. Ciesze sie, ze u was wszystko super i fajnie, ze forum znow prawie pełne :)

No nie wierze!!!!:D To Ci dopiero niespodzianka :D Oczy przecieram a tam dalej widze post Haneczki :D Wiec to nie omamy :D heheh

Jak dobrze ze dalas znak ze zyjesz i wszystko u Was ok :D Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile razy Cie wywolywalysmy :D

A moja Hanula dzis bojkotowala spanie i byla gadatliwa ale marudna. Jadla na jeden posilek najwyzej 90ml i jak spac to u mamy na brzuchu lub rekach.

Aaaa noi mamy kolejny dzien ulewania. A poniewaz to ciag dalszy to wszystko wyprane a nie poprasowane... A ona dzis nie wspolpracowala wogole. Dobrze ze cieplo dzisiaj bylo to bodziakow z krotkim rekawem troche mialam. :D Ale ten maly spryciaz dzis tak ulewal ze czesciej przebieralam spodenki niz bodziaki :D Aaaa i siebie przy okazji... :D

Dzis juz nie mam sily czytac moze jutro dzidzius mi pozwoli :D

Spokojnej nocki Marcoweczki!!:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

niuska_aw
Czytam i oczom nie wierzę. Haneczka, witaj z powrotem. fajnie że już jest lepiej:)
My dziś po wizycie U pediatry. Marcin ostatnio mocno kaszle, osłuchowo jest ok, Ale zrobiliśmy też rtg, Jutro wynik:( oj obawiam się że może się skończyć szpitalem:( swoją drogą jakby nie mogli dzisiaj dać opisu:/ wrr

Niuska trzymam mocno kciuki za Marcinka!!!! Oby wszystko bylo ok!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

AsiaR
Olija, u nas też krótko i też zauważyłam, że w upały jeszcze krócej. Też mnie to ciut martwi, bo nie wiem, czy za mało nie przybiera. W tym tygodniu mamy szczepienie więc się okaże, czy moje dziecię wystarczająco grubiutkie jest :-D

Tak jakby w upaly chcialo jej sie tylko popic a nie jesc. W sumie my tez tak mamy.

Dzięki dziewczyny. Skoro jest wesola nie wyglada na glodna sama puszcza cyca po tym czasie tzn ze wszystko jest ok. Po prostu kazda zmiana mnie zadziwia. A ktotsze kp to mniej czasu na relax;) bo do karmienia zawsze szykowalam: wodę telefon czasem ksiazke no a przez 6 min to sie nawet rozsiasc nie zdaze :D
Caluje wieczornie i ide spac bo ostatnio cos nie moge sie wyspac rano jestem jak zombie i do 10 potrafię spac (z przerwą/ami na karmienie) nie wiem skad ta sennosc w kazdym razie w tym zakresie jestesmy z córką podobne. Ty Sylwia tez tak masz z tym spaniem. Zarazilam sie czy co? :p :D

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Ciaza nie 32 minuty w ciagu dnia 4x8 min. Ale tak mi jej szkoda bo to duzy wysilek i placze. Dzisiaj znowu po rehabilitacji spala 3h co w dzien sie jej nie zdarzało. Teraz przez dzien łącznie spi nawet 4-5 h z czego wczesniej spala moze 1-1,5 h.
Pisalam kiedys na fejsie i tutaj moze tez cos doradzicie. Jestem na kupnie spacerowki. Dziewczyny tam doradzily ja oczywiście czytalam opinie i spodobaly mi sie trzy z nich. Joie litertrax, baby design walker i baby jogger vue lite. Ten ostatni to chyba Gosia polecala i ma najlepsze opinie. Macie ktoras z tych spacerówek?? I w jakim sklepie internetowym najlepiej kupic??
Niuska u mnie Martynka tez od noworodka jadla 7-10 min i tez wszyscy mi mowia,ze wyglada na pol roku :)

Biedna malutka. Nie dziwie jej sie ze taka wymeczona po tych cwiczeniach

Moja tez dzis odmawiala snu. Odkladalam ze smokiem a ona tylko sie kotlowala.

Madika to Hania niezle ulewa. Moja wczoraj i dzis bardzooo malo. Dzis jak ja wsadzilam w fotelik, ale nienajgorzej i wieczorem w kapieli.

Uciekam spac! Milej nocki

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwieccc

Jeszcze w temacie ulewania- podobno w 3 i 4 miesiacu dzieci najbardziej ulewaja. U nas to przypadlo na 4 miesiac. Od dwoch tygodni bardzo sporadycznie :-)

Dziewczyny, dlaczego chcecie miec spacerowki tylem do kierunku jazdy? Eliza uwielbia jezdzic przodem, rozglada sie. Podgladam ja czasem przez siatke wentylacyjna ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

czacza morele czacza rumba jeeeeee
hehe witam z rana :D Nastawiam się psychicznie na powrót na zumbę,słucham,patrze co nowego :D i tak mi się udziela..cholerka ruszyłam ciałem no w swoją stronę leci tłuszcz :D Nie wspomne o cyckach :D
Monimoni jak Ty dajesz radę z piersiami przed treningiem,karmisz Zuzię,odciągasz??bo z pełnymi to nie bardzo raczej co?

U nas póki co jakoś nie dałabym rady odwrócić gondolki, w spacerówce jeszcze nie jezdzę..Jeszcze się mieści maluszek..chcę do pół roku w gondoli,ale czy sie uda hmm..muszę do teściowej zajrzeć na dniach zobaczyc ta odpinana spacerówkę czy da rade ja na płasko rozłożyć.
zreszta Mati uwielbia sie na mnie gapić jak spacerujemy :D
widzi -o mama jest,to śpię dalej :D

Odnośnik do komentarza

Ja na codzien jezdze gondolka - jeszcze sie Marysia miesci. Stoi pod domem. Ale na wyjazdy potrzebne cos mniejszego i szybko rozkladanego. Pomimo ze mamy mini vana to i tak miejsca nam trzeba z taka rodzinka :) jak dojdzie trzeci to bedziemy na 7 os. zmieniac :)

Misia szalejesz :D ja jak bylam po 7 tyg. na cwiczeniach to z piersiami rady nie dalam, bolaly przy podskokach pomimo ze biustonosz dobry.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73nvew76w4.png

Odnośnik do komentarza

Hej :)
Gosia dzieki :) zaoszczędze dosc troche dzięki Tobie :)
Olija spanie jest super. Ja jestem spioch, mala spioch ( zwiazek idealny :D ) A propo spania. Fizjoterapeutka kazala mi Mala ukladac na noc na brzuszku wiec wczoraj jak twardo zasnela ja obrocilam i spala od 20.30 do 6 rano i jeszcze ja budzilam :D
Misia ja tez sie wybieram na zumbe. Zostały mi jeszcze 2 kg z przed ciazy, ale chcialabym zrzucic 9 kg :) tylko moja kondycja jest w opłakanym stanie. Tak to jest jak sie dupe wozi caly czas ;D
Ciaza ja mogę z nia cwiczyc tylko ona caly czas placze. W domu sie czepiaja, ze jej robie krzywdę ze kazde dziecko tak ma i wyrasta z tego :/

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Sylwia921125
Gosia a o co chodzi z tymi punktami?? Bo nie ma ceny bez nich.

Za płatności kartą ING dostajesz punkty lojalnościowe, które wymienisz na te produkty z ich katalogu + dopłacasz wskazaną kwotę i koszty transportu. Czasem z niezłym upustem można coś kupić.
Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Lilijka87
No i to jak narazie jest jedyna wada litetraxa, brak możliwości przekładania siedziska. Z tego też powodu kupię go później, a na początku będzie jeździć w tej spacerówce z zestawu 2w1.

Ja robię tak samo :D w spacerówce. 3w1 mam zamiar zimę przejeździć:D a na wiosnę litetraxa :)

Odnośnik do komentarza

Maddalena82 mój jeszcze niedawno miał ciągle kciuka zacisnietego i koleżanka pytała znajomego rehabilitana i powiedział ze do 6 miesiąca może tak być. Ja kupilam mu taką kulkę z dziurami i jak zaczął ją łapać w rączki to teraz już kciuki ładnie pracuje. Czyli nic na siłę wszystko młotkiem :p a tak serio to dawaj zabawki i niech próbuje chwytać.
Awerna ja też się bałam jak to będzie z chrztem bo w kościele tylko raz byliśmy i to na dworzu i młody człowiek wytrzymał do kazania. W dniu chrztu zaskoczył mnie bardzo bo tylko troszkę marudził. Byliśmy w pierwszej ławce to się rozglądał i do zdjęć pozował.
Sylwia tule mocno i nie zazdroszczę sytuacji w domu. Ja tez przez rodziców się wyprowadziłam bo ciągłe kłótnie były i z mamą nie rozmawiałam.
Niuska mam nadzieje ze z Marcinkiem będzie wszystko dobrze .
Mój łobuziak wczoraj jadł pierwszego ziemniaczka. Chyba bardzo mu smakował bo mało nóżki na leżaczku mu się nie poplątały tak nimi machał.

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Ojej niuska, trzymam kciuki by to nie było nic poważnego!

Jola jaki Oliś jest duży! A jak poważnie wygląda, jakby był starszy niż jest! Jest młodszy od Ani ale przy nim to ona wygląda na Mniejszą!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...